Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálta ezt az exem? Még mindig szeretem Őt! fórum

Miért csinálta ezt az exem? Még mindig szeretem Őt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. pomponlány (válaszként erre: 49. - Csikil4ny)
2017. aug. 28. 22:25
Szándékosan, gondolom, senki.
49. csikil4ny (válaszként erre: 46. - Pomponlány)
2017. aug. 28. 22:19
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy valaki nagyon sokszor akarja megbocsájtani a megcsalatását. Persze van ilyen is, de ki akar szántszándékkal ilyen kapcsolatot?
48. pomponlány (válaszként erre: 46. - Pomponlány)
2017. aug. 28. 22:15
Ja! És nem biztos, hogy aki csalfa, az rossz apa, mint ahogy az sem, hogy aki hűséges, jó apa.:D
47. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Adriana91)
2017. aug. 28. 22:14
de te mar januarban irtal exrol, azert azota eltelt annyi ido, hogy belasd, nem valoszinu az ujrakezdes, nem?
46. pomponlány (válaszként erre: 45. - Csikil4ny)
2017. aug. 28. 22:12
Csak röviden, mert úgy is vita lenne belőle. Azt gondolom, hogy aki igazán szeret, az tud megbocsájtani is. (Most kizárólag a megcsalásról beszélek)
45. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Pomponlány)
2017. aug. 28. 21:47
Miért? Szerethetsz valakit, aki fűvel-fával csal, de akarnál egy ilyen kapcsolatod magadnak? Akarnál a lányodnak ilyet? (Mindig azt mondom, hogy csak olyan kapcsolatot vállaljon be az ember, amilyet a gyerekének is szeretne.)
44. Adriana91 (válaszként erre: 40. - Csikil4ny)
2017. aug. 28. 21:44
Gondolom egyik baratnoje se komoly
2017. aug. 28. 21:44
Igazad van pompomlany :) en nem bantam meg hogy sokaig meg probalkoztunk bar masok ezt ugy lattak hogy felesleges idopocsekolas.
2017. aug. 28. 21:43
Az elet felfogas es masfajta tervek. Mas az elkepzelesunk a jovore nezve is, ezert se jottunk mar ki jol. De probalkoztunk hatha talalunk megoldast...
41. pomponlány (válaszként erre: 39. - Adriana91)
2017. aug. 28. 21:40

Mi van? Szereted, de nem vagytok egymáshoz valók? Hát ez, meg mit jelent? Nézeteltérés/vita minden kapcsolatban előfordul, aztán meg jön az édes kibékülés.:D

Egy biztos, ha én szeretek valakit, egy nőcske sem tántorít el attól, hogy a szerelmemmel együtt legyek.


És ne feledd: Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg.:D

40. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Adriana91)
2017. aug. 28. 21:32
A volt férjem profilján azt írja, hogy házas, 2,5 éve váltunk, de a képeink is fent vannak, úgy tűnik az új barátnőit sem zavarja.
2017. aug. 28. 21:21
Igen ismerem a jellemrt..hiaba szeretem, nem vagyunk egymashoz valok szerintem
2017. aug. 28. 21:21
Kis szunet? 2.5 honap utan felveszi velem a kapcsolatot, felreerthetetlenul kozelit (nem szexualisan) en meg szo szerint tavolsagot tartottam vele mert feltem attol, mit is akarhat. Nem akartam, hogy azt higyje a boldogsagom/lazasagom csak alca. Nem is volt az ezert nem reagaltam ugy a kozeledesere.. aztan mar nem keresett 3 ilyen randi-talalkozos het utan erre meg bumm...masik csaj. Egyik baratom azt mondja csak szivatni akar mert sok a gyanus jel...en is eszrevettem oket de en nem akartam belegondolni semmit. De ismerosom is ugyanaxt gondolta amit en nem mondtam ki...Mondta hogy vannak meg kint kozos kepeink is es nehanyuk egybol a profilja elejen.
2017. aug. 28. 21:10
Vannak olyan párok, akik egy kis szünet után döbbennek rá, hogy ők igenis szeretik egymást/ egymáshoz tartoznak. Lásd: Palik-Marsi. Úgyhogy, még nem biztos, hogy ez a vége.:D
36. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 30. - Adriana91)
2017. aug. 28. 21:09
Ha megnyerte, had vigye!
35. csikil4ny (válaszként erre: 30. - Adriana91)
2017. aug. 28. 20:54
Persze, hogy normális, ahogy az is, hogy időnként elgyengülsz és visszafogadnád, de most már ismered a jellemét is...
2017. aug. 28. 20:50
Mennyi bajtol megkimelnenek az emberek ha mernenek oszintek lenni :(
33. NomNom (válaszként erre: 30. - Adriana91)
2017. aug. 28. 20:41
Persze, hogy normális. Én majd belehaltam mikor kiderült, hogy szakítás után egyből egy nálam fiatalabb libával vigasztalódott. De a csaj aztán jól lekoptatta.
32. NomNom (válaszként erre: 25. - Adriana91)
2017. aug. 28. 20:40

Az enyém többezer kilométerre, így nem tud iderohanni ha rájön a kangörcs de épp nincs nője... :D

Ez elég nagy előny. Így én sem gyengülök el.

2017. aug. 28. 20:31
Csak kar volt velem kozben jopofizni.
2017. aug. 28. 20:30
De akkor ezrk szerint normalis erzes, hogy rosszul esik ot egy uj kapcsolatban tudni..
2017. aug. 28. 20:30
Nem csak ugy lepett ki. Mert a vegen mar en is mondtam, hogy nem megy ez nekunk. Eloszor o meghokkent, hogy en most tenyleg szakitani akarok?! Aztan par nap mulva aldasat adta ra.
28. csikil4ny (válaszként erre: 27. - Adriana91)
2017. aug. 28. 20:22

Nem csak attól függ, hogy túl vagy-e rajta. Én a férjem nem szerettem már amikor váltunk (én kezdeményeztem) mégis megérintett, amikor új barátnője lett.


Aki csak úgy kilépik az életedből azt ne sajnáld, inkább most, mint két gyermekkel hagyjon el!

27. Adriana91 (válaszként erre: 26. - Loch ness)
2017. aug. 28. 19:13

De rendes vagy koszi. :) hat 33 evesen azert mar tenyleg jo lenne anyuka lenni :D

Csak osszetort bennem minden, foleg hogy tenyleg egyutt terveztunk es nem csak ugy voltunk. A tesojaek is mar az elso par het utan sogorno-nek neveztek..

Nem ertem miert nem tudok tullepni. Azt hittem sikerult, de az, hogy meg tudtam hogy van valakije, es igy erzek csak bizonyitja hogy megse vagyok tul rajta :(

2017. aug. 28. 19:07

Ne törődj a megmondóemberekkel, sajnos szinte minden fórumban van egy-kettő, aki kinyilatkoztat, lebarmol, miért nincs 26 évesen 40 év tapasztalatod stb., és csak még egy lapáttal rátesz arra, hogy még rosszabbul érezd magad.


Kívánom neked, hogy találd meg azt a férfit, aki méltó társad lesz. Vannak ilyenek is, ne add fel és főleg ne add lejjebb az igényeidet! Inkább legyél 33 évesen boldog anyuka, mint korábban boldogtalan és meg nem becsült asszony. Kívánom ezt neked. És neked is, NomNom.

25. Adriana91 (válaszként erre: 24. - NomNom)
2017. aug. 28. 19:00

5 ev utan ez meg rosszabb, sajnalom. :( en ilyet nem tudnek senkivel se lenni.

Tuti, hogy engem fog megtalalni ha esetleg nem jott be az a masik..

Sajnos 5 perc setara lakik tolem, szoval nagyon konnyenn megkereshet ha akar.

Erzelmileg nem konnyu levalni valakirol akkor se ha egyertelmu, hogy nem mukodik tovabb.

24. NomNom (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 28. 18:45

Nagyon sajnálom, engem is marhára padlóra tettek, még mindig ott érzem magam.

Gondolom visszatáncolt kicsit míg sikerült megfűznie a másik csajt. Velem is addig volt kedves miután kidobott míg nem talált mást. Aztán mikor mégsem kellett a csajnak, akkor hirtelen hiányoztam neki... :(

Rohadt dolog ez, de muszáj továbblépni. Még nekem sem sikerült, de már tudatosítottam magamban, hogy aki olyan dolgokat művelt velem mint ő, az jobb ha nincs mellettem.

Ja és velem 5 év után tette ezt...

2017. aug. 28. 18:44
Pf nem tudom ki mennyire veszi komolyan a fb-ot. Amikot velem jott ossze akkor is o rakta ki nem en.
22. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 28. 18:40
Igen, az fb marhara mervado, maga a 2x2 igazsaga.
2017. aug. 28. 18:24

Attol felek hogy igen visszafogadnam mert vagyok annyira naiv. Ezert jobb ha minel messzebbre elkerulom.

Jol latod nemogen tudom mit akarok. Nagyon kavarognak bennem az erzesek. Neha eszembe jut amikor meg jol megvoltunk de aztan az is eszembe jut hogy oka volt hogy szetmentunk. Es olyan embert erdemlek aki megbecsul.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook