Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használ aranyeres panaszokra? fórum

Mi használ aranyeres panaszokra? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. jan. 27. 21:12
Aurobin kenőcs
107. jolie
2009. jan. 27. 20:38
Reparon vagy Mastu kenőcs
106. nyta
2009. jan. 27. 07:53
REPARON-kenőcs:)
2009. jan. 26. 23:21
aranyeres panaszokra a gyogyszertárakban recept nélkül kaphatóak kitünő kupok és kenőcsök.Több félét is.A terhességet jelezni kell a gyógyszerésznek!
104. ZSU1980
2009. jan. 26. 22:04
Bionet kenőcs.Nekünk ez vált be.
103. nita195219 (válaszként erre: 102. - Sesz)
2009. jan. 26. 20:18
mielőtt orvoshoz rohansz próbáld ki a balzsamot.most asszem ingyen is lehet "kapni" de amúgy sem drága. az aranyer.homestead.com oldalon elolvashatod
102. sesz
2008. nov. 27. 16:19
próktologia
2008. nov. 27. 16:14

Aranyeres panaszokkal hová kell fordulni???milyen orvoshoz???

köszi aki válaszol!

100. sesz
2008. nov. 21. 15:03
Szia! Egyszerű olvas vissza!
2008. nov. 20. 17:17

sziasztok!

tudna nekem valaki ajánlani valamit aranyérre?

98. belnea
2008. szept. 10. 17:05

Lényeges a wc használat utáni tisztálkodás! Kamillás víz: gyulladáscsökkentő hatású

Hypermangán: szintén fertőtlenítő és szárító hatású

Körömvirág krém: gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatású

Aloe vera (növény): levelét levágni, nedvet kinyomni és a felületre kenni, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő (édesapámnak semmi sem segített, több mint egy hétig szenvedett, erősen vérzett, az aloe volt nála hatásos)

Természetesen nem szentírás, ahány ember, annyi féle gyógymód.

Szülés után és kamillás-hypermangános ülőfürdőt vettem minden alkalommal, majd körömvirágot használtam. Nekem ez segített!

Sok sikert és jobbulást kívánok!

97. Darage
2008. szept. 10. 17:03
Igen a glaubersó hasznos ha a következő napot a wcn akarod tölteni...
2008. aug. 30. 21:24
JA, és nekem a meleg, forró víz teljesen megnyugtatja.
2008. aug. 30. 21:10
Oxitarm!
2008. aug. 30. 20:41
Ja és épp most olvastam,hogy a glaubersós víz teljesen átöblíti a beleket (nyilván ezért is szokták tisztítókúra bevezetésre alkalmazni), én még nem próbáltam, de egy próbát megér, hátha beválik :)
2008. aug. 30. 20:39
Soha életemben nem volt aranyerem, de székrekedésem igen, méghozzá sokszor. Ami nálam bevált, az unásig ismételgetett "igyál sok folyadékot". Ez jelentsen napi 3-4 litert akár, és evés előtt mindenképpen igyon, akinek bármilyen székrekedéses panasza van, mert hígítja a bevitt táplálékot, ráadásul segít a kiszáradt bőrön és tehermentesíti a szívet a keringés könnyebbé tételével. De probiotikus joghurtok és társaik is kitűnő székletlazítók,meg ugye a jól ismert szilva, dinnye és társaik. Amire meg pluszban esküszöm, az a kora reggeli, éhgyomorra ivott egy bögre édesítő nélküli bármilyen tea.
2008. aug. 29. 21:09

Mastu S kenőcs,

ami biztos hatás, nálam be vált igaz egy hónap mire ( eltünt ).

remélem nem jön elö többet:(

2008. aug. 17. 13:41
Nekem sósvizes lemosás minden széklet után, és körömvirágkrém együttes használata. Erősen vérző aranyérre használtam, és bevált.
2008. aug. 16. 14:17

Én minden szélet után megmosom és bekenem házi készitésü krémmel:

1 evőkanál zsir és 1 evőkanál méz keverékéből készitem a kenöcsöt.Nekem bevált!!

2008. aug. 15. 14:25

Ami nekem bevált:

ha fájós,akkor amíg nagyon fáj,hemorid kenőcs.Aztán utána körömvirágkrém.(van egy fordulópont,amikortól baromi rossz,ha hemoriddal keni az ember.)

Ülőfürdő:

2 ek szárított vadgesztenye összezúzva,egy ek orbáncsfő és egy ek diófalevél.Ezt leforrázzuk egy liter vízzel,és csüccs bele 10 percre.Nekem sajnos nincs akkora lavorom,amibe beleférnék,így én a kádba szoktam tenni,és ott kicsit többet ücsörgök benne,értelem szerűen több víz is kell.

Ezt a fürdőt minden nap addig ismételni,amíg vissza nem húzódik.(nálam 2 fürdő volt)

88. sesz (válaszként erre: 87. - 3b5db94525)
2008. aug. 15. 12:49
Szia!Mint már irtam nekem is sok próblémám volt a dologal.A drága lekvár segített,mikor elfogyott ismét visszaállt minden.Egy gyógyszerész kérésére most kisérleti alapon a következőket szedem naponta 3-szor ezek homeopátiás gyógyszerek,nem bogyok hanem tabletták,nem ártanak.Leirom mindennap 3 szor-Nr.3Ferrum phosphoricum D6 tabletta elszopogatni evés elött 1/2 órával a másik kettő következő:Nr.11 Silicea D12 és Nr.1 Calcium fluoratium 80 db van egy üvegben ezt a két tégelyt naponta felváltva kell elszopogatni 3 szor a másikkal remélem érted ha nem itt megtalálsz ,kb 4000 ft de 2 hon elég vagy tovább még nem fejeztem be a kúrát de nincs is semmi bajom,nem fáj,nem vérzik stb söt húzodik vissza mielött mütétre mennél szerintem probáld ki még ezt.Ismétlem nem árt.ezek A DR.Schübler só ajánlom Szia .
2008. júl. 29. 13:01

Nekem tavaly nyáron megcsinálták gumigyűrűvel a belsőt. Nem kellemes, kicsit fájdalmas, de azóta nem jött vissza. Nagyon bejött a doktor javaslata, miszerint mossam Betadine folyékony szappannal. Ez fertőtlenít és csökkenti a viszkető érzést is.

Most kijött egy külső csomó, ezzel 1 hónapja voltam proktológusnál, Posterisan Forte kenőccsel kell kenni, mert nem tudta eldönteni, hogy kimetssze-e vagy sem.

Azt hiszem műtét lesz, mert nagyobb lett. Volt már valaki ilyen műtéten ? Mik az utóhatások ? (Egyik ismerősömnek összeszűkült a végbele, és nagy nehézségeket okozott neki a székelés.)

86. sesz (válaszként erre: 81. - Assasin22)
2008. júl. 21. 12:41
Evvel a problémával a proktologiára kell menni ahova a háziorvostol kérhetsz beutalot,nem az általános sebészetre,meg nem az urologiára
85. MelisUK (válaszként erre: 83. - MelisUK)
2008. júl. 21. 10:49
Plusz ami még nagyon jó a puha székletre, az a ginzenges fogyókúrás tea. Ilyet elég egy héten egyszer inni és beállítja a székletet. Lehet, h első alkalommal két teát is meg kell inni, h beinduljon a dolog, de csak óvatosan, mert én pl amikor hármat megittam, utána egy hétig rohangáltam a wc-re... Dolgozni se tudtam menni... Szóval elég egy héten egy. :)
84. supin
2008. júl. 21. 10:49
Mastu S kenőcs
83. MelisUK (válaszként erre: 34. - Vica-35)
2008. júl. 21. 10:46

Ahhoz, hogy a székleted puha legyen, nagyon jó a kamillatea fogyasztása napi rendszerességgel, az olivaolajjal kézsített zöldségsaláta is nagyon jó. Ha valai firss olivaolajat tud beszerezni, az a legjobb, attól még hasmenés is lesz. :)

Nem jó a zsír nélküli táplálkozás, attól kemény lesz a széklet, ha mindig zsírmentes húst eszik az ember. Gyakran kell zöldséget, gyümölcsöt és főzeléket enni, ezekben magas a rosttartalom. (Zöldség és gyümölcs fogyasztására valójában napi ötször lenne szükség. Reggeli után egy alma, tízóraira egy körte, stb...)

Ami nagyon fontos: ha mégis kemény a széklet, akkor ne erőltesd a nyomásokat, csak lazítsd el magad, ki fog csúszni magától. Ez komoly, nekem is sokat volt, h szenvedtem a kinyomással, majd mikor feladtam, ellazultam pihi céljából, magától kijött...

Remélem segítettem.

82. Icus (válaszként erre: 81. - Assasin22)
2008. júl. 21. 08:23
Általános sebészetre kell menni. Ott foglalkoznak vele.
2008. júl. 21. 03:16

Sziasztok!

Nekem a végbél falán lilás puha dudor jelent meg gondolom ez az aranyér.Először van ilyenem tehát segítségeteket kérném hogy kihez tudok fordulni?(először házi orvoshoz vagy urológushoz?).Annyit Róla hogy nem fáj , nem vérzik nincsenek széklet problémáim. Olvastam hogy vannak kenőcsök ,ezek elegek lehetnek a panaszomra? köszönöm előre is

80. sesz
2008. júl. 18. 13:17
Sziasztok!Szeretném ide is leirni,hogy szülés után nagyon kemény lett székletem,aranyerem és berepedésem lett.11hón szenvedés,rengeteg krém,kúp több tizezer ft+proktologia semmi nem használt,se gyógy se természetes dolgok.MÍG nem ajánloták a FLAVON lekvárt,van szoptatoknak is,mert én még ciciztetek.Lás csodát 2 nap után minden fájdalmam megszünt.Elsem akartam hinni.Ajánlom mindenkinek,drága de megéri,kb 40 félét próbáltam ki.Ez a lekvár nagyon sok betegségre jó,mindenkinek ajánlom járjon utána.
2008. júl. 10. 13:41

Számomra a problémát az jelenti, hogy szinte minden székelés után a végbélben marad a széklet egy része, így szinte minden székelés után irány a zuhany és ki kell mosnom a széklet maradékát a végbélből. Bizonyára nem kell mondanom, hogy amikor erre még sincs lehetőségem, milyen kellemetlen. Eleinte rendkívüli diszkomfort érzet, legszívesebben meg sem mozdulnék, később pedig már viszket, csíp, mar...alig várom már ilyenkor, hogy hazaérjek és irány a kád.

Már ki voltam írva műtétre, de úgy döntöttem, még utánaolvasok a dolgoknak. A vizsgáló orvos végbél-nyálkahártya kiboltosodásról beszélt(??), de olyan félvállról kezeltek mindvégig, (a végbéltükrözésről a leletet a szakrendelőbe levittem, hogy műtéti időpontra beírjanak, mire az orvos tőlem kérdezte, milyen műtét lesz, merthogy a leleten nincs rajta; a végbéltükrözést végző és a diagnózist felállító orvos a műtét idején nem dolgozik...de állítólag majd megkérdezik tőle, mit is kell műteni.....NA NEEEE!!!)


Érdekelne, hogy esetleg van-e másnak is ilyen jellegű gondja, illetve ha már túl van valami megoldáson, arról várnám a tapasztalatait.


Előre is köszi!!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook