Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi alapján választjátok a nőgyógyászotokat? fórum

Mi alapján választjátok a nőgyógyászotokat? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 5. 00:15
Sziasztok! Most én is orvost keresek, költözés miatt rákényszerültem. :( Nekem fontos, hogy érdekelje a problémám, nem csak a lóvé. Arra a 10-20 percre, ha már megfizetem velem foglalkozzon ne mással. :)) Ha ismertek ilyen orvost a 11.kerben írjatok, köszi! :d
2009. febr. 28. 16:55
Én mindenképpen női orvost akartam, így azok között válogattam. Persze ismerősök is mondtak mindent, de őszintén szólva olyan nőgyógyászt, itt a lakóhelyemen, akiről valaki, valami rosszat ne tudott volna nem ismerek. Az én dokinőmről is fűt-fát mondtak, de én elégedett voltam és vagyok vele. Ha még egyszer babát fogok várni ismét hozzá megyek, akármit is mondanak róla.
2009. febr. 28. 16:50
Én szimpátia alapján és hallomásokból választottam annak idején...
2009. jan. 15. 18:42

En magyar nyelvü dokit kerestem es az interneten kerestem.Megerzesre Öt valasztottam.Remek döntes volt.Rengeteget köszönhetünk Neki.

Mind a szaktudasa,mind a hozzaalasa nagyon jo.

2009. jan. 15. 17:33
Ismerős által és megvan már 16 éve
2009. jan. 15. 17:17
Szia...en ismeros altal talaltam ra...es velemenynyilvanitasok utan valasztottam:-)
3. borbelya (válaszként erre: 1. - Juhász Katalin)
2009. jan. 15. 17:04
Ismerős, plussz infógyűjtés. Én akkor váltottam nőgyógyászt amikor szülni készültem.
2009. jan. 15. 16:48

ismerős+ alapos utánanézés a neten...

"csak úgy2 senkihez nem mennék be...

2009. jan. 15. 16:45
Mi alapján választjátok a nőgyógyászotokat? Ismerősötök ajánlása alapján? netán tána néztek az interneten? Vagy csak bementek valahová?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook