Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek erről a szandálról? fórum

Mi a véleményetek erről a szandálról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. timycat (válaszként erre: 44. - Timycat)
2019. febr. 13. 21:15
Pontosítás, nyilván a Skechers cipőim nem bőrcipők
44. timycat (válaszként erre: 41. - Audrey23)
2019. febr. 13. 21:13

Egy átlag cipőbolt kínálata.


Szeretem pl a Tamarist, de rendszerint széles bő fazonok így az én keskeny lábamra ritkán találok ott cipőt.


Régen nagy kedvencem volt a Claudio Dessi de ahogy egyre népszerűbb és drágább lett romlott a minőség.


A Caprice alapvetően öregasszonyos márka de bolacsizmában vannak gyönyörű és elnyűhetetlen darabjaim


Félcipőben szeretem a Pikolinost. Szaladgálósban SPK valami.


Aztán vannak nevesincs "márkák" szerintem egy tőről fakadnak a CD-vel, úgy gondolom azok is lengyelek pl Lux, Prestige, Lukasz. Lukasz annyira de annyira kényelmes amennyire régebben a CD cipők voltak. Van 1-2 olyan szandim tőlük hogy egyszerűen vonzza a tekintetet, nők és férfiak (! ez nagy szó) is megjegyzik hogy hát ez igen.


Aztán mi is van még... valamilyen Rossi, Baranetti. Szerintem ezek olaszos nevűek de nem gondolnám hogy olasz cipők viszont bőr kívül-belül valamelyiknek még a talpa is (csúszik is mint a nyavalya) de gyönyörű, kényelmes és elnyűhetetlen.


Volt 1-2 Vagabond de azok is széles fazonok és hatalmasat esett a minőség is.


Utcai sportcipőben engem a Sketchers megvett kilóra, mondjuk már akkor amikor még 7500,-Ft volt egy cipőjük és az edzésen ferdén néztek rám hogy miezacar? Ma már az a cipő 25ezer.


Szóval nem nagy durranás márkák, de kívül-belül bőr cipők.


Próbálkoztam cipő varratással is, de a bácsi akit találtam, táncoscipőket és abból is alapszíneket varr mást nem vállal és azok nem túl divatosak.

43. timycat (válaszként erre: 23. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 20:29
Kényelemben nincs olyan hogy "ahhoz képest" Vagy kényelmes vagy nem. A cipő a legfontosabb, nagyon kell vigyázni, rossz cipő a teljes vázrendszert képes szétcseszni. Kényelmetlen cipő miatt változik a járás azt korrigálja a térd azt a csípő, ferdül a gerinc és tartós használattól és a sok korrekció kopás alakul ki és rögzül a helytelen tartás
42. Amaunet (válaszként erre: 18. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 13. 20:25
A balerina cipők a legrosszabb választás, ha egészségesnek szeretnénk tudni a lábainkat.
41. audrey23 (válaszként erre: 39. - Timycat)
2019. febr. 13. 20:15
Tudnál márkákat ajánlani? Te milyeneket veszel?
40. timycat (válaszként erre: 32. - Ab61752c45)
2019. febr. 13. 20:12

Csak akkor tagadhaatja meg az áru visszavételét ha az a hiba miatt van leértékelve ami fellépett.

Pl attól hogy egy cipő színhibás és emiatt leértékelt, ha rendeltetésszerű használat mellett elválik a talpa vissza kell venni

39. timycat (válaszként erre: 18. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 13. 20:09

Hidd el van olyan ami neked is tetszene.


Gyönyörűséges szép szandik vannak, nekem is van jó néhány. Na nem Deichmann kategória.

Vannak akár 15 centis sarkú pipőim amik egész napra is kényelmesek, mert figyelembe veszik kialakításkor az emberi anatómiát, pihe puha bőrből készültek, icike-picike gyönyörű öltésekkel varrva.

Nem olcsók, de ha azt nézzük hogy se lúdtalpam, se bokasüllyedésem, se fájós lábam, se leszakadó derekam, se bütyköm sincs és 20 éve nem törte fel cipő a lábamat akkor bőven megéri és grátiszba még gyönyörűek is.

2019. febr. 13. 20:02
👎
37. Lávli (válaszként erre: 36. - Bless the child)
2019. febr. 13. 19:44
Formáltam őket eleget :DDD
36. Bless the child (válaszként erre: 35. - Lávli)
2019. febr. 13. 19:40
Mindig is tudtam, hogy tökéletes labaid vannak😍😍😍
35. Lávli (válaszként erre: 34. - Amaunet)
2019. febr. 13. 18:48

Így van, én csak a D-ban vásárolok sok éve cipőt, sokféle márka található ott, van kevésbé jó olcsón, és van kifogástalan minőségű is drágábban.

Még rendelni is merek próba nélkül, soha nem volt problémám azzal, amit kaptam.

Igaz, a lábammal sincs baj, lúdtalp, magas lábfej, stb ...

2019. febr. 13. 18:41

Nem tetszik a linkelt szandál, de ha van olyan ruházatod amihez 1-2 alkalommal fel tudod venni és olcsó, akkor azt tanácsolom vedd meg. Az, hogy fiatalos vagy sem attól függ, mihez veszed fel.


A D-mannban szoktam vásárolni, de számomra csak a Medicus márka vált be. Nem csak olyan cipőik vannak, amelyről messzire ordít, hogy gyógycipő.

Mivel legtöbbször nadrágot viselek, ahhoz igazán jó sportos cipőik vannak. ÉS kényelmesek, szellősek.

Van olyan modell, amit 3x is megvettem egymás után, ahogy az előző kicsit viseltes lett.

33. ab61752c45 (válaszként erre: 31. - Channa*)
2019. febr. 13. 15:59
szerintem a sok rossz gyerekkori cipőben ment tönkre a lábunk.azért én csak a gyerekemnek csak jó cipőt vettem.használt cipőt,isten ments,pedig sok szegény gyerek hord.mondjuk mi sem voltunk gazdagok.
32. ab61752c45 (válaszként erre: 30. - Bözsi néni)
2019. febr. 13. 15:55
vettem én is egy csizmát,mondja a nő ezt nem lehet visszavinni,mert le van értékelve.mondom miért? mert ez az utolsó darab.akartam mondani még kettőt láttam,de ki vagyok én,hogy egy eladó nagyságával vitatkozzak.örüljek,ha szóba áll velem.
2019. febr. 13. 15:50

Na, az én ott vásárolt cipőim nem mennek tönkre mert, ahogy kimegyek a terepre kiderül, hogy hordhatatlan. Alig szoktam várni, hogy hazaérjek és levegyem. Rendszerint még 1-2 alkalommal megpróbálkoztam velük, de ugyan úgy kényelmetlenek voltak, így megváltam tőlük, azaz nem volt idejük tönkremenni...


Én cipőben csak kényelmeset vagyok hajlandó hordani, legyen bármilyen magas a sarka, akkor sem vagyok hajlandó elnyomorítani a lábaimat. Nincs bütyköm, kalapácsujjam, bőrkeményedésem és úgy tervezem, hogy ez így is marad, amíg élek:D


Nekem egyébként nagyon beváltak a Lidl-ben kapható lábbelik. Van onnan cipőm, bakancsom, csizmám és szandálom is. Nem csak kényelmesek, de tartósak is. Mind bőr, nem áznak be, nem deformálódnak el 1-2 hordás után. A szandáljaimat már vagy 4 éve hordom és még mindig szépek. Jó méretűek, azaz a 37-es lábamra 37-est veszek és nem 38-ast, mert a Deichmannosból a 37-esbe nem megy bele a lábam, elég szélesek, rugalmas a talpuk, stb.



Na, ez nem reklám ám, csak nagyon elégedett vagyok velük:DDDD

2019. febr. 13. 15:44

Nekem se tetszik ez a szandál. Ronda.


D-ben akcióban vettem egy bakancsot, tél végén. Nem hordtam, csak következő télen. Két hét alatt levált a talpa.


Soha többet nem veszek szezon végi akcióban cipőt, mert mire kiderül, hogy rossz, lejár a 6 hónap, nem lehet visszavinni.

29. ab61752c45 (válaszként erre: 27. - Epervirág)
2019. febr. 13. 15:37
vettem ott két gyönyörű szandált,utána ment tönkre a lábam lúdtalptól,köszvénytől,ki a fene emlékszik rá.de olyan kemény volt a talpa,nem tudtam hordani.a kettőt eladtam ezer forintért.
2019. febr. 13. 15:31

Régebben gyakran vásároltam ott. A gyerekeknek cipőket, bakancsokat, magamnak cipőket, papucsokat stb. Eddig MINDEGYIK szétment.

Nemrég vettem magamnak ott egy csizmát (olyan szinten le volt árazva, hogy visított, hogy vegyél meg). Ez még egyben van. Megjegyzem, eddig egyszer volt rajtam.

2019. febr. 13. 15:25
Nekünk is beaváltak eddig a dechmannos cipök.Eddi egyikkel volt csak gond a kislanyomnak vettem.egy papucsot itthonra kb:2 hónapja hat nem mondom belül rettenetesen nèz ki ez egy bió papucs,de belseje igy 2 hónap utan rettenetesen nèz ki.Mas ott vasarolt csizmaval,szandállal mèg nem volt gond.
26. lapbarna (válaszként erre: 25. - Channa*)
2019. febr. 13. 15:21
A D-os cipők nagyon hamar tönkremennek. Nagyon ritkán vásárolok ott.
25. Channa* (válaszként erre: 23. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 15:08

Nagyon csodálkozok....

Mert először én is azt gondoltam, hogy az én lábammal van a gond, de a barátnőmnek sem voltak jók, illetve a férjem is kínlódott az ott vásárolt cipőkben (természetesen nem az én cipőimben:))))

24. Zoxa (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 15:00
Nekem nem jön be.
23. Ladyvintage (válaszként erre: 13. - Channa*)
2019. febr. 13. 14:53
Nekem viszont nagyon beváltak a Deichmannos cipők. Legalább 10 körömcipőm, 5 szandálom, sőt még magas sarku csizmáim is vannak, és mind kényelmes ahhoz képest, hogy milyen magas a sarka és mennyire nem volt drága.
22. 65c23b64bf (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 12:55
Nyanyásan trampli.
21. Lávli
2019. febr. 13. 12:46
A színe jó, amúgy nagyon ronda.
20. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 12:00

Nekem ez nagyon nem tetszik. A sarka sem, meg alapjáraton sem tetszenek ezek a kivágott orrú szandálok.

Viszont nekem lábbeliben és minden másban is első a kényelem. Van olyan cipőm, ami nem kifejezetten szép, de nagyon kényelmes. Azokat szeretem, amiknél több órás viselés után sem érzem, hogy egyáltalán van cipő a lábamon.

Szóval, ha neked ez kényelmes volt, akkor én megvenném a helyedben.

2019. febr. 13. 11:17
alig várom már,hogy szandált hordjak,amiben betét is van.a balerina cipővel vigyázz,nekem is a lapos talpú cipőtől lett lúdtalpam.
2019. febr. 13. 11:11

Nos a szandál nekem nem tetszik, nem csak ez, semmilyen!

Balerina cipőt hordok nyáron.

17. dd9dec5381 (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2019. febr. 13. 11:00
Nekem elsőre a Haumann Péter patája ugrott be róla az Indul a bakterházból :D
16. Bless the child (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 13. 10:55
Nagyon randa, de ez csak egy vèlemèny. Felőlem hordhatod, a te dolgod
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook