Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Éreztétek már, hogy túl sok időt pazaroltatok olyan emberekre, aki nem érdemelték meg? fórum

Éreztétek már, hogy túl sok időt pazaroltatok olyan emberekre, aki nem érdemelték meg? (beszélgetős fórum)


2023. szept. 15. 07:50
Igen, főleg családon belül.
2023. szept. 15. 07:01
Dehogy éreztem,erre különösen figyelek régóta,senki nem szívhatja el a drága energiám,csak akinek oda adom tudatosan a figyelmemet.
2023. szept. 14. 22:15
A legrosszabb, hogy kizárni se tudtam az életemből őket.. Olyanok, mint a rákos daganat. Vagy mint amikor a féreg belülről felfalja az emberi húst.
9. Titkoskert (válaszként erre: 3. - C2b43c5fdb)
2023. szept. 14. 22:13
A te döntésed volt, akkor helyesnek tartottad, lehet ők változtak, lehet Te. Vedd tanulópénznek, ne bosszankodj rajta.
2023. szept. 14. 22:13
Valahol én az egész életemet is időpazarlásnak gondolom...
7. Charlize (válaszként erre: 1. - C2b43c5fdb)
2023. szept. 14. 22:13
Igen. Nem mertem vagy nem akartam kilépni a helyzetből. Őrlődtem lelkileg, tudtam, hogy lépni kellene. De féltem attól, hogy mi lesz azután, ki lesz helyette. Máskor meg muszáj volt megvárnom önzésből, hogy a befektetett energiám egy része megtérüljön, és utáltam a helyzetben már magamat is. De ha nem csinálom végig, mindent elvesztek helyrehozhatatlanul.
6. Gretaa (válaszként erre: 2. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 22:11
Így igaz.
2023. szept. 14. 22:10
Nem tudom, én valami nagyon egyedi űrlény vagyok.. Nekem egy saját bolygó kellene... Az emberek többségével nem értek szót, vagy idegesítenek.
2023. szept. 14. 22:08
Naponta azt csinálom, de valamiből meg kell élni. :))
3. c2b43c5fdb (válaszként erre: 2. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 22:06
Köszi a választ. Jómagam tovább is mennék ettől. Nemhogy sajnálom az időt utólag bizonyos emberektől, hanem kár volt megismernem őt/őket, hogy az életem részei volt/voltak.
2023. szept. 14. 22:02

Nem éreztem, mert akkor pillanatnyilag nem éreztem feleslegesnek, hiszen akkor nem is áldoztam volna rá az időmből.

Ami meg megtörtént, változtatni nem tudok már rajta, elengedem, nem mérgezem vele a lelkem.

2023. szept. 14. 21:44
Miben nyilvánult ez meg? Tehát vagy toxikus emberek, vagy idő/energiarablók.. Az idő értékes, én is szántam időt olyan emberre, akire teljesen felesleges volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook