Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem bír a szervezetem semmiyen Béres terméket?(rosszul vagyok, háninger, fejfájás) fórum

Miért nem bír a szervezetem semmiyen Béres terméket?(rosszul vagyok, háninger, fejfájás) (tudásbázis kérdés)

2008. jún. 20. 20:04

Nekem is reggelente hányingerem volt amikor szedtem az Actival C Maxot.Már kezdtem ideges lenni,hogy valami bajom van.De abbahagytam és elmúlt.

Úgy látom elég sok embernek okozott gondot.

2008. febr. 20. 19:18
Az összes gyerekem, és én is rosszul leszünk a béresektől. A vitamintól napokig hánytak, a csepptől csak szédültek. Azt hittem, csak mi vagyunk ilyen érzékenyek. Szomorú, hogy nem. :((
11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - 5bastya)
2008. febr. 20. 17:36
nincs mit, remélem a segítségedre tud majd lenni valamelyik orvos!
10. 5bastya (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2008. febr. 20. 12:16
Hálás köszönet, ezt sem tudtam!!!
9. moncsicsi83 (válaszként erre: 3. - 5bastya)
2008. febr. 20. 10:38
jut eszembe,menj fel a hazipatika.com-ra és ott menj rá a háziorvosra, azon belül a szakértőinkre. Ott van több orvos is és kérdezhetsz tőlük. Én néha szoktam tőlük tanácsot kérni és segítenek. Igaz egy kis időbe telik, de válaszolnak. Próbáld meg ott megkérdezni egy dokitól. Biztos kielégítő választ fognak adni
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - RLindi)
2008. febr. 20. 10:36
az activaltól én is hánytam párszor, de én rájöttem miért. Nem elég folyadékkal vettem be, na meg ha sokáig szedtem akkor kellett egy kis pihenőt tartani... Aztán nem volt gond. Mondjuk most béres cseppre álltam át... Azzal egyáltalán nincs gondom. Le is kopogom!
7. 5bastya (válaszként erre: 6. - RLindi)
2008. febr. 20. 09:55
Értm, és köszi!!Kedves vagy!
6. RLindi (válaszként erre: 5. - 5bastya)
2008. febr. 20. 09:49
Akkor probálj a lehető legtöbb vitamint bevinni a szervezeteedbe gyümölccsel. Mi aztán férjemnek egy gyógynövényes vitamin készitményt vettünk,esetleg azt ha gondolod kiprobálhatod.
2008. febr. 20. 09:46
A családban mindenki használ valamilyen terméket, és semmi bajuk!A c vitamint sem bírom.Szabályos agy görcs!
2008. febr. 20. 09:44

Ez jó kérdés férjem meg hányt a béres activaltól totál rosszul volt tőle,emgem is érdekelne mitől lehet,melyik összetevőjétől.


Egyébként én a többit nem ismerem személyesen de a családban a cseppet többen szedik.

2008. febr. 20. 09:43
a bére cseppek,és pezsgő tablettától.iszonyat rosszul vagyok.időnként próbálkozom,de nem megy..
2008. febr. 20. 09:09

milyen béres termékre gondoltál? Én a béres activáltól voltam rosszul két esetben is. EGyszer a tabletta nem ért le a gyomromba, hanem valahol a nyelőcsövembe elakadt és amikor ugye "olvadt" felfelé, hányingert okozott. A másik eset meg akkor volt, amikor már egy jó ideje szedtem a vitamint és azt mondta a szervezetem, hogy ez már sok lesz...

A béres magnéziummal ugyan ez a szitu volt.

A béres csepptől (+szedem hozzá a c-vitamint) nincs semmi bajom sem.

2008. febr. 20. 08:59
Miért nem bír a szervezetem semmiyen Béres terméket?(rosszul vagyok, háninger, fejfájás)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook