Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért olyan fontos, hogy hányan olvassák a naplód? fórum

Miért olyan fontos, hogy hányan olvassák a naplód? (beszélgetős fórum)


1 2
59. e5ce4877f9 (válaszként erre: 58. - Huszka)
2010. febr. 3. 15:54
:)))lehet Nekem azért nincs annyi,mert nem köszöngetek!:DDD
58. huszka (válaszként erre: 57. - Pmjudit)
2010. febr. 3. 13:26
Szia.. na majd, ha lesz több, mint 100 olvasód, akkor köszöngethetsz :))))
57. pmjudit (válaszként erre: 45. - Huszka)
2010. jan. 31. 21:32

Ez tényleg így van - én nem túl régen írok naplót, nincs is sok olvasóm, de szoktam köszönteni. Talán azért mert ezt láttam másnál.

Pedig tényleg hülyeség, a napló az napló nem valami

köszöntőlap. Ott rólam/rólunk van szó- nem az olvasókról.

Most ezt nagyon okosan leírtam, de azért ha lesz esetleg új olvasóm , tuti köszönteni fogom.:))

56. azure_
2010. jan. 31. 21:26
Jóéjt mindenkinek! :)
55. e5ce4877f9 (válaszként erre: 54. - Huszka)
2010. jan. 31. 21:24
Hoppá!!!A jó hapsis filmet?:DDD
54. huszka
2010. jan. 31. 21:11

ÉN direkt nem indítok új naplót a képeknek...kapom, beteszem és kész :)))

Akkor Azure..köszöngetek ezután :DDD


Most viszont elköszöngetek és nézzük a Hitmanust :DD


Jóccakát Jányok! :))) Majd jövök még :D

53. azure_
2010. jan. 31. 21:05

Én nyitok is egy másik naplót, tudod amiről írtam az ilyen kis üdvözleteknek. Hiszen olyan sok jön.

Múlkor például zenéltem mindaddig amíg át lépett az új bejegyzésem a következő oldalra. Néha szíven ütött mert Martinka aludt én meg itt rázendítettem a laptoppal. :)))

52. e5ce4877f9 (válaszként erre: 50. - Azure_)
2010. jan. 31. 21:03
Telik vele a napló és például én nem szeretek olyan naplót olvasni,amit nem győzök megvárni míg betöltődik a rengeteg kép miatt.
51. e5ce4877f9 (válaszként erre: 47. - Azure_)
2010. jan. 31. 21:00
XD...nem emlékszem.
50. azure_ (válaszként erre: 49. - E5ce4877f9)
2010. jan. 31. 21:00
:) olyan nekem is van. :) Nem is értem magamat. Többször gondoltam már rá, hogy kiveszem a kedvencek közül. Jól megoldottad az üdvözlést. Nem is rossz ötlet. Van úgy, hogy nincs kedvem üdvözölni, vagy épp nem is illik a gondolatmenetbe aztán meg utólag üdvözölgetek. :) Tényleg hülye egy szokás.
49. e5ce4877f9 (válaszként erre: 45. - Huszka)
2010. jan. 31. 20:56

Áááá nem hosszú!:)

Köszi a hozzászólást!Talán már kezdem kapisgálni,hogy miért is fontos egyes embereknek a számlálás.

Én továbbra sem fogok üdvözölgetni senkit.

A naplóm fejlécében,leírtam a gondolatomat ezzel kapcsolatban és csak jó szórakozást kívántam hozzá,szerintem ennyi bőven elég.:)

Megjegyzem nekem van olyan napló kedvencnek jelölve,akit csak egyszer olvastam és azóta még csak be sem kukkantottam...

48. azure_
2010. jan. 31. 20:49

kimaradt az én is.

Szóval én is azt vettem észre magamon.

47. azure_
2010. jan. 31. 20:48

Szerintem köszönget. :) Jó az úgy.

Néhány hónappal ezelőtt és azt vettem észre magamon, hogy rosszul esik ha csökken az olvasóim száma. Mondván mi a p.csa van. Aztán megbeszéltem magammal mert erről Olajbogyóval nem beszéltünk. :) (kár) vagy beszéltünk?! :), hogy kit érdekel.

46. huszka
2010. jan. 31. 20:44
Mellesleg köszönget vagy köszöntget? :)))
45. huszka
2010. jan. 31. 20:42
Nah..nagyjából elolvastam és leírom én is a véleményemet. Szóval, régebben mindig köszöngettem, amikor bejött a rendszerbe, hogy lássuk, kik olvasnak...mellesleg megjegyzem, hogy szerintem rossz ötlet volt. De ez csak az én véleményem. Hisztis lettem, amikor már nem voltam "népszerű" vagy micsoda. Aztán Olajbogyóka rávilágított, hogy mi a pöcsömet érdekli az, hogy éppen kik jönnek, mennek. Sok emberrel ellentétben, én nem csak magamnak írom a naplómat. Amikor már kapok egy olyan levelet, hogy jó olvasni, mert megnevettetem, akkor már megérte. Most már egész konkrétan letojom, hogy hányan olvasnak...tegnap viszont poénból megjegyeztem :))) Az, hogy illik nem illik köszönni vagy hogy is volt? Alapfokú műveltség? A naplóban köszönteni az új olvasókat??? Na még ilyenről nem is hallottam. Amíg nem jelent meg, hogy hány embernek vagyunk a kedvencei, akkor aztán köszöntgethettünk volna :)) Nem érzem kötelességemnek, hogy a saját naplómban minden egyes új olvasót köszöntsek... :))) Bocsi, ha hosszú lett.. :))
44. huszka
2010. jan. 31. 20:30

Megtaláltam hejj :DDD Na végigolvasom gyorsan..

Hogy vagytok Anyukák? :))

43. e5ce4877f9 (válaszként erre: 41. - Huszka)
2010. jan. 31. 20:26
Látom megtaláltad!:)))
42. azure_ (válaszként erre: 41. - Huszka)
2010. jan. 31. 19:57

:) csákány

én mán megint itt vagyok. :)

41. huszka
2010. jan. 31. 19:55
Csákány Csajok! :))))
40. 349c80b15e (válaszként erre: 39. - 8636e9d804)
2010. jan. 31. 14:08

én is csak leírom amit érzek, és sokszor meglepődöm, hogy mások milyennek látnak, nem is gondolnám.

és bevallom, szeretem, hogy olvasnak.

egyszer törölni akartam a naplómat, és jöttek a levelek, hogy ne töröljem, 3 napig másoltam, egy olvasóm segítségével, aki lementette nekem, mert én béna voltam, és nem sikerült. átküldte. (nevet változtattam.)ezért elveszett volna.

39. 8636e9d804 (válaszként erre: 38. - 349c80b15e)
2010. jan. 31. 13:49

Nem vagy egyedül:))

Szeretem az embereket.Ha nem érdekelnének szerintem kézzel írogatnék 1 noteszba vagy mibe?!:))Tehát másokért is pötyögök itt nem "csak " magamért .Ez sokkal jobb így!!Vélemények változnak , még én is megcáfolom magam olykor:))

De jobban bele gondolva úgy érdekesebbnek, ha látom hogy mások is bele kukucskálnak a naplómba:))

Bár néha olyan lényegtelennek látom amit írok .

Nem noteszba nem írogatnék minek is?? hiszen így sokkal jobb!!

38. 349c80b15e (válaszként erre: 36. - 8636e9d804)
2010. jan. 31. 13:38

én is pont így voltam. nem gondoltam, hogy bárkit is érdekel az én unalmas életem. én csak szerettem volna kiírni magamból, ami bánt. és nagyon meglepődtem a rengeteg levélen, amit kaptam. és ha valaki azt írja, pl.

most úgy megölelgetnélek ha közelebb lennél. nagyon jól esik, és olyankor azért sírok, mert jó érzéssel tölt el.

37. azure_
2010. jan. 31. 13:36
Nem vagyunk egyformák. Van aki köszön, van aki nem. Van aki a szívén viseli van aki nem. Van aki így reagálja le van aki nem. :) Egy biztos. Ez a fórumkiírás engem is elgondolkoztatot és kicsit magamba néztem. :)
2010. jan. 31. 13:27

Hát most elgondolkodtattatok!

Nem hinném , hogy személy szerint bárkinek is köszönnék , ha a naplómba írni kezded.

Legfeljebb általánosságban , de ebben se vagyok biztos , majd belelapozok és megtudom:))

Hogy miért is fontos hányan követik nyomon az írásomat? Hm. nem fontos 4 emberélt is szívesen írok .Ha nem lenne egy sem hát ez van...erre se mondanék semmit:)

A naplóm nekem indult . Akkor mikor kezdtem írni , nem is gondoltam arra , hogy 1 emberkének is a kedvenc naplói között lesz az enyém is. Csak örülni tudok annak , ha látom van akit érdekel az én "szövegelésem":))Jó érzéssel tölt el:))

Üzengetni , nem szoktam .De néha van úgy hogy tanácsra lenne szükségem , és hát írnék ,de valahogy még sem teszem meg( ..)

Ki kell javítanom magam , már 1x adtam tanácsot valakinek , mert gondja volt .Nekem arra a problémára bejött egy" dolog" .Csak próbálja ki ha gondolja ennyit írtam neki.


:)

35. azure_ (válaszként erre: 32. - E5ce4877f9)
2010. jan. 31. 13:27
Ez már igaz. :)))) Hozzám mindig "csak" jönnek.
2010. jan. 31. 13:21

én nem szoktam köszönteni, pár emberről tudom, hogy olvas, nekik néha szoktam reagálni.

eddig még senki nem írt privit, hogy hisztizzen mert nem köszöntem...bár remélhetőleg ilyen szintű elvárásokkal rendelkező emberek nem is olvasnak.

:)

33. 349c80b15e (válaszként erre: 12. - 673567bc24)
2010. jan. 31. 13:21

én most is köszöntöttem, ahogy eddig is.

elköszönni nem szoktam, mert még nem ment el olvadóm, de ha elmegy, elköszöni valószínű nem fogok, mert ahogy már azt előttem írták is, azt már úgysem látja.

de általában tudom kik olvasnak, mert aki bejelölt, az szokott nekem írni,mert van hozzám pár kedves szava, és ez nagyon jó.

32. e5ce4877f9 (válaszként erre: 31. - Azure_)
2010. jan. 31. 13:19
:)))Anya veled mindíg történik valami,így elköszönnöd nem nagyon kell!!:)))
31. azure_ (válaszként erre: 28. - E5ce4877f9)
2010. jan. 31. 13:12

Én óhatatlanul is mindig ránézek és persze köszönök is az újaknak. :) Néha fogalmam sincs honnan jönnek és miért. Többnyire egyszerre több is. A fene érti ezt. A távozóknak nem feltétlenünk köszönök, lentebb írták is, hogy minek hiszen azok már nem olvassák.

Amikor elkezdtem írni a naplómat dunsztom nem volt, hogy mások is olvassák, meg arról sem, hogy lehet kedvencként bejelölni. Aztán én is, mint itt mindenki más rutinos hoxázó lettem. :)


Ja és gyakran van olyan, hogy priviben írnak, hogy én vagyok az x-edik. Így tudom nagyjából kik olvasnak. Meg a jelekből is persze.

30. 63d4878d37 (válaszként erre: 25. - 2934fa17dd)
2010. jan. 31. 13:01
Szerintem maximum illem, nem műveltség kérdése. Ismeretlenül meg nem köszöngetek én senkinek. Bár most a téma nem aktuális mert az egyetlen kedves olvasómat ismerem:).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook