Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért telefonálgat egy családos embernek egy nő? fórum

Miért telefonálgat egy családos embernek egy nő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
193. tücsimücsi (válaszként erre: 188. - Andi6020)
2013. szept. 22. 11:57

Ráadásul legalább törölte volna ki a hívásokat v. üziket. De nem izgatta magát az egészen. Fura.


Arra kíváncsi lennék, hogy ezek után benne fogja hagyni a telefonjában, ha továbbra is tartják a kapcsolatot?

192. bd55e3f068 (válaszként erre: 190. - Bd55e3f068)
2013. szept. 22. 11:55
Esetleg megtalálnálná a félremenésre utaló megmaradt hozzászólásokat...
191. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Mókuska_57)
2013. szept. 22. 11:54
Háát ..ha már belenéztél a telóba/én sosem tenném/Akkor ..föl is hívhatod..Simán..:)Már úgyis mindegy..Mert ettől lejjebb úgy sincs..Mikor értik már meg egyes emberek..,hogy ha megakarják őket csalni..úgyis megteszik..Lehet cirkuszolni,hisztizni..stb..Cart se ér:))
190. bd55e3f068 (válaszként erre: 185. - F3ce852bda)
2013. szept. 22. 11:53
Remélem, a különválást leginkább úgy gondoltad, hogy keressen magának melót (ha még nincs, a legkisebb gyerek már úgyis ovis), ne csak a kocsmázásból eltett 15-20 ezret gyűjtögesse. Gondolom, kikerekedne anyuci szeme, ha kicsit a férj is utánanézne miket írkál a neten a felesége, aztán innentől nem adná haza a fizetését, meg beintene, hogy asszonyka egy bőrönddel akarja kitenni abból, amiért ő is megdolgozott.
189. Mókuska_57 (válaszként erre: 185. - F3ce852bda)
2013. szept. 22. 11:46

Én úgy érzem sose hagyná itt a családját másik nő miatt. Lehet hogy félrekefél, ezt nem tudom, de ha nem derül ki, akkor magától nem fog elmenni.

Az mondja, nem találkozik vele, csak telefonon beszélnek.

188. andi6020 (válaszként erre: 180. - Mókuska_57)
2013. szept. 22. 11:44

Amúgy nagyon amatőr dolog saját, mármint a megszokott telefonnal lovestoryt intézni.

Kell erre egy új feltöltős kártyát venni.

187. bd55e3f068 (válaszként erre: 165. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 11:43
Magyarországon nincs erre törvény, és milyen helyes! Ha ebben a szituban aptyuk egy más tyúkkal lépne le, akkor ugye ő lenne a "hibás", pedig annnyuk is ment más a viszkető nunija után.
186. andi6020 (válaszként erre: 178. - Forrest2010)
2013. szept. 22. 11:42
Ezek szerint én nem látom jól a dolgokat, de én nem tűrném az ilyen titkos barátságokat. Ettől függetlenül a rátelepedés nagyon távol áll tőlem. A szabadság illúzióját élje ki úgy, hogy teszem fel elmegy bicajozni, és leng a haja a szélben :)
185. f3ce852bda (válaszként erre: 175. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 11:39

gribedlinek igaza van, most kicsit enyhülj meg /legalábbis látszólag/ és szép csendben figyelj. Kicsit nyomozz utánuk, nem szégyen az, tisztán kell látnod, így te nézel ki hülyének ezek után.

Közben pedig szép fokozatosan kezdj el anyagilag különválni-már amennyire a lehetőségeid engedik- készítsd elő a terepet arra, amikor benyögi, hogy igen, továbbáll, mert mégis igaz volt.

Kétségem nincs afelöl, hogy nem barátok és már nyáron is tartott a viszonyuk, csak még nem merik bevállalni egymást. Persze, hagyd, hogy a férjed megígéri, hogy nem fog találkozni a nővel /tényleg, nem is szoktak találkozni elmondása szerint????/, akár kapcsold be néha a telefonodon a diktafont, aztán figyelj és adott helyzetben ki fog minden derülni.

Csak telefonon beszélnek? Találkozás? e-mail?

184. bd55e3f068 (válaszként erre: 164. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 11:32

De, biztos lehet találni egy jól szituált úriembert, aki majd példát mutat majd a férjnek, és nem vendéglátóipari egységekben találkoznak, hanem nagyokat sétálnak az erdőben meg piknikeztek. Fényképes önéletrajzokat az asszonykánál kell leadni, hiszem utlimálumokat ő ad ki az élet területén, miért ne ő szbhatná meg, hogy a házikedvenc-igásló kivel és hogyan töltse a szabadidejét :P


A pasinak nincs olyan rokona, akivel jóban lenne, a régi barátok kikoptak, a csalfa asszonykának az sem jó, ha kávé mellett biliárdozik a férje, meg utána megy balhézni.

Felnőtt férfi mégis hogy kössön új, megfelelő ismeretséget, és azt hogy tartsa fenn? Jöjjön hoxára? Nem mondom, hogy jót feltételezve egy nő a legjobb választás, de a saját bezártsága miatt a hölgyikének sem épp okos túzás a másikat is bezárni. Ha meghúzta a pali a másik nőt, akkor max. most egyenlített (még ha nem is tud róla), ha ezt helyre akarják rakni, innen sem lehetetlen, csak be kellene fejezni a mellébeszélést mindkét részről.

183. Mókuska_57 (válaszként erre: 181. - Forrest2010)
2013. szept. 22. 11:31

Most kocsmába már ritkán jár. Azért nem nyaggatom. Fizetését odaadja, 1-2 ezer forintot hagy magánál. Ez a nő ügy most pofán vágott.

Amúgy én úgy érzem a házasságunkkal minden oké, néha apróságokon összekapunk, de általában nyugi van itthon.

182. forrest2010 (válaszként erre: 169. - Annie1130)
2013. szept. 22. 11:22
Ha csak trécsel , hadd trécseljen ! / nézd el nekem ! öreg vagyok , sokat láttam , nem minden mögött látok nagy titkokat ! /
181. forrest2010 (válaszként erre: 174. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 11:16
Gribedli , nem feltétlenül kocsmáznia kéne , de valami olyan elfoglaltság akkor is jó lenne a fórumnyitónak , amivel szívesen tölti az idejét , ami kikapcsolja , ami feltölti , ami miatt nem ér rá rágódni ! Annyi kikapcs. lehetőség van .
180. Mókuska_57 (válaszként erre: 176. - Andi6020)
2013. szept. 22. 11:16
Ez így van. De nem akarom ezzel nyaggatni, nehogy hozzá meneküljön, ha esetleg mégsem történt semmi. Figyelem minden mozdulatát. Itt hagyta nekem a telefonját. Talán ezzel akarja eloszlatni a gyanúmat, lehet hogy már szólt a csajnak, hogy ne hívja, nem tudom.
179. forrest2010 (válaszként erre: 175. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 11:12
Gribedli ! ha a másiktól csak az kéne ?! hát a fórumnyitó maga mondja , h ő se kap eleget , egy ilyen pasi mi a manóért vágyna egy plusz tyúkra ?!
178. forrest2010 (válaszként erre: 172. - Andi6020)
2013. szept. 22. 11:08
Oké ! de mindent akkor se lehet egy pasitól se elszedni ! valami kis öröme hadd legyen már neki is ! legalább a szabadság illúziója ! nem lehet egy emberre rátelepedni , mert abból egy idő után elege lesz , ha + vigyorog az asszony féltékenységén , akkor nincs is ott semmi , csak teszik neki !
2013. szept. 22. 10:53

Kedves Fórumnyitó!


Tudod,nekem a férjed a fura ebben a helyzetben.Nem mondja el magától,te nézel bele a telefonjába és úgy tudod meg,szerintem sumákol valamit.

Én pont egy hasonló szituba kerültem tegnap.Párom mondta,hogy kb heti 2x felhívja egy csaj privát számról akit már régebb óta ismer és mindig kérdezi tőle,hogy mit csinál este?Erre ő meg elmondja neki,hogy a gyerekekkel és a párommal vagyok..erre a csaj:Már megint?Ő meg röhög rajta egyett..na ezt tőle tudom,ő magától elmondta és nem is érdekel mert tudom hogy sose csalna meg ezt érzem is..kívánom hogy ne csalódj a párodban!

176. andi6020 (válaszként erre: 173. - Mókuska_57)
2013. szept. 22. 10:15
Majdnem mindegy mi az igazság, a te bizalmad gondolom alapjaiban ingott meg.
175. gribedli*** (válaszként erre: 173. - Mókuska_57)
2013. szept. 22. 10:08

Most ezt mondja. Oke, ne ess ketsegbe es ne is nyugodj meg, amilyen gyorsan tudsz, minden dolgot intezz el, es majd utana meglatod, ne legyel anyagilag kiszolgaltatott, ha veletlenul csak idot akar nyerni, es par honap mulva meg bevallja, szanom banom, legalabb felkeszult vagy.


Kerdezd meg, miert csapta le a telot a baratnoje?


Es egyebkent ez egy car helyzet mert ha marad, akkor is eszedbejut, hogy te fozol, mosol, gondoskodsz rola, mert a masiknak "csak" arra kell, szoval minden ido amit elvesz toletek, ra jut. Ez miert jo? Ennel az is jobb, ha csak a 3 gyerekrol kell gondoskodnod, egyedul. De te tudod, mennyit er ez neked.


Ahogy leirtad a csaj sms-et, hat en ugy megteptem volna, most nem?

174. gribedli*** (válaszként erre: 172. - Andi6020)
2013. szept. 22. 10:02

Ez az, ezt mar nem akartam mondani de eszembe jutott, hogy akkor nehanapjan anci is mehetne egyet kocsmazni, a 3 gyerkocot meg lepasszolja apunak, megnezzuk, kinek all egnek a haja mire visszajon....


Mert ugye, ha mar lazitas, akkor anci is hadd lazitson egyet:)

2013. szept. 22. 09:58
Továbbra is azt mondja, hogy nem akar a nőtől semmit. Nem tudom hogy tudnám kideríteni az igazságot. A nővel nem akarok többet foglalkozni, egy nagy nulla!
172. andi6020 (válaszként erre: 166. - Forrest2010)
2013. szept. 22. 09:53

"Dolgozik pluszba , h legyen ancinak havonta 70-80 e ft kajára , + gondolom + egyebekre , valami neki is kell."


Hát, nem tudom, lehet én vagyok a hülye, de szerintem a kaja nem ancinak van, apci is eszik, meg melegszik a segge, és van mosott ruhája meg egyebek. Viseli terheit, húzza hasznait a 15 év házasságnak.

A meló lenne az ok hol kocsmázásra, hol titkos, napi szintű baráti, ámde letagadott telefonálgatásokra?

Kíváncsi lennék apcinak mennyire tetszene, ha ancinak lenne egy ilyen "barátja".

171. gribedli*** (válaszként erre: 167. - Annie1130)
2013. szept. 22. 09:47
Az olaszoknal igen, 3-5 ev a valas kifutasi ideje. De minel kozremukodobb a 2 fel, annal kevesebb a vita, annal hamarabb szabadulnak:)
170. Annie1130 (válaszként erre: 168. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 09:45
Így van!
169. Annie1130 (válaszként erre: 166. - Forrest2010)
2013. szept. 22. 09:44
A pénz miatt szemet kell hunyni az felett, hogy az ember, akivel családot alapított, akivel együtt éli az életet már 15 éve, az egy titokzatos "női baráttal" trécsel minden nap a telefonon?!
168. gribedli*** (válaszként erre: 166. - Forrest2010)
2013. szept. 22. 09:44

Nem akarom jatszani a moralistat, szerintem itt nem errol van szo, a csaj elsore le is csaptaa telefont. Ez mindent elmond, no comment, ez az egy dolog annyira vilagos.


Ilyen nincs. Kepzeld mar el a szitut: felhiv ferfi baratod, de egy noi hang szol bele, mit csinalsz? Koszonsz, nem? Mi az hogy lecsapja??? Be volt carva es kesz, bukta volt

167. Annie1130 (válaszként erre: 165. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 09:38
Ez így van, volt még valamikor réges rég, amikor Angliában éltem, volt egy udvarlóm. Mikor megismerkedtünk, ő már fél éve nem élt együtt a feleségével, amiről a bíróságon nyilatkozatot is tettek, nagyban folyt a meccs a vagyonért. Bár nagyon tetszettünk egymásnak, mégis kínosan ügyelt arra, hogy ne találkozzunk úgy, hogy rá lehessen sütni, hogy valami közünk van egymáshoz, mert amíg le nem zárult az ügy, mert knnyen megvádolhatták volna azzal, hogy mi már korábban is ismertük egymást, pedig nem így volt. Szerencsére nem tart évekig egy ilyen procedúra ott, mint Magyarországon...:)
166. forrest2010 (válaszként erre: 164. - Gribedli***)
2013. szept. 22. 09:36
Ha valaki menne , ökrösszekérrel se lehet visszatartani , a nagynéném férje 5x v 6x nősült , mindenhonnan egy szatyorral ment el , nem tudta visszatartani semmi , se ígérgetések se térdenállva könyörgések se , képes volt újrakezdeni minden alkalommal , de ez a pasi csak egy kis nyugalmat szeretne , és korlátozás nélküliséget , én hagynám , de a döntés az ő kezébe van . Dolgozik pluszba , h legyen ancinak havonta 70-80 e ft kajára , + gondolom + egyebekre , valami neki is kell . Nem minden nap telefonálgat , nem minden nap kocsmázgat .
165. gribedli*** (válaszként erre: 163. - Tücsimücsi)
2013. szept. 22. 09:26

Nem, ez nem biztos, hogy nincs koztuk semmi, vagy szerelem, inkabb az van, hogy a publikum elott hulyen veszi ki magat.


Kevesbe ciki neki egy olyan valas, ami kozos megegyezesbol van, mint egy olyan, hogy kozonseg elott meghurcoljak mert felrelepett. Ezert van az, hogy rengeteg felrelepo a vegsokig tagad, aztan megis osszejon a gyanus harmadikkal (mert ugyis volt valami koztuk).


Magyarorszagon meg nincs erre torveny, de kulfoldon meg a hibas fel fizeti a valas koltsegeit, szoval ez kulon fontos, hogy megcsalas miatt lett vege vagy sem, anyagi vonatkozasok miatt is

164. gribedli*** (válaszként erre: 157. - Bd55e3f068)
2013. szept. 22. 09:22

:DDDD


Ja, a kocsman es az ilyen baratnokon kivul mas kulvilag nem letezik?


Apropo osztozkodas, en nagyon remelem, hogy nem a levegobe beszelt, maskulonben megint egy olyan topik, hogy a penz miatt senki sem mer elvalni...de ha igy, akkor meg a ferjnek legyen annyi esze, hogy visszalep

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook