Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
290. Intro74 (válaszként erre: 288. - Channa*)
2021. okt. 3. 12:31
Örülök neki, hogy ezt leírtad, én eredetileg nem akartam, mert ha én írom le, akkor könnyen lehet, hogy Kobra úr belém köt ezen a téren is. Olvastam olyan véleményeket is, hogy összemorzsoltak vitaminokat, és némelyikben találtak fémreszelékeket. Ráközelítettek mágnessel, és az felszippantotta őket. Ugyanígy egyes teafilterekben és instant kávékban is tapasztaltak ilyet. Ez utóbbiakról videót is láttam. Aztán ki tudja, hogy mik voltak azok valójában, és hogy esetleg mennyire mérgezőek az emberi szervezet számára.
289. 55Judit (válaszként erre: 288. - Channa*)
2021. okt. 3. 12:30
Na és azon kévül is lehet benne bármi amire nem számítunk.😉
288. Channa* (válaszként erre: 285. - Evawitch)
2021. okt. 3. 12:16

És te állítod elő a vitaminokat vagy megveszed?

Azaz a gyógyszergyárak által előállított szintetikus vitaminokat szeded?

Azt ugye tudjuk, hogy hasonló vivőanyagok vannak azokban is, mint az oltásokban, és ugye semmi biztosíték arra, hogy a megvásárolt c vitamin tartalmaz e c vitamint vagy csak jó kis adalékanyagokat...

287. globus (válaszként erre: 283. - 00dfb24292)
2021. okt. 3. 09:29
Van egy csomó lepréselt négylevelű lóherém. Hit és szerencse pipa.
286. 55Judit (válaszként erre: 283. - 00dfb24292)
2021. okt. 3. 09:28
A halandóságnak az az ismerve hogy születünk és meghalunk. Természetes úton elöregedve egészségesen keveseknek adatik meg az elmúlás. 😉
285. Evawitch (válaszként erre: 280. - Channa*)
2021. okt. 3. 09:23

Jó párat és jobban is vagyok azóta. Vegetáriánus is vagyok , sok zöldséget eszem és ezek ellenére is jól vagyok. Mivel fizikai munkát végzek, muszáj tornázni, edzeni is keveset. Érdekes, amióta van ez a vírus, beteg nem voltam. Ja de. Idén 2x enyhe megfázás, amikor hirtelen hűlt az idő. De gyógyszer nélkül simán kibírtam. C vitamint növeltem meg narancslevet ittam és hagymás zöldséglevest ettem.

Jártam mindenfelé és eddig elkerült a vírus. Pedig reménykedtem, hogy elkapom és a gyógyultak közé tartozhatom, nem kell teszt és oltás se. Itt kötelező a munkához. Most lesz majd csak fizetős.

284. Intro74 (válaszként erre: 283. - 00dfb24292)
2021. okt. 3. 08:55
Kivételesen most minden egyes szavaddal egyetértek. :)
283. 00dfb24292 (válaszként erre: 282. - Intro74)
2021. okt. 3. 08:35
Van, aki túléli a betegséget. Van, aki nem. Van, aki túléli az oltást. Van, aki nem. Mindkettővel kockáztatsz. Azzal is, ha oltatsz. Azzal is, ha nem. A szervezeteden és a szerencséden múlik, hogy életben maradsz, vagy sem.
282. Intro74 (válaszként erre: 281. - 00dfb24292)
2021. okt. 3. 08:28

Hmm, azt mondod? :/

Hát nem tudom, akkor inkább úgy fogalmazok, hogy idővel talán okosabbak leszünk ezen a téren is.

281. 00dfb24292 (válaszként erre: 279. - Intro74)
2021. okt. 3. 08:20
Nem fog kiderülni.
280. Channa* (válaszként erre: 278. - Evawitch)
2021. okt. 3. 07:54
Milyen vitaminokat szedsz?
279. Intro74 (válaszként erre: 278. - Evawitch)
2021. okt. 3. 07:47
Hmm, ez jó kérdés, egyik verzió sem lehet jó, dehát mindenki választotta az egyiket, idővel majd kiderül, hogy kik választottak jobban.
278. Evawitch (válaszként erre: 277. - Intro74)
2021. okt. 3. 07:23

Én se lennék nyugodt beoltva. Gyógyszert se szedek , max vitamint. Pánikolok az összes mesterséges méregtől.

Tegnap lett volna lehetőség 2 helyen is oltatni, de a sors akarta, hogy lüktessen a szemem, aztán fájjon a fejem és lemondtam inkább az időpontot.

Nem is tudom melyik jobb. Vírusba belehalni vagy az oltásba később..

277. Intro74 (válaszként erre: 274. - Channa*)
2021. okt. 3. 00:36

Hát ha nektek az oltás megnyugtató, akkor "jó".

Szerintem én aludni se nagyon tudnék, ha be lennék oltva, mert számomra annyira nem lenne megnyugtató. Dehát nem vagyunk egyformák /szerencsére/.

276. Intro74 (válaszként erre: 273. - Channa*)
2021. okt. 3. 00:31

Nem írom le őket újra és újra, olvass vissza, ha van hozzá türelmed.

Engem az oltások bosszantottak fel, csak azóta írok ide.

275. Intro74 (válaszként erre: 270. - Channa*)
2021. okt. 3. 00:28

Persze értelek, de engem ez a mérhetetlen rosszindulat, okoskodás, kioktatás, pökhendiség és kötöszködés bosszant itt leginkább, amiket egyesek megengednek maguknak. És nemcsak velem szemben, hanem másokkal szemben is. Bár nem mintha túlzottan meglepődnék a viselkedésükön, mindenhol vannak ilyen emberek, nemcsak itt.

Igen látom, hogy mások között is vannak viták itt, és hát bizony neked is néha olyan beszólásaid vannak, hogy hajjaj! :) Bár engem nem annyira bántottál sosem, max. csak néha kicsit.

Amúgy el tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet covidosnak lenni, de mondom nem tagadom a vírust, van járvány szerintem is, még ha részben manipulált is.

A birka jelzőt én alig használtam itt, ellenben én sokkal durvábbakat kaptam. Na nem mintha magamra venném őket. Igazad van, nincs értelme ennyit vitázni, dehát látod más oldalakon is viták vannak a két tábor közt. A Facebookon sokkal durvább dolgok mennek, csak lesek nagyokat néha, hogy ott is miket írogatnak egymásnak sokszor az emberek. :/

Nyugodtan kívánhatsz nekem rosszat, nem te lennél az első, de ez nem így működik, majd a sors vagy a karma mindenkinél elrendezi a dolgokat előbb-utóbb...

274. Channa* (válaszként erre: 245. - Intro74)
2021. okt. 3. 00:12

Nem, nem jól érted.

Soha nem az oltásokról van szó, hanem arról, amit tapasztaltunk.

Nem azt mondjuk, hogy oltass, mert különben birka vagy, hanem azt, hogy nekünk ez megnyugtató.


Biztos nem érzed a különbséget...

273. Channa* (válaszként erre: 229. - Intro74)
2021. okt. 3. 00:05

Szerinted mi az igazság?

Hogyan lehet védekezni a létező vírus ellen?


Ebben az egészben az a gáz, hogy ennek a beszélgetésnek kb. 1,5 éve kellett volna lezajlani Hol voltál az elmúlt 1,5 évben? Csipke Rózsika álmodat aludtad?

272. gyöngy:) (válaszként erre: 271. - Intro74)
2021. okt. 3. 00:05
Te is tudod, hogy az igazat írtam. Meg sokan tudják még.
271. Intro74 (válaszként erre: 269. - Gyöngy:))
2021. okt. 2. 23:59

Tényleg? :)

Lehet, hogy van még ilyen tag itt, ki tudja.

270. Channa* (válaszként erre: 221. - Intro74)
2021. okt. 2. 23:59

Nem szeretnélek megbántani, mert úgy érzem, hogy van bőven bajod;)


Komoly e, ez a fórum? Nem biztos, de itt olyan emberek beszélik meg pl. a kovidos "élményeiket", akik nem nyalnak be egymásnak egyébként, nem fizetik le őket (bár kötve hiszem, hogy az fb-s baromságokat terjesztőknek hajlandó lenne bárki is fizetni;)), nem barátok, még csak nem is ismerik egymást csak annyira, hogy az itt használt nick neveket olvasták egy párszor, azaz senkinek nincs érdeke azért/abban, hogy valótlanságokat terjesszen.

Bár valóban van itt néhány olyan ember, aki nem tudom, hogy mit remél azért, ha hazudik...


Tehát, itt sokan még csak nem is bírjuk egymást egyéb témák miatt, sokat csatáztunk, sokszor úgy bántottuk egymást, hogy tudta a másik IS, hogy nincs értelme, mert miért? Nem leszek menőbb, nem kapok fizetés emelést, sőt! egy vállba veregetést sem, de akkor is egymásnak feszültünk, mert én ezt gondoltam, a másik meg mást.

Aztán többen benyaltuk a kovidot, aminek sajnos lehetnek súlyos tünetei. Szerencsére itt tudomásom szerint mindenki túlélte! Én örülök neki annak ellenére, hogy sokan jobban szeretnék, ha én nem éltem volna túl.


A közös élmények, amik teljesen különbözőek voltak, egy kívülállónak (aki még nem volt kovidos) semmit nem jelent. Ő csak legyint, hogy ez csak egy enyhe influenza, de! akik túlélték, máshogy gondolják ezt. Egy közös "stigma" (magas pulzus, szagok, ízek nem érzése, légszomj, fájó ízületek/izmok, vagy egyszerűen csak egy olyan személy elvesztése, akit szerettek).


Te el nem tudod képzelni azt az érzését, ami az első tünetek megjelenésekor végig fut rajtad. Te el nem tudod képzelni azt, hogy attól rettegsz napokon át, hogy a szeretted, aki láthatóan rosszabbul van nálad/tőled vagy nem, túléli e úgy, hogy az orvosok csak megvonják a vállukat és annyit mondanak, hogy maradj otthon.

Te el nem tudod azt képzelni, hogy milyen érzés az, hogy napról-napra újabb és újabb tünetek jelentkeznek rajtad vagy azokon akiket szeretsz.

És persze, azt sem tudod elképzelni, hogy milyen érzés az, hogy nem tudhatod, hogy a betegség után mennyi ideig tart még ez az egész, lesz e más maradandó tüneted/betegséged...

És szerencsére azt az érzést sem ismered, amikor közlik veled, hogy a tüdőd olyan állapotban van, hogy lélegeztetőgépre kell, hogy tegyenek.


Kívánom, hogy sose ismerd meg ezeket ez érzéseket, de tudd, hogy sokan szembesültek már ezzel, és azok nem tudnak úgy tekinteni erre a betegségre, mintha nem létezne, mert ezt a betegségen nem lehet összekeverni egy náthával, de még egy influenzával sem.


Soha ne ismerd meg azt az érzést, amikor pl. azért aggódsz, hogy a szüleidet, társadat (férj/feleség), gyerekedet, testvéredet vagy bárkidet látod e még? Ki jön e még a kórházból? Lekerül e a lélegeztetőgépről? Ha lekerül, felépül e?

És most nem 80 feletti idős emberekről beszélek, hanem sokkal fiatalabbakról....


Örülj! Mert nem kaptad el, vagy voltál olyan szerencsés, hogy meg sem érezted és még maradandó problémád sem lett, hogy nem vesztettél el senkit, nem kellett senkiért aggódnod. Sajnos, egyre kevesebb embernek adatik meg ez a luxus.


Ne oltass. Minket nem zavar. A te dolgod. Ha szeretsz rulettezni tedd, de ne birkázz, ne tukmálj ránk semmit, mert nem tudhatod, hogy ki, miért jutott el addig a pontig, hogy szükségesnek érezze.


Engem, személy szerint egy kicsit sem érdekel, hogy mit tesznek ott fenn a főnökök. Magasról lesz@rom azt, amit gondolnak, amit javasolnak, amit szerintük csinálnunk kellene. Nem az ő életükről van szó, hanem egy olyan emberéről, aki nekem számít.

Az sem érdekel, hogy te mit gondolsz. Nagyon kevés vagy ahhoz, hogy a döntéseimben befolyásoljon, amiket itt firkálsz, csak fárasztónak tartom, de egyébként írj, amit akarsz.

Egyik oltás ellenes véleménye sem érdekel, mert akik hozzád hasonlóan vélekednek, azok voltak olyan szerencsések, mint akikről írtam, de előre látom, hogy ha ők kerülnek hasonló helyzetbe, mint amiben itt sokan már voltunk, ott fognak könyörögni az orvosoknak, hogy csak is nekik fáj, csak is nekik rossz, csak is ők számítanak, így csak is nekik nyújtsanak olyan szolgáltatást, amit a többi birka nem érdemel.


Nem, ennek sem fogok örülni, de némi elégedettséget fogok majd érezni, mert te is rá fogsz jönni, hogy a sok birka mit élt át, mit érzett, miközben te, a jól értesült, nem enyhén agyatlan csak mondta és mondta és mondta......


Természetesen ez nem csak neked szól, hanem az összes olyannak, akiknek hasonló elképzeléseik vannak.


Birka vagyok, de ti ostobák, mert azt hiszitek, hogy egy járvány ellen elég az, hogy úgy csináltok, mintha nem létezne, vagy annyi, hogy köpköditek a másikat...

269. gyöngy:) (válaszként erre: 259. - Intro74)
2021. okt. 2. 20:35

Tényleg! Feketebárány néven is voltál és azzal is korlátozva vagy.

Szerintem nincs itt még egy ilyen tag, akinek egy rakás neve korlátozva van.

268. 55Judit
2021. okt. 2. 14:52
Balkáni kobra bejegyzésével mi vlt a gond? Miért lett töröltetve?
267. 55Judit
2021. okt. 2. 14:18

„A hiedelmeid határozzák meg a gondolataidat, a gondolataid határozzák meg a szavaidat, a szavaid határozzák meg a tetteidet, a tetteid határozzák meg a szokásaidat, a szokásaid határozzák meg az értékeidet, az értékeid határozzák meg a sorsodat.”

/Gandhi/

266. Intro74 (válaszként erre: 264. - Bless the child)
2021. okt. 2. 13:45
Nem. :)
265. ariana (válaszként erre: 240. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 13:42
A facebookos csoportban arccal és névvel felvállalják a mellékhatásokat. Inkább segíteni kellene egymásnak, nem támadni. Ha valakinek nincs mellékhatás, attól még másnak lehet.
264. Bless the child (válaszként erre: 260. - Intro74)
2021. okt. 2. 13:35
Alma zenekar?😀
263. Intro74 (válaszként erre: 262. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 2. 13:31

Az egy dolog, hogy neked is más a véleményed, és attól változik valami jó irányban? Nem. Na látod te is.

Nem minden tudós, orvos teljesít parancsot, csak az amelyik pénzzel megvehető. És sajnos nagyon sok ilyen van.

262. VendrinerPiroska (válaszként erre: 254. - Intro74)
2021. okt. 2. 12:40

Ki van itt felháborodva a forrásaidon? Legfeljebb nem tartom őket hitelesnek. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te vetíted ki a saját felháborodásodat másra.

Különben: miért feltételezed, hogy minden másként gondolkodó tudós parancsot teljesít? Én elhiszem, hogy te és a társaid komolyon hisztek abban, amiről nyilatkoztok, még ha nem is értek az elveitekkel egyet.

261. 71ddaa07fa (válaszként erre: 259. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:43

Ha esetleg szégyellném a testem, akkor nem tennék ki képet magamról sehova.

Az okosság pedig nem mindig elég, a gerinc sokszor többet ér.

Az viszont sem neki sem ( egyelőre) neked sincs.


De nekem mennem kell, feladom a bolondok adóját. Ha nyerek teletankolom az autóm és várom, hogy írj, hogy mehessünk. :)

Persze ahhoz az is kellene, hogy végre írj.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook