Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az a gazdagépnévminta? fórum

Mi az a gazdagépnévminta? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 28. 08:23
Az Adblock Plus nem két külön program, hanem egy. Ez a neve egyben, hogy Adblock Plus. Nem igazán értem, amit írsz.
2015. febr. 28. 01:53
Rajta van az Adblock és a Plus is. Korábban letörölték őket mert hibásak voltak. Újratelepítés után nem működtek, aztán addig zongoráztam rajta mig beüzemeltek és most jobb, de nem tökéletes. Alul van egy fehér csík és néha megnyílnak ablakok, de azért sokkal jobb, mint korábban. De ha magán a gépen blokkolni tudnám a reklámokat a gazdagépnévmintával - ez a neve, mit csináljak -, akkor tökéletes lenne szerintem.
2015. febr. 27. 11:48

A CRM az valami ügyfélkezelő rendszer, nem? Biztos tudod azzal blokkolni a reklámokat?

Én Adblock Plust használok, remekül működik, nincsenek zavaró bannerek, reklámok, felugró ablakok. Próbáld ki, nagyon egyszerű telepíteni.

3. 067fa82f9a (válaszként erre: 1. - Grizus)
2015. febr. 27. 07:30
Az sem mindegy, hogy milyen böngészőt használsz? Mert a legtöbb böngészőben a külön /hozzáadott telepített/ kiegészítők segítségével blokkolni lehet a reklámokat vagy a flash tartalmakat is.
2015. febr. 27. 04:13
sosem hallottam ilyesmirol.
2015. febr. 27. 01:36
Ha tudnám, mi az, illetve mi a "Microsoft Dynamics CRM Online eléréséhez használt URL-cím", akkor ezekkel a gépen végre le tudnám tiltani a reklámokat. Nagyon jó lenne. Aki tud, kérem segítsen. Köszönöm.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook