Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálta ezt az exem? Még mindig szeretem Őt! fórum

Miért csinálta ezt az exem? Még mindig szeretem Őt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Adriana91)
2017. aug. 28. 18:16

gondolj arra, ha egy ilyen sraccal maradnal, milyen parod, milyen csaladod lenne? mennyire lennel boldog, mennyire szamithatnal ra?


nem fogsz egyedul maradni, talalsz majd mast

19. 8cc24eb355 (válaszként erre: 17. - Pengő Gyöngyi)
2017. aug. 28. 17:30

De vissza ám!!

Olvasd el!Azt sem tudja mit akar.

18. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 17. - Pengő Gyöngyi)
2017. aug. 28. 17:10
*vissza
17. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 16. - Adriana91)
2017. aug. 28. 17:09
És visstafogadnád?
2017. aug. 28. 16:51

Persze hogy haragszok, en sose tudtam megjatszani magam. Azt mutatom kifele amit erzek.

Barataim azzal jonnek folyton, hogy ugyis visszajon mert az a csaj csak felejteshez kell. Felek is hogy fel fog keresni.

2017. aug. 28. 16:50

3 ev szerintem azert nem keves. Mi egyutt is laktunk amit o kezdemenyezett.

En tenyleg igyekszek tul lepni, de egyenlore irtora nehez, hiaba foglalom le magam. Nem fer a fejembe hogy massal van. Es raadasul mennyire lehet komoly azzal a csajjal ha az is kapcsolatban es allitolag nagy szerelemben volt massal meg par hete? :/

Mi van az emberekkel manapsag? :( tenyleg ennyit er valaki a masiknak? Igy hogy a fenebe lesz parom, csaladom? En mar ebben a korban szerettem volna anyuka lenni, de nem ugy jottek ossze a dolgok sajnos

14. 8cc24eb355 (válaszként erre: 13. - Adriana91)
2017. aug. 28. 16:41

Hogy nem köszönsz vissza azzal csak bebizonyítod,hogy haragszol és szenvedsz...

Mosolyogj és hangosan köszönj,mintha annyit jelentene mint a fa az út szélén és sétálj el!

Ez bántóbb,hidd el!


3 év azért nem olyan nagy idő amiért ennyire szenvednek kellene.

Felejtsd el és keress egy olyat aki nem ilyen gyerekes és nem a közösségi oldalnak él!

2017. aug. 28. 16:33

Irtam is, hogy sokat vagyok barataimmal,.noveremmel, eljarkalok ide oda, filmezek, hobbimat is uzom..de egyenlore ezek meg nem feledtetik el a tortenteket...gondolom egy het alatt nem is lehet napirendre terni felette.

Egy masik forumban felfigyeltem egy kommentelore hogy amig a csaj kapcsolatban volt es nem volt biztos benne, hogy meglesz, addig az exet kereste. Szerintem en is igy jartam.

Amikor lattam se koszontem vissza mint azt is irtam. Szoval en igyekszek nem foglalkozni, de meg mindig nyomja a szivem :(

Amugy gondolom mindenki azt varja hogy 26;evesen mar megannyi tapasztalattal kellene rendelkeznem. Hat mind a kettonknek ez volt az elso komoly kapcsolata, 23 evesen jottunk ossze. En nem vagyok az a fajta aki fel evente mas pasival jar.

2017. aug. 28. 16:25

Ezek lenyegtelen, kicsinyes, pitianer jatszmak.

A szemetnek kukaban a helye.

11. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 28. 16:22

zard le ezt, szenvedd meg a szakitast, aztan lepj tovabb


valoszinuleg a csaj mar ott volt neki valamilyen modon szakitaskor is, csak nem lett belole kapcsolat, ezert nem akarva ket szek kozul a pad ala esni, meg keresgelt teged. most meg osszejottek, lezart gyorsan mindent


talalsz jobbat!

10. 8cc24eb355 (válaszként erre: 9. - Adriana91)
2017. aug. 28. 16:20

Senki nem hurrogott le,de gondolkozz egy kicsit!

Ez egy 15 éves kislány problémája!

26 évesen ilyenen pörögni kissé gyerekes!

Ráadásul Facebook bejegyzéseken és letiltáson problémázol?

Nézz fel,keress egy ablakot,nézz ki rajta.Látod ott az élet!

2017. aug. 28. 16:14
Kerlek benneteket ne hurrogjatok le. Arra most pont nincs szuksegem. Segitsegert jottem ide, tanacsert ha valaki tud akarmi is az.
2017. aug. 28. 16:12
6.valaszomban leirtam..
7. 8cc24eb355 (válaszként erre: 5. - Adriana91)
2017. aug. 28. 16:11

Kiírhatod csak döntsük el,hogy:

26/L ány

26/F érfi?

2017. aug. 28. 16:10
4.valaszolo ha igy vilagosabb 26 No es 26 ferfi. En vagyok a no.
2017. aug. 28. 16:10

Kerlek ne szoljatok le, mert igy is rosszul erzem magam. Azt sajnos nem valaszthatod meg kit szeretsz. Jol esik kiirni magambol. :(

Miert csinal valaki ilyet?

4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 28. 16:07

26 éves N/F

Nem tudod eldönteni?

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. aug. 28. 16:05

Lépj tovább


45/L

2017. aug. 28. 16:05

26 N/F??? Érdekes!


Nőj fel és felejtsd el!

2017. aug. 28. 16:02

Ex barátommal 3 hónapja szakítottunk 2,5 ev utan. 2.5 hónap nem beszélés után rám írogatott, találkozgattunk és amikor már azt gondoltam, hogy esetleg komolyan érdeklem még, hirtelen már nem keresett többet. 2 hét múlva kiírta, hogy kapcsolatban. Padlóra tett rendesen. 

Az a csaj korábban bejelölt ismerősnek, de mivel nem tudtam ki az így elutasítottam. 

Lévén, hogy nem tudtam (akkor), hogy ki az megnéztem az adatlapját és kb 2-3 hete még mással volt nagy szerelemben. Nem jelenítette meg az exem, hogy kivel van kapcsolatban de a kommentekből az jött le, hogy az a csaj aki bejelölt korábban. 1hete még válaszolt egy korábbi kérdésemre a cuccával kapcsolatban. Másnap válaszoltam, de addigra meggondolta magát és letiltott. Több mint valószínű, hogy a csaj mondta neki különben már korábban is megtehette volna. Plusz,egyik nap meg a hazam elott "osszefutottunk" en epp jottem volna be a kapun amikor szembe jott autoval. Lassitott es felreallt es intett de mivel nem torodtem vele igy tovabb is ment. Ezek utan nincs az az Isten amiert en megcsak oda is koszonjek nem hogy beszelni. Pedig legszivesebben beszeltem volna vele es megkerdeztem volna hogy az a lany komoly e neki.

Elem az eletemet, minden nap barataimmal vagy noveremmel vagyok. De ejszakankent gyotor a gondolat......

Szemét dolog volt ez tőle. 

Mégis mi ez az egész? Eléggé fáj. :(

kiváncsi vagyok másnak mi jön le ebből az egészből? 

26N/F

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook