Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem válaszol az exem a kérdéseimre? fórum

Miért nem válaszol az exem a kérdéseimre? (beszélgetős fórum)


1 2
38. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 01:24

Túl lett bonyolítva az egész és emiatt félrement az egész kapcsolat!


Én nem tudom, miért nem lehet őszintén megbeszélni a dolgokat, ki-ki felvállalva a maga álláspontját!


Ha torzul a kommunikáció, mégis mit vársz?

Gondolod, hogy a következmény nem fog eltorzulni?


Nem szeretem a csokoládétortát, de igazából szeretem és akkor csodálkozok hogy almás pitét kapok!


Mégis mire vártál?


Az alapoknál csesztétek el!


Most jól átvertétek egymást és mindkettőtök ki van akadva!


Én nem tudom... meghaladja a képességeiteket, hogy őszinték legyetek egy számotokra fontos kapcsolatban?


Ha pedig meghaladja, akkor mi a francnak akartok együtt lenni?

2020. okt. 7. 18:27
Persze tudom 😕 Amítottam magam hátha vannak kivételek. Megadtam az esélyt neki. Jó kis lecke volt na meg jó élmény is egyben. Le vagyok döbbenve hogy a 20-25 éves korosztály mennyire odavan a csinos anyukákért
36. Guruljka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 08:39

Tíz év is sok lett volna. Egy húsz éves pasi biztosan mást akar, mint egy harminc éves nő.


Mégis, mit mondhatott volna a korodra?

35. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 04:56
Nem tudsz rajta túllépni, pedig te adtad rá a kabátot, hogy menjen. A férfiak nem lelkizősek. Soha nem kapsz választ a kérdéseidre. Ne pazarold az idődet vívódásra! Találj magadnak más jellegű elfoglaltságot, ami elvonja róla a gondolataidat!
2020. okt. 6. 22:58
Ejj 🙂
33. Bichi (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 22:45

És csodálkozol, hogy nem akar komoly kapcsolatot? Totál más életszakaszban vagytok...

Keress valaki mást, aki komoly kapcsolatot aka, egy 22 éves nem ez a kategória, ha mégis, nem egy 38 évessel, hacsak nem valami érdeke fűzi hozzá. Tehát még örülhetsz is :D

32. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 22:40
Milf kalandozás voltál szerintem.
31. Amaunet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 22:04
Jézusom! Pláne! Hiszen még gyerek!
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2020. okt. 6. 21:37
22 kontra 38
29. Amaunet (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 21:20

Amit nem értek, hogy hogy gondoltad hozzákötni az életed egy 16 évvel fiatalabb férfihez?

Ha alsó hangon számolom 25-30 éves, míg te 41-46 lehetsz.


Azért a szerelem/szex mellett nem árt néha racionálisan gondolkodni!

Ha a jövőben családra vágyna te meg tudod neki adni?

Magadhoz láncoltad volna, elvetted volna tőle a lehetőségeit.


És ne legyenek ábrándjaid! Neki szexpartner voltál. Egy ilyen téren háttér, aki mindig ott lesz (míg elég fiatalos), ha nincs éppen csaja.

28. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 20:09

Én még azt nem értem, hogy milyen kérdésed van még?

Megmondta, hogy nem szeret, mással folytat kapcsolatot. Szerintem ez egyértelműbb nem lehetne. 5 hónapot voltatok együtt (amiből 3-at külföldön voltál), nem 5 évet. Ez már lassan a zaklatás kategória, ne haragudj. Az, hogy egyszer még kiváncsi volt rád (a leírtak alapján) azért volt, mert ágyba akart még egyszer vinni, megtörtént, már ennyire sem méltat.

Legyen már ennél egy kicsit több önbecsülésed, hogy futsz utána....

27. globus (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 20:07
De hát akkor nem is vagy mai csirke...
26. andi6020 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 20:04

Pont máshogy gondolom. De ez én vagyok.

Inkább nézek előre, mint hátra, és haladok előre, mint topogjak egyhelyben.


Egyébként mennyivel lennél előbbre, ha választ kapnál? Az meg szinte borítékolható, hogy a válasz újabb kérdést szülne, így sosem lépsz tovább.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2020. okt. 6. 19:57

Nem nagyon volt más választásom, mint a szakítás. Hogy pontos legyek én választás elé állítottam, vagy én vagy a másik nő, de nem engem választott.

Nem kelle valóban ezeken a régmúlt dolgokon emésztenem magam, csak egy két kérdés foglalkoztatott és úgy gondoltam hogy 5 hónap után jogos hogy megkérdezhetem

24. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 19:37
Én se állnék szóba veled. Mégis minek? Szakítottál, folytatni nem akarod (nem hiszem, de te tudod), akkor minek zaklatod?
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2020. okt. 6. 18:19
5 hónapig tartott.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2020. okt. 6. 18:16
Egy elektro bulin ismerkedtünk meg. Ő szólított le. Nagyon neglepődtem, hogy mit akar tőlem egy ilyen sármos fiatalember. Meghívott étterembe. Gondoltam, hogy majd ha meglát nappali fényviszonyok között józanul, lehet már nem fogok annyira tetszeni neki, de nem így lett. Mondta, hogy nagyon tetszek neki és komolyan érdeklődőtt irántam. Nagyon jókat beszélgettünk, kirándultunk, nevettünk. Mindkettem jól éreztük magunkat. Soha egy vitánk nem volt. Nagyon lenyűgözött az érett viselkedésével, az udvariasságával, úgy tűnt érettebb, mint a korombeli férfiak, komoly ambíciói voltak, ami nagyon tetszett nekem, a lányomnak is szimpatikus volt, ezért életemben először esélyt adtam egy nálam fiatalabb férfinak. Soha nem gondoltam, hogy ez megtörténhet velem.
21. Amaunet (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 17:43
Hol ismerkedtél meg vele? Mióta tartott a "kapcsolatotok"?
2020. okt. 6. 17:26
Ha van lelkiismerete, lehet hogy nem tud a szenembe nézni, mert átvert a korával kapcsolatban. 3 hónap után jöttem rá, mikor már fülig szerelmes voltam, hogy a srác nem tíz évvel fiatalabb nálam hanem 16 tal!! Egyébként azt is mondta mindig hogy nem érdekli a korom, nem az számít. Ő fiatalabbnak nézett mikor leszólított, én meg elhittem a hazudott korát.
2020. okt. 6. 17:15
Vagyis igen... Van másik p. így már mindegy vagyok neki.
2020. okt. 6. 17:12
Fura, mert az elején azt éreztem, hogy fuu de nagy a szerelem első látásra, azt éreztem, hogy kölcsönös, aztán valami történt és soha nem tudtam meg h mi. De lehet hogy igazatok van és én képzeltem bele túl sokat ebbe a kapcsolatba. Egy szó, mint száz, nem értem, hogy hogy jutottunk idáig hogy szóba sem áll velem.
17. 184481d874 (válaszként erre: 15. - Globus)
2020. okt. 6. 16:37
Nekem fontosak a szavak...is.
2020. okt. 6. 16:36
Túlmanipuláltad a dolgokat és azt vette le,hogy igazából nem szereted.Lehet,hogy ő is önvizsgálatot tartott és rájött,nem tartós a kapcsolat köztetek.Azt hiszem az őszinteség hiányzott belőletek.Mivel szakitottatok,már nincs min lamentálni.Ha mégis "nagy a szerelem" ,az idő megmutat mindent.
15. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 16:31
Nekünk, nőknek sokkal nyitottabb a fülünk szép szavakra. Sajnos, néha többet gondolunk bele, mint a valós tartalom. Azt mondják, nem az a fontos, amit mondanak, hanem ahogyan viselkednek velünk...
14. birebora (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 16:28
Nem hiszem, hogy manipulált, de azt igen, hogy nem szerelmes beléd, nem szeret.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Pasionella)
2020. okt. 6. 16:22

Hu hát ez ennél bonyolultabb! Mikor szakítottam vele, (mert tudatta velem h nincs sok esély egy rendes kapcsolatra), mondta, hogy nagyon hiányozni fogok neki és bánja hogy nem találkoztunk gyakrabban. Tulajdonképpen nem én utasítottam vissza őt, hanem ő engem, én kapcsolatot akartam vele. Nagyon megleptek az érzelmes szavai így a végén, mert soha de soha nem mondott hasonlót! Olyannyira, hogy 6 hét után felvettem vele újra a kapcsolatot,amire nagyon pozitívan reagált, és mondta h látni szeretne. Azt hittem hogy ujrakezdjuk, de egy együttlétünk után elárulta, hogy van vkije, akit 3 héttel a szakításunk után ismert meg. Mikor rákérdeztem h a másik hölgy mit szól ahhoz hogy én is vagyok, azt mondta h őt nem zavarja, hiszen nem a barátnője a hölgy. (Ebből is látszik h nem komolyat keres hiszen belement a hölggyel egy efféle kapcsolatba, már ha ez igaz..) Na ezért szakítottam vele másodszorra is. Ott már bevallotta h nem szerelmes. Rákérdeztem h akkor meg miért kérdeztezte tőlem anno h kölcsönös-e, erre azt mondta h blokkolta az érzéseit...


Na ezért nem értek semmit, egyre inkább azt érzem, egy manipuláció része voltam.

12. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 16:18

2 hónapja lett vége egy nem komoly kapcsolatodnak, és Te még mindig a válaszokat keresed? Miért?

Egyszerűen kihasznált, vagy Te gondoltál sokkal, de sokkal többet a dologba. Lépj túl rajta...

Tapadsz rá, és ettől rosszul van.

Biztos rossz, de lépj túl, ez az egész nem ér ennyit.

11. Pasionella (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. okt. 6. 16:10
Tul van spilazva, a ferfiak egyszeruek, persze, megvarta a tokeletes alkalmat hogy a csaj tavolsagtarto legyen es utana konnyebben lepjen ra. Mondjuk el kell erni egy bizonyos kort egy nonek hogy rajojjon a nok tulbonyolitjak a dolgokat de a ferfiak nagyon nem :-)
10. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 16:08

Marha nagy divat lett manapsag mindenkit narcisztikusnak titulalni akit nem tudunk megfejteni.

Teljesen normalis hogy igy reagal, te szakitottal vele, semmi kotelezettsege nincs valaszolnia egy kerdesedre sem. Teszik O ra hogy tul tudsz-e lepni vagy sem. A ferfiak egyszeruek (nem rossz ertelemben) lezartad es kesz, ezek utan old meg a dolgaid ahogy szeretned es igaza is lenne. Kozben te rajottel hogy hibaztal, hat van ez igy... jelenleg az O szemeben nevetseges vagy, sajnalom.

9. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. okt. 6. 16:06

Ez is lehet. De ha a férfi az elején többet szeretett volna, de csak hűvös viszonzást kapott, az nem azt jelentené, hogy komolyabb, tartósabb kapcsolatot szeretett volna, csak... akkor viszont miért ment bele egy ilyen szinte érzelem nélküli kapcsolatba???

Amikor egy férfi eljut odáig, hogy szeretne valaki mellett megállapodni, abban az esetben már nem pazarolja az idejét alkalmi kapcsolatokra. Ezért gondolom, hogy a férfi inkább taktikázott, mint a FI. Kár ezen utólag rágódni, azzal nem lesz jobb, szebb, csak elveszi az időt, erőt, energiát a szebb jövőtől. Előre kell nézni, hátrafelé semmi értelme.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook