Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért olvassa a személyes blogom, ha nem akar szóba állni velem? fórum

Miért olvassa a személyes blogom, ha nem akar szóba állni velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. nov. 22. 10:18

Sziasztok!

Köszönöm, hogy írtatok. A hozzászólók véleményei,

már mind megfordultak a fejemben.

Igazán acukonak van igaza még mindig reménykedek,

hogy talán azért olvassa mert még érdeklem.

De akkor tévedek.

Voltam jósnőnél, ő azt mondta nem boldog a párkapcsolatában, gondol rám, de nem kezdené újra velem. Egy rejtély ez a pasi nekem, főleg az hogy talált rá a blogomra? Nem írtam ki sehová a címét,

és mégis megtalálta.

2012. nov. 22. 10:18

Mondjuk hízeleg a hiúságának, hogy te nem tudsz továbblépni rajta. Rosszabb esetben közös ismerősökkel ki is beszélnek.


Ugyanakkor... ez egyébként egy régi vesszőparipám. Aki intim dolgokat ír ki magáról a netre, annak számolnia kell vele, hogy "lebukik". Valahol ebben exhibicionizmus is van, mert amit valóban titokban akarok tartani, azt legfeljebb papírra írom le, vagy ha már a netre, akkor titkosított blogba, amihez másnak nincs hozzáférése.

2012. nov. 22. 10:13

Lehet,hogy ő egy ilyen kukkoló típus.

Vagy maradtak benne megválaszoltalan kérdések,és azokra remél választ találni a soraidban.

2012. nov. 22. 10:11
Nagy a pasi egója és hízeleg neki, hogy róla írsz.
5. acuko (válaszként erre: 1. - 3baf97d63f)
2012. nov. 22. 10:10

Úgy gondolom, reménykedsz, hogy még lehet valami, biztosan nem véletlen, hogy olvassa a blogodat, akar még tőled valamit..

Ne áltasd magad!! Ha olyan drasztikus lépésre szánta el magát, hogy miattad még a telefonszámát is lecserélte, akkor nagyon kemény, nyomós oka volt erre. Kizártnak tartom, hogy újra kezdené veled.

4. 9ec59d8582 (válaszként erre: 1. - 3baf97d63f)
2012. nov. 22. 10:08
Szerintem kárörvendésből olvassa, vagy hogy találjon valamit, amiből a nők általában pletykát csinálnak.
2012. nov. 22. 10:08
...mert őt "méltatod" a blogodban, kíváncsi, hogy mik kerülnek ki róla a nagyvilágba.
2012. nov. 22. 10:08
Az emberek már csak ilyenek, kíváncsiak!
2012. nov. 22. 10:06

A párommal 16 hónapja szakítottunk, azóta semmilyen

kapcsolat nincs köztünk. Ő akarta így, letiltott

minden közösségi oldalról, telefonszámot váltott.

Én szerettem volna békülni, de nem tudtam felvenni

a kapcsolatot vele. Ő már más nővel él.

A szakítás óta blogot kezdtem írni, amolyan napló félét a szakításról az utána következő szenvedésről, a reményről. Szóval eléggé részletesen leírtam a helyzetet az állapotot amiben hagyott. Azóta is írom folyamatosan. Körülbelül egy hónapja rájöttem, hogy olvassa. Ugye a blognak van statisztikája, és ismerős volt az egyik belépő link, onnantól tudtam, hogy Ő az.

Többször olvasgatta már a blogom, tehát mindent tud rólam a szakításunk óta eltelt időről.

Egy dolgot nem értek. Ha nem akar velem szóba állni, nem akar látni, akkor miért érdekli mi van velem? Ha olyan boldog lenne az új kapcsolatában, akkor nem érdekelném, nem? Nem tudom megfejteni, ez miért van. Tudtok segíteni valami magyarázattal?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook