Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi okozza, hogy kék a szeme fehérje? fórum

Mi okozza, hogy kék a szeme fehérje? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 3. 21:02
Nekem az egyik osztálytársamnak, aki 16 éves(!!!) rengetegszer kék a szeme fehérje. Szóval szerintem ne aggódjatok, mert semmi gondja nincs vele, de lehet, hogy ez csak egy kivételes eset, úgyhogy inkább kérdezzétek meg orvostól!
2009. márc. 3. 21:00
Réginek régi,csak sokáig nem írt ide senki,így nem is foglalkoztam vele!Én úgy tudom,hogy az üvegcsontú gyermekeknek marad kék,de ha az én gyermekem az lenne,már nem lenne egy ép csontja sem! :)
2009. febr. 15. 06:11

Nem megrémisztés gyanánt írom:

valamikor olvastam egy genetikai betegségről, aminek ez volt az egyik tünete. De sajna már nem emlékszem rá pontosan :S Jobb lenne ezt orvossal megbeszélni, neki tudnia kell.

Bár látom ez régi fórum, remélem azóta megoldódott!

2008. dec. 13. 17:46
Ez engem is érdekelne! Az én kisfiamnak is kék a szemefehérjéje. A homeopathiás orvosa ezt fontos tünetnek tartotta, de nem kérdeztem meg miért!
2008. máj. 27. 18:11
Az én kislányom egy éves,és még mindig kék a szeme fehérje!Azt hallottam,ennek egy éves korára el kell múlnia,mert ha nem,lehet,hogy valami betegség!Szerintetek kezdjek félni?Mikorra kell ténylegesen elmúlnia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook