Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem kell senkinek 30 felett a nő, ha nem gyönyörűséges? fórum

Miért nem kell senkinek 30 felett a nő, ha nem gyönyörűséges? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
82. gribedli*** (válaszként erre: 76. - Szomorkodó)
2014. máj. 14. 17:38

Mar tobbszor is irtam, hogy nem koslatok utanad. Masreszt te vagy az, aki a nyilvanos galeriaba tettel olyan kepeket is, amit "radcuppanos" szandekkal tettel. Ebbe nem szolok bele, mindenki azt csinal, amit akar. Nem vagyunk egy generacio es mar most tudom, hogy a te korodban nem lesz rancos nyakam. Kepet annak teszek fel, akinek akarok. Majd pont egy ilyen idegbetegnek mint te vagy, gondolod? :)


En csak ramutattam, hogy a kep, amit ugy akarsz "eladni", mintha elolnezet lenne, az egy tipikus hatrahajtott feju (jol mondod, 50 fele szokas). Es az a te bajod, ha te ugy erzed, vagy nemcsak erzed, hanem ha valoban igy van, hogy rakenyszerulsz, hogy ilyen kepeket tegyel fel, ne pedig normalisan beallitottat.


Nyomodba sem erek?? Ki akar a nyomodba erni? Ez komoly? Muhaha:DDD

81. 4c1a787e8f (válaszként erre: 76. - Szomorkodó)
2014. máj. 14. 17:34

Azért valami nem kerek veled se.

Most akkor milyennek is érzed magad?

Vagy akkor miért vagy "szomorkodó"?


Vagy azt vártad itt, hogy mindenki megerősít benne, hogy te szép vagy, csak minden pasi hülye?



110 évesen is 30 múlt az ember. (Bár 60 felett ismét megindul a kereslet-kínálat, meg a boldogság, én ezt is látom, akkor már megint kisebb a tét, lazábbak az emberek)


Egyébként egyértelműen sem nem az ember kora számít a szerelemnél, sem nem a külseje, bár nyilván az elején segíthet egy jó külső. De az is igaz, hogy a hölgyek nyaka sokat elárul. Ez egy kozmetikai tény. Ezen nem kell megsértődni.


Szóval most akkor mit is kellene mondanunk?

80. szomorkodó (válaszként erre: 79. - F3000dc5ef)
2014. máj. 14. 17:31
Ő is, nyugi.
79. f3000dc5ef (válaszként erre: 77. - Szomorkodó)
2014. máj. 14. 17:29

Bocsi. De poénos volt :D


Nyugi, szottyadt löttyedt csúnya negyvenen túli vagyok :D

78. 4c1a787e8f (válaszként erre: 75. - Csinoska2012)
2014. máj. 14. 17:28

Ez a fórum nem erről szólt.


Egyébként nagyon öreg vagy, nyugodj bele.

77. szomorkodó (válaszként erre: 72. - F3000dc5ef)
2014. máj. 14. 17:01
Jót nevettél? Jöhet a te fotód is.
76. szomorkodó (válaszként erre: 71. - Gribedli***)
2014. máj. 14. 17:00
Gribedli,te olyan egyszerű, korlátolt, és kicsinyes ember vagy, mint amit az irigy hozzászólásaid tükröznek. AZ arcodat rakd fel egyszer , mert már hülyére fényezted magad, mennyire szép vagy. Addig ne végy szádra senkit, mert sumákolsz, és alig várod, hogy egy pasi rádcuppanjon. A férjed (ha van egyáltalán) biztos tudja miket mókázol itt, pedig volna dolog otthon is, például lekapkodhatnád a függönyöket, vagy valami hasonló házimunka. Többször mondtam már, hogy ne less engem, és ne irigykedj rám, mert a nyomomba sem léphetsz, így 30 felett. De én azt is elárulom így hátrahajtott fejjel, hogy 48 múltam. Na most jöhet a fotód, a ráncos nyakadról. Ne koslass utánam, többször nem szólok.!!!!!!!!
2014. máj. 14. 14:29
Vissza olvasva a hozzászólásokat, nem is nyilvánitom ki a véleményemet hiszen egy egyedülálló, szottyadt 40 túli vagyok aki még 41 évesen szülni is mert:o
74. 33ae14f311 (válaszként erre: 62. - 4c1a787e8f)
2014. máj. 14. 13:50
Azért egy cseppet én megsértődtem, mikor az első gyermekem várva 29 évesen azt írták a kartonomra, hogy "IDŐS primipara".
73. gribedli*** (válaszként erre: 72. - F3000dc5ef)
2014. máj. 14. 13:20

Tudod, hátrahajtott fej szindróma fotózáskor, de a nyak árulkodik:)


Fekve, felülről kattintva...

72. f3000dc5ef (válaszként erre: 71. - Gribedli***)
2014. máj. 14. 13:11
ááááááá :DDDDDD
71. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Szomorkodó)
2014. máj. 14. 13:03
Ez most úgy hangzott, mintha épp most töltötted volna be, közben azért már elég régen volt az...
70. gribedli*** (válaszként erre: 62. - 4c1a787e8f)
2014. máj. 14. 13:02
Igen, ez igaz, hormonálisan is 30 éves kor a tuti egy nőnél. Ettől függetlenül fiatalabb korban szülni az elsőt (20-hoz közelebb, mint 30-hoz) 5x annyira véd a mellráktól, mint 30 felett. Sőt, ez még akkor is érvényes, ha az illető nő nem is szoptat. Az első gyerek minél fiatalabb korban jön, annál védettebb a mellrák ellen a nő. Viszont a méhnyakrák ellen meg védettebb egy olyan nő, aki később szül. Ez valószínű, hogy abból adódik, hogy akik később szülnek, kevesebb gyereket vállalnak.
69. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Szikmár)
2014. máj. 14. 12:58
A zsetonnal egyetértek. Az sosem árt.
68. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 92e42a55b3)
2014. máj. 14. 12:57
Ez attól függ, mert ha nem is gyönyörűséges egy nő, azért tegyünk különbséget dugható kategória és bűnronda között. Meg ugye ott van a bűnronda, aki jól tudja eladni magát és máris a dugható kategóriába lép elő...:)
67. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Szikmár)
2014. máj. 14. 12:56

Na, azért ez már diszkrimináció, hogy ha gyönyörűséges feleséget választott, akkor csak azokkal szokás megégetni magát. Sőt, akkor annál inkább a fórum témája nem is ez lenne, hiszen, ha mindig megégetnék magukat a pasik a szép nőkkel, akkor egy idő után rámásznának a nem gyönyörűségesekre is pont, nem?


Sztem ez az egész irígység. Mindig is a csúnyácskák azzal vigasztalták és vigasztalják magukat, hogy a szépek csak hülyék, meg szemetek. Persze, mert csúnya az nem lehet hülye vagy szemét, ugye?

2014. máj. 12. 20:00

Egyet kell értsek veled Pms1, az a pőre igazság :)


...azt gondolom nem okoskodunk, csak egy kis pozitív hozzá állást csempészgetünk -több kevesebb sikerrel- . Meg aztán nem szabadna a testet bántani... ugyanis nem "ő" a hibás...

szvsz


...jöhet a sárlavina.. :D

65. 130454e42d (válaszként erre: 64. - Szomorkodó)
2014. máj. 12. 19:41
Ha tényleg ilyen vagy azt ne fogd a korodra, nem attól van.
2014. máj. 12. 18:54
Atyaúristen, mennyi sok, okos eszmefuttató. Én kussolok tovább a szottyadt bőrőmmel, és a lottyadt csecsemmel, így 30 felett.
63. szikmár (válaszként erre: 62. - 4c1a787e8f)
2014. máj. 12. 10:52

Tényleg nem öregek a harmincasok :)

..csak a megszokások..szokások... leszólások...megszólások.....vélemények lehúzó mivoltán kellene egy kicsit változtatni..:)

Magyarországon...


Az, hogy ki mikor van "igazán nőiességük, személyiségük teljében.. " egyén függő, sőt "életmód függő" is.

Én arra bátorítanám a hölgyeket 20- a csillagos ég... :) > hogy ne tartsák magukat se öregnek se csúnyának és szeressenek élni, még ha sok gonddal, munkával, neveléssel küszködnek akkor is...


..és kellenek..még a negyvenesek is...


szvsz

62. 4c1a787e8f (válaszként erre: 60. - Szikmár)
2014. máj. 12. 10:28

Szóval akkor már nehogy öregek legyenek a harmincasok, hiszen ahhoz, hogy valaki babát vállaljon úgy általában az is kell, aki megcsinálja.. Tehát akkor teljesen evidens, hogy még nagyon kellenek a 30-as nők, sőt, akkor vannak igazán nőiességük, személyiségük teljében..


Akkor topic-kérdés megválaszolva.

61. 130454e42d (válaszként erre: 60. - Szikmár)
2014. máj. 12. 09:59
Egyetértek, a lányomnak is ezt mondom. Aztán ő majd dönt, ahogy akar :)
60. szikmár (válaszként erre: 59. - 130454e42d)
2014. máj. 12. 09:58

Megértelek.

Kövezzenek meg érte, de szerintem 30 éves korban (uram bocsá') vagy felette érdemes babát vállalni. Ekkor már nagyjából tudja az ember lánya mit akar :)..és meglehet érdemes lenne hanyagolni a többség lehurrogó véleményét, miszerint ekkor már "öreg leszel". Mert igenis, élni kell a pároddal, megélni olyan dolgokat amit gyerekkel már teljesen más lenne. Utazgatástól az önmegvalósításig, a lakhatás megalapozástól a tanulásig, szóval hogy csak magadnak és emberednek élj.

Gyermek után is van világ, de más. Csupa jó dolgokat lehet csinálni de nem azokat mint előtte. Evvan'.


szvsz..

59. 130454e42d (válaszként erre: 58. - Szikmár)
2014. máj. 12. 09:53
A mai eszemmel 30 alatt én sem alapítanék családot. Visszanézve kb. 30 éves koromra alakult ki a személyiségem teljesen, addigra lettem igazán az aki vagyok.
58. szikmár (válaszként erre: 56. - 130454e42d)
2014. máj. 12. 09:50

Így is van és igaz, igaz :)

A pasik a felelősségtől paráznak,vagy attól ha megégették magukat az előző kapcsolatban és félnek elköteleződni.(legtöbbje szép, "gyönyörűséges nőt" választott, akit nem biztos hogy kiismert és az átverte vagy lecserélte.., vagy elhanyagolta, vagy szürke monotonná vált a kapcsolat és asszonyka volt bátor lépni /nyilván ehhez is 2 ember kell/.


De még többen vannak, akik válogatnak..vállogatnak..és vá....és közel 50-hez vagy 60-hoz már kevés fiatal fókalány csobban melléjük.../kivéve ha van zseton ;)/. Szal' így..


szvsz. :)

57. szikmár (válaszként erre: 53. - Grizus)
2014. máj. 12. 09:45

Az önbizalom megerősítése az egyénen múlik. Persze az mindig jól jön ha megerősítik akár ismerősök vagy ismeretlenek. De ha nem tesz érte az önbizalom hiányos (soxor a neveltetés a ludas)akkor nem túl sok minden fog változni.

Igazad van! Bármely életkorban lehet társat, barátot találni. De ahhoz el is kell hinni hogy olyan vagy, akire vágynak, akit szeretnének a közelükbe tudni (jó esetben a "kiszemelt" urak, vagy kevésbé urak..:) ).

Ha "megtalál" a nagy LUV és jöhet a pici, cseppet se gondolkozz, ha 40 túl vagy akkor sem. Némileg a hiúság legyezgetése (is) hogy "jaj de öreg kismama..". Minden óra perc nap vagy év amit tartalmasan szeretetben élsz meg a kedveseddel vagy gyermekeddel hatalmas kincs.


Van egy elcsépelt, ám de igaz szösszenet:

"önbizalom, önuralom, önismeret, élet királyává e három tehet" ;)

56. 130454e42d (válaszként erre: 52. - 31bc25d879)
2014. máj. 12. 08:56

Az ember már rég nem pusztán biológiai lény, szerencsére. Manapság már nem ritka, hogy valaki 40 felett szül, de régen sem volt az. Annyi a különbség, hogy most az elsőt szülik sokan ennyi idősen.

Azt, hogy a pasik mitől paráznak nem tudom, de tényleg igaz, hogy 35 alatt kevesen akarnak családot.

55. 4c1a787e8f (válaszként erre: 48. - Zebracsikó)
2014. máj. 12. 08:54

Nem ilyen összefüggésbe jött elő a téma, nem is kéne elvinni erre.

Nyilván az egy más téma, és nyilván van olyan, hogy az élet azt hozza, nagyanyám 70 évvel ezelőtt szülte 42 évsen apámat. Nincs ezzel semmi gond alapból.


Itt pont arról az esetről van szó, amikor egyszer azt mondják a 33 évesre, hogy öreg (mint itt), máskor meg azt, hogy még éktelenül fiatal, akár a "családvállaláshoz" is.


Szóval finoman arra akartam ezzel utalni, hogy dehogy öreg egy 33 éves. (Már csak azért se, mert 81-es vagyok. A 34 évesek már lehet, hogy nagyon öregek.:-))

54. 4c1a787e8f (válaszként erre: 43. - 31bc25d879)
2014. máj. 12. 08:51
Nem akarok arról a témáról fórumozni itt, csak arra akartam rávilágítani, hogy mindig azt mondják a birkák, amit éppen a trend hallani akar.
53. grizus (válaszként erre: 51. - Szikmár)
2014. máj. 11. 22:53

De ettől csak kevesebb önbizalma lesz!

És nem is igaz. Ez egy médiahazugság. Bármely életkorban lehet társat találni, akár nyugdíjasként is. Én elmúltam 37, pasi sehol, de nem kesergek, bízom benne, hogy már idén lesz. És még gyerekem is lehet, bár soha nem akartam. És egyébként nem a szépség a legfontosabb, hanem a vonzerő, az pedig nemcsak a külsőből áll. Csak ezt hazudják nekünk.

Önbizalom!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook