Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hosszú hajam van, reggelente nem bírom kifésülni, de hosszúhaj párti vagyok. Belevágjak a hajlevágatós projektbe? fórum

Hosszú hajam van, reggelente nem bírom kifésülni, de hosszúhaj párti vagyok. Belevágjak a hajlevágatós projektbe? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 17. 10:47

ne!!!

nekem még soha nem volt rövid hajam,de ilyen hosszú sem mint most,legalább 3 hetente fodrász,nekem olyan jó pakolást tesz rá,hogy könnyen fésülhető szép fényes lesz!(marad,hiába magamnak mosom utána)

2011. júl. 17. 10:06

Szerintem éjjelre ne kösd össze,úgy meg fog törni,mint állat.

Az én hajam is nagyon hamar kócolódott,főleg,mert nagyon göndörödik.Áprilisban meguntam,és a felét leritkíttattam,mert rengeteg hajam van.Most kezelhető,és nem kócosodik.

2011. júl. 17. 09:55
Szerintem, ha szereted, és teheted kérd ki egy jó fodrász tanácsát!
2011. júl. 16. 20:57

hajmosás után balzsamot teszek rá, így könnyű kifésülni.

Este (otthon) pedig lófarokba fogom össze. Ritka fogú kefével bontom ki - az nem húzza a hajat.

2009. máj. 27. 12:21
sajnos minden hosszú haj kócolódik a tarkónál.It van jobban igénybe véve a külső hatásokna,pl rajta alszunk,ha öltözködünk ott surlódik leginkább,ezért is rövidebb és vékonyabb szálú alul ahaj,mint a többi részen.
19. Ritkó
2009. máj. 26. 15:00
Én hajmosás után a Gliss Kur spary-t szoktam ráfújni, attól is nagyon jól ki lehet fésülni a hajat.
2009. máj. 26. 14:11

lehet a fodrász el se vállalná.

Legalábbis engem nem szoktak elvállalni, megkérdezik hosszú hajat minek levágatni!

most is visszamondta a fodrászom, anyukám vágott belőle.

Most nem olyan hosszú(válligérő), de így nyáron kellemes.Én már untam összefogva és nehéznek is éreztem a hajam.persze a hosszú szebb!A röviddel meg több a gond(fodrász szárítás stb.)

2009. máj. 26. 13:57

1000Ft körüli áron hajpakolás többféle hajra. Én hajmosás előtt kentem be utóbb, utána mostam sampoval. Sokáig legalább 2 órán át rajta hagytam. Ne szégyelj a krémes fejedre nylonsapkát húzni, és valami ruhával még melegen tartani.

Nekem ez nem volt elég samponos mosás után mézes balzsamot tettem rá. Ezután se tetszett. Puhább volt a vége, de még mindig nehezen fésültem. És bizony egy kevés étolajat talán 1 evőkanálnyit szétkentem a tenyeremen, és csak a végétmegpaskoltam. Lépcsősen van vágva, lehajoltam, és egy vonalban volt a vége.

2009. máj. 26. 13:56
Ha mosás után bekened hajbalzsammal az sem engedi csomósodni.
2009. máj. 26. 13:52
Van az Loréal Elsevenek kifésülő spray-je, amit én használtam régebben, mikor hosszú volt a hajam. Aztán tavaly mikor nagy pocakos terhes voltam levágattam, most újra növesztem. Nekem az bevált. Vizes hajra ráfújtam, és így könnyebb volt kifésülni. Az egyik kislányomnak hosszú haja van, neki az Avontól használjuk a Kids kifélülő sprayt.
2009. máj. 26. 13:52
Nekem amikor nagyon hosszú volt a hajam,hasonló problémám volt!:-(én akkor kicsit vágattam a végéből!Az segített valamennyire!Ne vágasd le,mert nagyon megbánnád!Nekem leesett a hajam a kivilágosítástól,nagyon hiányzik!:-(De szerencsére elég gyorsan nő,remélem jövő ilyenkor már akkora lesz,mint volt!:-)
13. Ritkó
2009. máj. 26. 13:44

Nekem is hosszú hajam van, ne vágasd le, mert biztos megbánnád. Én egyszer levágattam, és úgy megbántam, örülök, hogy újra megnőtt.

Éjszakára én is összekötöm, sőt nappal is össze van kötve, ilyen melegben nem bírom elviselni, hogy a nyakamba lóg :)

2009. máj. 26. 13:44
Próbáld meg este összefonni és akkor nem lesz reggel nehéz kifésűlni
2009. máj. 26. 13:44
Nekem a Fructis (így írják?) 2 az 1 ben sampon vált be. Fenekemig ér a hajam néha méghosszabb. Éjjel laza copfban van, reggel nem gond a kifésülés. Igaz egész nap kontyban hordom, lehet emiatt nem lesz annyira kócos. Fésülködj meg lefekvés előtt is, hátha az segít. HA LEVÁGOD SOSE NŐ MEG!
10. vviki2
2009. máj. 26. 13:43
Szerintem se vágasd le! Nekem is hosszú volt, de a gyerekek miatt levágattam, mondván, hogy nincs időm vele bajlódni...megbántam. A rövid haj több gondozást igényel, nem beszélve arról, hogy aki megszokta, hogy összeköti a haját, annak fura ha lóg... Nekem nagyon hiányzott egy idő után, hogy nem tudom összefogni. Most növesztem, de ilyenkor ugyebár nagyon lassan nő...:-S
2009. máj. 26. 13:43
ne vágasd le ha szereted a hosszú hajat. Éjszakára fogd össze, fond be....én is mindig összefogott hajjal alszok.
8. cskata (válaszként erre: 1. - Tryßi)
2009. máj. 26. 13:43

mit csinálsz Te éjszaka, hogy ennyire összekócolódik a hajad..?;)) :D


ha ragaszkodsz a hosszú hajhoz, akkor első körben esetleg próbáld ki, hogy összecopfozott hajjal alszol vagy befonod éjszakára..

(bár ennek az a hátránya, hogy - amennyiben egyenes a hajad - hullámos lesz reggelre..)

2009. máj. 26. 13:43
Ne vágasd le én is növesztem most be van göndörítve habbal így fésülni sem kell:-)))
6. SzZs
2009. máj. 26. 13:42
Igaza van az előttem szólónak. Ne rövidts mert piszkosul megbánod. Sokkal egyszerűbb a hosszabb haj
2009. máj. 26. 13:41

Ha hosszú haj párti vagy, akkor szerintem megbánnád, ha levágatnád...esküvő előtt...


Balzsamot használsz?

2009. máj. 26. 13:41
Milyen hosszú? Én éjszakára mindig befonom. Lehet kapni olyan pumpás srayt ami segít a kifésülésben.
2009. máj. 26. 13:41
Ha hosszúhaj párti vagy akkor ne! Nekem is hosszú volt, fokozatosan rövidültem, és megbántam! De jó lenne megint hosszú hajam lenne!
2009. máj. 26. 13:40
Dehogy!!vegyél hajkisimítót!pakolást pl
2009. máj. 26. 13:39
.osszátok meg tapasztalataitokat%!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook