Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van ilyen sok konfliktus, veszekedés és személyeskedés a Hoxán? fórum

Miért van ilyen sok konfliktus, veszekedés és személyeskedés a Hoxán? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
13. 7004ca251b (válaszként erre: 6. - Inesse)
2008. jún. 4. 18:57
a fórum vélemény nyílvánításra,tanács/ötlet adás helyszíne KELLENE,HOGY LEGYEN.Csak tudod szerintem az a baj,hogy mostanra már vitatkozni(nem veszekedni,vitatkozni!)nemtudnak az emberek,és már sokszor gondolkodni sem nagyon szeretnek,átgondolni mit mond a másik.Van egy véleményük,azt szajkózzák,de ha megkéred,hogy indokoljon,nem teszi,cak megint elmondja pepitában azt amit már 20szor.Aztán mikor erre rávilágítassz,még mindig nem érti a problémát,ami nem az,hogy mást gondol mint én,vagy máshogy látja,hanem az,hogy nem indokolja meg,nem támasztja alá a mondandóját tényekkel,adatokkal,stb,tehát ekkor felkapja a vizet és személyeskedni akar.Nem véletlenül nincs már fent nekem sem fényképem egy darab sem:))ez a probléma tehát,hogy már a vitát,vagy vélemény cserét nem nagyon ismerik/szeretik az emberek,csak azt,ha az egójuk előtérbe kerül is kinyilatkozhatnak...
12. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Inesse)
2008. jún. 4. 18:56

Egyszer már volt valami hasonló kérdés,én akkor becsületesen válaszoltam is.Én szeretek vitázni,"urambocsáss"még veszekedni is.:)

És nehezen viselem az emberi butaságot,ennek sokszor hangot is adok.Na meg a negatív véleményemnek is.Ez sokaknak nem tetszik és akkor már kész is a veszekedés :)

De ha egyszer veszekedni jó! :)

11. vmágika (válaszként erre: 2. - Inesse)
2008. jún. 4. 18:56

Szerintem ez nem veszekedés,marakodás,egyszerűen csak különbözőek vagyunk és más a véleményünk.Persze,hogy az ember megpróbál kiállni az igazáért és előbb-utóbb elmérgesedik a helyzet és átmegy személyeskedésbe.Ha könnyebben elfogadnánk,hogy van élet a mi véleményünkön túl is,akkor tán nem lennének ilyen elmérgesedett esetek sem.

Gyanítom itt is lesz véleménykülönbözet és személyeskedés.

10. Inesse (válaszként erre: 7. - A7a90ace89)
2008. jún. 4. 18:56

Biztos férfiak is vannak, én főleg nők közötti viaskodásokat láttam.


Nekem kicsit úgy tűnik, hogy kiveszőfélben van a tolerancia, sokan nem vevők más véleményére és nézetére, ellenben a saját igazukat mindig készek másokra erőltetni bármilyen stílusban.

9. a7a90ace89 (válaszként erre: 5. - Venes)
2008. jún. 4. 18:56
Még én sem futottam bele ilyenbe. Talán azért, mert zömmel csak olyan fórumokba írok, ahová nem várnak kifejtést. Ha meg írok, akkor nem igazán szoktam visszatérni oda...de ez ritkább.
8. Inesse (válaszként erre: 5. - Venes)
2008. jún. 4. 18:54

Akkor szerencsének mondhatod magad! :)


"Lehet hogy csak azért, mert mostanság nem forumoztam"


Amikor nem tetszik a műsor a TV-ben én is a kikapcsolás mellett döntök. Viszont a Hoxa jó hely, és nem értem miért kell ilyen butaságokkal egymást bántani.

2008. jún. 4. 18:54

Irigység?

Önzőség?


Hát ilyenek a nők. Vagy nem csak ők csinálják itt ezeket?

6. Inesse (válaszként erre: 3. - Ne add fel)
2008. jún. 4. 18:53

Pedig nagyon érdekelne. Szerinted?

Azt hittem csak azon az egy fórumon jellemző és nagyon meglepett hogy sok más topikban is ez a helyzet. Elég elszomorító.

2008. jún. 4. 18:53
Én még nem találkoztam vitákkal. Lehet hogy csak azért, mert mostanság nem forumoztam, vagy mert öszötönösen bele se nézek az olyan topicoba. :)
2008. jún. 4. 18:52
Sajnos ilyenek az emberek... :(
2008. jún. 4. 18:52
Ezt már én is kérdeztem. De senki nem válaszolt.
2008. jún. 4. 18:51
Idetévedvén rögtön belebotlottam néhány kedves emberbe, aztán bekukkantottam másik topikokba is és úgy láttam sokszor folyik egymás marása legyen szó akár fogyós, vallásos, szépséggel kapcsolatos vagy bármilyen más témáról. Miért van ez és mire jó egyátalán?
2008. jún. 4. 18:51
Miért van ilyen sok konfliktus, veszekedés és személyeskedés a Hoxán?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook