Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálta ezt az exem? Még mindig szeretem Őt! fórum

Miért csinálta ezt az exem? Még mindig szeretem Őt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. syria (válaszként erre: 79. - Adriana91)
2017. szept. 1. 14:30
Nézzed levegőnek! Ezt a legegyszerűbben úgy tudod megtenni, hogy a feje fölé nézel; még véletlenül se legyen szemkontaktus! Ez sokkal hatásosabb, mintha elfordítanád a fejed. :)
2017. aug. 31. 09:46
Azt nem tudom elintezni hogy soha ne fussunk ossze. De azert igyekszek :(
78. syria (válaszként erre: 76. - Adriana91)
2017. aug. 31. 08:12
Intézd el, hogy ne fussatok össze sehol! És ne agyalj azon, aki csak szórakozik veled!
77. Érdekes73 (válaszként erre: 76. - Adriana91)
2017. aug. 30. 22:29
Egyszerű : nem kell mindent és mindenkit észrevenni...Légy passzív és probléma megoldva.
76. Adriana91 (válaszként erre: 75. - Syria)
2017. aug. 30. 11:18

Mivel letiltott es a profilom csak ismerosok lathatjak igy nem is lathat semmit se. Bar nem tudom hogy kozos baratok fb-an csekkolt e vagy nem fog...

Ha utcan osszefutunk nem hinnen hogy kepes lennek ranezni es koszonni :(

Nem tudom hogy viselkedjek ha osszefutunk es nem ignoral.

75. syria (válaszként erre: 63. - Adriana91)
2017. aug. 30. 08:35

Amiket írtál, az is azt erősíti bennem, amit előzőleg tanácsoltam: NE REAGÁLJ semmilyen szinten, eszközön, fórumon! Teljes szilencium, ne tudhasson rólad semmit. Hidd el, ez rosszabb neki, mintha posztolgatsz magadról. 3-6 hónap alatt kiderülhet, hogy fontos vagy-e neki.

Ha csak a sértett büszkeség dolgozik benne, akkor hamar feladja. Ha csak megbotlott, akkor kitartóbb lesz, s megérdemel egy újabb esélyt.

Végül is a te korodban azt mondanám: gombház. De te tudod.

74. Érdekes73 (válaszként erre: 73. - Adriana91)
2017. aug. 29. 23:17
Az árulás mindig car ügy...
2017. aug. 29. 22:48
Igazad van nemem :( de nagyon faj, hogy ezt tette es most azzal a tudattal kell elnem, hogy valakije van akar komoly akar nem :(
72. Érdekes73 (válaszként erre: 69. - Adriana91)
2017. aug. 29. 22:29
Nem lesz jobb ha megtudod a részleteket ... Amiket írtál róla az már kiderült hogy nem egyenes és nem őszinteés nem fair ember az exed. Ilyet akarsz magadnak ?
2017. aug. 29. 22:26
2 hetre ra meg az exemmel van??? Pfff :/
2017. aug. 29. 22:26
DE amikor csaj bejelolt ismerosnek, megneztem az adatlapjat mert nem tudtam ki ez. Es egy augusztus 1-i hatterkepe a facebookon a (most mar ex) pasijaval volt es ott omlengtek hogy milyen szep par es hogy jaj tudjuk blabla...
2017. aug. 29. 22:24

Uh azt nem tudom :O akkor tobbet tudnek az egesz szituaciorol. Csak azt tudom, hogy engem julius elejen keresett fel eloszor 2,5 honap utan.

Aznap amikor a nyaralasabol visszajott. Ami mondjuk fura.

68. Érdekes73 (válaszként erre: 67. - Adriana91)
2017. aug. 29. 22:21
Mióta ismeri a csajt ?
2017. aug. 29. 22:17

Hat o szamomra bonyolult :D

Amugy mondtam is hogy en ilyen facebookos hulyesegekben nem veszek reszt. Gyerekes.

Szerintem a csaj mondta neki hogy tiltson.

66. Érdekes73 (válaszként erre: 63. - Adriana91)
2017. aug. 29. 21:59
Felesleges szerintem az ilyen facés háborúskodás meg játszadozás. Ha tényleg érdekelnéd tudnál róla és nem így viselkedne.Nem olyan bonyolultak a hímneműek...
65. Adriana91 (válaszként erre: 60. - PöttyösPanka)
2017. aug. 29. 16:34

Legyen igazad :) :)

Amugy hetente ha 2x vagyok fent facebookon. Inkabb csak messengeren hogy a csaladommal beszelgessek mivel messze lakok.

64. Adriana91 (válaszként erre: 62. - Mézes-Krémes)
2017. aug. 29. 16:33

Egyet ertek veled is. Korabban irtam, lehet mire megkeresne (akar komolyabb szandekkal) engem mar nem fog erdekelni es valaki massal leszek boldog.

Pl az nem egyezik, hogy o nem akarja hogy en dolgozzak. Teljes munkaidos haziasszonyt akar belolem csinalni, o meg eltart. Mondtam hogy a francokat. Sose akartam ezt es alapban nem akarnek fuggeni mastol foleg nem anyagilag.

63. Adriana91 (válaszként erre: 59. - Syria)
2017. aug. 29. 16:29

Mivel ez volt mind a kettonknek az elso komoly kapcsolata, igy elofordulhat az a kalandozas. En szemely szerint nem vagyok ilyenre, csak boldogan szeretnek elni azzal akit szeretek.

3 honapja szakitottunk nem ez volt az elso de kezdemenyezesere ujra probaltuk) es 2.5 honap utan kezdemenyezett kontaktot. Erdeklodott van e baratom, meghivott egy kavera es utana is az o kezdemenyezesere talalkoztunk 3 heten keresztul. Rn tavolsagtarto de baratsagos voltam. O kozeledett.... Meghivott moziba is, de a nap amikor menni szeretett volna en kirandulni voltam igy ram hagyta hogy szoljak mikor erek ra es valasszak filmet. 2 nap mulva irtam neki ezzel kapcsolatban de mar nem valaszolt. Elgondolkodtam, hogy mi a franc de aztan hagytam az egeszet. 2 het mulva irta ki h kapcsolatban. Valaszolt egy korabbi kerdesemre a cuccaval kapcsolatban, mondta hogy igen kell neki de kesobb meg meggondolta magat es le tiltott. Biztos a csaj mondta neki.

3 nap mulva jott velem szemben kocsival, mint irtam. Lassitott es integetett. De en nem intettem vissza :/ tulsagosan haragszok ra.

Egyik baratom azt mondta szerinte csak szivat ezzel a kapcsolatosdival es azt akarja hogy en menjek utana. Akar igaz akar nem azt varhatja hogy en futok utana. Ez a barat azt mondta mi lenne ha kiirnam en is hogy kapcsolatban ea a kozos ismerosok leadjak neki a drotot es szerinte biztos erre mar ugorna :D en ilyenekben nem vagyok benne de eljatszottam a gondolattal...csak gondolatban..

Aztan ahogy a masik kommentelo irta, lehet hogy ha tenyleg visszajonne is, mire ez bekovetkezik, az erzeseim halvanyulnak annyira hogy ne erdekeljen. Lehet ez lenne a jobb megoldas :/

62. Mézes-Krémes (válaszként erre: 58. - Adriana91)
2017. aug. 29. 16:22

Írtad, hogy a jövőképetek nem volt hasonló, és ezért szakítottatok. Mi nem volt hasonló?


Gondolkozol azon, hogy egyszer újrakezdenéd. Namármost én ezt a szakítunk mad újrakezdjük dolgot dolgot többször is, több kapcsolatban is eljátszottam, meg azt is, hogy kitartok a nem azonos jövőkép ellenére is, meg egyéb szarságok ellenére is. Kőkemény tapasztalatból mondom: hülyeség, NE TEDD!


Lehet, hogy szereted/szeretted, de nem működött, és nem véletlenül! Amire vágysz, azt olyan emberrel fogod tudni megvalósítani, akivel azonos a jövőképetek, és nem megy tönkre minden ennyire rövidke idő alatt... Namármost, ilyen szempontból IS időpazarlás egy ilyen emberrel foglalkozzál, hidd el, ettől nem kerülsz közelebb a vágyadhoz. Sőt... Csak egyre távolabb. És ez is tapasztalat... :)


A környezeted se véletlenül javasolja ezt. Na persze, a Te életed, a Te sorsod, lehet, hogy Neked arra lesz szükséged, hogy ezeket átéld, megtapasztaljad, és magadtól gyere rá, hogy mennyire elszúrod... Igazából nekem is mondták többen is, de hát hülye voltam, a saját káromon kellett tanulnom. :)


Most szar, de lépj tovább, és vissza se nézzél. Pihenj, heverd ki, élj egy kicsit (úgysem annyira jó szerintem az elsőnél leragadni). Szórakozz. És fog jönni az az ember, akivel közösen kezditek el!

61. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 29. 07:35

Nem tudom, hogy magától genyó, vagy segítenek neki, de egyértelműen szemét módon viselkedik. Nem tudom, miért. Vagy bosszú, vagy szimplán hülye.

Ne hagy magad. HA ilyen játszmákkal él, akkor jobb nélküle.

60. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 29. 07:18
Most nagyon nehéz elhinned, de eljön az az idő, amikor már semmit sem fog jelenteni számodra. Csak addig kell összeszorítanod a fogad, és élni tovább az életedet. Úgy tűnhet, hogy egy ilyen nagy szerelemnek kell, hogy jelentősége legyen, de ez nem így van. Az érzelmeid el fognak múlni, és találkozni fogsz egy kedves, rendes férfival, akivel egymásba szerettek, és aki meg fog becsülni. Csak bírd ki kicsit, míg halványulnak az érzéseid. És ne fészbúkozz, nem tesz jót!
59. syria (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 29. 06:55

Nekem az jön le, hogy nem tudja, mit akar veled kapcsolatban és jól esik neki kalandozni.

Így neked kell döntened, mit akarsz tőle. Ha vissza akarod szerezni, akkor teljes kapcsolat megszakítás minimum újabb 3 hónapig. Tudom, hogy nehéz, de célra vezethet, mert ennyi idő alatt elválik a vér a víztől. Tapasztalatból mondom.

2017. aug. 29. 00:31
Egyetertek. En nem vagyok hive ennek a "duzzogok es majd csak rajon" attitudnek. En mindig megmondom ha vmi tetszik avagy nem tetszik. Ezt elvarom a masiktol is
57. NomNom (válaszként erre: 34. - Adriana91)
2017. aug. 28. 23:30
Én jelenleg egy őszinte férfira várok, aki nem fél kimondani ha valami gondja van akár a párkapcsolatban, akár a munkahelyén. Ő képtelen volt a problémáit megosztani velem. Így nem megy egy kapcsolat. Nem csak jó dolgok vannak, hiszen ezért mondják, hogy "jóban, rosszban...".
56. Adriana91 (válaszként erre: 54. - Csikil4ny)
2017. aug. 28. 23:19
Egyet ertek.. en viszont ebben a barataim es csaladom segitseget kertem mert egyedul nem megy
55. Adriana91 (válaszként erre: 52. - Érdekes73)
2017. aug. 28. 23:18

A kapcsolatunk alatt nagyon szeretett, eleg jol megvoltunk.

Csak kesobb jottek ki azok a dolgok mik nem fertek meg egyikunk eleteben sem.

Nem is akarnek neki egy opcio lenni.

54. csikil4ny (válaszként erre: 51. - Adriana91)
2017. aug. 28. 22:59
Így van. De akkor a szenvedés érzése is erősebb a józan észnél... Mindenki maga döntse el, hogy mi éri meg neki és vállalja érte a felelősséget.
53. csikil4ny (válaszként erre: 48. - Pomponlány)
2017. aug. 28. 22:57

Ja és a kedves szülők megtanítják a gyermekeiknek, hogy a férfitől elfogadott a megcsalás, a nőtől elvárt a megbocsájtás. Nem, a lányomnak ezt nem vagyok hajlandó beadagolni!


Tehát nem tartom jó apának a csalfát, ahogyan nem tartom jó anyának azt, aki a gyermekeinek ezt a modellt adja át. Én jobb szeretem az egyenes utat.

52. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 28. 22:37
Már csak pótléknak kellettél volna szerintem ...Az meg ne legyél.Azt te tudod hogy míg együtt éltetek mennyire voltál fontos a számára. A viselkedése alapján most már nem vagy fontos...
2017. aug. 28. 22:29
Szant szandekkal senki szerintem csak az erzelmek erosebbek neha mint a jozan esz :/
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook