Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért szeretik kevésbé, és nézik le a kövéreket? fórum

Miért szeretik kevésbé, és nézik le a kövéreket? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2014. dec. 23. 20:03
A mostani fiatal generáció a Barbie babán nőtt fel, aki nem úgy néz ki azt lenézik, lekezelően beszélnek vele. Én is tapasztalom, hogy első ránézésre itélnek meg.
11. Szerte Lenke (válaszként erre: 9. - 4f8ae69d1b)
2014. dec. 23. 20:03
kedvesek, vidámak.......szépek? Esetleg?
2014. dec. 23. 20:03
Sajnos az utobbi időben a betegségeim miatt íztam meg, járok a Szent Imre kórházba a lipid részlegre is,állandoan diétázom,és sajnos nagyon sok megalázás ér a súlyom miatt, nem csak az emberektöl, hanem még az orvosoktól is ért nem is egyszer sértü beszólás.
2014. dec. 23. 20:00
Én ismerek egy-két teltebb hölgyet,akiket nagyon kedvelek.Kedvesek,vidámak,jó a humoruk..:)
8. unom
2014. dec. 23. 20:00

Kik nézik le a kövéreket?

Szokás másokat lenézni, te is arra célzol, hogy a vékonyak biztos irigyek rátok.Egy-egy.

7. Szerte Lenke (válaszként erre: 1. - Ildi992)
2014. dec. 23. 20:00

Ez leet, az agyadba rögzült dolog.

Túlsúlyos vagyok, de úgy öltözök, hogy javamra váljék. Nem rázom magam, nem teszek a kirakatba mindent, mégis jó csajnak tartanak. Önbizalom.

6. kisj
2014. dec. 23. 19:58
Tisztázzuk első körben, hogy Te vagy a túlsúlyos, vagy más nevében beszélsz?
2014. dec. 23. 19:58

Sajnos ugyanazért mint az ugynevezet harci kutyákat. :-(

mert tudatlanok és esélyt sem adnak 1 kövér embernek hogy megismerjék mert már a külselye miatt elitélik. Ez a szomorú helyzet .

Bocsi a hasónlításért de sajnos ugyan az a helyzet.

2014. dec. 23. 19:57
Számtalanszor hallottam,hogy a kövér embernek nincs akaratereje, semmi önkritikája és ha magával szemben is ilyen igénytelen hogyan tudna igényes feladatokat ellátni. :-(
3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Ildi992)
2014. dec. 23. 19:54
Egyszerűen csak esztétikai szempontja nem lehet a dolognak?
2014. dec. 23. 19:54
Én ilyet sosem tapasztaltam.
2014. dec. 23. 19:51

Lehet szépen fogalmazni, meg kévésbé, de tapasztalatom szerint utálják a kövéreket.

Lehet erre mondani, ugyan már, én nem, de azért valamilyen szempontból sokan lenézik, sajnálják őket.

Erre megint lehet mondani, nem muszáj felvenni másik ember beszólásait, de őszintén ki az, aki tűri, hogy lenézzék, olykor megalázzák a kinézete véget, munkahely, bevásárló központ és egyéb helyeken?

Ez azért lehet, mert ha valaki nem eszi teli magát, akkor más se tegye, egyfajta irizálás?

Sokan küszködnek, hogy megtartsák az alakjukat, erre más telizabálja magát, és felmegy bennük a pumpa, és az ottan jó húsban lévő emberen tölti ki?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook