Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

140. globus (válaszként erre: 121. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:47
Oltott orvos nem kezelhet, mert "kisugároz" 🙂
139. Intro74 (válaszként erre: 135. - Channa*)
2021. szept. 29. 09:42
Te valóban nem kötekedtél velem, legalábbis nem rémlik nekem sem. Épp azt beszéltem pár emberrel privátban, hogy kb. minden oltáspártinak így kéne viselkednie, mint neked, nem pedig úgy fröcsögni, mint itt egyeseknek.
138. Channa* (válaszként erre: 128. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:40

Emlékszel a kezdetekre?

Azt sem tudták, hogy ez a vírus mit okozhat. Derült égből, villámcsapásként érkezett, hiszen azt gondoltuk, hogy ez majd ott marad Kínába, ahogy Afrikában is ott maradtak azok a csúnya betegségek.


Az első időben mentek a próbálkozások, és sajnos még mindig ott tartunk szerintem.

Senki nem tudja, hogy milyen lefolyása lesz, azt sem, hogy milyen gyógyszer csillapítja, szünteti meg a tüneteket, stb.

Az, hogy az ivermektin vagy mi, megöli ezt a vírus, még mindig nem bizonyított.

Emlékszünk Trumpra, ugye, aki szedett valamit, és neki sem jött be...


Nincs hatásos gyógyszer, mert ha lenne, akkor már régen elfelejthettük volna ezt az egészet.

Szerinted, ha hatásos lenne az általad favorizált ivermektin, akkor nem adnák a betegeknek?


Persze, tudom! Népirtás folyik...

137. Intro74 (válaszként erre: 130. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 29. 09:39

Persze az oltástól is félek, hogyne. Normális ember szerintem /is/ fél tőle, vagy legalábbis nem nyugodt miatta teljesen.

Na látod ezért sem értem, hogy miért rugóztok ennyit ezen az egészen, ráadásul ennyire vehemensen, hiszen különbözőek a tapasztalatok és a reagálások a vírusra ill. az oltásokra is. Nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy az a holtbiztos igazság, amit ti vagy én vagy más gondol és mond. Össze vannak zavarva az emberek, az egyik ezt szűri le az egészből, a másik azt, a harmadik meg amazt.

Túl sok a "lehet" ebben az egészben, így tulajdonképpen mindenki csak találgat, senki sem tudja a valódi tutit. Vagy aki esetleg mégis tudja, az koránt sem biztos, hogy a valódi igazat mondja el róla.

136. Flóra76 (válaszként erre: 134. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:32

De, beoltják magukat is és családtagjaikat is.

Ne a Szlávikkal gyere példának, az átlag orvosokra gondolok.

Bár ő is be van oltva, sőt a lánya is. Sőt, Cili néni is. Ő és a férje is harmadiknak kínait választott.

135. Channa*
2021. szept. 29. 09:31
Úgy emlékszem, hogy nem kötekedtem veled, de elképzelhető, hogy az oltástól már nem túl jó a memóriám:DDDD
134. Intro74 (válaszként erre: 131. - Flóra76)
2021. szept. 29. 09:27
Hát biztos nem ez, hogy magukat meg a családtagjaikat nem oltatják be, de az egyszerű emberekre bezzeg rátukmálják őket. Sőt akiknek komolyabb mellékhatásaik voltak az első oltás után, azoknak is ajánlották, hogy vegyék fel a másodikat is. És pofátlanul még egy külön csoportot is létrehoztak erre FB-n, ahol egész nap ráerőltetik az oltásokat a bizonytalan emberekre.
133. Intro74 (válaszként erre: 129. - Bless the child)
2021. szept. 29. 09:20
Nem vagyok annyira okos, és nem tudok mindent, ti gondoljátok ezt magatokról. Én csak reálisan látom a dolgokat, és körüljárok minden véleményt, míg ti csak a saját véleményeteket szajkózzátok egyfolytában. Szerintem a hatásosabb kezelésekkel már sok Covidos életét megmentették a valódi, lelkiismeretes orvosok, és az nem a kodein, amitől megfulladnak a lélegeztetőn a szerencsétlen betegek. De mielőtt erre is ráugranál, leírom, hogy ezt Pócs dr. mondta, nála reklamálj.
132. 71ddaa07fa (válaszként erre: 128. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:13

Ez olyan dolog, hogy mindig könnyű okoskodni. Ismét csak a sportból hozok példát. Gondolom a foci, kézilabda és egyéb sporteseményeket azért néhanapján te is megnézed.

Mikor kikap a csapatunk, a stúdióba meghívott szakértők elmondják, szerintük mit hogyan kellett volna csinálni.

De az a baj, hogy ezen szakértők, mikor ők kerültek éles helyzetben, nagyon sokszor levitézlettek.

Miért gondolod, hogy az orvosoknál, esetleg más a helyzet? Miért vagy te abban biztos, hogy azok akik ezt vagy azt mondták jobban megoldották volna a helyzetet? Illetve, ha azok olyan okosak, ügyesek rátermettek, miért a közösségi oldalon kell nekik beszélni, ebben a helyzetben, miért nincsenek a frontvonalban?

131. Flóra76 (válaszként erre: 121. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:12
Javaslom nézz utána az eskünek, hogy mi is a lényege....
130. 71ddaa07fa (válaszként erre: 114. - Intro74)
2021. szept. 29. 09:07

Nem, te az oltástól félsz betegesen, abból látszik, ahogyan itt a hoxán viselkedsz, ami nem természetes dolog. Az még nagyobb baj, hogy ezt te nem ismered föl.

Kiragadod a facebookon és a különböző internetes közösségi oldalakon azokat a hozzászólásokat amik az oltás ellen szólnak és azon lovagolsz. Úgy, hogy szinte az egyik hozzászólót sem ismered, és iszod minden szavukat.

Ahogy eddig is mondtam én elhiszem, hogy vannak olyanok, akik megbetegedtek az oltásoktól, itt van Timycat esete is. Fél évvel a betegség után valószínű ez már nem a covid utóhatása. De olyanok is vannak hidd el szép számmal, aki csak azért írnak az oltásokról rossz véleményt, mert ő más nézetet képviselnek, mint amilyen jelenlegi szél fúj hazánkban a politika terén. Illetve akadnak olyan csőlátású személyek is, akik mert a hozzátartozójuk két napig rosszul volt az oltástól- ami természetes- máris kiposztolták, hogy milyen beteg lett a rokonuk, senki ne kérje az oltást. Illetve akadnak összeesküvés elmélet hívők, aki szerint chippet, mérget és mi egyéb mást tartalmaz az oltás. Azt pedig már tegnap elmondtam, hogy lehetnek sokan, akik fertőzés miatt kerültek rossz állapotba. Ugyanis februártól vagy márciustól már nem kellett megvárni a három hónapot a betegség eltelte és az oltás felvétele között. Lehet valaki megkapta a betegség után az oltást, aki egyébként is hordozta volna magán a poszt covidos tüneteket, de inkább az oltásra fogta.

Te pedig sajnos iszod ezek szavát, nem pedig a saját szemednek és tapasztalatodnak hiszel. Mert ugye elmondtad egy másik fórumban, hogy több oltott ismerősöd van, akiknek semmi bajuk nem lett.

129. Bless the child (válaszként erre: 128. - Intro74)
2021. szept. 29. 08:52
Te annyira okos vagy és mindent tudsz. Mi a hatásos kezelés? Miert nem kampányoltál mellette?
128. Intro74
2021. szept. 29. 08:50

Persze elhiszem, hogy nagy volt a gond az intenzíveken, de az oltásellenes orvosok szerint ez elkerülhető lett volna, ha nem a kiadott protokoll szerint kezelték volna a betegeket, hanem valóban hatásos gyógyszerekkel, kezelésekkel.

A sértő jelzőidet meg hiába írogatod, attól nem lesznek azok sem igazak.

127. Intro74 (válaszként erre: 126. - Plavalaguna)
2021. szept. 29. 08:46
Hát látom rajtuk, ahogy viselkednek, amiket mondanak. Ha valóban hitelesek lennének, akkor azt mondanák, hogy inkább nem foglalnak állást a témában, ill. nem keverednének időnként ellentmondásba egymással. Legalább jobban egyeztetnének előtte egymással, hogy mindnyájan ugyanazt a mesét mondják el a médiában.
126. plavalaguna (válaszként erre: 125. - Intro74)
2021. szept. 29. 08:35
mivel te nem tanultad, és fogalmad sincs róluk honnan tudod , hogy szembe mennek velük? :D :D
125. Intro74 (válaszként erre: 123. - Plavalaguna)
2021. szept. 29. 08:32
Hiába tanulták meg őket, ha szembe mennek velük.
124. Intro74 (válaszként erre: 122. - Bless the child)
2021. szept. 29. 08:31
Pont hogy én látom reálisan a helyzetet.
123. plavalaguna (válaszként erre: 121. - Intro74)
2021. szept. 29. 08:30
a biológia, kémia, fizika.... ezek nem propaganda, hanem úgy hívják őket: természettudományok. És nem behódolnak nekik, hanem csak megtanulták őket.
2021. szept. 29. 08:26
Hoxa, nem lehetne leállítani Intrót? Kezdi elveszteni a realitáskontrollt.
121. Intro74 (válaszként erre: 119. - Flóra76)
2021. szept. 29. 08:21
Hát remélhetőleg vagy egy még tisztességes orvos, vagy pedig ha létrejön az oltatlanok kórháza, akkor az ottani orvosok. Pont hogy ezek a bohócdokik mondanak ellent a hippokráteszi esküjüknek a cselekedeteikkel. Azokat az orvosokat, akik behódoltak a propagandának nem tudom tisztelni, de szerencsére azért még nem minden orvos adta el a lelkét.
120. Bless the child (válaszként erre: 119. - Flóra76)
2021. szept. 29. 08:17
Remegni fog az ellátásért
2021. szept. 29. 08:11

Miért? Szerinted téged ki gyógyít meg ha bajba kerülsz?

Felfüggesztett kamarai tag? Vagy valamilyen gombász? Kézrátétellel? Meg aki ellentmond a Hippokratészi esküjének?


Te ez a tipikus orvos gyűlölő vagy?

Gratulálok.

118. Intro74
2021. szept. 29. 08:06
Bár látod ti oltáspártiak is már kötekedtek egymással. :) :/
117. Intro74 (válaszként erre: 116. - Channa*)
2021. szept. 29. 08:03
Nem foglalkoznék én sem ennyit ezzel a témával, ha ti nem kötekednétek ennyit.
116. Channa* (válaszként erre: 114. - Intro74)
2021. szept. 29. 07:46

"És nem ez a téma az életem mozgatórugója, bár"


Pedig az elmúlt napok nem ezt mutatják;)

115. Intro74 (válaszként erre: 111. - Papája)
2021. szept. 29. 07:36
Én meg csőlátó 4 unokás nagymamával nem vitatkozom, aki mindent elhisz, amit a tv-ben lát, mert annyira megvezethető.
114. Intro74 (válaszként erre: 102. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 29. 07:32
Félek a Covidtól én is persze, de nem rettegek, úgy vagyok vele, hogy ha megtámad, akkor megtámad, ha nem, akkor nem. És nem ez a téma az életem mozgatórugója, bár igaz, hogy az oltások óta elég sokat foglalkozom vele. Pszichiáterhez nem megyek, arra nálam sokkal nagyobb szüksége lenne /itt is/ más embereknek.
113. Channa* (válaszként erre: 110. - Timycat)
2021. szept. 28. 23:20

A kötekedés a te lételemed, ezt múltkor bebizonyítottad;)


Bennem semmi ilyen nem merült fel, csak manapság rengeteg ember hajlamos arra, hogy kovidra vagy oltásra fogja, és én nálad is inkább post kovidra gondolok, mint oltás szövődményre, Hiába az eltelt idő.


Én mindenkinek azt mondom, hogy 8 hónapig nem éreztem szagokat, de ekkor hazudok, mert bár volt egy időszak, amikor éreztem, sőt! a szaglásom hiper érzékeny lett, de rájöttem, hogy most néhány hete megint ott tartok, hogy nem érzem a szagokat.

Már többször gyanús volt, de a napokban jöttem rá, hogy konkrétan nem érzem, mert teljesen meglep, ha véletlenül érzem a mosott ruháim illatát, és hát ma sem éreztem a sósav szagát, pedig a férjem azt mondta, hogy roppant büdös van...


Azért kíváncsi vagyok rá, hogy mit állapítanak meg.

112. VendrinerPiroska (válaszként erre: 97. - Intro74)
2021. szept. 28. 23:05
Velem piszkosul mellé nyúltál. Én ugyanis nagyon megnézem, hogy mit hiszek el. Szerencsére van elég orvos is a családomban. Aki itt bohócdoktorokban hisz, az te vagy. A talpmasszőr barátod aligha immunológus, tehát az ő véleménye kb. annyira hiteles tudományosan, mint a földszinti szobafestőé, alapozhatja akár a madarak röptére is, mert kutatás nincs mögötte.
111. papája (válaszként erre: 14. - Intro74)
2021. szept. 28. 22:53
Tanulatlan boltossal nem vitatkozok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook