Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi bántja a lelkeded, gyere, mesélj fórum

Mi bántja a lelkeded, gyere, mesélj (beszélgetős fórum)


2012. nov. 29. 19:25

Na ami bántott, azt kimondtam magamból.

Megkapta a beosztását.

2012. júl. 26. 21:24

Most épp az, hogy keresztapám nem bírt várni néhány percet skype-on, hiába írtam neki, hogy rögtön jövök, elment aludni azzal, hogy bocsi... 21.00-kor írtam neki hogy percek kérdése és ideérek, ő 5 perc múlva ír hogy megy aludni... megértem, ha nem akar este hosszadalmasan beszélni, de hogy nem képes megvárni és legalább 5 percben beszélni?!

én vagyok rosszul összerakva?:(

2012. ápr. 29. 22:59
Felvették Miskolcra a Szentpáliba
2012. ápr. 19. 21:35
Most azon izgulok,hová veszik fel a fiamat középiskolába.4 helyet jelöltünk meg,még sehonnan semmi hír
20. o.melinda (válaszként erre: 18. - Ailen Zia)
2012. ápr. 13. 13:11
Jobb minnél előbb lezárni a dolgot,akkor talán neki sem lesz olyan fájdalmas
19. Binbike (válaszként erre: 18. - Ailen Zia)
2012. ápr. 13. 10:33
Nem könnyű eset megmondani az ilyent. Akármikor történik meg, mindig kínos. Egy régebbi kapcsolatom pár év után most újra akarta kezdeni velem. Tudom, hogy nem volt azóta más párja. Nagyon kínos volt, megvárt munka után, akkor hozakodott elő vele. Aztán telefonon is el kellett neki mondanom, mert utána meg hívott emiatt. Ez egy hasonló szituáció volt a tiédhez. És még vár rám még egy hasonló dolog, azt hogy mondom meg? Nem tudom.
2012. ápr. 12. 23:24
Meg kell mondani egy számomra kedves személynek, hogy nem akarok semmit tőle úgy ahogyan ő tőlem. De hogy a fenébe mondjam el most, amikor már készültem rá mikor arról kezd el beszélni, hogy szeretethiányos, mindenki leszarja meg nem kell senkinek meg ilyenek... Ááá, sosem lesz alkalmas az idő ennek a közlésére. Már egy ideje ezen vacakolok.
17. Binbike (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2012. ápr. 12. 22:15
És mióta nem fogysz? Nem is tudom, mit lehet tenni hogy újra elinduljon. Szorítok, hogy sikerüljön elérni a kívánt súlyt.
16. Binbike (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2012. ápr. 12. 22:02
Ügyes vagy! Én csak az ünnepek után álltam neki, nem akartam karácsonykor koplalni. egy idő után lelassul, leáll. Remélem, nekem nem fog még leállni ennyinél, még akarok kicsit fogyni. Most egy kicsit több kalóriát engendtem be, viszont influenzás voltam- most lábadozok, és nem tudtam enni. Most meg kicsit többet engedtem be kalóriát a húsvéti maradékból. Kedden megyek újra dolgozni, hétfőn vissza az orvoshoz. És keddtől a dolgos hétköznapokban visszaállok az alig evéshez. Csak sajnos a testem kicsit lazult, és most majd rá kel kapcsolnom az edzésre, hogy feszesedjek. Bár 43 évesen két gyerek szülése után csodákat nem várok, csak reménykedem kis pozitív változásban.
15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Binbike)
2012. ápr. 12. 21:35
Én is fogytam December közepétől 17kg,de megállt,már jó ideje nem fogyok.:(
14. Binbike (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2012. ápr. 12. 20:51
Nekem sikerült fogynom januártól kezdve 15 kg.-ot. Nem könnyű, igaz volt benne lelki bánat is. Mert elhagyott az élettársam az apja miatt. Aztán rájöttem, hogy alig törődött velem. A Papa mindent felülírt. Igyekeztem ahogy tudtam az Apjánál segíteni, de nem volt neki semmi elég. papa mondta" Nem bírja elnézni, ha leülök" Most az apjával él, nincs párja, mert senki nem lesz az Apjacselédje. csak azt nem értem, miért futott abbyira utánam, először nem kellett nekem Ő. Vissza a fogyásra: Odafigyeltem mit eszem, aig ettem. Édesség, cukor kizárva. igyekeztem szinte naponta egy órát edzeni. Most 83 vagyok. 2010 tavasza óta folyamatosan figyelem a súlyom és időnként Fogyok jópár kilót. Soha nem jött vissza sok lazításnál. Néha lazítok, néha kemény diétát és edzést tartok. 2010 tavaszán 105 kg.-ról indultam. Most addig folytatom amíg bírom. Lehet, kicsit önpusztító is. Lelkileg sem vagyok topon.
13. d0e8a7fa9e (válaszként erre: 12. - O.melinda)
2012. ápr. 12. 20:00
magánjellegű a dolog,nem teregetnék.De jól esett leírni,köszi.
12. o.melinda (válaszként erre: 9. - D0e8a7fa9e)
2012. ápr. 12. 19:33
mármint ki?
11. hanira
2012. ápr. 12. 15:57
Csatlakozom! :)
10. adbefc7882 (válaszként erre: 5. - O.melinda)
2012. ápr. 12. 15:03

Ez nem egészen így van... Nem biztos, hogy műthető, attól, hogy nincs még meta... Nem mindegy, mekkora, hol helyezkedik el, melyik tüdőlebenyen, stb.

Tüdőklinikán dolgozom.

2012. ápr. 12. 13:56
folyton csak hazudik,mindenkinek,ez bánt
8. 706217a8a2 (válaszként erre: 1. - O.melinda)
2012. ápr. 12. 13:53
Nagyon örülük ,hogy indítottad,mert én ott klubb tag voltam és KIZÁRTÁL mert el találtam mondani a véleményemet nyíltan.REMÉLEM itt nem fogsz cenzurázni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SENKIT!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 12. 13:49
Örülök,hogy csatlakoztál,remélem,minnél többen leszünk
2012. ápr. 12. 13:14

Sziasztok!

Nagyon jó ötletnek tartom ezt a témát. Mostanában nagyon sok lánnyal találkoztam, akinek felborult az élete, párkapcsolati válságba került, anyagilag padlón van stb.. Nekem is meg van a magam baja, ahogy mindenkinek, és azt tapasztalom, valahogy könnyebb, amikor látják, hogy más sincs jobb helyzetben.. Ha társasági összejövetelt lehetne ebből kovácsolni, szívesen csatlakoznék feldobni a "rászorulókat". Én például énekkel szoktam túltenni magam az aktuális problémákon. És always smiling! :))

2012. ápr. 11. 22:44

Ez valóban egy nagyon rossz dolog.Mennyire van előrehaladott állapotban.

Ha még nincs metastasis,azaz áttét,akkor nagy valószínűséggel még műthető.Amíg kórházban dolgoztam,sok tüdőrákossal találkoztam és teljesen különböző kimenetelűek voltak a betegségek.

Volt olyan is,aki soha nem cigizett,tehát nem csak attól lehet.

Nagyon fontos,hogy ne veszítsétek el a reményt és főleg ő ne.

4. TiffanyMary (válaszként erre: 1. - O.melinda)
2012. ápr. 11. 15:10

Édesapámnak tüdőrákja van.

Most ez nyomaszt(ja az egész családot) leginkább

2012. ápr. 11. 13:46

Előszöris ki kell zárni minden lehetséges betegséget,pl.pajzsmirigyprobléma,felszívódási zavar,hormonális probléma,cukorbetegség,stb.

Ha ez mind kizárt,megnézed a hajlamosító tényezőket,volt-e a családban elhízott.

Gondolom,a koplalással kezdted,ami nem jó megoldás.

Ilyenkor a szervezeted alkalmazkodik a bevitt tápanyagmennyiséghez és lassítja az anyagcserét.

Javaslatom:

Napi ötszöri étkezés,ami nagy mértékben tartalmazzon vitaminokat,ásványianyagokat és rostokat,bő folyadékfogyasztás,akár napi 3 liter,valamint rendszeres testmozgás.Itt nem lóhalálba történő futásra gondolok,hanem kb fél óra tempós sétára

2012. ápr. 11. 13:27

Bánt,hogy nem tudok fogyni!:)

Ötlet?:P:)

2012. ápr. 11. 13:17

Ezt a fórumot azért indítom,hogy tudjunk egymásnak lelki segítséget nyújtani.Ugyanezzel a címmel klubbot is indítottam,de,mivel ezek többnyire zártak,így nem mindenki férhet hozzá.

Ha bánatod van,vagy esetleg valaki megbántott,vagy csak magányosnak érzed magad,esetleg sok a teher a válladon,itt a helyed

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook