Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom élvezni a jelent? Miért a rosszon gondolkodom ennyit? fórum

Miért nem tudom élvezni a jelent? Miért a rosszon gondolkodom ennyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. Guruljka (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2020. nov. 8. 14:01
60 évesen nem kapod vissza a 30 éves korodat. De érezheted magadat fiatalnak!
2020. nov. 8. 13:58

Mint a mesebeli asszony, aki amiatt sírt a pincéen, mert eszébe jutott, milyen lesz, ha lesz egy kisfia, és ha ráesik majd a káposztás kő...


Nekem nincs saját lakásom, férjem sincs már, se nagyszüleim, sem szüleim. Sőt már 29 éves sem vagyok.

És nem volt boldog a gyerekkorom sem.

Nekem nem az a problémám, hogy mikor vesz el valamit az élet, hanem hogy mikor ad.

Volt a pénztárcámban néhány ezer Ft-os vásárlási utalvány, erre az egész pénztárcát elhagytam. Mégsem azon siránkozom, hogy nekem még ennyi ajándék se jut, hanem annak örülök, hogy a bankkártyámat nem a pénztárcában tartom és nem volt baj.

Belenyugodtam, hogy nálam nincs nyeremény.

Tudom, könnyű mondani, de tényleg nem kell agyalni. Pedig nekem lenne is min, mégsem tehetem ezzel tönkre magam. Agyaltam két éven át, majdnem belebetegedtem, haszna meg semmi nem volt.

Most, ha eszembe jut valami múltbeli rémség, valami mást kezdek csinálni, elterelem magam.

2020. nov. 8. 13:58
Nagyon rossz ez az időszak fiatalnak, idősnek egyaránt. Próbáljunk meg vigyázni magunkra, egyszer elmúlik, és újra visszakapjuk a régi életünket. Remélem...
3. bnedora (válaszként erre: 2. - Andussz)
2020. nov. 8. 13:56
Holnap 40, majd 50....
2020. nov. 8. 13:47
Nem tudom elfogadni az idő múlását. Tegnap még csak 15 voltam... ma már 29...
2020. nov. 8. 13:45
29 éves vagyok. Szó szerint irigylésreméltó életem van/ volt. Mindenünk megvolt anyagilag/ érzelmileg. Boldog gyerekkor, szeretetben, be jártuk a fel Világot. Időközben felnőttünk testveremmel kaptunk Aputol 1-1 lakást. A legfontosabb hogy 29 évesen mindenki mellettem van a csaladombol. Az én drága nagyszüleim, szüleim, és csodálatos Húgom. Azt hiszem ezért vagyok a leghálásabb. Viszont állandóan kergetem a múltam. A régi háznál setalok olykor olykor illetve sokszor nosztalgiazom. Persze időközben felnőttem boldog párkapcsolatban élek a saját lakásban de állandóan azon gondolkodom hogy annyi jót kaptam az élettől, mikor fog valamit elvenni? Sokszor eszembe jut hogy meddig élnek a nagyszuleim, és hogy nem akarom elviselni ha megöregednek a szüleim. Tegnap volt a születésnapi az jutott eszembe olyan hirtelen eltelt ez a 29 év és a következő ennyinél a családból alig lesznek velem! :( szerintem nem szabadna ezeken gondolkodni hanem a jelent élvezni mégsem tudok elvonatkoztatni! :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook