Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tölt be a weboldal? fórum

Miért nem tölt be a weboldal? (tudásbázis kérdés)

9. belluka (válaszként erre: 8. - Judit87)
2011. jan. 29. 21:11

Szia!

Már megint nem jön be az oldal. Tud valaki valamit?

2010. nov. 21. 20:10
sorozatokingyen.tv lett (org. helyett) az új cím.
2010. nov. 19. 11:01
VPS már ki van fizetve 1 hónapra (már tegnap este kilett). Azt írták, hogy max. 24 órán belül működő képes is lesz, ez este fele fog letelni. Utánna még kell kb 2-3 óra amíg felteszem a fájlokat. Ha azzal megvagyok maximum 48 óra elteltével a domain is hozzá lesz társítva a VPS-hez. Azaz legrosszabb esetben is holnap után este már működni fog az oldal :D , de ha kapok ideiglenes címet (IP) akkor addig azon keresztül is elérhetitek majd az oldlat. Jah és köszönjétek meg annak a 15 adakozónak akik segítettek, hogy legalább 2 hónapig még működjünk.
2010. nov. 15. 21:36

"Mi történt az oldallal?


Írta: shark11 2010. nov. 04.-én, Kategória/ák: Hír


Mindannyiótok kiváncsi mi van az oldallal hiszen semmit sem lehet behozni. Nos, a hostgator mindent letiltott mivel a page.php túlterheltsége után gondoltak egyet és megnézték mégis mit csinálunk. Amint megtalálták a warez.sorozatokingyen.org-ot számukra minden világossá vált és tulajdon képpen emiatt töröltek mindent.


Hogy mi lesz ez után, azt még nem tudjuk. Folytatni mindenképp foglyuk, most épp másik tárhely szolgáltatót keresünk és a hostgatort próbáljuk rávenni, hogy a domain-t és a szerveren tárolt adatokat megkapjuk. Viszont Admin nem biztos, hogy a helyreállítás után visszatér körünkbe."

Egy ilyen jellegű oldalnál azért nem kellene ennyire csodálkozni:)))

2010. nov. 15. 20:06
Javítás, fejlesztés alatt.
2010. nov. 15. 19:08
Nálam sem töltődik be tegnap óta.Múltkor is nem volt elérhető pár napig.
2010. nov. 15. 19:00
Nem tudom mi lehet a baj nállam se tölt be bizti a rendszerükkel van valami szerintem
2010. nov. 15. 18:47

Azért így tettem fel a kérdést meg ha nevet vagy címet írok azonnal törlik


Ki mit tud a sorozatokingyen.webatu

sorozatokingyen.org


oldalakról nekem napok óta nem tölti be

2010. nov. 15. 18:45
Oldal betöltése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook