Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vonzóak a nők számára az ilyen férfiak mint, pl. az angyalföldi gyilkos? fórum

Miért vonzóak a nők számára az ilyen férfiak mint, pl. az angyalföldi gyilkos? (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. 6tyú (válaszként erre: 67. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 13:23

Itt ebben az esetben fogalmam sincs arról hányszor történt már korábban bántalmazás, a nő tett-e valamit azért, hogy ne kelljen így élnie.

Vagy csak a férfi egyszerűen elborult és megtette.

Sajnos olyan férfiak is vannak, akik úgy vannak vele, ha övék nem lehet az a nő, akit őt szeretnek, mással se legyen.


Egy mondat erejéig még visszatérnék a volt osztálytársamra. Itt valaki azt írta, hogy azért tetszett a lányoknak, mert jóképű volt. De ugyanakkor azt is lehetett tudni róla, hogy milyen körökben forog, és miért változtatott iskolát....

71. 69fcad429e (válaszként erre: 68. - Ab443a467a)
2023. júl. 21. 12:40
Az a veszély nem fenyeget 🤣 (hogy nőhöz jutnak)
70. ab443a467a (válaszként erre: 69. - Hattori)
2023. júl. 21. 11:03
Azt azért nem. De egy puska jól jönne otthonra.
69. Hattori (válaszként erre: 68. - Ab443a467a)
2023. júl. 21. 10:48
Minden férfi veszélyes. Zárjuk őket ketrecbe és dobjuk el a kulcsot!
2023. júl. 21. 10:29
Az incelek is veszélyesek. Bosszút állnak, ha nőhöz jutnak.
67. PöttyösPanka (válaszként erre: 64. - 6tyú)
2023. júl. 21. 10:25
Nekem az a problémám, amikor történik egy ilyen tragédia, és vannak, akik csak legyintenek rá, hogy kellett a nőnek egy alfahím, ne csodálkozzon, hogy így járt.
66. globus (válaszként erre: 65. - 6tyú)
2023. júl. 21. 10:23
Hadd ne mondjam, ki az a szép színésznő, aki minden szerelmet igazinak, öröknek titulált, összesnek szült gyereket, aztán elváltak csendben.
65. 6tyú (válaszként erre: 58. - Flóra76)
2023. júl. 21. 10:21
Biztos, hogy van olyan is. Azért emeltem ki a celeb világot, mert náluk általános, hogy 5 évente elválnak. Jön egy újabb macsó, vagy egy pirított rib@.nc és az addigi szép szerelemnek lőttek. :))
64. 6tyú (válaszként erre: 62. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 10:18
Ezt inkább én kérdezhetném, de voltál az aki nem tudtad már tegnap sem elfogadni azt amit írtam.
63. ab443a467a (válaszként erre: 57. - 6tyú)
2023. júl. 21. 10:15
Sajnos ismerek egy-két nőverőt. Egyik sem rosszfiú. De milyen egy rosszfiú? Azt nem tisztáztuk.
62. PöttyösPanka (válaszként erre: 61. - 6tyú)
2023. júl. 21. 10:14
Akkor mi a gond?
61. 6tyú (válaszként erre: 55. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 10:11
Olyan nőket kerestem, aki nem az afféle palikkal szimpatizált, mint ez az új osztálytárs. Mert tudtam nem lenne hosszútávú a kapcsolatunk.
60. ab443a467a (válaszként erre: 51. - 69fcad429e)
2023. júl. 21. 10:08
Nem mindenki hülye, aki jól néz ki. 🙂 Ebből a történetből sem az derült ki.
59. PöttyösPanka (válaszként erre: 57. - 6tyú)
2023. júl. 21. 10:06
Nem csak én vagyok más nő. Nekem is 30 lány osztálytársam volt. Ebből csak egy bukott a rosszfiúkra. De szerencsétlennek elég rendezetlen volt a családi háttere. Valamint az egyetemen volt 300 férfi évfolyamtársam. Ott is látszott, hogy vannak a bulizós srácok, akikre a bulizós csajok buktak. De vannak a konszolidált fiúk, akik mind konszolidált párt találtak maguknak. A baptista pedig baptista lányt vett feleségül. Ki hol keres. Ha te csak a bulizós csajok közt próbáltál keresni, de nekik nem te jöttél be, attól még nem minden lány bulizós, max te csak őket vetted be a statisztikádba.
58. Flóra76 (válaszként erre: 57. - 6tyú)
2023. júl. 21. 10:03

Miért nem kéne otthonra?

Azért a csinos, mutatós nők között is akad "jóravaló", úgymond feleségnek való.:)

57. 6tyú (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 09:58

Az, hogy te milyen típusú férfiakra buksz, még semmit nem jelent. Megnézem én is a Szabó Zsófi, Horváth Éva,tipusú nőket és mondhatnék még pár nevet, de otthonra soha nem kellenének.

Ettől függetlenül sajnos a legtöbb nőnek a rosszfiú kell.

Az egyik húgom is ilyen párt választott magának még zsenge korában. Szerencsére megjött az esze, mert az első pofon után kiadta az útját.

De van aki ezt nem teszi meg, és hiába verik meg többször, arra számít, hogy a férfi majd megváltozik idővel. Aztán egyszer bekövetkezik ez, ami most is történt.

Ne ringasd magad hamis álomvilágba, sajnos ezek tények, amiket leírtam, még akkor is, ha te szerencsére más nő vagy.

56. PöttyösPanka (válaszként erre: 54. - 6tyú)
2023. júl. 21. 09:58

A családon belüli erőszak háttere gyermekkorban keresendő. Olyan nők lesznek ilyen áldozatok, akiket gyermekként is bántalmaztak. Ennek komoly pszichológiai háttere van. Ha komolyan érdekel a téma vannak nagyon jó könyvek, amiket érdemes elolvasnod.


Woody Allan valahogy mégis szexuális bántalmazás ügybe keveredett. Amúgy tényleg nézd már meg azt a pszichopatát, akiről most van szó. Egyáltalán nem alfahím típus.

55. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - 6tyú)
2023. júl. 21. 09:52
De gondolom te végig csak a duci, pattanásos, illedelmes lányokról álmodoztál, akik szigorúan garbóban jártak.
54. 6tyú (válaszként erre: 50. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 09:51

Akkor mégis miért van az, hogy annyi a családon belüli erőszak? Rendben, hogy annak a fele a rétinégerek műve, de a másik felét az ilyen jóképű, pénzes, izomagyú férfiak követik el.

Nagyon ritka hogy a Woody Allen, vagy a Harkányi Endre típusú férfiak az elkövetők.

53. Flóra76 (válaszként erre: 48. - 6tyú)
2023. júl. 21. 09:49
Ez így van. Szinte csak a külsőség számít, a fiatal felnőtteknél pláne.
52. PöttyösPanka (válaszként erre: 50. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 09:49

Bocsánat, félre nyomtam..

Tehát neked ez a tapasztalatod, ami elég szűklátókörű, és meglehetősen eltorzított, mert te itt már belemagyarázol általad vélt dolgokat. Te annak számlájára írod a kudarcod, hogy túl jófiú voltál. Holott az igazság valószínűleg inkább a külső és belső tulajdonságok összességében keresendő. De lehet, hogy tényleg csak annyi volt, hogy a srác magas és jóképű, te meg alacsony és duci voltál. Mellesleg hiába rajongtak a lányok a rosszfiúért, egészen más tészta, hogy egy tinilány kiért rajong, és hogy kivel akar családot alapítani. Nekem sajnos nem tudod megmagyarázni, hogy a nőknek az agresszív alfahím kell, mert magam is nő vagyok, így teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy milyen típusú férfiakra bukom, és ezzel nincs összhangban a te tapasztalatod.

51. 69fcad429e (válaszként erre: 49. - Ab443a467a)
2023. júl. 21. 09:45
Lehet valaki langaléta Adonisz ha kong a feje az ürességtől, én ignorálni fogom 😄. De az igaz, hogy sok nőnek csak a külső számít.
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - 6tyú)
2023. júl. 21. 09:43
Neked ez a tapasztalatod. Ami mellesleg elég szűktáókörű és
49. ab443a467a (válaszként erre: 48. - 6tyú)
2023. júl. 21. 09:41
Magas, jóképű... Leírtad a lényeget. Ezért tetszett a lányoknak, nem azért, mert balhés volt. A férfiaknak is a szép nők tetszenek.
48. 6tyú (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 09:36

Egy példát említenék. Gimnázium első két évébe, velem együtt 3 fiú járt az osztályba, és jutott erre nagyjából 30 lány. A lányok 85 % -a mégsem nézett ránk soha férfiként, mert volt némi túlsúly rajtunk, illetve túl jól viselkedtünk. Soha nem balhéztunk, nem volt semmilyen káros szenvedélyünk, udvariasak voltunk, mert otthon ezt tanították nekünk. A tanárokkal sosem szájaltunk.

Aztán harmadik év közben jött egy magas jóképű srác egy másik iskolából, akit azért dobtak ki onnan, mert állandóan balhézott. Nem csak a mi osztályunk hölgyeinek nagyobb része, de még az évfolyamunk másik két osztályainak a leányzói is oda voltak érte.

Aztán a srác tőlünk is lemaradt, boldogította még az iskolában tanuló lányokat +1 évig.

Később miután leérettségizett bűnöző vált belőle, pénzbehajtóként dolgozott.

Persze nem minden lány pisilt be a gyönyörűségtől, mikor találkozott a tekintete ezzel a sráccal, de a 2/3-ról elmondhat volt.

Ez máig így van sajnos.

47. Főnix3 (válaszként erre: 44. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 08:42
Igaz. Ezen már változtatni nem lehet, de azon még igen, hogy többet ne tegye meg! Aki kiengedi, annak a kezéhez is vér tapad majd, ha újra ölni fog!
46. dfc04c70e4 (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2023. júl. 21. 08:03

Persze, hogy nem kifogás!

Pont azt írtam, hogy sajnos emiatt nagyon sokan megússzák. Sokan nem a megérdemelt büntetést kapják, hanem annál sokkal enyhébb az ítélet. Erre írtam, hogy borzasztó.

45. PöttyösPanka (válaszként erre: 43. - Dfc04c70e4)
2023. júl. 21. 07:58
Szerintem ez sem kifogás. Aki annyira beteg, hogy erre volt képes, azt akkor a betegsége miatt zárják be. Aki annyit tudott inni, hogy megölt valakit, az máskor is fog tudni annyit inni. Mindegy, hogy miért ölt meg valakit. Az a valaki attól még meghalt.
44. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Főnix3)
2023. júl. 21. 07:55
Egyszer megtette, és ennek elég bizonyítéknak kellene lennie rá, hogy gyilkos. Nem számít, hogy mást is megölne-e. Megölt egy embert. Ne azért zárják be, hogy többet ne tehesse, hanem azért, mert már megtette. Engedjék ki akkor, amikor az áldozata is visszatér az életbe.
43. dfc04c70e4 (válaszként erre: 39. - 69fcad429e)
2023. júl. 21. 07:45

Mostanában divattá vált azzal védekezni, hogy erős felindulásból tettem, részeg voltam, be voltam drogozva és társai. Némelyik patkány próbálja hülyének tettetni magát. És sajnos számtalan esetben megússzák. Vagy mert tényleg beteg vagy pedig olyan alacsony büntetést kap, hogy az vérlázító. Bennem is mindig az merül fel, hogy a büntetés letöltése után nincs arra garancia hogy még egyszer nem öl

az ilyen elvetemült ember. Borzasztó.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook