Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
260. Intro74 (válaszként erre: 258. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 11:43
Egy szóval nem írtam, hogy bemegyek a tömegbe a tüntetéseken, csak részt veszek rajtuk. Ha nagy a tömeg, akkor hátrébb állok, és onnan nézem a dolgokat. Több ezer fős koncertekre már nemigen járok, főleg a Covid megjelenése óta. A mai koncerteken is max. csak pár százan lesznek a nézők. Nem Majka vagy Ákos koncertjére megyek.
259. Intro74 (válaszként erre: 256. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 11:38

Nem szoktam ilyeneken gondolkozni, mert szinte minden közösségben feketebárány szoktam lenni. Igaz nem sok helyen szoktak ennyire csoportosan nekem esni, mint itt. Dehát mondjuk ez az oltástéma amúgy is eléggé kényes témakör.

Szeretnél te olyan lenni, mint Gödény, de nem leszel soha, se agyilag, se testalkatilag. :)

258. 71ddaa07fa (válaszként erre: 255. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:32
Jársz mindenféle tömegbe tüntetni, valamint olyan koncertekre, ahol esetenként több ezer fő is összegyűlhet. Ezek tényleg nagyszerű megelőző intézkedések. Le a kalappal előtted! :)))
257. Intro74 (válaszként erre: 252. - 00dfb24292)
2021. okt. 2. 11:31

Ne kezdd már megint te is. :P

Nekem másjellegű tapasztalataim vannak.

De amúgy nem tudhatom én sem biztosra, hogy enyhébb formában nem szaladt-e már át rajtam is a Covid, mivel voltak olyan jellegű panaszaim párszor.

256. 71ddaa07fa (válaszként erre: 251. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:29

A koncerten ahova mész, azért majd kicsit törd a buksidat, hogy vajon, miért te vagy az aki kiváltottad itt annyi ember ellenszenvét.


Tegnap is megírta egy fórumtárs, hogy bizony ő is ismer olyan személyeket, akiknél komoly mellékhatásokat váltott ki az oltás. Ez a személy mégsem kapott egy olyan hozzászólást sem, amiben bárki is lehurrogta volna.

Talán, ha máshogy próbálnád tálalni a mondanivalódat, téged sem néznének ebben a fórumban utálatosképnek.


Én viszont leveszem a fotómat, mert azt hiszem, ha akartad már megnézhetted, hogy létező személy vagyok.

Arról, viszont még mindig nem tettem le, hogy hátha összeszeded a bátorságodat a koncert hevében és vállalod a körutat velem.

Ha pedig nem akkor láthatja mindenki, pont olyan vagy, mind Gödény barátod, aki csak szájalni tud, de, mikor valaki kész helyzet elé állítja, lapul, mint sz@r a gazban.

255. Intro74 (válaszként erre: 249. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 11:28

Hát azzal aztán marha sokat tettél, hogy beoltattad magad. :D Leírtam már, hogy miket teszek a vírus megállításában, olvass vissza.

Az utolsó mondatod meg pont nem rám illik, ebben is tévedsz.

254. Intro74 (válaszként erre: 244. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 2. 11:22

Persze az enyém sem az, az is csak egy nézőpont a témában. Nem háborodtam fel a kérdéseken, hanem leírtam a forrásaimat, ti háborodtatok fel rajtuk.

Hiába igazi tudós vagy szakértő valaki, ha sokszor csak parancsot teljesít, különben lőttek a munkájának.

253. Amaunet (válaszként erre: 251. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:19
Hát, ez nagyon ovis volt.:)
252. 00dfb24292 (válaszként erre: 245. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:17
Milyen tapasztalataid? 😄 Ha jól értettem, nem voltál beteg, és oltást sem kaptál. Akkor??? Nulla tapasztalattal rendelkezel.
251. Intro74 (válaszként erre: 243. - Amaunet)
2021. okt. 2. 11:16

Nem vagyok provokátor, ebben is tévedsz. Nem is vagyok itt egész nap, mint itt sokan.

Közületek is többeket korlátozni kellett volna már, amilyen sértő jelzőket írtatok rám és másokra is.

250. 71ddaa07fa (válaszként erre: 247. - Flóra76)
2021. okt. 2. 11:14
Igen :)
249. 71ddaa07fa (válaszként erre: 245. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:14

Ez látod azért is hazugság, mert ha tudnám már régen kértem volna a harmadikat. De mivel nem tartom jó ötletnek ( ezt is sokszor leírtam már), hogy koktélt kapjak kivárok vele, még meglátom milyen lesz az ellenanyag szintem, amit a következő hetekben szeretnék ellenőriztetni.

Ezt is unásig írtam már, lehet rosszul gondolkodom és ez lesz a vesztem, mert mire megkapnám a harmadikat ismét elkapom a vírust és nem tudom mit okoz majd nálam.

Szóval semmit nem tudok az oltásokkal kapcsolatban nemhogy a tutit.

Én csak annyit írtam, amit most is fenntartok, hogy én legalább próbáltam tenni valamit azért, hogy megállítsam a vírust, veled szemben, aki csak habzó szájjal pofázik.

248. Intro74 (válaszként erre: 242. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 2. 11:12
Nem írtam olyat, hogy mindenki hazudik, nyílván az oltásellenesek közt is lehetnek olyanok, akik kamuznak.
247. Flóra76 (válaszként erre: 233. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 11:10
A fotó a Bory-várban készült? :)
246. Intro74 (válaszként erre: 241. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 11:09

Na legalább ezt elismered végre. :)

Persze én is járhatok még így majd, akkor úgy jártam.

245. Intro74 (válaszként erre: 240. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 11:08

Dehogynem, folyton azt súlykolod ide, hogy te tudod a tutit az oltásokkal kapcsolatban, aki másképp gondolkodik ezen a téren, az meg hülye.

Mondom, hogy nekem nem kell bizonyítanom semmit senkinek, nekem mások a tapasztalataim, mint neked, ennyi.

244. VendrinerPiroska (válaszként erre: 237. - Intro74)
2021. okt. 2. 11:05

De a tied se.


Értelmes és hiteles ember nem háborodik fel azon, ha megkérdezik, hogy milyen alapon alkotott véleményt, hanem kifejti. Ez nem kötekedés, ez csak párbeszéd lenne. Persze az is igaz, hogy igazi tudósok szakmai lapokban, fórumokon teszik közzé a tudományukat, ahol szintén szakértők véleményezik, és nem a facebookon, youtube-on, vagy a szomszéd Mari néni által szájhagyománnyal terjednek, mint a népmesék.

243. Amaunet
2021. okt. 2. 11:05

Igen, itt mindenki villamos, csak te vagy helikopter.


Te provokátor vagy. És nagyon tagadod, de magányos lehetsz, ha hétköznap egész nap itt tolod a hülyeségeidet.


Olvasom a fórumot és nem értem Hoxát, hogy miért nem korlátozott még, mivel többször tettél közismert személyiségekre vonatkozóan olyan kijelentést, amivel sértetted a becsületüket, jó hírnevüket.

242. VendrinerPiroska (válaszként erre: 213. - Intro74)
2021. okt. 2. 10:59

Mondjuk, egy csapból is folyó média szereplő éppen megszerezheti, de nem ez a lényeg. Tele volt vele a média, olyan nincs, hogy Görény nem hallott róla. Ha olyan nagyon kitart az elvei mellett elmehetett volna meglátogatni egy covidost, Majkát vagy bárki mást, kórházban vagy bárhol másutt, és kezet fogni vele, de nem tette.

Persze természetesen mindenki hazudik, kivéve a vírus és oltástagadók - legalábbis szerinted.

2021. okt. 2. 10:55
Látod ebben igazad van ezt is vállalom. Az agyamra ment a covid, ez is egy súlyos mellékhatás. De vigyázz, járhatsz még te is így, nem tudhatod, ha véletlenül elkapod ezt a valamit, ami szerinted csak egy megrendezett dolog, mit okoz majd nálad.
240. 71ddaa07fa (válaszként erre: 237. - Intro74)
2021. okt. 2. 10:53

Én nem az igazságot kerestem, és veled ellentétben nem is hangoztatom, hogy igazam lenne. Az majd hosszú évek után kiderül, de a korunkból adódóan valószínű mi már nem fogjuk megélni.

Én egyet kértem, hogy arccal és névvel is vállad fel amit eddig írtál. De ez sem itt, sem pedig úgy látom, -mivel még nem kaptam meg a várt leveledet- személyesen sem menne számodra, mert gyáva vagy.

239. Intro74 (válaszként erre: 238. - Amaunet)
2021. okt. 2. 10:53

Egyik sem talált, szerepelni sem szeretek, és nagyon magányos sem vagyok.

Akkor ne válaszoljatok, de látod nem bírjátok megállni. Globus és asszem 55Judit is ajánlotta, hogy ne írjak semmit ide, és akkor senki nem fog írni, egyszer megtettem, erre mégis írtatok, és kötekedtetek tovább.

238. Amaunet
2021. okt. 2. 10:45

A fb csoportokban nem sokat foglalkoznak vele. Nem tud vitát kirobbantani a hasonló felfogásúak között.

Itt viszont nem érezheti magányosnak magát. Mindig válaszol neki valaki akármilyen blődséget is ír ki. Sőt! Minél nagyobban böfög, annál többen ugranak rá.


Szeret szerepelni vagy nagyon magányos.


Érdekes, hogy mi, oltottak már régen nem beszélgetünk arról, hogy kinek milyen tünetei voltak a vakcina felvételekor. Döntöttünk, felvettük és ennyi. Nem próbáltuk itt egymást meggyőzni egyik oldalnak sem.

Ő viszont azzal, hogy nem csak közli, hogy nem olttat, de folyamatosan (soha nem hivatkozott) pletykák alapján próbálja bizonygatni, hogy miért nem olttat.

Annak ellenére, hogy a kutyát nem érdekli, hogy miért nem olttat.

237. Intro74 (válaszként erre: 233. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 10:43

Nekem nem kell bebizonyítanom senkinek semmit, neked lehet, hogy kell, ezt nem tudom. Mindenki csak a saját véleményét írja le oltástémában, mit rugózol ezen ennyit?

Turnéztam én már eleget, kb. 1500 koncertlátogatás van már a hátam mögött eddig. :)

Hiába adod az arcod és a neved az írásaidhoz, attól sem lesznek 100%-osan igazak azok a dolgok, amiket idepakolsz nap mint nap.

236. 71ddaa07fa (válaszként erre: 234. - Intro74)
2021. okt. 2. 10:36

Csak ennyi? Többet vártam tőled, azt hittem, a nagy elánhoz, ahogy itt osztod az észt, bátorság is párosul.

Nem vagy több, mint egy ócska troll vagy egy gyáva ember.

235. 71ddaa07fa (válaszként erre: 232. - Flóra76)
2021. okt. 2. 10:33
Azt hiszem nekem lenne a könnyebb dolgom. Én személyesen is ismerek olyan embereket, akik elvesztettek valakit, vagy most is nyögik a vírus utóhatását, még ez a nagyon bátor valaki, csak a facebookról szedi az információkat, számára teljesen idegen emberek elmondása alapján.
234. Intro74 (válaszként erre: 231. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 10:32
Neked nincs jobb dolgod ilyenkor szombaton, minthogy itt kötekedj? Én nemsoká megyek olyan koncertekre, ahol nem kérnek védettségi kártyát, te is elfoglalhatnád magad valamilyen értelmesebb dologgal, minthogy itt fröcsögsz, és játszod a Mr. Perfect-et. Vagy ennyire unatkozol? Mondom, hogy én is elhiszem, hogy létezik a vírus, meg hogy sokan súlyosan megbetegedtek, ill. meghaltak tőle. A megrendezett filmet az oltás körüli dolgokra értem, de látom képtelen vagy továbbra is arra, hogy ezt megértsd. Az oltásellenes csoportot meg nem én csináltam, hiába írod ezt már másodjára.
2021. okt. 2. 10:25

De hogy lásd nem beszélek mellé feldobok egy képet magamról és a nevem is ideírom: Varga Szabolcs.

Ezzel azt gondolom talán bizonyítom azt is nem színezek ki semmit. A valóságot írtam ebben a témában.


Tőled ezt nem várom el, csupán egy privát levelet szeretnék, hogy benne vagy a közös turnéban. Azzal azt hiszem te is bebizonyítanád mindenkinek, hogy nem troll vagy és van elég merszed is, nem csak itt dumálsz, mindenféle valótlan dolgot amit innen-onnan összeszedsz név és arc nélkül.

2021. okt. 2. 10:21
Ezt megnézném, ahogy baktattok egyik helyről a másikra, két különböző felfogású, sorsú emberek között. Aztán a végére meghasonultok.
231. 71ddaa07fa (válaszként erre: 229. - Intro74)
2021. okt. 2. 10:16

Ne terelj! Másfél éve az oltásoknak se híre, se hamva nem volt.

Másfél éve maga a vírus kezdődött, itt Magyarországon.


Nagyon szívesen elmegyek veled én is bárhova. A különbség a kettőnk között, hogy én sosem biztattam az oltásra senkit, pár hozzátartozómon kívül.


Nem kértem felvételt az oltásellenes csoportodba, hogy ott próbáljak bárkit is agitálni.


De megint mondom, nagyon sok szabadidőm lesz másfél hét múlva, bárhova elmegyek veled én is szívesen és ha kíváncsiak azok az emberek, beszámolok nekik én is arról milyen tapasztalataim vannak az oltásokról. Ezzel lehet segítek nekik.


De előbb várom a te privát üzeneted, hogy meglátogassuk azokat, akik egy megrendezett film következtében vesztették el a hozzátartozójukat. Enyém volt az eredeti ötlet, úgyhogy kérlek előbb csináljuk azt, amit én szerettem volna, utána én is eleget teszek a te kérésednek ígérem.


Várom a privát üzeneted!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook