Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom elérni, hogy ne olvassák olyan sokan a naplómat? fórum

Hogyan tudom elérni, hogy ne olvassák olyan sokan a naplómat? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2010. ápr. 21. 11:00
Most már könnyen: írjál titkosított naplót. Már lehet:)
67. Kijózanító (válaszként erre: 64. - Spinneli)
2009. febr. 25. 21:43
mindenki másként értelmezi!
66. Manhattan22 (válaszként erre: 65. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 24. 22:48
:DD Hat, akkor ne torolja, csak törölje... (Huh, mire ki tudtam masolni az ö-ket...:D)
65. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 63. - Manhattan22)
2009. febr. 24. 22:43
azért megtorolni mégsem kéne :))
64. spinneli (válaszként erre: 58. - Kijózanító)
2009. febr. 24. 17:54
én teljesen másképpen értelmeztem a megtörést.
2009. febr. 24. 17:31
Torold...
62. e6a07f094b (válaszként erre: 15. - Zorg27)
2009. febr. 24. 02:01

Eredeti valasz!..)) Tetszik.


Kedves forumkiiro!

Ha nem akarod, hogy olvassak, akkor ird bele a gondolataidat egy csikos fuzetbe, es tedd a matracod ala. Biztos senki nem fogja elolvasni. De, velemenyem szerint, pont az volt a celod ezzel a forummal, hogy minel tobben olvassak!..DDDDD


Ezt hivjak negativ reklamnak.

Ami tiltott dolog, arra az emberek sokkal kivancsiabbak...))))

Ez velejar az emberi termeszettel.Szoval, vedd csak elo azt a csikos fuzetet. Igaz is, akkor miert inditanal egy uj forumot??

61. Kijózanító (válaszként erre: 59. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 23. 22:46

Ha már nem akarod hogy olvassam, kérj meg rá és akkor nem fogom.



soha!

2009. febr. 23. 22:42

Volt egy kis kíváncsiság bennem, hogy elég jó-e, amit leírok?


Nem hátsó szándék!


A kérdés tudom provokáló!

59. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - Kijózanító)
2009. febr. 23. 22:33
Én speciel azért, mert anno egy priviben kedvesen felhívtad a figyelmemet rá :)). Ha már nem akarod hogy olvassam, kérj meg rá és akkor nem fogom. De az is lehet, hogy csak azt hazudom és suttyomban továbbra is olvasom majd :))
58. Kijózanító (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2009. febr. 23. 22:32

"Ha valaki annyi bátorságot visz bele az életbe,hogy a világ nem is tudja megtörni,csak úgy,ha megöli,akkor bizony meg is öli.Mert az a mi sorsunk,hogy az élet megtörjön minket,de néha éppen azon a ponton leszünk erősek,ahol legjobban megtört az élet.De akit megtörni nem bír,azt megöli a világ.Részlehajlás nélkül öli meg őket,a jókat,a nemes lelkűeket,a bátrakat egyformán.Aki pedig se nem ilyen,se nem olyan,az is biztos lehet benne,hogy az élet megöli.Csak éppen nem olyan sürgősen." E.M.Hemingway



Nah...Kicsit kiábrándult idézet,tudom.De engem már akkor megfogott,amikor először olvastam,mert igaz.Az író is olyan ember,mint a többi,csak jobban tud fogalmazni.Ha olvasás közben az ember úgy érzi,hogy belé csap a villám,mert olyat olvasott,ami már rég a fejében motoszkált,csak nem tudta megfogalmazni,akkor tudja,hogy ez az ember tényleg nagy figura volt. "De akit megtörni nem bír a világ,azt megöli"...nézz körbe,és mit látsz:ostoba,agytompított fazonokat,olyanokat,akiket már megtörtek.Ők ezt választották,mint a halált.Nem lehet zokon venni,ki akar meghalni?De lehet máshogy is,csak azért tenni kell.De akinek nincs kedve semmihez,az nem is fog küzdeni.Mert ez történik,megpróbálnak megtörni.Kezdik az iskolában,a még formálható gyerekeken.Elnyomják az egyént,a kreativitást.És ez folytatódik,ha egyén akarsz lenni,magányos leszel.Vagy talán mégsem...ne is figyelj rám..Nem okoskodni akarok,csak nekem ez jutott eszembe erről az idézetről.

2009. febr. 23. 22:28
Szamárság feladni a reményt. Azonkívül bűn is, azt hiszem.
56. Kijózanító (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2009. febr. 23. 22:27
köszi! Jó éjszakát!
55. spinneli (válaszként erre: 44. - Kijózanító)
2009. febr. 23. 22:22

erre rímel ez:


"Ha valaki annyi bátorságot visz bele az életbe, hogy a világ nem is tudja megtörni, csak úgy, ha megöli, akkor bizony meg is öli. Mert az a mi sorsunk, hogy az élet megtörjön minket, de néha éppen azon a ponton leszünk erősek, ahol legjobban megtört az élet. De akit megtörni nem bír, azt megöli a világ. Részrehajlás nélkül öli meg őket, a jókat és nemeslelkűeket és bátrakat egyformán.

Ernest Hemingway"


További jó naplózást.

:)

54. Kijózanító (válaszként erre: 51. - Minerva223)
2009. febr. 23. 21:49

“Ne hajolj meg a sors előtt, csak azért, mert az úgy kívánja. Célod van, s aki ismeri a célt, merje birtokolni a rávezető eszközöket is.

Ha mégis elgyöngülnél a cél előtt, fordulj a szívedhez tanácsért. Egy kis késlekedés nem árt: ami hamar áll elő, hamar a semmibe vész. Nincs jobb társ az erős szívnél, mely a kellő pillanatban átsegít a bajokon. Élj a szív törvénye szerint!

Akinek célja: a helyes élet – annak eszköze: az emberség.”

53. Kijózanító (válaszként erre: 46. - Dorka29)
2009. febr. 23. 21:44
A beszélgetés legfőbb célja mégis, hogy tudassunk vagy tudomást szerezzünk, továbbá hogy szórakoztassunk és meggyőzzünk. (...) Mert ha kioktatás volt is a cél, a kifejtés módjának feltétlensége viszályt szül, és gátlója a figyelmes meghallgattatásnak is. Ha pedig okulást kívánsz mások tudományán, mégis szilárd véleményedet hangoztatod, az olyan szerény és értelmes emberek, akik a vitáért nem lelkesülnek, meghagynak tévedésedben békével.
52. Rika1 (válaszként erre: 49. - Kijózanító)
2009. febr. 23. 21:41
És, hogy jó -e amit írsz?... szerintem szuper!!!
51. minerva223 (válaszként erre: 23. - Kijózanító)
2009. febr. 23. 21:41

"Ha énekelnél, de a hangod nem bír szárnyalni, mindig jön valaki,

akinek a hangja már szabadabban szól és veled énekel. És ekkor a

te hangod is szárnyalni kezd. Ez a lelkek közötti kapcsolat

titka."

50. Rika1 (válaszként erre: 43. - Kijózanító)
2009. febr. 23. 21:39
Én csak gratulálni tudok ehhez a szép gyűjteményhez:))..és okos gondolatokhoz:))..napi nézője leszek, mivel imádom az idézeteket és ilyen jellegű gondolatokat:))
49. Kijózanító (válaszként erre: 48. - Rika1)
2009. febr. 23. 21:39

Volt egy kis kíváncsiság bennem, hogy elég jó-e, amit leírok?


Nem hátsó szándék!


A kérdés tudom provokáló!

48. Rika1 (válaszként erre: 45. - Emagdi)
2009. febr. 23. 21:37
Igen ezért, de annyira okos dolgok vannak benne, hogy naponta bele fogok nézni:))
47. emagdi (válaszként erre: 46. - Dorka29)
2009. febr. 23. 21:35
wow! egyszerre gondoltuk ugyanazt:)
46. Dorka29 (válaszként erre: 15. - Zorg27)
2009. febr. 23. 21:32
Szerintem ez lehetett a cél.:))
45. emagdi (válaszként erre: 41. - Rika1)
2009. febr. 23. 21:32
nyilvánvalóan pont ezért indította ezt a topikot:))
44. Kijózanító (válaszként erre: 42. - Spinneli)
2009. febr. 23. 21:31
“Inkább csalódok, ha kell, naponta százszor is, minthogy állandóan bizalmatlan legyek mindenkivel, és az életet pokolnak tartsam, amelyben szörnyetegek élnek… Szeretek élni! És inkább legyen az életem örömteli, néha csalódással, mint elejétől végig boldogtalan, de csalódások nélkül!”
43. Kijózanító (válaszként erre: 41. - Rika1)
2009. febr. 23. 21:30

vigyázz, mert ez egy csonka napló!

HTML-el csonkított!

42. spinneli (válaszként erre: 40. - Kijózanító)
2009. febr. 23. 21:29

egy másik:


""Elvesztegetett nap volt az, amelyen nem nevettünk"


Chaplin"


:)

41. Rika1
2009. febr. 23. 21:26
Az olyan sokan már eleve, felhívás egy keringőre. Szóval mivel szeretek táncolni, így most felcsigáztad az érdeklődésemet a naplód iránt. De szerintem másnak is:)))Eddig nem olvastam, de most bele kukkantok. + 1 nézettséggel többed lesz:))))
40. Kijózanító (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2009. febr. 23. 21:22

"Az emberek mindig a körülményeket okolják azért, amit az életben elérnek. Én nem hiszek a körülményekben. Azok az emberek, akik boldogulnak ebben a világban, olyanok, hogy reggel felkenek és megkeresik azokat a körülményeket, amelyekre szükségük van. Ha nem találnak ilyet, megteremtik őket!"

Bernard Shaw



Nekem is a kedvencem!

39. minerva223 (válaszként erre: 30. - A7a90ace89)
2009. febr. 23. 21:22
A vendégkönyv arra való, hogy oda a látogatók beírhassák a véleményüket,vagy üzenhessenek nyilvánosan a napló írójának.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook