Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Migrén piercingem van. Normális az, hogy még mindig érzékeny? fórum

Migrén piercingem van. Normális az, hogy még mindig érzékeny? (tudásbázis kérdés)


13. e9ff6bb9d6 (válaszként erre: 6. - Tünci3)
2022. ápr. 27. 13:36
Szia. tegnap ugye jött a front az esővel. Én ilyenkor alapból szenvedek mint a kutya, Cataflam nélkül végem. Tegnap este éreztem enyhe fejfájást, reggelre már semmi. Na nekem így és ennél még jobban segít a migrén piercingem.
12. e9ff6bb9d6 (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2022. ápr. 27. 11:36
Ja és nem nem Nati volt, szerintem nem is abban a városban van ahol csináltattam nagy eséllyel,de akivel csináltattam vér profi, az életem és merném bízni, annyira érti a dolgát!
11. e9ff6bb9d6 (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2022. ápr. 27. 11:34
Igen, tisztítottam fülpiszkàlóval is. Már jól van ☺️. Néha érzékeny még, de amúgy semmi gond vele. Csak picit nehéz tisztítani a helye miatt. Amúgy kaptam hozzá direkt fülpiercinghez való krémet is de már az is elfogyott. Szóval egy év a gyógyulás, várom a novembert ☺️.
10. Alnisa (válaszként erre: 9. - E9ff6bb9d6)
2022. ápr. 27. 10:36

Biztos nem Nati volt, mert ő mást mond, ő hozta be az országba ezt a fajta pc-t :)

De a kolleganőm sztem ott csináltatta ahol Te, mivel kb neki is ezeket mondták. Tetránnal csak akkor kell kenni, ha begyulladt, mivel az egy antib.-s kenőcs. Teljesen felesleges vele kenni, ah nincs gond.

Nem elég fújni az octanisepttel, mivel azzal nem tisztítod meg. Egy fülpiszkálóval le kell tisztítani (amit előtte befújtál) a pc és a bementeni részeket is.

9. e9ff6bb9d6 (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. ápr. 27. 10:00

Nekem a profi piercer aki szúrta, 4-6 hetet mondott,hogy kenni kell Tetran krémmel és fújni Octenisepttel. Cserélni 3 hónap után lehet (nem tervezem), de a teljes gyógyulás ennél a pc-nel egy év.

Amúgy már jól van. Nekem elég passzos a pc szára és a lyuk amin át van vezetve,ezért nehezebben mozog benne a pc és ezért van, hogy kicsit erzekenyebb, ha megmozgatom utána.

8. Alnisa (válaszként erre: 7. - E9ff6bb9d6)
2022. ápr. 27. 09:47

Azt tudod, hogy minimum 4-6 hónapig minden nap reggel és este le kell tisztítani? Lassan gyógyul a porc és könnyen bejutnak a kórokozók pl a hajdból is.

Illetve ha éppen dolgozik a pc, akkor is fájhat és érzékeny, sőt gyulladt is lehet!

2022. ápr. 17. 06:03
Na ma reggelre a felső része,ahol beszurtak,picit be is gyulladt.sajnos tényleg hosszú a porcba szúrt piercingek gyógyulási ideje. De majd lefújom Octenisepttel, az a legjobb rá.
6. Tünci3 (válaszként erre: 5. - E9ff6bb9d6)
2022. ápr. 16. 17:05
Köszönöm,remélem nekem is beválik.
5. e9ff6bb9d6 (válaszként erre: 2. - Tünci3)
2022. ápr. 16. 16:50
Szia. Hát egy het után persze,hogy erzekeny. A teljes gyógyulás ideje egy év elvileg. Nekem segített pedig baromira frontérzékeny voltam.
4. e9ff6bb9d6 (válaszként erre: 3. - Oneday)
2022. ápr. 16. 16:49
Talán háromszor fájt a fejem mióta megvan a piercingem pedig baromi frontérzékeny vagyok, de most meg sem érzem. Szóval mondhatom, hogy bevált. Amikor fájt is a fejem egy Panadollal kibirtam, előtte még levél szám írattam a Cataflamot.
3. Oneday (válaszként erre: 1. - E9ff6bb9d6)
2022. ápr. 16. 16:35

Szia. Nekem két Shenmen van. December és január végén készültek. KB másfél, két hónapja egyszerre kezdtek el reggelre furcsán fájdogálni érintéskor, sőt alváskor is, előtte máshogy voltak érzékenyek. És egyik sem gyulladt. Nem jó egy ideje a lelkiállapotom, sőt, és úgy olvastam, ilyenkor a problémát "átveszik". A migrénnél úgy tudom, ha fájna a fejed, az is átveszi, akár be is gyullad.

Amúgy használ? Nem fáj a fejed már vagy csökkentette?

2. Tünci3 (válaszként erre: 1. - E9ff6bb9d6)
2022. ápr. 16. 15:35
Szia. Nekem pont egy hete van,és még érzékeny.Neked használ? Fáj még a fejed?
2022. ápr. 16. 12:04

Sziasztok.

November elején szúrattam a migrén piercingem és még mindig egy picit érzékeny. Tudom, hogy a porcba szúrt piercing lassabban gyógyul, de kíváncsi lennék mások véleményére is, akiknek szintén van.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook