Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
230. Intro74 (válaszként erre: 228. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 10:10
Próbálj végre mondatokat értelmezni, nem olyan nehéz az. Bár úgy tűnik, hogy számodra mégis nehéz valamiért.
229. Intro74 (válaszként erre: 226. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 10:08

Te tényleg nem tudsz szöveget értelmezni, mondom, hogy nem vitatom a vírus létezését, én a média által mutatott tálalását vitatom, meg hogy csak és kizárólag az oltásokkal lehet megállítani. Illetve a riogatásokat vitatom, hogy az oltatlanok vannak a legnagyobb veszélyben. Ez szerintem a megrendezett film.

Én is írhatnám ezt, hogy gyere el olyan családokhoz, akiknek az oltások miatt haltak meg a hozzátartozóik, és nekik próbálj így okoskodni, meg azt mondani nekik, hogy kamuznak.

228. 71ddaa07fa (válaszként erre: 227. - Intro74)
2021. okt. 2. 10:00
Nem arra voltam kíváncsi szereted-e Majkát, azt majd egy másik fórumban kitárgyaljuk. A kérdésemre válaszolj, vagy már ez sem megy, mert összecsináltad magad? :))
227. Intro74 (válaszként erre: 224. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 09:57

Rosszul gondolod, nem vagyok troll. Elég baj, ha a kopasz dokinak hiszel, dehát te tudod. Lényegében ő is ugyanazt fújja, mint a bohócdokik, csak ő is ugyanúgy okosabbnak szeretne látszani, mint te, aztán persze ő is leszerepel végül olykor.

Nem azt írtam, hogy tuti, hogy eljátszották pénzért egyesek, hogy betegek, csak azt, hogy vannak olyanok, akik ezt beszélik. Minek mondjam ezt Majkának, ha nem vagyok benne biztos? Én veled ellentétben kedvelem a zenéjét, legalábbis pár dalát mindenképpen. Műsorvezetőnek meg zsűritagnak meg még jobb szerintem.

226. 71ddaa07fa (válaszként erre: 221. - Intro74)
2021. okt. 2. 09:45

Gyere, együtt elmegyünk olyan személyekhez, akik hozzátartozójuk elhunyt, vagy azóta is a vírus mellékhatásait hordozza és mondd a szemükbe ezen embereknek, hogy megrendezett filmet néznek.

Ne legyél betojva, nem engednélek bántani, mert én is felelősségre lennék vonva, hogy miért nem akadályoztam ezt meg. Csak kíváncsi lennék milyen bátor ember vagy.

Írjál egy privit, ha benne vagy, lesz másfél hét múlva egy teljes hetem, mikor szabad vagyok. Elmegyünk együtt meglátogatunk pár embert. Benne vagy? Vagy ehhez már gyáva lennél? :)))

225. Intro74 (válaszként erre: 223. - 55Judit)
2021. okt. 2. 09:45
Ti provokáltok engem szinte folyamatosan, miről beszélsz? Ti kértek forrásokat, bizonyítékokat, akkor ne kérjetek többet, és nem lesz vita sem. De látod Kobra "kollégád" megint csak kötekedni tud velem.
224. 71ddaa07fa (válaszként erre: 220. - Intro74)
2021. okt. 2. 09:36

Itt már régen nem az oltásról van szó, ha nem fogtad volna fel. A következőkre reagáltam: ,,Meg hát arról is pletykálnak, hogy Majka sokmillió ft-ot kapott azért, hogy eltúlozza a Covid betegségét."


Pont azért gondolom, hogy egy ócska troll vagy, mert már ezerszer leírtam egyik dokinak sem hiszek akik plakátokon, vagy a köztévén az oltásokat reklámozzák. Egy olyan orvos véleményét fogadom el leginkább, aki tudom még nem adta el a lelkét a jelenlegi hatalomnak. Neki is már többször leírtam a nevét. Azt gondolom, ő kendőzetlenül leírja mit gondol, akkor is, ha az tetszik a vezetésnek, akkor is, ha nem.

Ugyanúgy nem érdekelnek az általad bohócdokiknak nyilvánított személyek, mint a te kókler természetgyógyász, patikus és egyéb humbug ideáljaid.


Az sem hat meg, hogy azt írod nem oltatod be magad, a te döntésed, majd kiderül jól csináltad vagy nem. Viszont az már kicsit több a soknál, hogy így másfél év után is megkérdőjelezed ezt az egészet és szerinted valaki pénzért eljátszotta, hogy beteg.


Neked lenne vér abban a bizonyos testrészedben és oda mernél állni Majka elé, vagy csak itt van arc és név nélkül ekkora pofád?

223. 55Judit (válaszként erre: 221. - Intro74)
2021. okt. 2. 09:33
Ez esetben azzal kommunikáljál, aki kérdez téged. Aki nem kérdez, az nem kíváncsi rád. És legalább azt ne provokáld aki nem osztott neked lapot.
222. Intro74 (válaszként erre: 218. - 55Judit)
2021. okt. 2. 09:32
Ahogy ez rátok is ugyanígy igaz. A való életben is így szoktatok kötekedni másokkal, ha más a véleményük nekik is valamivel kapcsolatban, mint nektek?
221. Intro74 (válaszként erre: 217. - 55Judit)
2021. okt. 2. 09:29

Mondom, ami nektek mese, az másoknak nem az, nagyon nem.

Ez komoly fórum? Ne nevetess már! :D Tele van komolytalan, csőlátó oltáspárti véleménnyel. Elhiszem, hogy nagyon fáj az igazság a számotokra, dehát lassan ti is rájöttök már talán, hogy csak egy megrendezett filmet néztek már 1,5 éve...

220. Intro74 (válaszként erre: 216. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 09:21

Téged meg valószínű az oltásellenesek ütnének agyon egy vaslapáttal, ha ott is így viselkednél és ilyeneket írogatnál nekik. :)

Nem vagyok színész, sem pedig troll, csak ez a véleményem. Nem gondolkozhat mindenki mindig mindenben úgy, ahogyan te. Eszemben sincs olyan kókler brigádok után menni, akik hisznek a bohócdokiknak. Hiába jössz mindig a Coviddal, ha átesek majd rajta, akkor úgy jártam, ha nem, akkor megúszom, kétesélyes a dolog.

219. 55Judit (válaszként erre: 214. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 09:04
Igaz! 👍🤣😂
218. 55Judit (válaszként erre: 216. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 09:02
Nincs mese, el kell hogy kapja! majd akkor hisz. Az ilyennek egyébként beszámolhatsz bármiről, úgyis megcáfolja a vélt igazával.
217. 55Judit (válaszként erre: 215. - Intro74)
2021. okt. 2. 09:00

A meséket te hozod. nem tudom megállni szó nélkül. Miért nem elég neked hogy a facén olvasod és terejesztitek a marhaságokat, miért kell ide is elhozni. Hidd el, ha valaki arra kíváncsi mit pletykálnak, az tudja hol terjesztik ezeket.

Had legyen már itt egy komolyabb fórum, ahol nem a pletykáé a főszerep. Ha ez nem lehetséges, akkor tök mindegy hogy a fórumot fagy a facét olvassuk.

216. 71ddaa07fa (válaszként erre: 215. - Intro74)
2021. okt. 2. 08:59

Menjél az ilyen pletykáiddal oda és olyan szülőknek mondd, akik elvesztették a 30-40 év körüli gyerekeiket ebben a betegségben.

Valószínű utána már nem kellene olvasni a marhaságaidat nekünk, mert ott a helyben egy vaslapáttal agyonütnének és elásnának.


Mondom, még mindig nem tudtam eldönteni, hogy egy hatalmas nagy színész vagy, aki eljátssza, hogy ebben az egészben nem hisz, vagy egy olyan ember, aki igen féli ezt a betegséget és azt gondolja, mert olyan tagokhoz csapódik akik szerint ez egy eltúlzott valami azzal megúszhatja.


El kell keserítselek, nem színeztem ki semmit, a valóságot írom veled ellentétben. Elhiszem nagyon sz@r úgy szembesülnöd vele, hogy semmiféle védőmechanizmus nem alakult ki nálad, mivel még beteg sem voltál és az oltást sem vetted fel,de ezek a tünetek mind valóságosak. Talán te is rájöhetnél, ha nem a szemellenzővel ellátott kókler brigád után mennél, hanem olyanokkal próbálnál értelmes beszélgetést folytatni, akár itt, akár a való életben, akik már átestek ezen a betegségen.

215. Intro74 (válaszként erre: 214. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 2. 08:39
Nem azt írtam, hogy feltétlenül el is hiszem a dolgot, csak ezt pletykálták. Ne képzelj többet bele mindenbe, mint amennyik azok valójában. Ez nálad valamilyen betegség? Ennyire szereted kiszínezni folyton a dolgokat? Olyan vagy ebben, mint a Győzike. :) Már csak az hiányzott volna, hogy megint egy szerinted a témába vágó "soha véget nem érő" mesét mellékelj ide. :)
214. 71ddaa07fa (válaszként erre: 213. - Intro74)
2021. okt. 2. 08:10

Te tényleg menthetetlen vagy! Sosem komáltam igazán Majkát, sem emberként, sem a zenéjéért nem vagyok oda, nagyon távol áll tőlem az a stílus, amit képvisel.

Azonban az utolsó mondatod megint egy égbekiáltóan hatalmas nagy baromság. Akik viszonylag fiatalon meghaltak a betegségben, gondolom ők is rengeteg pénzt kaptak, hogy eltúlozzák ezt a dolgot. Vagy az a jó pár ember, akinek a bejegyzését itt olvashattad mikor covidos volt, azok is feltehetőleg azóta már úgy megtollasodtak egy kis színészkedés miatt, hogy repülőt vagy helikoptert vettek a pénzből amit azért kaptak, mert eljátszották, hogy elkapták ezt a nyavalyát.

Ha netán átéled valaha ezt a betegséget és mondjuk mozdulni sem fogsz tudni, mert fájnak az izmaid, vagy télen is nyitott ablak mellett alszol, mivel nem kapsz levegőt. Esetleg csak azt érzed sós vagy édes az az étel amit eléd raknak, de azt nem tudod megmondani, hogy pörkölt, vagy rántott csirkecomb. Vagy mikor nem csinálsz semmit, mert nem is tudnál, csak egy helyben ülsz és patakokban folyik rólad a víz. Vagy azt érzed kiugrik a szíved, mert úgy megemelkedett a pulzusod, akkor majd gondolj arra milyen blődséget írtál.

Addig pedig elhúzhatnál oda, ahonnan 47 éve érkeztél, mert már tényleg túlzás, amit csinálsz. Akár troll vagy, aki szándékosan ír agyament dolgokat, akár egy begyepesedett agyú farok, aki olyan sötét, ha elrepül felette a holló azt gondolják villámlik.

213. Intro74 (válaszként erre: 212. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 2. 07:13
Bár mondjuk teljesen azért nem hiszem el a dolgot, mert azért Majka is egy elég nagy kópé. Honnan volt meg neki Gődény mobilszáma, ha nincsenek jóban egymással? Lehet csak egy másik számot tárcsázott, amiről tudta, hogy nem fogja felvenni senki. Meg hát arról is pletykálnak, hogy Majka sokmillió ft-ot kapott azért, hogy eltúlozza a Covid betegségét. Ki tudja ott is, hogy mi volt a valódi igazság...
212. VendrinerPiroska (válaszként erre: 211. - Intro74)
2021. okt. 1. 23:59
Én a közvetítést nem láttam, viszont annyira tele volt vele a média, hogy még én is hallottam róla, pedig nem követem Majkát, Görényt meg végképp nem.
211. Intro74 (válaszként erre: 210. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 1. 14:13
Ez a dolog úgy történt egész pontosan, hogy Majka az élő közvetítésében a kórházból felhívta Gődényt, hogy ezt ajánlja neki, de ő nem vette fel neki a telefont többszöri megcsörgetésre sem.
210. VendrinerPiroska (válaszként erre: 193. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 1. 14:02
Ezt Majka is javasolta Görénynek, de ha jól tudom, nem élt az ajánlattal. ;)
209. Intro74 (válaszként erre: 200. - 55Judit)
2021. okt. 1. 13:40
A bajt mások keverik, nem mi. Mivel szerintünk sokkal több az oltott beteg jelenleg a kórházakban, ezért mi oltatlanok továbbra sem oltakozunk. :)
208. Intro74 (válaszként erre: 206. - Flóra76)
2021. okt. 1. 13:36
Most lett vége a felszólalásoknak, és kezdetét vette a vonulás. Kellemes az idő, süt a napocska is. :)
207. Intro74 (válaszként erre: 194. - Flóra76)
2021. okt. 1. 13:34
Dehogy kötöszködöm direkt, én is azt várom, hogy végre vége legyen ennek az egész mizériának, ill. hogy kiderüljön végre a valódi igazság, és megszűnjön végre ez az ellenségeskedés az oltottak ill. oltatlanok között.
206. Flóra76 (válaszként erre: 204. - Intro74)
2021. okt. 1. 13:32
Nocsak! De hamar vége lett a show-nak!! Pocsék az idő?😊
205. Intro74 (válaszként erre: 193. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 1. 13:30
Érdekes, semmilyen sületlenséget nem hallottam a felszólalások közt, reálisan látnak mindent azok is, akik beszédeket tartottak.
204. Intro74 (válaszként erre: 189. - Flóra76)
2021. okt. 1. 13:25
Másnak meg más a hiteles forrása, kinek mi. Én nem kötöszködöm, itt az mások kedvenc elfoglaltsága.
203. 55Judit (válaszként erre: 202. - 9cc76994c5)
2021. okt. 1. 13:20

A lényegre tapintottál.

Kovid oltás előtt is időről-időre megbetegedtek az emberek. Akinél ez pont oltást követően lesz, alapból az a hír járja, biztos az oltástól van. Hát előtte mitől volt?? Ami oltás után jelentkezik az nem is lehet a helytelen életmód miatt, vagy bármi más miatt ugye? csak az oltás az oka.

202. 9cc76994c5 (válaszként erre: 201. - Ariana)
2021. okt. 1. 12:37
Én meg azt hallottam, hogy egy nő az oltás előtti napon kapott trombózist,ha ha két nappal később kap,akkor mindenki sipákol.
201. ariana (válaszként erre: 196. - Dad1f54482)
2021. okt. 1. 11:40
Így igaz, az orvosok nem beszélnek erről. Az áldozatok meg miért hazudnának ? Ha valaki megkapta az oltást, és nem lett semmi baja, az még nem jelenti másnak sem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook