Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért telefonálgat egy családos embernek egy nő? fórum

Miért telefonálgat egy családos embernek egy nő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
343. 9bbc382386 (válaszként erre: 342. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 16:20
A gépmindent megjegyez,ha ért hozzá,akkor tudni fogja.Ha nem akkor persze nem.
342. Mókuska_57 (válaszként erre: 340. - F3ce852bda)
2013. szept. 28. 16:18
Mármint, hogy ide a Hoxára mit írok? Nem hiszem, nem tudja a jelszavam, a géppel meg nem jegyeztettem meg. Mindig kilépek.
341. 9bbc382386 (válaszként erre: 340. - F3ce852bda)
2013. szept. 28. 15:52
Ha ért a számtechez akkor bizony megnézhetné.
340. f3ce852bda (válaszként erre: 338. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 15:15
Mondd csak, a férjed nem tudja megnézni, hogy te miket írsz?
2013. szept. 28. 13:13
Ennek az ügynek a végére,csak úgy tudsz pontot tenni ha leültök és átbeszélitek!A férjed nem bízik benned,és te sem benne.Mind a kettőtöknek nyomós oka van a bizalmatlanságra,de ezt át kell beszélni őszintén.Addig csak emészted magad!Aztán meglátjátok hogy együtt maradtok-e vagy sem!!!
338. Mókuska_57 (válaszként erre: 334. - F3ce852bda)
2013. szept. 28. 13:09
Ezen én is gondolkodtam, meg is kérdeztem azért csinálja, hogy beadjam a válópert? Azt mondta: nem azért. Meg hogy miért nem beszélhet mással és ha olyan lenne, akkor kitörölte volna a híváslistából.
337. Mókuska_57 (válaszként erre: 336. - Tücsimücsi)
2013. szept. 28. 13:08
Ja? Semmi!
336. tücsimücsi (válaszként erre: 330. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 11:31

jaaaaa...ahaaa...!!!!!!! na akkor nem kellett volna elindítani a fórumot se.

Nem tudom mi okod van akkor most felháborodni.

335. bd55e3f068 (válaszként erre: 334. - F3ce852bda)
2013. szept. 28. 11:20
Nem hiszem, hogy a férj szánt szándékkal ki akarja készíteni a feleségét.
334. f3ce852bda (válaszként erre: 325. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 11:08

Szerintem egyértelmű, hogy mit csinálj, csak te még nem értél meg rá. Még kell egy néhány csalódás, néhány veszekedés, kell, hogy együtt lássák őket ... talán akkor fogod tudni,hogy dönts. Persze, lehet, hogy akkor sem, hiszen mint korábban is írtam: addig megszokod.

Biztosra vettem , hogy fogja tartani a csajjal a kapcsolatot továbbra is, szerintem ő nem csak félre jár, hanem szerelmes is. Még nem meri bevállalni, hanem agyal és ez neked nem jó. Gondolom már a nővel közösen kigondolták, hogy neki nem jó az, ha az ő hibájából mondják majd ki a válást, ezért most keresnek neked is okot.

Majdnem érdektelen, hogy most te árultad el, hogy volt sms, vagy a csaj mondta el, a lényeg az, hogy útban vagy és nem akarja még a férjed bevállalni, hogy ő az aki félrelép. Előbb kikészít majd idegileg-ha gyengébb lelkületű vagy, akkor menni is fog neki. Ha időben észbekapsz, hogy azért csesztet csak, hogy elhárítsa a felelősséget, akkor nem tud kiidegelni.

2013. szept. 28. 10:30
Ez egyre bonyolultabb...
332. Mókuska_57 (válaszként erre: 331. - Gribedli***)
2013. szept. 28. 10:21
Ez valószínüleg így van, de már régebben kezdődött a féltékenység. Egyszer azzal jött, hogy az anyjának mondta valaki, hogy én egy taxissal kavarok. Ezt az anyja találhatta ki, mert szét akart minket választani. Esküszöm egyetlen taxist sem ismerek! Úgy tűnt akkor hitt nekem, de néha azt is emlegeti. Válni mégsem akar. Miért?
331. gribedli*** (válaszként erre: 330. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 10:11
Lehet, hogy azota megmaradt a tuske benne es nem bizik o sem benned. Es valahogy revansot akart. Most vagy pontot tesztek, hogy kvittek vagytok, vagy megy tovabb ez a zsarolgatas. Te tudod, hogy miert maradsz benne, de o mindig fel fogja hanytorgatni azt az esetet, amig te hagyod.
330. Mókuska_57 (válaszként erre: 328. - Gribedli***)
2013. szept. 28. 10:06

2 hete van egy kis szabadidőm amikor egyedül vagyok itthon, a kislányunk elkezdte az ovit és ebéd után megyek érte.

Abban a kis időben rendezem a lakást, mosok, főzök stb.

Nincs más férfi az életemben, nem telefonálgatok, nem levelezek senkivel.

Volt pár éve valaki, aki kicsit felkavarta az életemet, de semmi komoly, meg is bántam azóta. Akkor én mondtam, hogy váljunk el, akkor úgy éreztem. Ő sírt, hogy ne, mert szeret stb, stb...

329. Mókuska_57 (válaszként erre: 327. - Andi6020)
2013. szept. 28. 09:59

Én is így gondolom, de bármit is mond, hogy higgyek neki ezután?

Tegnap is azt mondta, hogy nem csalt meg, meg hogy szeret. Vagy igaz lehet, vagy nagyon jól hazudik. Most nem tudok rajta kiigazodni. Eddig biztos voltam benne, amig nem tudtam a telefonokról.

328. gribedli*** (válaszként erre: 325. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 09:48

Es te mit csinalsz napkozben amikor egyedul vagy? Mert ha neked is van takargatnivalod akkor ezt fel fogja hasznalni ellened es ugysem juttok egyrol a kettore igy, egymast zsarolgatva. Ha nem mukodik ennyire koztetek, uljetek mar le, hogy hogyan tovabb, nem?


Kivulrol ugy nez ki, hogy egyikotok sem akar semmit a masiktol csak kolcsonosen sakkban tartjatok egymast az anyagiak miatt es o most megtalalta a te gyenge pontodat, vagy legalabbis megprobalt bloffolni, es a reakciodbol sokat le fog szurni, amit meg nem tud megerteni, azt majd megkonzultalja a baratnojevel...ez lesz, ha tovabbra is varsz, es nem tisztazzatok most.


De ha valami kiderul rolad is, azt meg tudni kell elfogadni.

327. andi6020 (válaszként erre: 325. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 09:00
Szükségetek lenne egy igazi, őszinte nagy beszélgetésre. Nyugodt légkörben és lelkiállapotban. Ehhez ketten kellenek, és erre kevesen képesek. Enélkül borítékolható, hogy ennek a kapcsolatnak annyi. Nem biztos, hogy szétmentek, de a bizalomnak végérvényesen lőttek. Állandó bizalmatlanságban, figyelésben, résen levésben meg nem lehet élni. Illetve lehet, de hogy, és főleg minek.
326. tücsimücsi (válaszként erre: 325. - Mókuska_57)
2013. szept. 28. 09:00

A legjobb védekezés a támadás.

Már ott tart, hogy ő vádol téged? Hát itt már tényleg nagy probléma van.

2013. szept. 28. 08:45

Tegnap nem hívott a férjem munka közben, ez nekem már fura volt, mert minden nap szokott. Hazajött délután, evett aztán leült a gép elé, nem is foglakozott velem szinte. Furcsa volt nagyon. Kérdeztem mi a baj, azt mondta, hogy fáradt. Aztán egyszer azt mondja, hogy beszélt valakivel, és bogarat tett a fülébe, hogy én mit csinálhatok napközben, amikor egyedül vagyok.

Csak néztem nagyokat.

Aztán amikor hazaértünk a gyerekekkel az iskolából, akkor már jobb kedve volt, mosolygott stb. Beszélgettünk, egyszer csak azt mondja, hogy én el akartam küldeni őt. Erre mondom neki: Te beszéltél a nővel! Tagadta, hogy nem, mert én árultam el magam. Persze, én meg hülye vagyok! Mondtam neki, hogy küldtem a nőnek sms-t, hogy vihet, nem állok az utatokba. Ott van a telefonomban, nézze meg, de nem nézte.

Este megnéztem a telefonját és tényleg volt benne hívás. Ő hívta a nőt. És nem törölte ki.

Most már tényleg nem tudom mit csináljak!

324. Mókuska_57 (válaszként erre: 321. - Kágaszi)
2013. szept. 26. 20:41

Köszi!

Most béke van és nyugalom. Figyelem a mozdulatait, de semmi gyanús. Ideje sem lenne találkozni vele, munka után hazajön egyből. Általában megvárom ha úgy végez és együtt jövünk haza kocsival.

323. f3ce852bda (válaszként erre: 322. - 55416fb8e2)
2013. szept. 26. 18:34

A baj az, hogy egy idő után "hozzá szokik" majd. lesz egy jó pár hónap nyugi, aztán jön a következő gyanús eset. Ami még a legrosszabb: bebeszélni neki majd a férje, hogy féltékeny, csak kitalálja, csak gyanúsítgatja, úgy mint előzőleg is. Egy idő után a rosszat is megszokja az ember és már nem tűnik majd akkora tragédiának.

Ne legyen így, de sajnos esélyes.

322. 55416fb8e2 (válaszként erre: 316. - Mókuska_57)
2013. szept. 26. 18:29
es ha egyszer bebizonyosodna, hogy felrelep, akkor mit tennel? mert ha akkor sem akarnal valni, valtoztatni, akkor csak feleslegesen idegesited, hergeled magad, nem?
321. Kágaszi (válaszként erre: 320. - Mókuska_57)
2013. szept. 26. 18:18

Biztos elgondolkodott, h mit veszíthet ezen az egészen...és nem biztos, h megéri neki, hogy félrelép. Családja többet érhet...viszont a hiúságának tetszik, meg hát udvarolhatott megint.

Próbáljatok tanulni az esteből, a hibákból,

biztos rendbe lehet hozni a házasságotokat.

Sok sikert hozzá!

320. Mókuska_57 (válaszként erre: 319. - Annie1130)
2013. szept. 26. 08:58
Azóta biztosan nem beszéltek, mert akkor a nő mondta volna neki hogy írtam sms-t, azt meg nem hiszem hogy nem hozná szóba itthon.
319. Annie1130 (válaszként erre: 316. - Mókuska_57)
2013. szept. 25. 23:37
Ezzel ő is tisztában van, úgyhogy biztos nagyon jól fog viselkedni.
318. timycat (válaszként erre: 308. - F3ce852bda)
2013. szept. 25. 22:21

Oké, fiatal vagyok és per pillanat nincs anyagi gondom, de bármikor fordulhat a kocka és tisztában vagyok az átlag családok életével... na de ez a megfogalmazás, hogy "leadja" a fizetését, nekem olyan furcsa.


Az meg hogy nincs per pillanat anyagi gondom nem azért van, mert csakúgy szerencsés vagyok. Nincs házam/lakásom, van egy tizenéves autóm (igaz így hitelem sincs és sajnos annyira fiatal sem vagyok már), dolgozom napi 10órát, igyekszem képezni magam, igyekszem itthon is megfelelni a gyereknek, az embernek, oké napi szinten nem kell nézegetnem az árakat, de durván megérezném a mindennapi dolgokban ha hirtelen egyedül maradnék.


A fórumindító esetében szerintem nem a pénzen csúszott el a dolog, hanem nekem az olyan visszás, hogy a férfi dolgozhat, leadhatja a fizetését, felesé belenézeget csakúgy a telefonjába, ha gáz van akkor feleségé gyerek, ház, autó, a férj meg leléphet... hát nem tudom

317. timycat (válaszként erre: 306. - Nyamitörp)
2013. szept. 25. 22:04

Nem idiótának nézem, hanem megfélemlítettnek. Nagyon sok családnál ez van, az elején még próbálkozik aztán jön a hiszti, egy gyerek, puffogás, még egy gyerek, még több hiszti, majd a követelőzés, csapkolódás, meg "neked könnyű, én vagyok a gyerekkel", meló után fáradtan még "osszuk meg a házimunkát" is, meg "kelj fel hozzá éjjel mert a te gyereked is", aztán jön az "el lehet menni, de takarodj a házból, kocsit itt hagyod, gyereket nem látod"; módszeresen kizsigerelik és inkább kussol, mert már az is eredmény ha nyugi van otthon. Ha valahol máshol meg van egy pici lehetősége férfiként tetszelegni akkor megteszi ott.

És nem nem mentség a félrehancúrra, de nehogy már csak az egyik legyen a hibás.

316. Mókuska_57 (válaszként erre: 315. - F3ce852bda)
2013. szept. 25. 20:26
Ma nem beszéltünk róla, de figyelem minden mozdulatát.
315. f3ce852bda (válaszként erre: 310. - Mókuska_57)
2013. szept. 25. 19:08

Ez számomra is őszintének tűnik. Lehet, hogy még időben léptél közbe és még meg lehet menteni a házasságot, talán még nem volt közöttük komolyabb dolog, csak próbálkozások.

Résen leszel ezek után gondolom, de azért ne vágd folyton a fejéhez, csak figyelj.

2013. szept. 25. 08:43
Olyat szeretnék majd, ha találok. Egyenlőre a kislányom csak délelőtt van oviban, akkor az itthoni teendőimet megcsinálom. Gyerekeket én viszem iskolába, oviba, én megyek értük. Ha betegek, nekem kell itthon lenni. Segítség sajnos nincs.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook