Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért fagy le a gépem a farmerama játékon?A többit viszi, ezt is csinálta két hétig azóta lefagy ha bejelentkezem.Tud valaki segíteni? fórum

Miért fagy le a gépem a farmerama játékon?A többit viszi, ezt is csinálta két hétig azóta lefagy ha bejelentkezem.Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


11. kozmami (válaszként erre: 1. - 414b0f196a)
2011. febr. 10. 23:00
Az én gépemen is folyton lefagy, de legalábbis lassú. A gépem nem elég hozzá, így a férjeméről játszok, az ővén simán fut. Még a zoomumba is, pedig az aztán tényleg rohadt nehezen jön be nálam.
2010. szept. 22. 21:03
...
2010. aug. 26. 08:30
Szia!Próbáltalak felvenni,de azt írja ki,hogy annyi a barátod,hogy már nem férek bele.
2010. aug. 24. 12:55

Barátokat keresek!Vegyél fel:)

Nevem: .Szandyka.

2010. aug. 1. 20:26
Ok.Próbálkozom.
2010. aug. 1. 14:36
Aztán: start menü-futtatás-cmd-chkdsk /f. Ha kérdi, hogy újraindításkor javítson, akkor: igen. Újraindítás, billentyűt nem megnyomni, kivárni az ellenőrzést. Röviden ennyi. Aztán majd beszélünk. Ok?
2010. júl. 31. 11:12
Köszi a segítséget,próbálkozom.Igen netes játék van valami jelentősége?A kertbirodalom is netes azzal semmi gondja nincs.
2010. júl. 31. 06:43
De, átnézi a könyvtárat is, csak azért írtam, hogy azt külön nézesse át, mert így az idő jóval kevesebb. Milyen rendszer van a gépén? Takarítás: töltse le a Ccleanert, ami magyar nyelvű program, jelöljön be mindent a Tisztítónál, és az Alkalmazásoknál, de először állítsa be a magyar nyelvet az Options-nál. Valószínűleg hosszú ideig fog takarítani, de várja ki a végét! Apropó, a játék Netes játék?
2010. júl. 30. 20:17
Az egész gépen lefuttattam,a könyvtárat ilyenkor nem nézi át?Semmi változás,vírust nem talált.A könyvtárat hogy kell kitakarítani?
2010. júl. 29. 14:09
Futtassa le a vírusirtót, úgy, hogy megkeresi azt a könyvtárat, amelyikben a játék van. Ha nincs vírus, akkor a teljes gépet sem ártana átnézetni.
2010. júl. 29. 14:03
Miért fagy le a gépem a farmerama játékon?A többit viszi, ezt is csinálta kéthétig azóta lefagy ha bejelentkezem.Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook