Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek erről a szandálról? fórum

Mi a véleményetek erről a szandálról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. febr. 13. 10:20
Hogy érdemben is hozzászóljak a témához, a szandi nekem nem tetszik de igazából még nem találták ki ezt a fajta nyitott orrú cipőt vagy szandit ami nekem tetszene...szerintem mindegyikbe úgy néz ki a láb mintha egy lyukas zokniból kandikálna ki 2 lábujj :-D
14. f4e7e8321e (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2019. febr. 13. 10:17
Nekem is. :D
2019. febr. 13. 10:09

Nekem se tetszik, de nem is ez a legnagyobb gond a szandállal, hiszen van akinek bejön ez a szín, fazon és esetleg még nem is nyanyás rajta, bár szerintem a barnás színek mind nyanyásak (ez az véleményem:)), inkább az a gond, hogy a deicmann nagyon rossz cipőket gyártat/árul.


Én nagyon szeretem az olyan cipőket, szandálokat, amelyeket nem kell körbetekerni a bokán, mert nyújtja a lábat, azaz csinosabb, de mindig úgy jártam eddig az ott vásárolt cipőkkel, hogy el kellett ajándékoznom vagy ki kellett dobnom, mert hordhatatlanok.


A legtöbb deichmannos cipőbe előre csúszik a lábam, így a zárt cipő esetében nyomja a lábujjaimat, a szandálnál meg lelóg a földre a lábujjam, ami nem csak kényelmetlen, de ronda is.


Valahogy nem sikerül nekik jó méretet csinálniuk és valamit nagyon elrontanak a kiképzésnél is.


Kb. 6 pár lábbelit vettem náluk, ebből 3-at a barátnőmnek adtam, de ő sem tudta hordani, így ment a szemétbe, 3-at meg már oda sem adtam, hanem lazán kidobtam a kukába. Soha többet nem veszek náluk cipőt. Ja, volt benne egy Fila sport cipő is, amit 11 ezerért vettem akciósan. Annak is ez lett a sorsa, mert még sport cipőt sem tudnak jót csinálni.

A férjem is vett már náluk Adidas sportcipőket, de azokat is ki kellett dobni, mert kényelmetlenek.

2019. febr. 13. 10:08
Szerintem nem rossz.
2019. febr. 13. 09:56

Nekem sem tetszik.

Olyan semmilyen.

A sarka egyáltalán nem, a felső részben látok fantáziát, de magamnak nem venném meg. :)

10. 8c6da3d030 (válaszként erre: 10. - Frittata)
2019. febr. 13. 09:55
Szép lenne! :))))
2019. febr. 13. 09:47
Nekem egyáltalán nem tetszik.
2019. febr. 13. 09:45
Szerintem rendben van,jól kihasználhatónak tűnik.
2019. febr. 13. 09:39
Nem szerelem volt első látásra, azért nem tudom eldönteni. Fel se figyeltem volna rá, de a nyáron láttam valami hasonlót az egyik volt évfolyamtársamon.
2019. febr. 13. 09:31
Nem az a lényeg, hogy fiatalos vagy nyanyás, hanem hogy fertelmes. De vakakinek biztos tetszik, legalabb annak aki tervezte. Aztán lehet sz is jót röhög magában, hogy a szandekosan bűnronda szandira is van kereslet. :)))
5. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 09:18

Szerintem, hogy fiatalos, vagy öreges attól függ, hogy mivel viseled.

Ha tetszik és kényelmes, vedd meg.

2019. febr. 13. 09:17
Szerintem nagyon ocsmány.
2019. febr. 13. 08:35
Nekem nem tetszik, de ez magánvélemény.
2. epervirág (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 08:19
Szia! Ez relatív,hogy mi a fiatalos vagy mi az öreges mondjuk anyám lábán nem tudnám elképzelni 69 éves de szép szandál ha neked tetszik szerintem vedd meg.
2019. febr. 13. 07:59

[link]

Nemrég láttam egy itteni Deichmannban, s mindig kerestem egy ilyen barnásabb/bézses magassarkút, mivel hétköznap is gyakran viselek magassarkú cipőt s ez felpróbálva elég kényelmes volt. De valahogy nem tudom eldönteni, hogy fiatalos vagy inkább öreges? Nektek mi a véleményetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook