Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi ez? Nem bírom a tejet. Iszonyatosan beteg vagyok tőle. fórum

Mi ez? Nem bírom a tejet. Iszonyatosan beteg vagyok tőle. (beszélgetős fórum)


2009. dec. 14. 14:57
a párom sem bírja a tejet, a tejfölet. Még a szagát se, és kajában meg hallani sem akar róla. Nagyon utálja, néha már az az érzésem, hogy hiszti :P kiskorában megutálta, azóta ilyen...
10. bared (válaszként erre: 9. - Encsy75)
2009. dec. 12. 09:59

igen, nekem is ez az érzésem... bár tegnapelőtt /először ebben a történetben/ sírva fakadtam, mert túrósbuktát sütöttem, és ettem belőle...éjjel meg rosszul lettem...

őszintén szólva dührohamot kaptam, mert a laktózmentes túró megfizethetetlen, konkrétan 4500 ft kilója://

arról nem is beszélve, hogy eszembe sem jutott, hogy valami bajom lesz tőle((

9. Encsy75 (válaszként erre: 8. - Bared)
2009. dec. 12. 09:07

Igen Te.

Hát sajnos ezzel csak meg lehet tanulni együtt élni,mást nem lehet tenni!

8. bared (válaszként erre: 7. - Encsy75)
2009. dec. 12. 08:58

ki? én? 3 évekezdődött, és valószínűleg valamilyen gagyi minőségű , rossz adalékanyagos tejtől, mert az akkor 59 éves édesapám és én 1 hónap különbséggel lettünk azok...

azt mondta a belgyógyász, biztos, hogy együtt szenvedtünk el valamilyen tejjel kapcsolatos fertőzést....

és mivel mi ritkán tudunk találkozni, akkor is csak reggeltől estig, nyomon követhető mikor történhetett, és akkor csak a kajába behabart tejföl, vagy a kávéba rakott tej lehetett(((

2009. dec. 12. 08:39
Te mióta vagy ebben a "cipőbe"?
6. Encsy75 (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. dec. 12. 08:38

Igen, nem egyszerű,de kénytelen az ember, mert ugye nem akar kipurcanni!


A sok hülyeség helyett inkább ezeket kellene kedvezőbb,jobban elérhető formába helyezni,szerintem!

5. bared (válaszként erre: 4. - Encsy75)
2009. dec. 12. 08:32

tudom((

nem reklámozni akarom, én is utálom őket, de a spárnak van egy új családja:laktózmentes tej: 256; tejföl 80-100 ft klözött, és erdeigyümis meg epres joghurt egy 100as körül...

ez az eddigi 400-800 ft-os árakhoz képest még elfogadható, ha már rá vagy kényszerülve...

pl én is keveset iszok eszek belőle, mert nem olcsó, de legalább van mit a kávéba tenni stb((((

a gluténérzékenység,....hááát... ugyanebben a termékcsaládban van ilyen tészta stb és az is 800 ft(((((

4. Encsy75 (válaszként erre: 3. - Bared)
2009. dec. 12. 08:23
Sajnos az ilyen dolgok nagyon drágák és semmilyen támogatás nincs rá!Az én lányom tejfehérje érzékeny volt,de Hál Istennek kinőtte,én 5 éve liszt allergiás vagyok,iszonyú milyen árak vannak!
2009. dec. 12. 08:21
igen, én...és kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok...(( eleinte csak egy két dolog okozott ilyet, aztán már mindentől görcsölt a fejem, aztán már a hasam is, és ment iszonyatosan evés után 1-2 órával...(((( ennek 3 éve, és most kezdek megbarátkozni a gondolattal, meg aspáros laktózmentes cuccokkal, mert még mindig az a legolcsóbb(((
2. Encsy75 (válaszként erre: 1. - Mendy)
2009. dec. 12. 08:10
Szia! Talán allergia lehet?!
2009. dec. 12. 08:08
Nem bírom a tejet. Iszonyatosan beteg vagyok tőle. Tegnap fél tábla tejcsoki után migrénes fejfájás kínzott. A tejfölt (20%os) viszont gond nélkül megehetem. A trapista sajttól sincs bajom, de volt már, hogy mástól 2 napig fájt a fejem és olyankor enni sem tudok. Mintha gyomorrontásom lenne. Volt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook