Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért az ilyen nők kellenek a pasiknak? fórum

Miért az ilyen nők kellenek a pasiknak? (beszélgetős fórum)


1 2
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 18:13
Irány a pszihihátria!
2021. ápr. 5. 17:55

Rettentő irigynek érzem most magam és gyűlölöm is ezért magam, de tényleg. Nem ismertem régebben ezt az érzést. Kérem valaki magyarázza el mivel többek, jobbak és kelendőbbek azok a hölgyek akik mindenen átgázolnak, senki sem szent és minden pasit magukévá tesznek!! Azok a nők akik csalják agyba-főbe a párjukat, többször lebuknak de a másik fél mindig olyan naív, hogy hisz a mesében?

Ők miért kapnak meg mindent? Normális férfit, családi házat, mindezt úgy, hogy hülyének néznek mindenkit? Ez a nő a halálom, tönkre fogok tőle teljesen menni. Elvette az életemet, a hitemet és az önbizalmamat! Az én ex pasim szeretője volt. Egy évig jártak össze, mire az akkori barátom elmondta, hogy ő megcsalt engem. Pokolba mindkettővel. Majdnem bele haltam, az életemet terveztem mellette. Azthittem a világ legjobb férfija az én párom, soha ilyet nem néztem belőle ki. 10 évünk lett oda. Mindketten hibásak, és én nem tettem magam túl rajta. Nincsenek együtt, a pasu azóta is próbálja velem újrakezdeni, megbánta és szégyenli mert utólag ki ismerte a csajt. Áll terhes volt, majd le bukott egy internetről leszedett ultrahang képpel. Mindvégig a nőnek is párkapcsolata volt. Sem az én exem, sem az összes többi delikvenst nem hitte el a fickó! Most tudtam meg a hírt, hogy a férfi akit 8 éve néz a legnagyobb hülyének, és csalta meg ezer pasival feleségül veszi! Teljesen ki vagyok! Én pedig normális nőnek tartom magam, jó oké most kicsit az irigység beszél belőlem de miért ő a kelendő. Mit csinálok rosszul? A pasija is azért értelmes, tanult férfi. Nem értem, teljesen ki vagyok. Mi ezeknek a nőknek a titkuk? Tényleg belé betegedtekm, az agyamba égett a csaj. Folyton lesem a facebookját, hasonlítom magam hozzá. Soha nem voltam csúnya nő, mindig adtam magamra és normális esetben úgy érezném a nyomomban sincs de minden megváltozott. Teljesen önbizalom hiányos lettem, senkiben nem bízok azóta. Eltelt már 2 év. Felháborító, hogy soha nem fog lebukni mert az a pasas akivel van nem hisz el semmit. Olyan bizonyítékoknak sem hitt amit a haverjai a szeme láttára mutattak. Normális, jó egzisztenciájú férfi felesége lesz, soha gondja nem lesz semmire és ő jár jól. Miért vagyok ennyire irigy, és miért vagyok ennyire féltékeny rá nem értem. Nem is a volt pasim érdekel már, mert nem járnak hanem az igazságtalan élet.

Az számít csak, hogy legyen egy nő minél szexibb, ribisebb? A normális meg le van ejtve?


Bocsi de nagyon dühös vagyok. Hogy jöjjek ebből ki?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook