Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

2021. szept. 30. 21:28

Most olvastam, hogy valakinek az anyja az oltás után 3 nap alatt leépült szellemileg és testileg. Előtte nem volt semmi baja.

Ebből mi lehet igaz?

169. VendrinerPiroska (válaszként erre: 168. - Intro74)
2021. szept. 30. 11:35
Attól nem bohóc lesz valaki, hanem lelkiismeretes.
168. Intro74 (válaszként erre: 167. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 29. 19:06

Ti sem hagyjátok abba látod, valamelyikőtök mindig újrakezdi a kötöszködést. Ti is értetlenek vagytok akkor.

Nem minden egészségügyist bohócdokizok le, csak azokat, akik látványosan tolják az oltásokat.

167. VendrinerPiroska (válaszként erre: 153. - Intro74)
2021. szept. 29. 17:31
Akkor miért vagy annyira értetlen, mikor mások mást tartanak elképzelhetőnek? Miért bohócdoktorozol le minden egészségügyist, aki nem nem ért egyet a guruid alternatív módszereivel?
166. Intro74 (válaszként erre: 163. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 29. 13:09

Hát nézd a kedvenc focicsapatom úgy nyert bajnokságot 1993-ban, hogy egy külföldi, eredetileg jégkorongedző volt az edző. Persze az se mindegy, hogy milyen a játékoskeret minősége, nekünk akkor elég jó volt.

Én is inkább csak hozzám hasonló gondolkodásúakkal dolgoznék együtt, de azért meghallgatnám azt is, aki mást mond, hátha mégse mond hülyeséget.

165. Intro74 (válaszként erre: 161. - Plavalaguna)
2021. szept. 29. 13:02
Te talán pontosan tudod, hogy mennyi oltott ill. oltatlan van jelenleg a kórházakban? Nem tudod te sem, csak sejted, vagy esetleg úgy gondolod, hogy tudod. Honnan veszed már így előre, hogy azokban az országokban nem lesznek majd esetleg tele a kórházak? Vagy nem növekszik majd meg az egyes szakrendelők látogatottsága? Ezt sem tudhatjuk most még előre biztosra.
164. ariana (válaszként erre: 162. - Plavalaguna)
2021. szept. 29. 12:55
Ki is vesz, ha komolyan megbetegszik.
163. 71ddaa07fa (válaszként erre: 156. - Intro74)
2021. szept. 29. 12:48

Ahhoz kell az edző és a taktika, hogy valaki gólhelyzetbe kerülhessen. :))

Te odaengednél valakit magad mellé aki nem hisz abban, amit te csinálsz, sőt teljesen az ellenkezőjét állítja valamiről, amit te gondolsz?

Mert én biztos nem. Csak olyannal tudnék és tudok együtt dolgozni, legyen az bármi is, ha megegyeznek az elveink.

162. plavalaguna (válaszként erre: 155. - Ariana)
2021. szept. 29. 12:40

az alkoholista és a dohányos bead ám jócskán a közösbe, ezeken akkora adó van mint a ház... Én pl annyit sose fogok beadni, tekintve se nem iszom se nem dohányzom...


egy időben rendszeresen jártam hegyeekbe, de elmondanám, nagyon nem uyganannyi a biztositás, mitn egy sima utazáskor... szóval többet fizetsz.


ha nagyobb a kockázatod többet fizetsz. Úgyhogy igen, aki hőbörög, annak fizetnie kell. Ennyi. NEm olyan hogy szarok mindenere, de kérek a közösből. nem, nem jár.

161. plavalaguna (válaszként erre: 150. - Intro74)
2021. szept. 29. 12:36
több ország úgy tudot nyitni, hogy átoltottak... nem tudom neked miylen bizonyiték kell?? nem elég, hogy nem lesznek tele a korházak?
160. Intro74 (válaszként erre: 158. - Channa*)
2021. szept. 29. 12:19
Persze ott sem garancia semmi a sikerre. Az én anyámmal hasonló történt anno, csak ő onkológus szakorvosnál járt, aki 11 helyről vett neki szövetmintát, és nem talált semmit, ő pedig megnyugodva jött haza. Aztán egyre nagyobb fájdalmai lettek, és meg is halt, mert testszerte elterjedtek benne a ráksejtek. :(
159. Bless the child (válaszként erre: 155. - Ariana)
2021. szept. 29. 10:53
Ezt miért is írtad nekem?
158. Channa* (válaszként erre: 157. - Intro74)
2021. szept. 29. 10:49

Alternatív kezelés:

Volt egy ismerősöm, aki rákos volt és nem nagyon akart kemót, mert az méreg, azzal ölik meg, és egyébként is van olyan ember, aki azért gyógyult meg, mert nem kérte.


Kölcsönt vett fel és elment Dél-Amerikába egy kézrátétes? orvoshoz, aki jól megkezelte, azaz benyúlt az ismerősöm hasába, matatott és kitépte a daganatot.


Ismerős boldogan tért haza, majd 1 hónapon belül meghalt.

157. Intro74 (válaszként erre: 152. - Channa*)
2021. szept. 29. 10:35
Én ezek után már semmilyen oltásban nem tudok hinni, inkább alternatív megoldásokat, kezeléseket keresnék helyettük.
156. Intro74 (válaszként erre: 147. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 29. 10:30

Szerintem meg nem felesben megy a dolog, mert amikor kapura törni készül a játékos a labdával, akkor nincs ideje azon elgondolkoznia, hogy ilyen helyzetben mit tanácsolt neki az edző, hogy mit csináljon, neki azt kell figyelembe vennie akkor, hogy mi a valós helyzet, mennyire veszélyezteti a gólhelyzetbe kerülését az ellenfél, ill. hogy milyen esetleges lehetőségei vannak a gólszerzésre.

Hát ha már az elején odaengedték volna őket, akkor lehet, hogy kevesebb veszteséggel megúsztuk volna ezt az egészet, nem tudhatjuk ezt már így utólag biztosra. Ők mást már nem nagyon tehetnek, minthogy próbálják menteni a menthetőt a saját eszközeikkel. Akkor lenne ez igaz, amit írtál, hogy nem az oltásellenes orvosok véleményét támassza alá a valóság, ha odaengedték volna őket is már az elején, és akkor is ilyen rosszak lettek volna a mutatók.

155. ariana (válaszként erre: 120. - Bless the child)
2021. szept. 29. 10:29
Aki fizeti a Tb-t jár neki az ellátás. Az alkoholistákat , erős dohányosokat ,önromboló életet élőket is fogadják a rendelésen.Akár az oltástól, akár magától a betegségtől kerül orvoshoz, mindenkinek joga van az ellátáshoz.
154. Channa* (válaszként erre: 151. - Intro74)
2021. szept. 29. 10:19

Persze, a tapasztalatok alapján változik az ember véleménye.

Én azt mondtam az elején, hogy csak pfizerrel oltatok.

Nem így lett, mert az astrát is beadattam magamnak és sopánkodtam, hogy miért nincs még kínai, hiszen az lehet a legjobb, mert onnan jött a vírus, hagyományos technológiával készült, így tuti nem árthat, mert ahhoz hozzá vagyunk szokva...

153. Intro74 (válaszként erre: 143. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 29. 10:16

Ti meg azt gondoljátok, hogy ti látjátok reálisan a helyzetet. Minden nézőpont kérdése, te is tudod.

Akkor olvass vissza alaposabban, mert többször is írtam, hogy nem vagyok 100%-osan biztos minden állításomban, de nagyon is elképzelhetőnek tartom őket.

152. Channa* (válaszként erre: 150. - Intro74)
2021. szept. 29. 10:15

Van egy oltás, ami a tesztek alapján x%-ban hatékony, azaz elvileg nem lesz olyan súlyos a betegség és 99%, hogy nem hal meg az oltott.



Mi lenne, ha rákos lennél és lenne egy most kifejlesztett oltás, ami x%-ban olyan hatékony, hogy nem lesznek olyan fájdalmaid, amilyenek szoktak lenni, lassabban terjedne a daganat és szinte biztos, hogy nem csak 6 hónapod lesz hátra ha beadatod, hanem 10 éved.


Ezt is elutasítanád? Vagy azért kipróbálnád? Hátha pont nálad nem is csak 10 év fájdalommentes élet lenne az eredmény, hanem akár teljes gyógyulás is...

151. Intro74 (válaszként erre: 141. - Channa*)
2021. szept. 29. 10:12
Ez is simán előfordulhat persze. Meg olyan tagok is vannak itt, akik pár hónapja még inkább oltásellenesek voltak, de azóta nemcsak hogy beoltatták magukat, hanem az oltás mellett kardoskodnak.
150. Intro74 (válaszként erre: 138. - Channa*)
2021. szept. 29. 10:08

Emlékszem a kezdetekre persze. Bár azzal azért nem értek egyet, hogy senki sem tudta, hogy mi ez az egész valójában. Pl. Bill Gates-nek vagy dr. Faucinak azért volt "némi" tudomása a dolgokról.

Lehet, hogy az Ivermektin pozitív hatása sem bizonyított még, de ugyanígy az oltások hatása sem az, hiába mondják rá, hogy minden oltás hatékony és biztonságos. Ja persze az viszont valóban igaz, hogy minden oltás hatékonyan és biztonságosan teletömi elég sokak zsebét. :) :/

Ezt sem tudhatod biztosra, hogy esetleg már nem alkalmazzák-e suttyomban a kórházakban az Ivermektint, az oltásellenes orvosok viszont már igen. Sőt egyre több magánszemély rendel belőle a neten, vagy megveszi a patikában, már amelyik országban lehet kapni ugye.

149. 71ddaa07fa (válaszként erre: 146. - Channa*)
2021. szept. 29. 10:08

Erre ott volt maga a járvány. Az első hullám az időseket és a betegeket vitte, akiknek már nem sok volt hátra.

Csak sajnos a második és a harmadik hullámnál valami megváltozott. Ott már olyanok is mentek el szép számmal, vagy lettek nagyon súlyos betegek és hordozzák magukkal az utóhatást, akik egyébként teljesen egészségesek voltak.

Valaki csúnyán elszámította magát, arra nem gondolt, hogy ez a vírus mutálódni fog és az egész emberiségre veszélyes lesz, nem csak az olyanokra, akik már nem hasznos tagjai egy államnak.

148. Channa* (válaszként erre: 145. - Intro74)
2021. szept. 29. 10:07

A jelenlegi tudás alapján mást nem tudnak tenni.

Ez pont így volt régen a pestis idején, akkor azt gondolták, hogy ez megvédi őket: [link]


Hiszen a csőrbe tett illatos füvek miatt nem érezték a szagot, így azt gondolták, hogy meg sem kaphatják a pestist;)


Egyébként, azt gondolom, hogy a lényeget tudták, azaz a távolságtartást a ruhával próbálták megoldani, az érintést a bottal próbálták kerülni és maszkot viseltek, hogy kevesebb vírus jusson be az orrukon....

147. 71ddaa07fa (válaszként erre: 145. - Intro74)
2021. szept. 29. 10:04

Felesben megy a dolog. Egy edzőnek is hatalmas felelőssége van a csapat szereplésében. Persze a játékosok játszanak, helyettük az edző nem lőhet gólt, vagy nem szerezhet pontot, viszont a kiválasztott taktika, vagy a csapat összeállítása az ő feladatuk.


De miért nem engedik őket oda? Mert ugyanazt vallották az első hullám alatt, amit én is mondtam, hogy ez az egész egy felfújt dolog, kitaláció. Nem is létezik ez a betegség vagy ha igen, simán le lehet úgy győzni, mint egy influenzát. Hatalmas tévedés volt.

Az a baj, hogy ezek az orvosok így lassan 1 millió beteg és 30.000 halott után is még mindig ugyanezt szajkózzák. Sajnos ami a világban történt, nem az ő igazukat támasztja alá. Talán ezért nem engedik őket oda és akik a frontvonalban dolgoznak ezért nem szeretnének egy hajóban evezni velük.

Nekik pedig nem maradt más, mint, hogy az internetes felületeken üzengessenek és próbálják azokat lejáratni, akik már az első időkben is azt mondták itt baj van, baj lesz.

146. Channa* (válaszként erre: 142. - Flóra76)
2021. szept. 29. 09:58
Na igen, de gondolom a lényeg az idősebb, haszontalan emberek ritkítása, csak hát nem úgy jön minden össze, ahogy tervezik;)
145. Intro74 (válaszként erre: 132. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 29. 09:56

És kik a fő felelősek azért szerinted, ha kikap egy csapat, ha nem a játékosok? Az edző hiába magyarázza el a szerinte jónak gondolt taktikát, ha a játékosok nem tudják vagy éppen lusták megvalósítani.

Azért nincsenek a frontvonalban ezek az orvosok, mert nem nagyon engedik oda őket, és így inkább csak egyoldalú a tájékoztatás a médiában. Ők állítják magukról, hogy jobban megoldották volna ezt az egész helyzetet, de nem engedték oda őket, inkább a számukra előírt protokollt alkalmazták ezek a propagandisták.

144. globus (válaszként erre: 141. - Channa*)
2021. szept. 29. 09:56

Dehogynem.

Sőt van egy erős politikai ellentmondás hasonló vonalon, ezt inkább nem fejtem ki.

Lényeg, hogy mindenki mond mindenfélét, aztán másképpen cselekszik. Azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek. Fórumnyitónak legjobb tanács, hogy tájékozódjon ismeretségi körben.

143. 71ddaa07fa (válaszként erre: 137. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:55

Ezt miért nekem írod? Vegyél elő egy tükröt és mondd szépen ezt el magadnak!

Itt egy ember van, aki úgy adja elő a mondanivalóját, hogy biztos az igazságában, az te vagy.

Olvasd vissza néha, amit írtál. Lassan elfogy az időm és kedvem sincs a hozzászólásaid közt kutakodni, de egy gyöngyszemet találtam a közelmúltból: ,,Pont hogy én látom reálisan a helyzetet."

142. Flóra76 (válaszként erre: 141. - Channa*)
2021. szept. 29. 09:52

De vajon miért jó az ha hullik a magyar?

Eleve jobban fogyunk, mint kéne.

141. Channa* (válaszként erre: 134. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:48

Itt a hoxán is vannak olyan tagok, aki ezerrel bizonygatják, hogy vacak az oltás, aztán sunyiba beoltatták magukat, de azlrt sikerült sok-sok embert elbizonytalanítaniuk...


Szerintem sokan ezt teszik.


Megy a népirtás, azaz bemesélik a sok hiszékeny embernek, hogy az oltás ártalmas, így elhullik majd nagy részük, ők pedig titokban beoltatják magunkat.


Szerinted ez nem lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook