Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért szereted Hoxa portálját és miért nem? fórum

Miért szereted Hoxa portálját és miért nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. márc. 5. 21:11

Számomra a nyugalom szigete. Vannak törzshelyeim itt, oda szoktam írogatni. Egyszer próbáltak belémkötni, de nem vettem fel a kesztyűt, így maradt a békesség.

Nekem a receptek nagyon tetszenek. A képeslapok nem különben. A dominó meg...nagyon jó játék.:))

26. 2d5a00656a (válaszként erre: 22. - Katinkaboszi)
2009. márc. 5. 21:09
szerintem ezek a piszlicsáré viták baromira nagy szelepek a mai helyzetben:)ha hoxa okos rájön erre és teret enged jobban neki,mert ezek a "tyúkperek" vezetik le a feszültségét az elégedetlen "népeknek".
2009. márc. 5. 21:05

Vannak kifejezetten politikai vitafórumok,ha valaki politikázni akar,az talál magának a google-ban amennyit akar :o)

Nem régen vagyok tag,de jól érzem itt magam,lehet jó témákat találni minden korosztálynak meg vannak a magához való témái. :DD

24. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 22. - Katinkaboszi)
2009. márc. 5. 21:05

Noch dazu, éppen a mai időkben!


:-(((

2009. márc. 5. 21:02
Szeretem a Hoxa portált, mert nagyon jó, nemkitalált történetekből áll, hanem közéleti, kőkemény valóságból!!!!
2009. márc. 5. 21:00

Sziasztok, nálunk a fórumon, volt egy hétvége, amikor beleszaladtunk egy kis politikába, akkor hoxa elmondta az egyik régi tagjának a kérdésére, hogy azért nem engedi a politizálást, mert így is sok a vita a fórumokon, akkor meg különösen több lenne, ezt pedig nem akarja.

Biztosan lehetne egy középutat találni, de egyelőre még nem jött el az ideje, ehhez szerintem nekünk is fel kellen nőni és nem piszlicsáré dolgok miatt egymásnak esni, a politika meg ettől súlyosabb dolog és akkor mi lenne?

21. 9cb35398ff (válaszként erre: 19. - 2d5a00656a)
2009. márc. 5. 20:59
igen, sajnos ebben igazad van.
20. 9cb35398ff (válaszként erre: 18. - Rosa)
2009. márc. 5. 20:57
sztem privibe írd meg neki hol tájékozódjon:))))
2009. márc. 5. 20:57

Szerintem minden hozzászóló mondott igazat és egy egy mozakot a dologhoz.Spinelli megjegyzése jogos volt,a végképp eltörölni aki túllőtte a fórum ideológiáját,és az egyéni érzékenységét,azt bármilyen okos intelligens és építő fórumtag egyébként ,egy rossz hozzászólás miatt ,snitt ,és törlik/most szüntem meg:)/

De tényleg függővé válik az ember,mert a mai világban szinte nem is beszélget/nincs rá idő/élőben,de neten sokkal nyíltabb ,és kifejtőbb:)

Dióhéjban:Hiánypótló cselekvés annak aki idekeveredik,és a kommunikáció szinte egyetlen módja a rohanó világban.

18. Rosa (válaszként erre: 17. - Emilía78)
2009. márc. 5. 20:55
Azért jó az internet,hogy olvassunk hireket,politikusok nyilatkozatait,stb.Legalábbis én ezt teszem.
17. Emilía78 (válaszként erre: 14. - 9cb35398ff)
2009. márc. 5. 20:51
Igen biztos hogy ezért van tiltva értem én, csak sajna ezért meg aki nem érti a dolgokat az ezután se fogja, vagy legalább is én így érzem, mert eddig sehol máshol nem sikerült olyan helyre találnom ahol lehetne kérdezni róla és normálisan elmagyaráznák. :(
16. Rosa (válaszként erre: 14. - 9cb35398ff)
2009. márc. 5. 20:50
egyre gondoltunk:))
15. Rosa (válaszként erre: 9. - Emilía78)
2009. márc. 5. 20:50
A legtöbb közösségi portálon nem lehet politizálni,mert félő,hogy elszabadulnának az indulatok...amit nem is csodálok...:(
14. 9cb35398ff (válaszként erre: 9. - Emilía78)
2009. márc. 5. 20:49
igen, az jó lenne, nekem is lennének kérdéseim, de tapasztalatból tudom a politika csak vitát szül. Sajnos a családunkban is előfordul gyakran...nem mindenki áll úgy a dolgokhoz ahogy kell.
13. Kijózanító (válaszként erre: 10. - Kijózanító)
2009. márc. 5. 20:48
mert egyszerűen jó!
2009. márc. 5. 20:47
Szeretem, mert amolyan 'csajos' és közben mégsem rózsaszín habos-babos. Érdekes cikkek vannak és normális emberek.
2009. márc. 5. 20:47

Sok kedves embert ismertem meg, tanácsot kérhetek tőlük szívesen segítenek, én is viszont.

Jó recepteket olvashatok itt, történeteket, naplókat...szinte függő lettem.

A közeljövőben nem lesz net-em átmenetileg költözés miatt- nem tudom mihez kezdek majd...lesz dolgom bőven...de hiányozni fog!

Addig majd legfeljebb olvasok könyveket !

2009. márc. 5. 20:47
Én függővé váltam amióta beléptem!
9. Emilía78 (válaszként erre: 7. - Rosa)
2009. márc. 5. 20:46
Na ez még a másik ami nekem hiányzik, hogy nem lehet politikai jellegű kérdést feltenni, mert bizony ott is van jó néhány kérdés amit fel tudnék tenni, én annyira nem értem sokszor hogy mi micsoda miért. És olyan jó lenne ha mások akik okosabbak és jobban értik a dolgokat megmagyaráznák nekem.
2009. márc. 5. 20:42

Imádom a Hoxát, mert sok jó dolgot talállok, ami érdekes. Érdekes hozzászólások és emberek.

Receptek, szüléstörténetek meg minden.

Sok sikert továbbra is.

7. Rosa
2009. márc. 5. 20:41
Nagyon szeretem,mert sok kedves embert ismertem itt meg,és minden nap megosztjuk egymással örömünket,bánatunkat...és a fórumozás segitségével fogytam le....egyetlen dolgot nem szeretek benne:nem lehet politizálni...pedig a politika határozza meg a mi életünket is,nem csak a politikusokét!:(
2009. márc. 5. 20:40

Aki nem szereti ezt a portált, az ne látogassa, ennyiiiiii!!!

Ezekre ne vesztegessük az időt, energiát!!!!


Aki meg itt van, az mind szereti!!!!!

Ez így jó!!!

2009. márc. 5. 20:38

Én például imádom, hogy bármit kérdezhetek és mindig van valaki aki tud valami okosat mondani és segíteni nekem a problémáim megoldásában. És ezért hálás köszönet mindenkinek. Hoxának is, hogy létre hozta ezt nekünk.


Viszont lenne pár dolog amiknek nagyon örülnék ha lehetne változtatni:

- a szavazásoknál, olyan jó lenne ha lenne a szavazásos pöttyök után egy üres rublika, ahova bele lehetne írni a saját véleményemet is, ha nincs a válasz lehetőségek között az én válaszom, és amikor lementem akkor mindenki válasza láthatóvá válna egymás alatt ill, legfelül meg a szavazás eredménye.

- aztán jó lenne, ha a naplókat lehetne kommentálni, és mindenki eldönthetné hogy akarja-e hogy a saját naplóját kommentálják-e vagy sem. Minden egyes bejegyzésnél.

- és utoljára hogy a saját magam által feltett kérdéseket, miután elavultá váltak én magam kitörölhessem, ill, ha van benne helyesírási hiba a kiírásba, akkor saját magam kijavíthassam és ne kelljen ezért állandóan engedélyt kérni.


Köszönöm, hogy leírhattam most is, véleményemet.

2009. márc. 5. 20:37
Én nagyon sok fórumot érdekesnek és tanulságosnak találok.SOk nagyon nem tetszik, de azokon tullépek, mert másokat biztos érdekel.
3. spinneli (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2009. márc. 5. 20:35

miért lenne törölve?

építő jellegű kritika mindenkinek jó.

2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Emilía78)
2009. márc. 5. 20:35

Ez a fórum is törölve lesz!

Aki nem szereti elmegy egy másik oldalra!

De viszont aki megszereti,mindig vissza jár ide!

2009. márc. 5. 20:30

Szeretném ha leírnátok hogy miért szeretitek Hoxa portálját, és mik azok a dolgok amiért nem szereted, vagy mit változtatnál rajta.


Remélem Hoxa nem sértődik meg érte, és esetleg fogunk neki tudni adni néhány ötletet, tippet hogy lehetne- még felhasználó barátabbá tenni a portált.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook