Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lett a baja az overlock gépnek? fórum

Mi lett a baja az overlock gépnek? (tudásbázis kérdés)


2018. aug. 14. 13:34
Sziasztok! Látom elég régi már ez a téma, de azért feldobom a kérdést. Van egy privileg 3000 overlockom, a hétvégén még varrtam vele egy szoknyát, aztán fogalmam sincs mi baja lett, de mikor már a saját nadrágom alját szerettem volna eltisztázni vele megunta és úgy döntött sztrájkba fog. Nem képez öltést, már újra fűztem, tűt cseréltem és igy se sőt el is törte a tűt miután pedállal hajtottam rajta egy kicsit mert úgy láttam két három öltést hajlandó volt képezni. Valaki tudna valami ötletet adni mi lehet a baj?
2012. júl. 8. 11:28
mennem kell,ha rájössz írd meg mi volt a bibi. később benézek.szia
2012. júl. 8. 11:17
értem értem,de nem értem.füzd ki az összest.kezd újra. a talpon van egy kis hegyes kiálló.az fölött kell a szálaknak hurkolni.ha kézzel lassan hajtod oda feljönnek a szálak?a tüszál rendesen bent van a szoritoba,más tippem nincs bocsi.
2012. júl. 8. 11:00
Azok a szálak amik a géptűbe vannak fűzve hurkolodnak a az utolsó szállal. Az utolsó elütti szál nem akad be az utolsóba. Érthető? :)
2012. júl. 8. 10:45
az enyém 4 szálas.tied? nálam a külső tűszál befüzése van kékkel jelölve nálad hanyas?
2012. júl. 8. 10:37

Sziasztok, van egy AEG 760-as gépem. Tegnap varrtam a fiamnak egy kis nadrágot. Gyönyörűen ment, és amikor elfordítottam az anyagot a papucs eleje felakadt. Visszahelyeztem a helyére de utána már a hurloló szálat nem fűzte a többihez.Nem tudom mit tegyek.

Átfűztem a gépet színek szerint ahogy a rajzán is írja, a nevezes szál ami nem dolgozik a kék.

Sajnos a használati útmutatóját már nem találom.

Van esetleg tanácsotok mit tegyek?

2012. júl. 8. 10:35
kérdezz,ha tudok segitek
2012. júl. 8. 10:34
Overlock géppel kapcsolatban kérdeznék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook