Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért az ilyen nők kellenek a pasiknak? fórum

Miért az ilyen nők kellenek a pasiknak? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. ápr. 6. 13:03
Köszönöm nektek, más nézőpontból is látom így a dolgokat. Jó volt, hogy olyan emberek válaszoltak akiket nem ismerek. 🙂
31. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 21:53

Nehogy azt hidd, hogy ezzel a házassággal a nő megváltotta a jegyet a mennyországba. Lehet, hogy nem is boldog, sőt. Ha megcsalta többször is a jelenlegi párját, szinte garantálom neked, hogy nem boldog a ffi mellett. Attól, hogy kívülről minden klappolni látszik, lehet, hogy ő nem arra a pasasra vágyik, aki elveszi. Lehet, hogy pl. az ex-ed érdekli továbbra is, aki meg utánad szalad. És az is könnyen lehet, hogy ő ugyan úgy lesi a FB-odat, mint te az övét.

Ezen túl pedig nem az ilyen fajta nők kellenek mindenkinek, sőt. Elcsábítani valakit nem annyira nehéz, megtartani annál inkább. Látod, hogy a volt boyfriend-ed is inkább téged választana mint őt. Szóval egy élő példa már rá is cáfolt a teóriádra. Csak azért mert talált egy pasast akinek pont ő jön be és tűzön-vízen keresztül kitart mellette, még nem azt jelenti, hogy mindenkinek ez a nő (ilyen nő) kell.

Szerintem most csak felkavart, hogy láttad, hogy elveszik feleségül de majd túl leszel rajta arról nem is beszélve, hogy semmi sem állandó. Lehet, hogy ma férjhez ment, de holnap elválik. Az is lehet, hogy pillanatnyilag egyedülálló vagy, de holnap párkapcsolatod lesz. Szóval próbáld a fentieket fejben tartani és túltenni magad az egészen.

30. Amaunet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 21:20

Ha nem éreznéd magad ebben az állapotban akkor már régen túl léptél volna rajta.

Elhiszem, hogy az első 1-2 hónapban okoz törést az, ha az embert elhagyják, de az ilyenből illik felépülni és nem éveken át nyavajogni.

Az meg, hogy azzal hasonlítgatod magad akiért elhagytak... idővel minden nőre irigy leszel? A jövőbeni pasidra pedig féltékeny?

Nézz a tükörbe! Hogy látod magad? Hogy látod a jövődet? Ilyen akarsz maradni? Ha nem, akkor változtass!

29. vivo44 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 21:16

Semmi rosszat nem tettél!

Elveszítetted a kontrollt és hagytad, hogy a körülmények befolyásoljanak és nem a józan ész.

Van kiút!

28. Lau_Ra (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 20:34

De azt már visszacsinálni nem tudod. Ezzel a nővel együttvéve felesleges rágódni rajta. Inkább engedd el a dolgot, foglalkozz azzal amit szeretsz és próbálj meg boldog lenni azzal, aki te vagy. Így, ha folyton idegeskedsz, irigykedsz, szomorkodsz elhalasztod a normális pasikat. Egy férfi szerinted egy életvidám, vagy másokra irigykedő nővel jönne össze szívesebben?

Amiatt mert megcsaltak, ne hibáztasd magad. Sosem biztos, hogy te vagy a hibás. Az emberek nem mindig vannak tekintettel mások érzelmeire, csak a saját javukat nézik.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Lau_Ra)
2021. ápr. 5. 20:25
Igazad van, csak nem értem én mi rosszat tettem amiért a Jó Isten ezt a fájdalmat adta nekem, és hűtlen lett hozzám az az ember akit nagyon szerettem. Biztos valami rosszat tettem
26. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 20:21
Minek foglalkozol vele? Nem lesz tőle rosszabb az életed, hogy őt eljegyezték.
25. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 20:03

Nem csak az ilyen nők kellenek. Te is kelleni fogsz valakinek, csak lehet, hogy meg sem látod, annyira leköt az, hogy nyomozol ezután a nő után!

Az első lépés, amit nagyon komolyan kell venned, hogy NEM nézed a nő facebookját. Tiltsd le, akkor te sem látod, és ez maradjon így.

Keress más célt, munkát, elfoglaltságot, mindegy mit, amivel elmegy az időd. Egy perced se maradjon erre.

Ne hülyéskedj, 2 évet elpocsékoltál már az életedből, mennyit akarsz még?

2021. ápr. 5. 19:45
Teljesen érthető az amit érzel,de! Gondolj mindig arra ,hogy ez a düh, irigység stb. Ez egy olyan érzés ami téged marcangol.Az a lény aki iránt érzed semmit sem érez ebből. tehát Te saját magad kikészíted egy olyan ember miatt aki tulajdonképpen egy nagy nulla. Megéri? Érdemes?
23. vivo44
2021. ápr. 5. 19:44

Honnan tudtad meg????

Az adatlapomra pedig nem írtam ki a rendes nevem, hogy: Gyökeres Krisztina!

22. vivo44 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 19:35

Akkor ne menj házhoz a pofonért.

Valóban csak is segítséggel tudod ezt megoldani, de a segítség biztosan nem az, hogy mások azt mondják rád, hogy "Hülye vagy", mert akkor azt hiszed a végén hogy az vagy és így van ez jól. Nagyon nem így van jól!

Leírtuk páran a megoldást, ki így, ki úgy.

A döntés továbbra is a te kezedben van, hogy szeretnél-e változtatni, vagy sem.

Tehát ugyanott tartunk, mint az elején, hogy minden csak akarat kérdése.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Vivo44)
2021. ápr. 5. 19:32
Jobb nem lenne, csak hátha észbe kapnék, hogy mekkora egy marha vagyok, hogy két éve idegeskedek. Illetve utálom azt, hogy féltékeny vagyok más nőre és azt is tudom, hogy a régi énem semmibe vette volna. Most viszont semmi nem hat, nem sikerül önbizalmat szereznem mert ha jobban érzem magam, és elmegyek valahová biztos, hogy bele futok ebbe a város bogárkájába! Aztán oda az egész, elkezdem elemezni a kinézetét, hogy mennyivel csinosabb vagy nőiesebb stb. 😭
20. Guruljka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 19:27

A Jóisten is megáld, amilyen állapotba kerültél, nekem se tűnik nevetségesnek, egy pszichológus szaembernek még úgy sem fog.

Látszik, hogy nem tudsz ebből egyedül kijönni, kérj segítséget szakembertől.

19. vivo44 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 19:22

Az szerintem nem megerősítés, ha sokan azt mondanák, hogy nem vagy normális! Ettől jobb lenne neked? Akkor nem tennéd?

Barátnő/barát?

2021. ápr. 5. 19:20
Már nem szeretném a családom sem a saját lelki szemetemmel terhelni. Ezért írtam ide ki, név nélkül. Szerettem volna valakivel beszélni, vagy mástól hallani, hogy nem vagyok normális tényleg. 😀
17. vivo44 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 19:09

Értelek, de próbáld meg törölni. Már is megnyugszik a lelked kicsit és elindulsz akár magadtól is azon a folyamaton, ami a gyógyuláshoz is vezethet.

Bár én azt mondom továbbra is, hogy egy segítő kéz, szó nem árt ha melletted van, ha nem is szakember formájában.

2021. ápr. 5. 19:04

Engedd el! Nem ér annyit, hogy tönkre menj ebben. Őt nem érdekli, legyél hát így irányába te is! Az élet előtted áll ne hátra nézz hanem előre! Próbálj pozitív lenni, mert semmi sem törnénik hiába. Még rád vár valahol az aki veled ilyet sosem tenne meg és megbecsül.. Bízni kell, hinni kell, másként nem megy tovább.


Egyik másik itt fröcsög és merő jó indulat, ezt is engedd el, habár szerintem ezért sem vállaltad a nicked itt fel, mint látod jól döntöttél.😉 Én pedig a legjobbakat kívánom neked és minden álmod teljesüljön ezt az exed meg hagyd a csudába!

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Vivo44)
2021. ápr. 5. 19:02
Ahogy írtam régen nem volt rám jellemző. Ismerősöm a facebookon, százszor törölni akartam de mégsem tettem. Ismerkedtem egy pasival kb 1 éve, úgy a 3. Hónap környéke felé, ismerőse lett ennek a pasinak is ez a hölgy. A pasit egyből ejtettem, mert nem ismerhették egymást, teljesen más helyen élnek stb de valahogy vele is kapcsolatba került habár már lehet ez direkt volt. Azóta azt gondolom ha törlöm és egyszer újra férfi lesz az életemben majd vele is elkezd szórakozni. Illetve nyilván ezek alapján látom hol tart az élete de egyrészt fáj is látni.
14. vivo44 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 18:58

Engedd meg az orvosnak, a pszichológusnak, hogy ezt eldöntse!

Nem vagy szerintem egyik sem.

Te valójában már most eldöntötted, hogy ez van és kész.

Ez pontosan az, ami már az első hsz-ből is kiderült, s írtam is. Nem akarásnak nyögés a vége!

Neked valahol jó, hogy kémkedhetsz, hogy leskelődhetsz valaki után. Mindíg lesz valaki, mert ebben a szerepben érzed jól magad. Hogy ki tud ezen változtatni? Csak te, ha nem megy, akkor közösen.

Azért egy szakembert érdemes volna meghallgatnod, mielőtt saját magad döntöd el....

A kifogásgyártásoknak pedig semmi értelme, hiszen bebizonyosodott, hogy csak az.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Vivo44)
2021. ápr. 5. 18:54
Igen, de szerinted foglalkoznának ilyennel Ózdon? Szerintem ki nevetne a pszichiáter. Szégyenlek ilyen témával oda állni, mert én is érzékelem, hogy mekkora marhaság és, hogy nem éri meg de mégis újra és újra elfog az egész és magával ránt
12. vivo44 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 18:48

Értem.

Akkor mégsincsen olyan baj, hiszen már magadat diagnosztizáltad is.

Edelényben is van, Ózdon is van, Barcikán is van és ingyenes.

Na, de minegy is.

Vágd el a netet a külvilágtól, az is ingyen van és nem nézegeted FB-t.

Sok sikert!

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 18:46

2 éve kering ez az agyadban?


Amúgy nem csak a ribiknek áll a világ.

2021. ápr. 5. 18:45
ennyi energiát áldozni
2021. ápr. 5. 18:45
Vannak alfa csajok, akik könnyebben boldogulnak, ez tény. Viszont erre nincs értelme ennyi energiát , mert neked attól nem lesz jobb, de neki sem lesz semmivel sem rosszabb. Inkább koncentrál a saját életedre.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2021. ápr. 5. 18:42

Zemplén

megye. Legközelebbi nagyváros, Miskolc tőlem 100 km. Nem keresek kifogásokat, elmennék tényleg. De azért nem fogok hetente 100 km-ert utazni és egy óra 15000 forint magánban. Ezt pedig nem tehetem meg.

7. vivo44 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 18:32

Dehogy nincsen!

Kifogás és nyafogás az van.

Csak akarni kell. Ha nem megy egyedül, akkor kell külső segítséget kérni.

Milyen megye, ahol nincsen?

2021. ápr. 5. 18:28

Úgy gyere ki belőle, hogy elengeded az egész történetet. Mindenki életében van olyan, ami bántja, ami rosszul esett, de örökké nem lehet ezzel foglalkozni.

Új tervek, új célok kellenek.

Amennyiben szükséges vállalj új munkákat, vagy iratkozz be iskolába, vagy menj el sportolni annak érdekében, hogy eltereld a figyelmedet.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2021. ápr. 5. 18:26
Hidd el elmennék, ha lenne de az ország ezen részén nincsenek ilyen szolgáltatások úgy 150 km - es körzetben. 😔 Csak sztk van, de onnan meg elhajtanak max felír valami bogyót..
2021. ápr. 5. 18:18

Ez már kóros,amilyen állapotban vagy. Már magad mögött kellett volna hagyni.



És még egy:kettőn áll a vásár,a volt baárátod sem egy angyal ezek szerint.Tanultál belőle és lépj tovább!

3. vivo44 (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2021. ápr. 5. 18:14
**pszichiátria
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook