Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen nehéz választani? fórum

Miért ilyen nehéz választani? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ilyen nehéz választani?

1 2
2010. jún. 17. 22:15
Helló! Én megadtam magam a régi rossz kapcsolatnak, és veszni hagytam az ujat amiban annyi minden addig számomra hiányzó dolgot megtaláltam. Nem tudom miért, hirtelen lett vége a régi fiuval, és még nagyon szerettem, mikor üzent vagy hivott majd megszakadt a szivem érte. Az uj szerelem meg nem tartott ki még kiforrnak a dolgok, megunta a bizonytalanságot...nagyon bánom, hogy bizonytalan voltam és nagyon hiányzik, de már ez van..vissza a szürkeségbe..
2010. márc. 12. 22:20
szia! egyszerűen nem értem, hogy jelenthet ki valaki olyat, h szerelmes valakibe akit 5 napja ismer? vonzódhat őrülten és szenvedélyesen, de szerintem őszinte és mély szerelemmel csak azt lehet szeretni akit ismerünk és a hibáival együtt imádjuk. csak azt tudom tanácsolni, h először fordítson mindenki időt arra, h a másikat megismerje és ne az általa kitalált vagy idealizált képet szeresse mert akkor kezdődnek az ilyen problémák. szerintem...
50. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 49. - 6d239b08e1)
2010. márc. 5. 08:46
:)
2010. márc. 4. 19:33

mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!

most lehet úgy tűnik hogy enm is olvastam a fórumot, de végig itt voltam, csak több véleményt is megvártam..

exemmel tartom a kapcsolatot, tényleg változott, és ennek örülök. neki sokkal jobb lesz így. én meg próbálok bldog lenni az új kapcsolatban, szombaton leszünk egy hónaposak.. :)

2010. márc. 4. 15:06

Szia!

én is voltam egyszer egy ilyen helyzetben. majdnem ugyanez volt, csak az "új " srác a munkatársam volt:) Otthagytam volna a barátomt miatta, de közbeszólt a sors.

még 1,5 évet tengődtünk együtt, aztán léptem, és egyedül folytattam tovább:)

2010. márc. 4. 11:56

Hmm igen dilemmás a helyzet, én is jártam ebben a cipőben. A 6 éves kapcsolatomat fejeztem be egy új kedvéért.

Már ez majdnem 2 éve történt, de még mindig frissnek hat a történet. Mindenesetre kitartást és jól átgondolt döntést kívánok!

2010. márc. 3. 06:58

Nem szabad összetéveszteni a megszokást az érzelemmel.

Azt hiszem önámító vagy amikor a fiú megváltozásában hiszel.

A másik srác azonnali elfogadása, még ha időlegesen is, de egyértelműen bizonyítja, hogy élned kellene a saját kedved szerint még, komolyabb elkötelezettség vállalása nélkül.

45. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 44. - Ti-mici)
2010. márc. 2. 12:20
:D
2010. márc. 2. 10:02

szia,


szerintem hadj idot magadnak, mig tisztazod sajat magaddal h ki irant mit is erzel :) ne hamarkodd el, szorakozz es ne zarkozz el semmilyen lehetosegtol :)

43. a284cbe523 (válaszként erre: 42. - F46598c365)
2010. márc. 2. 09:44

Majd rájössz, hogy a megváltozom nem egy nap alatt történik. Nem voltam paraszt, csak keményen fogalmaztam. Ha úgy olvasod el, hogy nem sértődsz meg, rájöhetsz, hogy azért írtam, hogy segítsek. Picit többet éltem már, mint te és szert tettem némi élettapasztalatra.


Csak azért írtam azt, amit, ha lesz újra barátnőd... amikor lesz. Nehogy véletlenül ugyan így végződjön a történet. Ha valóban megváltoztál nem fog. De ha nem akkor sajnos... Azután kevésbé lesz hatásos a mondat, hogy megváltoztam.


És tiszta szívből kívánom, hogy menj el korrepetálásra és tanulj meg helyesen írni.


Remélem legközelebb nem hibázol ekkorát.

2010. márc. 1. 20:26
Amúgy, még azt is hozzá szeretném tenni, hogy a negatív kritikákat elfogadom, de nem a parasztságot.
41. f46598c365 (válaszként erre: 39. - A284cbe523)
2010. márc. 1. 20:15

Üdvözletem!


Igen, van alpári stílusom és lesz is. Senki se tökéletes, felvállaltam a hibáim, és el is ismertem.

A szülőkhöz visszatérve: szerintem te még mindig nagyon félreértetted a mondanivalóm. Abszolult nem rájuk fogom, én csak megemlítettem. Fontosnak éreztem ezt megemlíteni. Ami a szívemen az a számon.

A megváltozáson meg már túl vagyok.


Sok boldogságot mindenkinek, Sziasztok

2010. márc. 1. 12:53
"No majd, ha felvállalja, maga előtt, és elismeri, hogy épp egy p. . . cs. "-mi ez ha nem alpári stílus????- ezért nem kell idejönni és brot inni, vizet prédikálni....ejnye-bejnye
39. a284cbe523 (válaszként erre: 36. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 1. 10:58

Nem kell alpári stílus. De még is van neki. Változni meg majd fog talán szegényke, ha kihúzza a fejét a homokból és rájön, hogy végső soron nem a szülei miatt hagyta ott őt a barátnője, hanem azért... ez már le van írva.


De mondhatja azt is, hogy oké, az én hibám, de ilyen szülőkkel, meg a szüleim ivása....blabla, lári-fári.


Ezt írja szegényke védelmezi az egóját, az önbecsülését. No majd, ha felvállalja, maga előtt, és elismeri, hogy épp egy p...cs. Akkor majd később nem akar az lenni és változtat. De nem a szülein, mert azon nem tud, hanem saját magán. Kiszáll a számítógépe elől, kilép a mátrixból és belép a való világba. Mondjuk itt minden nehezebb.


Üdv a való világban!

38. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 37. - Eb673dfdcb)
2010. márc. 1. 10:07

szia :)

itt?

azt hittem dolgozol :)

2010. márc. 1. 10:03
Virág:)
36. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 35. - A284cbe523)
2010. márc. 1. 09:59

szerintem a lényeg csupán annyi, hogy tanuljon a szülei és a maga hibáiból...és ehhez nem kell semmilyen alpári stílus...

és most még hogy fiatal, tud változni, változtatni, mert lehetősége van..

35. a284cbe523 (válaszként erre: 29. - F46598c365)
2010. márc. 1. 09:44

Szia!


Ha alpári stílusban írsz, attól még nem lesz nyomatékosabb a mondani valód. Másrészről a helyesírási hibáktól hemzsegő újabb leveledből szintén kiderül, hogy a nyomorúságos múltadat okolod saját gyengeségeidért, hibáidért, férfiatlanságodért. Még nekem is ezt kívánod. Látom, 17 éves vagy. Megértem, miről beszélsz. De hidd el, a negatív kritika (mint amit az előbb is írtam) az jó Neked, mert most még előtted az élet és megváltoztathatsz mindent, még helyesen írni is megtanulhatsz. Tudom, fáj, szorít belül amit olvastál. De igaz. Attól függetlenül igaz, hogy miért. (alkoholista szülők). Épp ezért, ha úgy érzed rossz lettél, mert ilyenek a szüleid, akkor ne takarózz be ezzel jól, hogy sajnáljanak. Mert lehet, el is éred a célod, de hidd el, a nőnek olyan férfi, fiú, pasas kell, akire fel tud nézni, akire büszke. És még véletlenül sem olyan, akit sajnál.


Azért, ha belegondolsz egy pillanatra és felteszed magadnak a kérdést, ha nő lennél magadat választanád? Könnyű, mert ismered magad, a nyomorúságos hibáidat is. Ugye, hogy nem választanád magad. Ahogyan a barátnőd is egy másik fiút választott.


Tudom, ez fájó pont, mert sérül az önbecsülésed, oda az álca, a kemény "csávó" álcája és csak egy szánalmas kisfiú van helyette.


De van kiút. Akkor, ha mondjuk erre a levélre nem azt mondod, hogy micsoda "szemét" az ilyen, hiszen nem fogja fel milyenek a szüleim, milyen rossz nekem.


Akkor lesz eredmény, ha azt mondod: húúúú. Tényleg igaza van, egy szánalmas alak vagyok. Akkor majd fogsz tudni változtatni. De, ha így folytatod, mindig a piramis alján leszel.


Sok sikert kívánok a kritikus önvizsgálathoz.

34. 6d239b08e1 (válaszként erre: 33. - 04e95f637a)
2010. febr. 27. 21:19
csaknem... :D:D
33. 04e95f637a (válaszként erre: 13. - 6d239b08e1)
2010. febr. 27. 07:15
Nem egyről beszélünk véletlenül? :DD
32. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 31. - Eb673dfdcb)
2010. febr. 26. 15:49

csiklóizület elhelyezkedése


ez nagyon jóóóóó :D

31. eb673dfdcb (válaszként erre: 29. - F46598c365)
2010. febr. 26. 15:17
ki keményebben, ki szelídebben fogalmaz, szerintem nem érdemes azon rágódnod, mi volt hanem hogy mi lesz:))) Fél siker, hogy tudod, mit hibáztál(ezt már leírtam)..Nos a helyesírási hibákról meg annyit, hogy nem ebből kell ítélkezni valaki felől:))....Egyszer az egyik anyagomban(késő este írtam)olyan nagy hibákat vétettem...Olyanokat írtam hogy a csiklóizület elhelyezkedése..:)))))) A tanulóim hülyére röhögték magukat..Inkább a lényeggel törödjünk:)
30. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 29. - F46598c365)
2010. febr. 26. 14:44
a lényeg h rájöttél a hibádra és mostantól tudd, mit kell tenned egy következő kapcsolatban
29. f46598c365 (válaszként erre: 26. - A284cbe523)
2010. febr. 26. 14:30

Szia!


Bárcsak mindenkinek ez lenne a legnagyobb hibája, hogy nem tökéletes a helyes írása.

Másodszor...

Rohadtul nem fogom erre, magamra fogom, mert tudom hogy az én hibám volt, és úgy éreztem hogy ez is közbeszólt, aki így nő fel az biztos meg tudja érteni. Az írásod alapján neked szerencsére nem volt részed ilyenbe, nem gonoszságból mondom, de remélem lesz egy olyan alkalmad, legalább egy hét, hogy így megy az életed, akkor szerintem másképp néznéd ezt is.

Nem tudom hogy mi jogon jelented azt ki, hogy nekem nem kell senki. Remélem senkid sincs(nálam a senkibe beletartoznak a rokonok is) - na ez ugyan olyan, nem parasztság egy kicsit?... Nem azzal volt a gond, hogy nem tudtam megváltozni, hanem azzal hogy nem ment...sajnos ez a dolog kellett hozzá, hogy sikerüljön.


Remélem olyan ember is fog írni ide, akinek sajnos egyik szülője alkoholista, na ő tuti megmondaná hogy mennyivel más az ember élete úgy.


Még egyszer elmondom, én nem erre fogtam, kurvára nem, de úgy érzem hogy mégis csak közbejátszott a dolgokba.

2010. febr. 26. 13:59
mondom h valami nem működik ezzel...
27. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 26. - A284cbe523)
2010. febr. 26. 13:55

:)

tanulni a saját hibánkból és fejlődni általa ez a lényeg :)

26. a284cbe523 (válaszként erre: 14. - F46598c365)
2010. febr. 26. 13:36

Helló!


Először is kötekednék picit. Nem a fogalmazásoddal van probléma, hanem a helyesírásoddal, méghozzá hatalmas. Szerintem ha nyilvános helyre írsz előbb gépeld be egy szövegszerkesztőbe, mert az ellenőrzi és javítja a hibákat...


Másodszor...


Neked igazán nincsen semmi szükséged egy barátnőre. Sőt senkire. Elregéled, hogy milyen sanyarúan nőttél fel (ez valóban szomorú), de aztán az összes tettedet erre fogod. És, ha sírsz egy nő előtt, hogy megbántad és megváltozol... akkor a minimum, hogy meg is teszed. De te nem akartál megváltozni. Őszintének viszont őszinte vagy, ez nagy pozitívum.


De ezzel a hozzá állással soha nem lesz bartánőd. Az nem egy olyan valami, mint egy tárgy, hogy megveszed, oszt megvan. De nem ám. A párunkkal foglalkozni kell, meghallgatni, örömet okozni neki. Sajnos mint férfi megbuktál. Egyes alá a teljesítményed. A gép előtt ülni és elmenekülni a gondok elől nem éppen férfias viselkedés. Gyáva dolog volt tőled. Őt már soha nem fogod visszakapni, de tanulhatsz belőle....

25. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 24. - 9aab7ffd9b)
2010. febr. 26. 12:48
:)
2010. febr. 26. 12:43

hejhó1 vagyok, ez már régebb óta megvan, amit tegnap csináltam meg elfelejtettem a jelszavát :D:D

férfi logika :P

kiváncsiság nagy úr :)

2010. febr. 26. 12:38

Hát hidd el Gréti hogy énis rengeteget szenvedtem/szenvedek még mindig.

Ha csak a fizikális dolgokat nézzük 3 hét alatt leadtam 7-8 kilót, semmit se ettem, nem tudtam aludni és folyamat fáradt vagyok azóta. Igazából nem is az hogy nem ment volna a kapcsolat, csak nem döbbentem rá a hibákra, túl makacs voltam hozzá hogy rájöjjek, lehet magamba nem is kerestem :)

Az meg hogy fiatal vagyok az sose érdekelt engem, ha egy nő nem veszi komolyan a kapcsolatot akkor az engem nem is érdekel. :)


erakozmetikus, sajnos nem alakult jól minden, sőőőt... az is tuti hogy még egy ilyen lány nincs :) az meg biztos hogy nem fogok begubozni, akárhogy is alakul az életem, ez a dolog nagyon ráébresztett a dolgokra.


Angyalbaba, köszi a biztatást, de bárcsak ilyen könnyü lenne :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook