Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexkapcsolatot akar a férfiak többsége? fórum

Miért csak szexkapcsolatot akar a férfiak többsége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2016. ápr. 6. 14:48
Mert "olcsók" lettek a "nők".
10. MZsanett (válaszként erre: 8. - A5ea9b3ea1)
2016. ápr. 6. 14:47
Igen, a sok-sok hazugság...szerintem valahol még mindig bennük él az, hogy a nő másodrendű, és a konyhába való, hiába van hivatalosan egyenjogúság. Én azt vettem észre, hogy sok férfi jobban tiszteli a haverjait, mint a barátnőjét. A haveroknak ugrik, a család meg le van tojva, a nő csak hisztizik...ez az általános duma.
2016. ápr. 6. 14:47
Válogatósak,keresik a Zigazit :)
8. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 7. - MZsanett)
2016. ápr. 6. 14:44
Egyébként egyetértek veled ebben. Valószínűleg sok nőre is igaz ugyanez. És eléggé elkeserítő, hogy sorban azzal találkozik az ember, hogy csak arra kellene. De a még ennél is rosszabb duma, hogy ebből még bármi is kialakulhat! :-)
2016. ápr. 6. 14:40

Volt egy ismerősöm, aki 40 évesen, gyerekkel keresett társat, jómódú volt, intelligens, független. És ugyanezt tapasztalta, sokat panaszkodott, hogy az elején kedvesek, de utána mindig kiderül, hogy érzelmileg igénytelenek...


Aztán csodálkoznak a férfiak, hogy egyre több a hivatásos... Na vajon miért? Erre van igény. Nem véletlenül fizetik meg őket olyan jól. Szánalmas ez a világ úgy, ahogy van.

2016. ápr. 6. 14:36

Lehet, hogy a tükröddel van a baj...


A világ nem csak fehér, vagy fekete.


Vannak más pasik is.


Sőt! :)


Aki csak szexet akar, nem lehet valami nagy érzelmi intelligencia bajnok, de persze lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat.

5. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2016. ápr. 6. 14:36
ENNYI!
4. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 6. 14:36
Férfiakat is kérdezek, nem csak nők véleménye érdekel :-)
2016. ápr. 6. 14:29

A mai férfiakat igencsak elkényeztették a mai nők,

mindent megkapnak házasságkötés nélkül is, minek

vállalnának feleslegesen bármilyen kötöttséget.

2016. ápr. 6. 14:22
Kérdezd meg a férfiaktól.
2016. ápr. 6. 14:15
Azt látom, és itt most egyedülálló férfiakról beszélek, hogy a férfiak többsége, lehet szó harmincas vagy negyvenes férfiról, csak szexkapcsolatot szeretne. Szimpatikus neki a nő, nincs senkije, jól el is tudnak beszélgetni, és mégse szeretne többet. Itt én most nem összeköltözésre, vagy lánykérésre gondolok. Csak arra, hogy legyen egy lazább kapcsolat, ahol azért vannak közös programok is, egy-egy vacsi, kávé, mozi, akármi, még szex is, de mellette mindenkinek meg legyen a közös élete. És mégse, csak a szex kellene az egészből. Szerintetek miért van ez?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook