Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért van ez, tényleg igaz? fórum

Miért van ez, tényleg igaz? (beszélgetős fórum)


1 2
37. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 35. - F21c875467)
2008. okt. 14. 15:42
Mi próbáltuk,de nem ért semmit!
2008. okt. 14. 15:15

Ez mind-mind "MIÉRT VAN AZ, HOGY...?" :-)



1. Egy nyomozás során feltétlenül szükséges legalább egyszer ellátogatni egy sztriptízbárba.

2. Amerikában minden telefonszám 555-tel kezdődik.

3. A legtöbb kutya halhatatlan.

4. Ha üldöznek egy városban, bármikor találhatsz egy utcai felvonulást, amiben elvegyülhetsz.

5. Vannak különleges L-alakú takarók, amelyek az ágyon fekvő nőnek a hónaljvonaláig érnek, viszont a mellette fekvő férfinak csak a derekáig.

6. Minden bolti papírszatyor tartalmaz legalább egy francia kenyeret.

7. Bárki könnyedén le tud szállni egy repülőgéppel, feltéve, hogy az iranyítótoronyból valaki szóbeli utasításokkal látja el.

8. A rúzs sosem kopik le, meg búvárkodás közben sem.

9. Bármely épület szellőzőrendszere tökéletes búvóhely. Senkinek nem fog eszébe jutni ott keresni, miközben te könnyeden eljuthatsz az épület bármelyik részébe, ahova csak akarsz.

10. Ha újra kell töltened a fegyvered, mindig lesz nálad lőszer, még akkor is, ha eddig nem volt nálad.

11. Szinte biztos, hogy bármilyen csatát vagy háborút túl fogsz élni, ha nem követed el azt a hibát, hogy a baratnőd/menyasszonyod fényképét mutogatod a tarsaidnak.

12. Ha német tisztnek akarod kiadni magad, nem szükséges a nyelvet ismerni. A német akcentus is megteszi.

13. Ha a várost természeti katasztrófa vagy valamilyen szörny fenyegeti, a polgármester elsősorban az idegenforgalom vagy a közelgő művészeti kiállítás miatt fog aggódni.

14. Az Eiffel-torony minden ablakból látható Párizsban.

15. Egy férfi nem mutat fájdalmat a legkegyetlenebb verés közben sem, de nyög, ha egy nő megpróbálja kitisztítani a sebeit.

16. Ha egy nagy üvegtábla látható, valakit hamarosan keresztülhajítanak rajta.

17. A rendőrfőnök mindig néger.

18. Amikor kifizeted a taxit, ne nézz a pénztárcádba, csak vegyél ki egy bankót találomra és add át. Ez mindig a megfelelő összeg lesz.

19. A fajkeveredés lehetséges bármely földi és földönkívüli lény között.

20. A konyhákban nincs villanykapcsoló. Amikor belépsz a konyhába, csak nyisd ki a hűtőszekrény ajtaját és azzal vilagítsál.

21. Egy kísértetjárta házban a nők mindig a legtöbbet mutató alsóneműben indulnak a zajok eredete után nyomozni.

22. Egy szövegszerkesztőben soha nem látható kurzor, viszont mindig kérik a jelszót.

23. Az anyák minden reggel rutinszerűen tojást, szalonnát és palacsintát sütnek a családjuknak, bár a ferjüknek és a gyerekeiknek sosincs idejük, hogy megegyék.

24. Az autók egy baleset után szinte mindig lángokban törnek ki.

25. A rendorfőnök mindig felfüggeszti a sztárdetektívet -- vagy 48 órát ad neki az ügy befejezésére.

26. Egyetlen gyufa (vagy zseblámpa) képes bevilágítani egy stadion méretű termet.

27. A középkori parasztoknak mind tökéletes fogsoruk volt.

28. Bár ma, a 20. században léteznek olyan fegyverek, amikkel lehetséges egy latótávolságon túli célra tüzelni, a 23. századi technológia el fogja veszíteni ezt a képességet.

29. Egy rémálomból ébredő ember azonnal egynesen felül az ágyban és égnek álló hajjal sikoltozni kezd.

30. Nem szokás hallózni, illetve elköszönni egy telefonbeszélgetés elején és végén.

31. Egyenes úton vezetve is muszáj a kormánykereket minden pillanatban vadul jobbra-balra tekerni.

32. Minden bomba időzítőszerkezete nagy piros LED-es kijelzővel van ellátva, hogy tudni lehessen, mikor fog robbanni.

33. A bombák csak T mínusz 10 es 1 mp között hatástalaníthatók.

34. Mindig találsz parkolóhelyet közvetlenül amellett az épület mellett, amelyet meg akarsz látogatni.

35. Egy nyomozó csak akkor tud megoldani egy ügyet, ha felfüggesztették.

36. Ha úgy döntesz, hogy táncolni kezdesz az utcán, mindenki az utcán tudni fogja a lépéseket.

37. Egy laptop számítógép képes behatolni bármely ellenséges földönkívüli civilizáció kommunikációs rendszerébe.

38. Harcművészeteknél soha nem szamít, hogy mennyivel többen vannak az ellenfeleid, türelmesen ki fogják várni a sorukat és egyenként támadnak meg, megvárva, amíg elintézted az előző ellenséget.

39. Ha valakit leütnek, soha nem szenved sérülést vagy agyrázkódást.

40. Egyetlen autós üldözésnél, géprablásnál, robbanásnál, vulkánkitöréskor, vagy idegen lények inváziójánál sem fog senki sokkot kapni.

41. A rendőrségen a nyomozók személyiségteszten esnek át, hogy garantáltan olyan társat osszanak be melléjük, aki mindenben a tökéletes ellentétük.

42. Egymás között minden külföldi angolul (szinkronizált filmekben magyarul) beszél, ha egyedül vannak.

43. Mindig találhatsz egy láncfűrészt, ha szükséged van egyre (Doom rulez:))

44. Bármely zárat ki lehet nyitni egy hitelkártyával vagy egy gemkapoccsal másodpercek alatt -- kivéve, ha ez az az ajtó, ami mögött egy gyerek van bezárva egy égő épületben.

45. Egy elektromos kerítés, amely képes megölni egy dinoszauruszt, semmi maradandó károsodást nem fog okozni egy 8 éves gyereknek.

46. A TV-híradók általában tartalmaznak egy olyan riportot, amely téged abban a pillanatban személyesen érint.

47. Minden üldözés, utcai konfliktus tönkretesz egy helyi etnikum által vezetett zöldségesstandot.

48. Leolthatod az összes lámpát egy helyiségben, akkor is lesz egy külső fényforrás, ami továbbra is megvilágít...

49. A leégett házból, lezuhant repülőből megmenekült emberek azonnal ölelkezni és mosolyogni kezdenek, természetesen a frizurájuk is 100%, miközben a mentők a háttérben éppen családtagjaik üszkös hulláinak végtagjait próbálják a törzsükkel párosítani. Közben persze szól a dal, a dal, A DAL!!! :-)))

2008. szept. 2. 14:03

*3370#

Ha ezt a kódot beütitek a mob.telefonotokba lemerülés előtt,akkor 50% feltöltést kaptok az aksiba.

Tegnap volt Juszt László műsorában.

Én kipróbáltam, ment a dolog.

34. Cszsuka (válaszként erre: 16. - 0260f21e84)
2008. szept. 2. 13:56
Én utálom! Újabban minden kolbászban is találok, az mért van??
33. Alexx (válaszként erre: 29. - 0260f21e84)
2008. szept. 2. 13:25
Ez direkt van, mivel állítólag 555-tel nem kezdődnek az USA-ban telefonszámok.
2008. febr. 22. 18:06
És miért van az, hogy reggel felébred a párocska, egymásra vigyorognak, és pár szerelmes szó után egymásnak esnek: fogmosás meg minden nélkül??? Reggel azért ezt én nem tenném... Pfujjj!
31. mothertiger (válaszként erre: 24. - 0260f21e84)
2008. febr. 18. 10:47
...Meg egy csomó más rajzfilmfigurának???
30. Munya (válaszként erre: 29. - 0260f21e84)
2008. febr. 18. 10:07
Ja-ja!!!!! :)))))
29. 0260f21e84 (válaszként erre: 27. - Munya)
2008. febr. 15. 13:17
es minden telefonszam 5 55-tel kezdodik
28. Munya (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2008. febr. 15. 10:44
:)))))))) Ez jóóó
27. Munya (válaszként erre: 2. - Mandella)
2008. febr. 15. 10:40

Azt hiszem a Sikoly című filmben bogozzák ezt, hogy mindenki az emeletre menekül a gyilkos elől, nem ki az udvarra! Minden horrorban így van.


Egyébként egy másik: minden amerikai filmben legelőször egy fekete hal meg.

Magyarázata: állítólag valamikor aláírtak egy szerződést, hogy minden filmben legalább egy feketének szerepelnie kell.

2008. febr. 15. 09:34
Szia margarita,utána néztem a dolognak.Holdvilág nyitott egy topicot a"Miért van ez,hogy" címmel,én pedig a "miért van az,tényleg igaz?"címmel.Van egy kis hasonlóság,én konkrét dologra kérdeztem rá,ő pedig csak úgy általánosságban kérdezett,bármilyen témát elfogadott.Ez van,így jött össze,szia,Jal.
25. 0260f21e84 (válaszként erre: 17. - 9bc47feccc)
2008. febr. 15. 00:38

[link]

holdvilag inditotta

2008. febr. 15. 00:30
Miert van az, hogy Tomnak meg Mikiegernek csak 4 ujja van?
23. 9bc47feccc (válaszként erre: 21. - D269d38bbb)
2008. febr. 14. 13:11
Szia Rejka,ez olyan jó volt,hogy Hitchcok,/vagy hogy a fenébe írják/,egy marha jó filmet tudna belőle csinálni,persze ha még élne az öreg.Közben a két settenkedő alak meg sikoltozva elmenekül a szobájába,és hívja a rendőrséget.Én megnézném a filmet.
2008. febr. 12. 22:23
3.: Nagy csörömpölés, dübögés, az egész család rohan álmából riasztva a zajforráshoz: a szomszéd kecskéje az elszakadt láncával a nyakában csörtet a teraszon.
2008. febr. 12. 22:21

2.: Éjszaka közepe, mindenki alszik. Lent a bejárati ajtó nyílik, elfelejtettük bezárni. Felkapom a jól bevált sétabotot, leosonok a lépcsőn, sötét, mivel folyosós a ház, osonok, körülzaglászok mire egy torz kócos alakra óriásit sikítok, de közben anyu is sikít és jól lehülyézzük egymást:D

Anyu csendben leosont, bezárni az ajtót:D..nem akart felébreszteni másokat:D

2008. febr. 12. 22:17

Na akkor most elmondom mit csinálok én!

Késő este, motoznak a lakásban, ezerrel dobog a szív, a párocska édesen alszik, harciruhát veszek, felkapom a gyertyatartót, és...visszamegyek aludni, mert megint a mosogatógép volt...

19. mothertiger (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2008. febr. 12. 10:41
Hát hogy sajnáltassa magát, amitől a nő ráizgul, aztán...:)))
2008. febr. 12. 01:22
engem az izgat, hogy a főhős, miután huszonezer főgonosz pofonjait arcizom rezdülés nélkül megállta, miért szisszen fel egy női kéz által végrehajtott sebtisztítástól?
17. 9bc47feccc (válaszként erre: 14. - 0260f21e84)
2008. febr. 12. 00:47
Szia Margarita,rákerestem,de nem találom,persze attól még lehet,majd figyelek,pedig mindíg használom a keresőt.
2008. febr. 11. 18:04
miert van az, hogy a sajtostallerba mindig tesznek komenymagot? Valaki szereti a komenymagot elragni?
2008. febr. 11. 17:57

És miért van az, hogy hányás után nem öblítik ki a szájukat, meg nem mosnak fogat, vagy nem köpködnek fél óráig? Mert ez alap, nem (még ha a köpködés nem is...)?

(Én rengeteg ilyen kérdést fel fogok ide tenni szerintem...:D)

2008. febr. 10. 21:09

kedves Jal, miert van az, hogy ebbol a forumbol meg egyet inditottal? :)

(ez amugy igaz)

Mar fut egy ilyen : Miert van az, hogy...?

Vagy az a kulonbseg, hogy ide megvalaszolasok is jonnek?

13. 9bc47feccc (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2008. febr. 10. 20:39
Na,most képzeld el,ha pártszemináriumon játszódna a film két,és fél órában,ki a fene nézné meg.Szörnyű izgis lenne.Ott ki dugna meg kit?
12. 9bc47feccc (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2008. febr. 10. 18:24
Most képzeld el,ha egy magyar kórházba kerülne a HŐS,mire CT-be kerülne már be sem kellene kapcsolni,és nem is térítené a TB.Azért van,hogy lövöldözésnél maguk elé kapnak egy asztallapot,és az felfogja a golyót,ha nem így lenne nem kellett volna ágyszámot csökkenteni.Így olcsóbb is,mert a TB alapcsomagba állítólag csak a születési,és a halotti bizonyítványok tartoznak,de ez nem biztos,úgy hallottam.
11. 9bc47feccc (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2008. febr. 10. 18:15
Igazad van,kérdezhetném azt is,hogy a szinész tényleg meghal a filmben,vagy csak kamu az egész,vagy miért van az,hogy terrorista hónapokig tervez,épít egy robbanószerkezetet,finomítja,rafinálttá teszi,és a HŐS az utolsó öt,és fél másodpercben mégis hatástalanítja.Én már nem is izgulok,rájöttem,hogy úgy is a piros drótot kell elvágni,ha leakarja állítani a szerkezetet,hogy kialudjon a piros számláló,mert az mindíg piros.Ez történik a pincében is a szexőrült sorozatgyilkossal is,a kis vézna csaj lekaszálja,persze a gyilkos úgy is visszajön,és ujra kísért,lásd Péntek 13.
10. Anita123 (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2008. febr. 10. 17:51

hat igen!Ezen mar en is toprengtem...


De ha nem is a megmentett not "dugja" meg akkor akad mas de valaki mindemkepp akad minden filmbe... :)

9. 6a062297d0 (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2008. febr. 10. 17:32
Azért, mert egy igazi HŐS!:D
2008. febr. 10. 17:30
És miért van az is például, hogy akármekkora barommal verekszik is a mi nyiszlett kis főhősünk, leverik földig (ami egy normális embernek minimum két-három hét kórházi ellátás), de Ő MÉGIS ERŐT GYŰJT, és AZÉRT IS LEVERI a nagydarab állatot??? Aztán a saját lábán távozik???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook