Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem kell senkinek 30 felett a nő, ha nem gyönyörűséges? fórum

Miért nem kell senkinek 30 felett a nő, ha nem gyönyörűséges? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
142. féknyom (válaszként erre: 140. - 7ff5dc369b)
2014. máj. 22. 21:53
Most akartam írni, hogy igazad van, erre töröltetted magad...
2014. máj. 22. 17:00
Mert azt 10 év múlva már cserélni kell.
2014. máj. 15. 16:28

Én nő vagyok 30 éves még éppen :)

Szerintem(nem tudom mi a ffi-ak véleménye) de a nőkkel van a baj, akik azt hiszik magukról nők de messze állnak a dologtól nagyon.

Senkit nem akarok megsérteni, de mikor azt látom a FB-on , hogy évfolyamtársaim, illetve nálam 3-5 évvel idősebbek még mindí ott tratanak, hogy csajokkal dumcsiznak,puszcsiznak...stb és selfi-ket készítenek még mindig hlott 20 évesen az iwiw-en is ezt csinálták, olyankor mindig elszörnyedek. Van köztük ronda, olyan aki ezt tudja olyanis aki nem::) és vanköztük szép is. Még mindig a barátnőzésnél tartanak, mindnek volt már komoly kapcsolata de vége lett valamiért. A hiba az ön gépezetében van. :) Azt gondolom. És hogy miért? A velük egy korosztály már mind ismeri őket, a fiatalabbnak nem fognak kelleni mert a nagy kivagyiság miatt rájuk se néznek, az idősebbek meg azért nem foglakoznak velük mert nincs agyuk:) ugyan olyan szintü beszélgetésre képesek mint a 20 évestársaik. Nőietlenek, mert a őieggés nem a csöcsök és a csücsörités mögé bujtatott külcsíny hanem egy kisugárzáson alapuló valamilyen szintű intelligencia megnyilvánulása.

Férfi olvasók légyszives reagáljatok eze eszmefuttatásra mert meggyűződésem, hogy igazam van:)

Sokszor ezen ismerős lányokat elnézve azon jár az eszem, hogy tuti nem csak ez a baj, hanem van benne némi defekt is tuti, hisz nem igaz, hogy 20-30 éves koráig nem találkozott olyannal akivel mindketten leverték volna azt a bizonyos sátrat együtt.

139. szikmár (válaszként erre: 137. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 16:02
:)
2014. máj. 15. 15:34
30 alatt miért nem kellett :) Ugyan azért nem kell 30 felett sem, és ahogy telik az idő egyre jobban nem fog kelleni :D
137. gribedli*** (válaszként erre: 134. - Szikmár)
2014. máj. 15. 15:21

Ahogy te? Ne rohogtess mar! Beirtam egy ferfivalaszt, erre rogton az volt a te valaszod, hogy "reeengeteg eeembert ismersz, es miiiind azt mondjaaaak".


Mi ez? Aki tobb virtualis ember felsorakoztat, annak van igaza? Akkor figyi, randiztasd mar a foruminditot azzal a rengeteg pasival, akik csak ra varnak! Mi (nemcsak en) tobben elmondtuk, hogy mi az abra. Ezt tudomasul lehet venni vagy nem, mindig ott van az a bizonyos kivetel, hogy csunya, harmincas, eddig mindig maganyos noci vilagaba egyszerre csak betoppan a herceg feher bicajon, de ritka az ilyen.


Kombinalj neki egy randit a "tieiddel" oszt nem fog itt sirni, hogy miert!

136. szikmár (válaszként erre: 133. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 15:03

Opppps, bocsesz a duplázásért


...amúgy meg jó kívánságból sose' árt ha több van ;)

135. szikmár (válaszként erre: 133. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 15:02

Szeretlek! :D


Ahogy írtam: nevermind :)


Mindenhol akad egy "megmondó emberke", aki mindent jobban tud, mindenkit jobban ismer, pontosan tudja hogy kit és mi zavar és természetesen több száz tippje van :)


Legyen igazán szép napod kedves gribedli*** :)

2014. máj. 15. 15:02

Szeretlek! :D


Ahogy írtam: nevermind :)


Mindenhol akad egy "megmondó emberke", aki mindent jobban tud, mindenkit jobban ismer, pontosan tudja hogy kit és mi zavar és természetesen több száz tippje van :)


Legyen igazán szép napod kedves gribedli*** :)

133. gribedli*** (válaszként erre: 132. - Szikmár)
2014. máj. 15. 14:54

Figyi, gyozkodheted magadat, csak meg jobban latszik, hogy zavart a komment es azt csak te tudod, hogy miert, nekem van egy tippem, hogy miert:)))


Akit ennyire mellbevag, annak nyilvan megvan az oka.

132. szikmár (válaszként erre: 128. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 14:45

Jaaaaaa :)

Most mutatom a férjemnek amit írtál, jót vigyorogtunk rajta, köszönet neked :)


Szal' most kissé kitágult a pupillám. Azt hittem nyilvánvaló, hogy a válaszok nem az én álláspontom tükrözik. Azért is írtam úgy hogy látszódjék, több ember beszélgetéseiből, véleményekből merítettem...

Zéro köze az én magán életemhez vagy privát véleményemhez.

Köszönjük szépen amúgy, megvagyunk együtt és a kölök is :)

Jah, szőkének születtem, és az is maradtam. De hát a gyári szőkék sem egyformák, nem igaz? ;) :) /szerencsére/

131. gribedli*** (válaszként erre: 130. - Szikmár)
2014. máj. 15. 14:41
Miert, ha rolad beszelek, csak hozzad cimezhetem a hszt? Ha mar o neked celozta az ovet, en nyugodtan irhatok neki, rolad. Vagy tiltja valami? Es mivel megjelenik, egyertelmu, hogy te is olvasni fogod:) szoval miert is irnam le 2x, egyszer neki, egyszer neked?
130. szikmár (válaszként erre: 128. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 14:36

Amúgy nem nekem írtad a macsekkörmös' mondatot, csak kíváncsiságból végig olvastam a kommenteket....

Szal' így akadtam rá, a rólam véleményt mondó, ámde nem nekem címzett, de azért észrevegyem mondatnak :)

/(válasz kék irisz 121. hozzászólására)/


Nevermind :)

2014. máj. 15. 14:28

Jaaaaaa :)

Most mutatom a férjemnek amit írtál, jót vigyorogtunk rajta, köszönet neked :)


Szal' most kissé kitágult a pupillám. Azt hittem nyilvánvaló, hogy a válaszok nem az én álláspontom tükrözik. Azért is írtam úgy hogy látszódjék, több ember beszélgetéseiből, véleményekből merítettem...

Zéro köze az én magán életemhez vagy privát véleményemhez.

Köszönjük szépen amúgy, megvagyunk együtt és a kölök is :)

Jah, szőkének születtem, és az is maradtam. De hát a gyári szőkék sem egyformák, nem igaz? ;) :) /szerencsére/

128. gribedli*** (válaszként erre: 125. - Szikmár)
2014. máj. 15. 13:03
Az, hogy szingli vagy es erzekenyen erint a tema. Ha nem erted igy sem, akkor te nem vagy igazi szoke, mert en szoke leven mashogy nem tudom magyarazni, gondoltam, egy nyelven beszelunk:)
127. gribedli*** (válaszként erre: 124. - Szikmár)
2014. máj. 15. 13:01

A vilagon mindenhol igy van, es egyetlen gyogyszere van: alkalmazkodni a megvaltozott korulmenyekhez. Ha regen konnyebb volt tartos kapcsolatban elni (mert a nok nem valaszthattak, nem nagyon, es szerintem eleg sz@r helyzet volt), akkor most azzal, hogy szabadabbak lettunk, jonnek ugye mas korulmenyek, amelyekhez muszaj alkalmazkodni.


Szerintem egy no, aki szep es agya is van mellette, megkaphatja barmelyik ferfit tartos kapcsolatra is, amelyiket kinezi, ha illenek is egymashoz. Nyilvan ha ez nem megy, valamelyik komponens hianyzik:

- nem eleg szep

- nem eleg okos (nem szimplan intelligencia, hanem nem eleg okos ahhoz, hogy tudja, mit akar)

- nem illenek ossze


Most a jo kapcsolatokrol beszelek. Nem hiszek ebben, hogy lenezik a szingliket, inkabb elzarkoznak eloluk. Nem ugyanaz. Kis telepules? Ha zavar, el lehet koltozni.

2014. máj. 15. 10:51

A 30 körüli fiú kollégáimnak eszükbe sem jut tartós kapcsolatot kialakítani.

Több okot hoznak fel, hogy miért nem akarnak.

Az egyik az, hogy sokat kell költeni a lányokra, a másik az, hogy nem akarnak még gyereket, a harmadik pedig az, hogy a legtöbb nő sokat nyafog, nem érdekli őket semmi csak az, hogy jó alakom van e?, milyen fogyókúrát válasszak?, szeretsz te engem?, miért kell neked a barátaiddal elmenni focizni, sörözni, stb.?

Ez a férfiaknak nem kell és sajnos a legtöbb nő ilyen. A nők általában azt mondják, hogy nem kell nekem barátnő és barát sem, mert nekem elég a párom barátnak, és innentől elviselhetetlenül rátelepszik a társára.


Itt a hoxán is örökösen nyafognak a nők. Nem vagyok elég szép, nem vagyok elég karcsú, nem foglalkozik velem a párom, ránézett valakire a párom, inkább a haverokkal megy el a párom szórakozni, inkább horgászik, minthogy velem legyen, stb.

Én nőként sem szeretném, ha a férjem rámtelepedne és állandóan szívná a véremet valami baromság miatt. Megértem a férfiakat, amikor nem kérnek az ilyen nőkből, legyen az bámennyi idős....

125. szikmár (válaszként erre: 122. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 10:38

Hű, lemaradtam :)

Kérlek, ezt fejtsd ki bővebben, tudod....a szőkeség... :D

"Persze, a reakciojabol pedig egy az egyben lejott mar nekem, hogy egy kilogo ideget birizgaltunk meg es faj neki az igazsag. "

124. szikmár (válaszként erre: 118. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 10:36

Annyira igaz, mint amennyire a valós álláspontjukat közölték az urak :) Ha és amennyiben mást mondtak mint amit valójában gondoltak vagy éreztek, azt már nem az én kompetenciám megítélni:)

Jah, nem (csak)én kérdeztem, ezek beszélgetések, vélemény és tapasztalat cserék.


Csakis azért írtam le,mert igen sokszínűek és eltérő álláspontúak az emberek legyen az az erősebbik nem vagy a gyengébbik'.

Magyarországon valahogy elítélik és sajnos kissé le is nézi azokat akik ilyen vagy olyan okok miatt nem találnak vagy nem akarnak találni maguknak társat (pl- "tartósat"). Ezt tudomásul kell venni.

Nagy mértékben függ(het) a megkérdezettek véleménye attól hogy hol él, vidéken esetleg nagyobb városokban, vagy Budapesten. Ez tőlem jóval okosabbak állapították meg :)

123. a0c1361e44 (válaszként erre: 122. - Gribedli***)
2014. máj. 15. 10:21
Igen! Szerintem is így van.
122. gribedli*** (válaszként erre: 121. - A0c1361e44)
2014. máj. 15. 10:19

Persze, a reakciojabol pedig egy az egyben lejott mar nekem, hogy egy kilogo ideget birizgaltunk meg es faj neki az igazsag.


Vannak boldog szinglik is, de nem szoktak erolkodni, hogy bizonygassak, elvannak es kesz. Megtartjak maguknak es boldogok. A tobbieknek meg faj az igazsag.

121. a0c1361e44 (válaszként erre: 111. - Szikmár)
2014. máj. 15. 10:09

Te a szingliség szépségeiről írsz!

A fórum viszont pont arról szól, hogy társat akar találni a 30 feletti, de nem talál, mert nem gyönyörűséges.

Teljesen más a szempont egy társat keresőnél és egy szinglinél.


Én ha egyedül maradnék, akkor sosem kellene új társ hosszútávra, és persze nem azért, mert a házasságommal baj van, hanem pont azért, mert nincs. Nem vagyok benne biztos, hogy találnék olyat, aki megfelelne minden szempontból, így ha egyedül maradok, akkor arra fogok "törekedni", hogy legyenek valakik, akikkel ha úgy gondolom ágyba bújhatok:D és élem a szinglik boldog életét.

120. 130454e42d (válaszként erre: 117. - F3000dc5ef)
2014. máj. 15. 10:05
Én magamat ebbe a csoportba sorolom, mert szépnek nem vagyok szép, vagy csak túl jó az ízlésem :D
119. gribedli*** (válaszként erre: 115. - 130454e42d)
2014. máj. 15. 09:59
:DDD
118. gribedli*** (válaszként erre: 109. - Szikmár)
2014. máj. 15. 09:54

De igen, mert aki nem talal tarsat=nem kell


Nem kerdezi senki, hogy akart-e tarsat talalni. Elintezik azzal, hogy azert nem talal, mert o nem kell es kesz.


Mivel az ember tarsas leny, mindenki ebbol indul ki. Ez egy altalanos velemeny, szoval az, hogy te ragaszkodsz ahhoz, hogy "meglehetosen sok ferfitol megkerdezted ezt", nem tudom, mennyire igaz es mennyire meglehetosen sok. Nyugi, ha nem igy lenne, nem sirankoznanak annyit a venlanyok, sem az orokos szinglik. Nem zarom ki, hpgy vannak boldog szinglik csak azok ugye nem szoktak sirankozni, a forumindito feltette a kerdest, mert ot zavarja. A boldog szinglikre a kerdes nem vonatkozik mert ok tojnak ra, szoval oket egyaltalan nem fogja erdekelni, hpgy kattantak vagy sem.


Akit erdekel, hogy miert nem kellenek, azok meg vegyek tudomasul, hogy letezik egy ilyen lehetoseg is (hogy a vilag azt hiszi, hogy kattantak).

117. f3000dc5ef (válaszként erre: 115. - 130454e42d)
2014. máj. 15. 09:46

Egyetértek :DDDD

Sőt a fordítottja is igaz :DDD "megszólalástól szép nő" :DDDDD

116. f3000dc5ef (válaszként erre: 112. - Szikmár)
2014. máj. 15. 09:45

Aki elmondja, hogy "dejólennemáregytárs" az többnyire csak mondja, hiába hiszi, hogy így is gondolja. Akinek nincs a kapcsolatban "rutinja" az egy idő megint úgy érzi, hogy még keresnie kell, mert nem lehet az, hogy egy kapcsolat ilyen. Napi rutin.


De igazad van, mindenki más, mások a motiváció, miért akar, vagy nem akar társat. És nem a külső lesz az elsődleges ami miatt nem működik, vagy akár létre se jön egy kapcsolat.

2014. máj. 15. 09:43
Pasiktól hallottam azt a meghatározást, hogy "megszólalásig szép nő". Úgy gondolom, hogy ez kb. azt takarja, hogy lehet valaki bármilyen szép az önmagában kevés.
114. gribedli*** (válaszként erre: 108. - F3000dc5ef)
2014. máj. 15. 09:42

Igen. Persze o is azt vallja, hogy ha valami sz@r, ki kell lepni. Nem kell csak azert poshadni valamiben, hogy a tobbiek ne gondoljak, hogy nem vagy kattant. De ettol fuggetlenul, ha ezek utan nem letesit egy no rovid idon belul egy tartosabb kapcsolatot, akkor a kornyezet leirja. Es minel tobb futo kalandja lesz, annal inkabb leirjak. Mert mindig az lesz bennuk, hogy ez biztos azert van, mert vele nem lehet elni.


Termeszetesen ez igy ahogy van, igazsagtalan, vagy inkabb elfogult velemeny, hiszen ketto kell a vasarhoz. Csak ugye be is kell bizonyitani, hogy ott ketten csesztek el. Szerintem mindig ketten cseszik el. De ez igy nem latvanyos, ha egy nonek volt tobb partnere, tobb elettarsa vagy futo kalandjai, de azok a partnerek nagyjabol normalisak a kozvelemeny elott, akkor a no viszi el a balhet, nincs mese.


Az orokos szingliseget tudni kell viselni. Masreszt valamennyi logika azert van abban, ha ezt elitelik sokan, mert oke, ha ennyiszer rosszul valaszt egy no, akkor valami baja csak van. Es egy ordogi kor, mert egy bizonyos kor utan (30) ez mar megbelyegzo hatasu. Meg mindig jobb helyzetben van az, aki fel tud mutatni egy hosszabb hazassagot es utana hulyul meg, mint az, aki semmit nem tud felmutatni.


Van egy ilyen baratnom. Egyetlen baja, hogy o nem akar gyereket, es soha nem is akart. Es emiatt ment szet az osszes palijaval, most is van neki egy, es mind tartos kapcsolat volt, a csaj huseges, extra csinos, megis meg a ferjem szerint is kattant. En azt mondom, meg mindig jobb, hogy bevallja, hogy nem akar gyereket, korrekt. Es nemsokara olyan korba er, hogy nem is lehet neki, legalabb nem fognak a pasik ugyet csinalni belole:) ettol fuggetlenul eleg volt par rossz valasztas, a tobbi pasi mar el is keruli. Mert ez neki egy ordogi kor.

113. f3000dc5ef (válaszként erre: 111. - Szikmár)
2014. máj. 15. 09:42
Az már biztos is :D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook