Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem olvassa senki sem a blogomat? fórum

Miért nem olvassa senki sem a blogomat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. ápr. 27. 20:32

Valaki ismeri ezt az oldalt? [link]

Ez az oldal is a pinterestről szedi össze a képeket, a cikkkek végére csak annyit írnak, hogy képek forrása : pinterest.com

Ők ezzel nem sértik meg a szerzői jogot?

32. unom
2018. ápr. 10. 09:24
Először is válassz olyan betűtípust amelyik jól kezeli az ékezetes karaktereket, mert ez igy igénytelen.
31. PöttyösPanka (válaszként erre: 30. - Szandra1111)
2018. ápr. 10. 08:44
Az ilyen dolgok tényleg elég zavaróak szoktak lenni. Ez nálam is kizáró ok. Egy írás a tartalmától függetlenül legyen igényes és élvezhető.
2018. ápr. 10. 01:34
Szia! Én is beleolvastam. Nekem borzasztóan zavaróak a helyesírási hibák. A kis- és nagy kezdőbetűkre, vesszőkre, pontokra, oda kellene figyelned. Ezeket szükséges lenne helyesen alkalmazni. Természetesen vállalom, hogy bennem van a hiba, de nekem ezek a helyesírási hibák kizárják a blog további olvasását. Senkit sem akartam megbántani. Peace! 😉
29. audrey23 (válaszként erre: 27. - Unom)
2018. ápr. 7. 21:55

Ha a pinteresten találtam egy képet, akkor annyit elég írni, hogy forrás : pinterest?

De valószínűleg az eredeti forrás nem a pinterest, mivel oda is általában másik oldalakról lementett képeket szoktak feltölteni.

Én nem akarom a pénzbírságot megkockáztatni, inkább akkor el se kezdem a blogolást.

28. frauJost (válaszként erre: 26. - Audrey23)
2018. ápr. 7. 21:08

Olyan képet tehetsz föl netről amit szabadon fel lehet használni.

Távoli ismerősöm is csinált weboldalt,szuper is volt minden amig nem kapott ügyvêdtől levelet hogy 1500 eurót kell fizetnie... és ez mind 1 db tök semmitmondó kép miatt amit v.honnan letöltött.

27. unom (válaszként erre: 26. - Audrey23)
2018. ápr. 7. 20:04
Speciális kereséssel tudsz szabadon felhasználható képeket keresni a Google-ban,negyéb esetben pedig forrásmegjelölés.
26. audrey23 (válaszként erre: 25. - FrauJost)
2018. ápr. 7. 19:55
De a személyes blogok kivételével szinte minden blog az internetről szedi össze a képeket, ha csak saját képeket használhatnék, akkor gyakorlatilag semmilyen képet nem tudnék feltenni. Tehát ha pl az Eiffel toronyról akarnék írni, akkor nem tehetnék be róla képet amit a google-on találtam?
25. frauJost (válaszként erre: 23. - Audrey23)
2018. ápr. 7. 18:58
Az történhet hogy levetetik a képet és busás pénzbírsàgot kapsz, nem szabad csak ugy lemásolni és sajàtként föltenni.
24. Hoxa (válaszként erre: 23. - Audrey23)
2018. ápr. 7. 16:51
Amíg kicsi a blogod, addig valószínűleg nem foglalkoznak veled. Csak azért írtam erről, hogy tudd, hogy elvileg ennek nem így kellene működni, hogy máshonnan leveszed és egyszerűen kirakod.
23. audrey23 (válaszként erre: 22. - Hoxa)
2018. ápr. 7. 16:31
A legtöbb képnek nem tudom a forrását, másik blogoknál sem nagyon vannak feltüntetve a források. Mi történik akkor, ha megsértem a szerzői jogokat?
22. Hoxa
2018. ápr. 7. 15:16

Szia!

Úgy tűnhet, hogy könnyű látogatott oldalt csinálni, de nem. A mostani irányzatokkal annyira nem vagyok tisztában, de régen is az indult be igazán, amit szívvel lélekkel csináltak és nem abból a célból, hogy rögtön felfusson, hanem csak úgy a saját örömért. Ha te ezt szereted csinálni és beleadod ezt az írásaidba és türelmes leszel, akkor lehet belőle valami. De az sok idő és addig sok tartalom kell, nem három képgyűjtemény.

Amire webgazdaként felhívnám a figyelmed, hogy nem lehet csak úgy képeket átvenni innen-onnan, ezzel sérted a szerzői jogokat, az a minimum, hogy a forrást feltünteted, de a legjobb, ha a forrásnál is meggyőződsz róla, hogy másolhatsz-e egyáltalán tartalmat.


Gondoltam, hogy felajánlom, hogy linkkel kirakom egy cikked, de sajnos alig van bennük szöveg. Én nagyon vagyok híve a mai képpel telinyomott cikkeknek, amiben alig írnak le valamit. Ha lesz olyan írásod, amiről gondolod, hogy itt megjelenhet, beküldheted a Cikkeid menüben. Ezzel egy rámutató linket tudok adni. De legyen érdemi tartalma.

21. lapbarna (válaszként erre: 20. - Audrey23)
2018. ápr. 7. 11:35

Nem, én telefonról is jól láttam.

Kíváncsian várom a kiegészítőket! :D

20. audrey23 (válaszként erre: 19. - Lapbarna)
2018. ápr. 7. 09:37

Azért vastag sarokkal, mert az kevésbé megterhelő a láb számára.

Ha megcsináltam majd ugyanígy a táskákat, ruhákat, kiegészítőket, utána majd lehet, hogy minden egyes ruhadarabról egy külön posztban is írni fogok. Egyébként nem voltak túl kicsik a képek?

19. lapbarna (válaszként erre: 18. - Audrey23)
2018. ápr. 7. 08:36

Elolvastam, megnéztem.

Görgettem le, merz azt hittem, nincs vége. Egyszerűen nincs befejezés. Oké, bevezető sincs igazán. Olyasmi, mint mikor valaki saját magának emlékeztetőt ír.

Az jó, hogy képekkel illusztráltad, mikre gondolsz pontosan.

Ha már így részletezted, milyen lábbelikre gondolsz, akkor lehetett volna, hogy egy-egy posutban térsz ki mindegyijre, mert egyetlenben valóban nehéz érdekesen írni róla.

Pl. magassarkú. Oké, imádom a feketét, de azok is tutik, amiket mellé még tettél. Legetett volna komplett outfittel illusztrálni, akár többel is.

Ugyanígy a többinél.

Indoklások, miért csak vastag sarokkal (???).

Mert így még mindig úgy érzem, ez a saját nézőpontod, de mégis úgy tálalod, mintha ez lenne a fix.

Csiszolj rajta!

2018. ápr. 6. 19:47
Kész vagyok a cikkel, aki esetleg látná, annak kíváncsi lennék a véleményére,
17. audrey23 (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2018. ápr. 6. 18:54
Az első poszt, ami csak képekből áll, úgy tűnhet mintha 5 perc alatt dobtam volna össze, de valójában mire kiválogattam a képeket, levágtam mindegyiknek egyesével az oldalait, mindegyiket egyesével átméreteztem, elrendeztem 1 óra volt.
16. audrey23 (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2018. ápr. 6. 18:50
Még ma el fog készülni egy igényesebb poszt.
15. lapbarna (válaszként erre: 13. - Audrey23)
2018. ápr. 6. 17:54

Én szeretek a divatról beszélni, de a 2 posztod alapján nem lennék visszatérő olvasód. Érdektelenül írsz. Mintha nem érdekelne. Semmi saját gondolat, összedobált poszt. Saját véleményed nem is ismerhettük meg, csak egy ténymegállapítást írsz le. Az első posztban csak képek... Ez több, mint gáz.

Semmi probléma nincs ezzel egyébként, de szerintem akkor nem kellene itt nyehegni, hogy jaj, nem olvas senki.

Nekem semmi gondom sem a transzneműekkwl, sem a transzvesztitákkal. Ruhákról bárkivel lehet beszélgetni. Csak legyen valós egy problémafelvetés.

2018. ápr. 6. 13:44

Rövid az írás, a másik poszt csak egy sor fotó. Van benne helyesírási hiba is, az nagy baj.

Szerintem nézz szét egy pár menő blogon.

Az emberek szeretnek olvasni, tagolt, nem túl rövid és nem is túl hosszú, galériákkal, vagy legalább pár fotóval illusztrált bejegyzések a legmenőbbek.

Sok sikert!

13. audrey23 (válaszként erre: 12. - Hoxa)
2018. ápr. 6. 13:39

Még csak 2 kis posztot írtam, a jövőben természetesen ezeknél igényesebb posztokat fogok írni.



[link]

12. Hoxa
2018. ápr. 6. 10:05
Ide, ebbe a fórumba kiírhatod a linket.
11. frauJost (válaszként erre: 9. - Audrey23)
2018. ápr. 5. 23:38
Muti :-)
2018. ápr. 5. 22:57
Én megnézném.
2018. ápr. 5. 22:08
Valaki nem vetne rá egy pillantást?
8. Smirnoff (válaszként erre: 2. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 5. 17:45
Ha nem lettek visszatérők az olvasók, más, mintha eleve nem találják meg a blogot.
2018. ápr. 5. 16:14
Én ide is kitettem volna, csak nem tudtam, hogy szabad-e.
6. audrey23 (válaszként erre: 4. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 5. 16:02
Honnan veszed ezeket a hülyeségeket? Én elegáns nőknek szóló bejegyzéseket írtam.
5. audrey23 (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2018. ápr. 5. 15:59
Csináltam neki facebook oldalt, de még így sem talált rá senki sem.
4. 86d0584f0e (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2018. ápr. 5. 15:58
Nem feltétlenül igaz, de azt nem olvassák az emberek, ami nem érdekli őket szerintem. Valószínűleg a transzvesztita férfiak ruhaviselési szokásairól szóló 9 bejegyzés kis közönséget célzott meg.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook