Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóltok hozzá, hogy állandóan zaklatják az embereket a telefonálgatással, hogy hány éves, volt-e már üdülni stb. fórum

Mit szóltok hozzá, hogy állandóan zaklatják az embereket a telefonálgatással, hogy hány éves, volt-e már üdülni stb. (beszélgetős fórum)

1 2
2014. nov. 19. 08:20
azonal letennem rajuk a telefont hisz nem vagyunk kotelesek vadidegenekkel beszelgetni.
51. kleeri
2014. nov. 17. 16:41

agyamra mennek

félbeszakítom és elköszönök

2014. nov. 17. 16:38
Amint elkezdi a mondókáját,jelzem,h annyi pénzem van,h eljussak a munkahelyemre.Ők csapják rám a telefont ezek után,ami azért jó,mert többé nem keresnek.
49. Babi11 (válaszként erre: 32. - 1841b3b309)
2014. nov. 17. 16:33

Engem vonalason is,mobilon is hívnak!

Nagyon erőszakosak!

48. Babi11 (válaszként erre: 44. - Mamma2)
2014. nov. 17. 16:28
Én is igy tettem,utána visszahívott és kioktatott,hogy nem illik letenni a telefont,stb.majd közöltem,hogy zaklatni se illik,majd bontottam a vonalat.
2014. nov. 17. 03:05
egyszeru a megoldas azonnal letennem rajuk a telefont!
46. 7e137d638c (válaszként erre: 40. - Grizus)
2014. aug. 17. 10:09

Honnét?

A telefonkönyvből! Amikor bekötötték hozzám a vonalat, tudom, hogy a szerződésben volt egy kérdés, hogy hozzájárulok-e, hogy más cégeknek, stb. stb. kiadják a számomat. Igent mondtam, mivel a telefonkönyvből úgy is az olvassa ki, aki akarja!


No azóta már kértem a titkosítást is, de ezek még régi lista alapján dolgoznak...


... amikor csörög a telefon, és név szerint engem keres, akkor én: már régen elköltöztek!!! és leteszem! :)))

45. unom
2014. aug. 17. 09:40
Én nem nyomom ki a telefont, leteszem magam mellé és kész. Beszéljen csak ameddig akar.
44. mamma2
2014. aug. 17. 09:38
Amikor meghallom,hogy XY vagyok, Z cégtől, már a hajam az égnek áll! Azonnal mondom, hogy NEM ÉRDEKEL.... és leteszem a telefont, - de van olyan pofátlan, bunkó, erőszakos, nyomulós!-aki ennek ellenére is többször visszahív -nahh ekkor már nem vagyok urinő - és elküldöm a búsba!!
43. Nyamitörp (válaszként erre: 42. - L.luiselotte)
2014. aug. 17. 02:15

Az a baj, hogy a legtöbbjük annyira bunkó, erőszakos, hogy én már nem tudom őket sajnálni.

Tudom, hogy ők ez alapján kapják a fizetésüket, tehát a megélhetésük függ tőle, de pont ezért kéne nekik udvariasabbnak, kedvesebbnek lenni. Amíg ilyen erőszakosan nyomulnak, meg megsértődnek, ha nem tudnak befűzni, addig tőlem ne várjanak megértést. Főleg az után az eset után, amit leírtam.

2014. aug. 17. 02:03

Eleinte "úrinő" voltam az ilyen telefonálgatókkal. Mastmár egyértelműen kérem, ahogy belefog a süketelésbe, hogy ne zavarjon,. mert nem érek rá és leteszem a telefont.

Utóbbi miatt kicsit rossz érzésem van, mert több kedves ismerősöm dolgozik ilyen telefonálós cégnél, remélem, ők soha nem hívnak fel.

Az a baj ezekkel, hogy - az adathalászaton túl - ellenszolgáltatás nélkül rabolják az ember idejét - már ha nem csapja le időben a telefont, úgy mint én.

2014. aug. 17. 01:41

Engem ha hívnak vagy ha utcán, bevásárlóközpontban megállítanak, akkor mindig azt mondom, hogy köszönöm már keresett egy kollegája és vele megállapodtam.

Egyszer papámnál voltunk, csörgött a vonalas telefonja felvettem. A hölgy bemondta, hogy mamámat keresi, mert eü. napra akarja elhívni. Mondtam neki, hogy a mamám 6 éve elhunyt. Már itt megsértődött, igaz én is kicsit mogorván válaszoltam neki, de nyilván érzékenyen érintett a kérdés. Utána mondta, hogy akkor papámat adjam telefonhoz, mikor mondtam, hogy a papám meg kórházban van még megsértődött. Pedig igazat mondtam, pont azért voltunk papámnál, hogy összepakoljuk a cuccait. Ez az idióta meg még megkérdezte, hogy mikor hívhatja a papám. Ja meg anyu beszélt a háttérben és arra is rákérdezett, hogy ki beszél a háttérben, esetleg, akkor adjam azt a személyt a telefonhoz. Meg célozgatott rá, hogy nem igazán hiszi el, amit mondtam. Na a végén jól összevesztem vele. Én még szerintem életemben nem beszéltem úgy emberrel, mint akkor ezzel a nővel. És nincs miatta lelkiismeret furdalásom és nem is sajnálom.

Én lennék velük kedvesek, de ők nem érik be a sima nemmel és olyan kérdéseket tesznek fel, amikhez semmi közük. Meg erősködnek, hogy mikor hívhat legközelebb, meg miért nem érdekel, az amit ajánl és mindent meg akarnak magyarázni. És sajnos ha már egy emberrel beszéltem valamilyen ügyben, akkor szinte biztos, hogy rövid időn belül hívni fog a kollegája is.

Nem alaptalan, hogy az emberek többségét rázza a hideg az ilyen hívásoktól.

40. grizus (válaszként erre: 39. - 7e137d638c)
2014. aug. 16. 23:48
Ez súlyos. Vajon honnan szerezhették meg a számot?
2014. aug. 16. 16:28

Vigyázni kell velük!

Egy alkalommal, hogy segítsek neki egy felmérést elkészíteni az emberek gyógyszer-szedési szokásairól. No jó, sorolja a kérdéseit.

1. Szerintem az emberek hány %-a szed valamilyen gyógyszert? (válaszolok akármit = tökéletes)

2. Szerintem a következők közül melyiket szedik az emberek leginkább? (sorol-válaszolok-az is jó!)


3. A NAPNAK MELYIK SZAKÁBAN ÜRES A LAKÁS NÁLUNK???


Hogyan jön ez a kérdés ide?????

Katt!!!

38. Guruljka (válaszként erre: 37. - C502273b01)
2012. jún. 7. 02:09
A csúcs az volt, amikor egy női hang a szokásos módon megkérdezte a korunkat. majd....ezt elképzelni is nehéz...temetési biztosítást ajánlott!
2009. aug. 9. 19:18
Lerakom a telefont,ha már azt hallom,hogy szokott-e üdülni párjával,mennyi idősek,stb kérdések,amik abszolút nem tartoznak más idegenekre.Van,hogy azzal hívnak,hogy nyertünk vacsorát egy étterembe,és aztán kinyögi az illető,hogy termékbemutatóról van szó...és még neki áll fentebb,ha elköszönök...
36. 7c79ff1565 (válaszként erre: 35. - Tücsimücsi)
2009. aug. 7. 10:17
erről még a tv-ben is volt szó. Lehet ennek is Lényege az lett volna, hogy gyorsan menj vegyél egy v több telkártyát, és arra a számra diktáld be a kódot, majd kapod a pénzt. Csak a bukta az, hogy te az illető kártyáját töltöd fel....
2009. aug. 7. 10:14

A férjemet a minap felhívta a T-mobiltól egy hölgy azzal, hogy nyert 750 ezer ft-ot. A férjem erre: Nyertem 750 ezer forintot? És hol a buktató?

A hölgy nem válaszolt csak egy kattanás hallatszott. Letette...:) Én ezt tartom felháborítónak, hogy jobbra-balra szivatják az embereket. Már akit lehet....

34. Cepheus (válaszként erre: 25. - Bernuska)
2009. aug. 7. 09:50
A mobiltelefon a privát szférámhoz tartozik, csak ismerősöknek adom meg a számomat. Hagy háborítson fel engem és másokat, ha valaki ide betolakszik, mert ez pont olyan, mintha hívatlanul a kertünkben sétálgatna.
2009. febr. 7. 16:43
Én olyankor lerakom egy 'viszonthallásra' után..ugyanis úgy vagyok benne a telókönyvben,hogy ne zavarjanak reklámokkal.
2009. febr. 7. 16:30

Szinte minden nap hívnak mindenféle hülyeséggel,már nagyon unom,sokszor pont pihenek,vagy a kertből rohanok be....

Csak a net miatt van vonalas telefonunk,már rég lemondtam volna!Remélem előbb-utóbb megszabadulhatok a matávos telefontól....

31. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 29. - Vaczila)
2009. jan. 20. 13:15
Ismerős sajnos de már lerázom őket mert unom.
2009. jan. 20. 13:13
Én ahogy meghallom hogy mit akar udvariasan lerázom..! sajnos mostanában elég sürün előfordul!
2009. jan. 20. 07:38
Engem legutóbb azzal hívtak fel, hogy nyertem valamit. Aztán amikor a nyeremény átvételéről érdeklődtem kiderült, hogy termékbemutatót kéne szerveznem ahhoz, hogy megkapjam. Na kösz!
2009. jan. 11. 19:32

Így van...mosolyogva nemet mondani...

ez bőven elég.:)

2008. dec. 12. 08:00
felháborít és utálom
2008. okt. 12. 22:57
finoman szép szóval le kell épiteni az illetőt.
2008. okt. 8. 19:25
Szomorú, hogy néhányan az emberi mivoltukból kiesve csak így lecsapják a telefont. Rohamosan tárgyiasodik a világ, és még ráteszünk egy lapáttal. Semmibe nem kerül mosolyogva, kedvesen nem-et mondani, hiszen emberek vagyunk...még.
2008. okt. 4. 21:28
Engemet is mindig zaklatnak pedig nincs már a nevem a telefon könyvben mérgembe dühössen azt mondtam hadjanak békén pásztorórám van , Pedig egyedül vagyok mindig.
23. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Cservenák Vali)
2008. okt. 4. 21:20

Főként azzal tudnak kiakasztani hogy már ezerszer elmondtuk hogy a tarr kft-hez tartozunk és nem a t-com-hoz, nem igaz hogy abba a k...va számítógépbe nem lehet ezt beledokumentálni.

Múltkor meg egy egyén felhívott egészség megőrzés, meg blabla és hogy én hány éves vagyo. Hát megmondtam hogy erre nem válaszolok, és leb...ta a telefont, nagyon jól tette mert ha nem tette le volna akkor én b...tam vlona le a kagylót!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook