Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elég volt! fórum

Elég volt! (beszélgetés)

18. semleges (válaszként erre: 10. - Anyagi)
jún. 1. 11:49
Egyetértek!
17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Embertárs)
jún. 1. 11:13
Az ember az egyetlen faj, aki kényszert érez arra hogy beavatkozzon. Nagyjából mindenbe. A legártalmasabb, legkártékonyabb faj az emberi faj.
16. Tien
jún. 1. 10:40

A szuper ElNinóból.



(Vízöntő nyári horoszkóp:meg fogsz rohadni a melegtől,de azt egyedi módon)

jún. 1. 10:24

Amondó vagyok, hogy már

"éppen elég volt",

hogy valahogy mindig találunk kifogásolhatót a gondviselésben.

Sok eső - kevés eső.

Hideg van - meleg van.

Kevés a kenyérgabona - sok a gabona.


Közben sok évtizedes tapasztalatom az, hogy mindig annyi volt amennyi szükséges. Már azokon a területeken, ahol nem avatkoztunk be.

14. mmacus
jún. 1. 08:57
Elég volt a szárazságból! Kérünk egy kiadós esőt!
jún. 1. 06:49
Elég volt a szemellenzős okoskodásából.
12. Karmol (válaszként erre: 6. - ~ Luna ~)
jún. 1. 01:56

Vegre nyar van :)


Itt, Angliaban feladjak a hutok, de vegre kek eg alatt meleg van kint. Bugyiban alszok a tetoterben takarot nelkul, es bejon Neha ketszer beallok a zuhagy ala ejjel, de nem az a komor,feelhos idojaras fogad.

11. Karmol (válaszként erre: 3. - Fenevigye)
jún. 1. 01:49
Xd big like
10. Anyagi (válaszként erre: 9. - Kentaurcica)
máj. 31. 20:03

És már meleg????


Az egy szem élvezetes dolog, hogy az éjjelek még hűvösek!!!!

9. kentaurcica (válaszként erre: 6. - ~ Luna ~)
máj. 31. 18:22
Még május van ám.
máj. 31. 16:16
Az órák álljanak meg! Összes rohadt óra és a napok visszafelé számolódjanak.
7. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 31. 16:03
Ez olyan munkahelyi dolognak néz ki. Így van? Egyébként egyet értek veled. Senkinek nincs joga a másikat lealázni, főleg mások előtt ( sem).
máj. 31. 15:41
A melegből 😒
5. fenevigye (válaszként erre: 4. - 55Judit)
máj. 31. 15:29
Köszönöm a tanácsot, jelenteni fogom, méghozzá alásan.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fenevigye)
máj. 31. 15:25
Ez már bűncselekmény kategória. Jelentsd fel őket!
máj. 31. 15:23
Elegem van abból, hogy az üzletek nyitásig zárva vannak.
máj. 31. 15:04
Elég volt a durrogásból, mások analizálásából! Mindenki olyan amilyen. Aki változást akar, változzon!
máj. 31. 14:22

Írjuk le, miből volt elég!

Például, a mások fölényeskedéséből elég volt.

Úgyanolyan ember mint más, csak többre képzeli magát!

Attól még nincs hatalma mások felett, hogy azt hiszi.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook