Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tudok mozgó képeket letölteni a számítógépemre? fórum

Miért nem tudok mozgó képeket letölteni a számítógépemre? (tudásbázis kérdés)


13. Regin_a (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2018. febr. 1. 21:48
Hurrá!
12. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2018. febr. 1. 08:47
köszönöm,úgy tűnik,sikerült :)
11. syria (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2018. febr. 1. 08:22

A win10 soha nem lesz olyan jó, mint az XP, vagy a win7, mert folyton belepiszkálnak, és egyre többet akarnak tőle (persze a felhasználók rovására).

Sokszor kimondottan jól jön, hogy nincs frissítés.

2018. jan. 31. 20:31

Igen, olvastam

Nekem még XP van, semmi gondom vele. Hozzáértő guruk sikitanak, hogy azért terjed a malware és a virus mert XP és nincs frissités

Akkor nem terjedt amikor mindenki XP-t használt


Most ráeresztettem egy online viruskeresőt és egy malwart, semmi nincs a gépen

Szoval üzlet a Microsoftnak a mindig ujabb verziók, mi meg ugyse látunk a mélyére hogy melyik jobb

9. syria (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2018. jan. 31. 08:03

A Win10-ből meg kivették az asztali minialkalmazásokat, mert állítólag rajtuk keresztül sebezhetővé válik a rendszer.

Éppen ezt a „gyenge pontot” ne tudnák megvédeni ha akarnák? Nem hiszem.

8. syria (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2018. jan. 30. 08:11
Sajnos igen. S ez nem csupán az én véleményem, hanem számos profi szakemberé is, akiknek van összehasonlítási alapjuk. Reménykedjünk, hogy mire váltani kényszerülsz, kinövi a gyerekbetegségeket.
7. Regin_a (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2018. jan. 29. 20:34

Win7-böl ezt is kivették "mert minek"

Telepits valami képnézegetőt ami támogatja a gif-et

pl.

[link]

[link]

és a gifet társitsd hozzá

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Syria)
2018. jan. 29. 10:48

nem gondoltam volna hogy a 10es ennyire gáz:/

akkor a 7re még ne is panaszkodjak,húzom vele amig lehet aztán majd meglátjuk.....

5. syria (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2018. jan. 29. 07:49
Sajnos a win10-et egy idő után nem lehet megúszni. Pontosabban lehet, kisebb-nagyobb bosszúságok árán. Szerintem könnyebb hozzászokni az esetleges korlátokhoz, mint tűrni a win10 rapszódikusságait, aljasságait.
2018. jan. 28. 15:00
ááá akkor hagyom a fenébe,annyit nem ér az egész :/
3. syria (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2018. jan. 28. 11:33

Mert a win7 nem támogat egy rakás dolgot, vagy ha mégis, ahhoz szakértőnek kell lenni op. rendszer területén.

Ha nincs elég bajod ezen kívül, térj át win10-re! (Én nem tenném, mert még több problémád lesz.)

2018. jan. 28. 11:18

sziasztok,mióta windows 7 van nekem,azóta ha letöltök/lementek a számítógépre bármilyen mozgó/GIF/ képet-fájlt,az nem mozog,vagy esetleg le se tölthető.

ismeri vki ezt a problémát?

sokáig a régi XP volt nekem is mint sok mindenkinek,ott pl nem volt ilyen probléma.mióta Win 7-em van,azóta van ez...

2018. jan. 28. 11:16
Miért nem tudok mozgó képeket letölteni a számítógépemre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook