Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

80. ariana
2021. szept. 28. 21:25
Mellékhatások tekintetében miért hazudna bárki is névvel arccal, esetleg fotóval bevállalva? Mi haszna lenne belőle?
79. timycat (válaszként erre: 75. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 21:22

Fuuu hosszú. 2. Oltás után 1 hónappal kezdődött de akkor ráfogtam klímára. Mert olyan van hogy az embernek fáj a válla. Majd az csitult. Aztán újra előjött. Következett a derékfájás az kegyetlen volt, de 3 nap alatt elmúlt, ráfogtam az ülőmunkára. Majd jött a csuklófájdalom. Ráfogtam a számítógépre, egérre.

Ekkor beszélgettem orvos barátnőmmel akinek megemlítettem ezt. Ő azonnal orvoshoz zavart, mert a tünetek alapján rheumatoid arthritis.

Becsatlakoztak a buliba a térdeim is, kezd a bokám is sajogni.


A vérvételem tökéletes, az ízületeim tökéletesen mozognak minden rendeltetésszerű irányba, de csak gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító mellett tudok létezni. Az éjszakáim azzal telnek, hogy arra ébredek mintha nyaktól lefelé minden tagom tűzben égne, ráz a hideg, majd csatak lever a víz.


Holnapután megyek egy harmadik orvoshoz, jövő héten újabb vérvételre, és röntgenre. Majd vissza a reumatológushoz. Ő nem zárta ki, hogy az oltás szépen beindított nálam egy autoimmun betegséget.

Ha ezt igazolják az újabb vizsgálatok. Akkor megyek tovább genetikai vérvételre. Nem vagyok hajlandó belenyugodni, hogy pár hete még a sarkából ki tudtam fordítani a világot félkézzel bárhányszor, most meg csak ahhoz hogy reggel felálljak a lábamra fél óra torna kell és fájdalomcsillapító.

2021. szept. 28. 21:18

Furcsa itt olvasni , hogy talán egyetlen egy valaki ellenzi ennyire. Én is ellenzem, de érdekel több vélemény.

Én max abban hiszek , hogy túl gyorsan össze van pancsolva és ezért káros. Tudják jól, de erőltetik.

Vagy a másik, hogy tényleg akarnak rosszat néhány embernek de most nem értem, kinek. Oltott birkának, vagy a lázadó ellenzőnek a vírussal..

77. Intro74 (válaszként erre: 74. - Timycat)
2021. szept. 28. 21:18

Jó kérdés, bár lehet, hogy a többieknél majd csak később jön ki valami, ki tudja.

Orvos és orvos közt is elég nagy különbség tud lenni néha. Van aki megrögzött oltáspárti, és bemagolva szajkózza a propaganda dumáját, más orvosok már valamennyire lazábban állnak a dolgokhoz.

76. Intro74 (válaszként erre: 72. - Kacsahercegno)
2021. szept. 28. 21:12
Ha nem is hiszem el esetleg 100%-ban, de elképzelhetőnek tartom. Mindenesetre magyarázatot adna ez az arány arra is, hogy miért nincsenek sokaknál komolyabb mellékhatások az oltások után, ill. miért nem termelődött ellenanyag sokak szervezetében.
75. 71ddaa07fa (válaszként erre: 74. - Timycat)
2021. szept. 28. 21:10
Neked mi a problémád?
74. timycat (válaszként erre: 57. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:06
Engem rokon oltott. Abból a fiolávól amiből felszívta a "mérget", 6an kaptunk, én, 2 másik rokon, meg még 3 ember, akikből 2-vel néha napján összefutunk. Hogy-hogy csak nekem van problémám? Most már 2 orvos is a vakcinát említette, mint lehetséges okot. Sőt kapaszkodj meg, a szerinted okirat hamisító orvosok még le is írták, rajta van a papírjaimon.
73. Intro74 (válaszként erre: 71. - Kacsahercegno)
2021. szept. 28. 21:05
Hát valakiknek biztos lenne haszna ebből is.
72. Kacsahercegno (válaszként erre: 67. - Intro74)
2021. szept. 28. 20:58
Akkor minden meggyőződés nélkül elhiszed és még terjeszteni is próbálod ezeket, miközben te sem tudod hogy ki vagy miért akarná ezt? :D Ne haragudj de ezt nem hiszem el hogy komolyan mondod....
71. Kacsahercegno (válaszként erre: 66. - Intro74)
2021. szept. 28. 20:56
Hát erről elég sokan beszéltek már régebben is, nem csak Bill Gates. De kinek és milyen haszna lenne belőle? A jelenlegi társadalmi gazdasági berendezkedés révén pont a billgates-féle 1% azzal jár jól, hogy sokan vagyunk.
70. Intro74 (válaszként erre: 65. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 28. 20:56
Orvosoktól és egyszerű emberektől egyaránt. Szerinted agyrém, szerintem viszont könnyen elképzelhető.
69. Intro74 (válaszként erre: 63. - Andi6020)
2021. szept. 28. 20:53

Csaknem, talán inkább agybajt tőletek. :D

De remélem, hogy azt sem.

68. Intro74 (válaszként erre: 60. - Unom)
2021. szept. 28. 20:52
Ezt is inkább az előbb említett személytől kérdezd meg.
67. Intro74 (válaszként erre: 59. - Kacsahercegno)
2021. szept. 28. 20:50
Ez jó kérdés, erre még nekem sincs tippem. De erről is inkább Bill Gates-t kérdezd.
66. Intro74 (válaszként erre: 58. - Kacsahercegno)
2021. szept. 28. 20:48
Szerintem azért, hogy kevesebben legyünk a földön. De a részletekről inkább Bill Gates-t kérdezd, mivel ő már 2015-ben arról beszélt, hogy szerinte drasztikusan csökkenteni kellene a föld népességét.
65. VendrinerPiroska (válaszként erre: 57. - Intro74)
2021. szept. 28. 20:39
És kik ezek a "sokak" és honnan terjed ez az agyrém?
64. Channa* (válaszként erre: 62. - Amaunet)
2021. szept. 28. 20:37

Azta!👍

Jó ez a szuri:D

63. andi6020 (válaszként erre: 14. - Intro74)
2021. szept. 28. 20:26
Infarktust fogsz kapni.
62. Amaunet (válaszként erre: 40. - Channa*)
2021. szept. 28. 20:25
Anyám is megtáltosodott.:) Február-március hónapban vette fel a Pfizert. Ásott, vetett, palántázott. Egész nyáron dolgozott a kertben, füvet nyírt az utcafronton. Terveket szőtt, megújíttatta az esőfogót, kaput csináltatott. Szóval, kis pikk-pakk volt.
2021. szept. 28. 20:20
Csúcsra járatott téveszme rendszer 😀
60. unom (válaszként erre: 57. - Intro74)
2021. szept. 28. 20:20
De mi értelme a "birkakat" irtani, akik beadatják az oltást? Nem lenne logikusabb a felébredteket ritkítani?
59. Kacsahercegno (válaszként erre: 58. - Kacsahercegno)
2021. szept. 28. 20:20
És mi alapján válogatnak, hogy kit mérgezzenek meg?
58. Kacsahercegno (válaszként erre: 57. - Intro74)
2021. szept. 28. 20:19
De miért akarnák megmérgezni az embereket?
57. Intro74 (válaszként erre: 48. - Unom)
2021. szept. 28. 20:17
Az a célja így sokak szerint, hogy ne legyen túl gyanús a rengeteg megbetegedés ill. haláleset, ha minden vakcinában csak méreg lenne, ezért van állítólag a vakcinák 80%-ában vitamin vagy placebo, és "csak" 20%-ukban méreg.
56. VendrinerPiroska (válaszként erre: 50. - Evawitch)
2021. szept. 28. 20:17

Higgy annak, amit tapasztalsz saját magad v. az ismeretségi körödben, mert az biztos.

Az én ismeretségi körömben Pld. több, mint két tucat oltott van: vannak Pfizeresek, Astrasok, Szputnyikos és Sinopharmosak is. Némi hőemelkedés és karfájdalmon kívül nem tapasztaltunk mást, pedig jópáran szenvedünk mindenféle alapbetegségekben. Öten igazoltan trombofiliásak vagyunk, tehát hajlamunk van a trombózisra, ennek ellenére senkinek sem lett, pedig többen kaptunk Astrát. Én ennek hiszek.

55. Channa* (válaszként erre: 51. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 28. 20:14
Biztos!😁
54. Intro74 (válaszként erre: 50. - Evawitch)
2021. szept. 28. 20:11
Na erre most azt tudom mondani, hogy nemrég hívott a nagynéném, hogy ha nehezen is, de elment egy XXI. kerületi Covid szűrőállomásra megérdeklődni az ellenanyagszint mérést, és rákérdezett, hogy mások is panaszkodnak-e súlyosabb mellékhatásokra, és ott azt mondták neki, hogy sajnos valóban elég sok oltás miatti szövődményről hallanak ő is, és hogy nem szabad mindent elhinni, amiket a tv-ben bemondanak ezzel kapcsolatban. Szóval erről is ennyit.
53. Bless the child (válaszként erre: 50. - Evawitch)
2021. szept. 28. 20:10
3 Pfizer után kutya bajom
52. unom (válaszként erre: 50. - Evawitch)
2021. szept. 28. 20:08

A lányom a Pfizer után 3 napig nagyon szarul volt.

De erre számítottam, rá a gyerekkori oltások is ilyen hatással voltak.

Nekem au első Astra után hőemelkedésem volt, és gyenge voltam, a második után semmi.

51. VendrinerPiroska (válaszként erre: 44. - Bless the child)
2021. szept. 28. 20:01

Ha van kivel, akkor csak rajta! Nagyon egészséges testedzés.

@Channa: én most raktam rendbe a konyhát. Szerintem ugyanazt az oltás kombinációt kaptuk.:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook