Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról, hogy egy 15 éves lány jár egy 20 éves fiúval? fórum

Mi a véleményetek arról, hogy egy 15 éves lány jár egy 20 éves fiúval? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. dec. 22. 15:52

A mai világban ez teljesen normális szerintem.

A mi ismerettségünkben is van rá példa.

2008. dec. 22. 15:50

Mi lenne??

Ideális is lehet!

164. mmanoka (válaszként erre: 156. - 8ee31e318f)
2008. dec. 22. 15:46
Lehet hogy te megállítottad de akkor majd lesz más aki nem. Egyébként én 14 voltam amikor megismertem egy srácot ő 22 volt szerelem első látásra részemről. Ő is hasonlóan gondolkodik és nem akart bonyodalmat amiért én kiskorú vagyok. Mindenre képes lettem volna érte. Ő volt az elérhetetlen álompasi. Sajnos csak haverok voltunk elég sokáig de aztán én 18 lettem és akkor eljött hozzánk és azóta együtt járunk sőt 6 éve már együtt is lakunk. Szóval ha akkor és ott azt mondja hogy egy napon majd együtt leszünk én megvártam volna. Jó néhány kellemetlenségtől megkímélt volna.
163. frutty
2008. dec. 1. 12:24
ennyi kell,egykapcsolatba!
2008. dec. 1. 12:22
nem probléma
161. hjaniko
2008. dec. 1. 10:50
szerintem korai - a lánynak még
2008. dec. 1. 09:58
Még csak nem is értem, hogy merült fel ez a kérdés! 5 év korkulömbség ideális sőt még többi is, hiszen egy 20 éves fiú még annyira gyerek, hiába ivarérett! De ha szereti a kislányt, akkor megfogja várni a szexxel, vagy mással kiéli ebbéli hajlamát! Tehát hajrá fiatalok, tietek az élet, használjátok ki és bolondozzatok! Pont egymáshoz valók, de nem nem a kor teszi az érzést és a szerelmet, sem oda sem vissza:-))))
2008. dec. 1. 08:31

Mondjuk 5 év múlva semmi gond nem lenne, csak még a lány fiatal, a srác meg érett férfi.

Ha túl nagyon pörög a szerelem, meg ami ezzel jár, hamar kiégnek, és nincs jövője a kapcsolatnak.

158. böbe83 (válaszként erre: 156. - 8ee31e318f)
2008. dec. 1. 08:18

Persze nem kamaszként, hanem kicsit előbb kell beszélgetni erről a gyerekekkel. És lehet szentimentálisnak tűnök, de szerintem a szerelem, és nem a korkülömbség a fontos.

Persze a legfontosabb, hogy mind a ketten ugyanúgy gondolkodjanak a kapcsolatról, szóval, ha komolyan, akkor mindkettő komolyan, ha kaland, akkor egyiknek se legyen több ennél.

Azt meg nem hiszem, hogy a nagy tapasztalatokkal rendelkező férfiakkal jobb :)

2008. nov. 30. 20:52

Az a véleményem hogy én 15 éves korom óta járok a párommal aki 9 évvel idősebb nálam, és ez eddig még semmi gondot nem okozott sem a mi kapcsolatunkban, sem pedig a környezetünknek.

Nem értem miért lenne probléma a 15 éves lány meg a 20 éves fiú......

156. 8ee31e318f (válaszként erre: 155. - Böbe83)
2008. nov. 30. 20:30

mivel en 36 eves pasi vagyok, nem tudom milyen egy 17 eves lany fejevel gondolkodni :)

Bar epp 17 eves volt az a lany akivel voltam, bar a kritikus pontnal megallitottam, es nem vettem el neki. esze agaban nem volt komoly kapcsolatot. kezdemenyezni. csupan kivancsi volt. erdekelte a szex rettento modon. minden kapcsolat ket emberen mulik. es mindig kell hogy legyen aki tud okosan gondolkodni. egy 17 eves pasinak is kell egy parfogo, hogy ne csinaljon hulyeseget, mert meg felelotlenek. szerintem mindket nem eseteben jobb ha az elso elmenyt egy idosebbtol kapja meg. Itt is lattam egy hozzaszolast, hogy volt aki elsore megtalalta a parjat. orulok nekik, es kivanom legyenek boldogok. tudom minden szulo, foleg lanyok szulei erre vagynak. de ha realisan belegondolunk, erre nagyon kicsin az esely. s ha elkezdjuk tiltani oket a pasiktol annal inkabb belazadnak, es az ellenkezojet teszik mint szeretnenk.

155. böbe83 (válaszként erre: 154. - 8ee31e318f)
2008. nov. 30. 19:40
nem rólad beszéltem. hanem a saját lányomról. én sem kezdtem ilyen kapcsolatba, és remélem a lányom sem fog. De ha mégis, akkor idősebb korában. Szerintem fontos, hogy kamaszként ne ilyen elképzelése legyen egy apcsolatról, még akkor is, ha idősebb korában lesznek futó kalandjai. De szerintem már nem tudod milyen 17 évesnek lenni. főleg 17 éves lánynak :)
154. 8ee31e318f (válaszként erre: 141. - Böbe83)
2008. nov. 30. 17:36
szerintem az nem gondolja komolyan, aki megjatsza magat, es alaposan megdongeti, masnap pedig meg sem ismeri. En nem jatszottam az erzelmeivel. tudtam mit akar, es meg mondtam mit kaphat tolem. par het volt, es ugy tudom nem veszitett senki.
2008. nov. 27. 18:24

Ebben az életkorban 5 év töbnek számít(hat), a kapcsolat persze függ a felek személyiségétől, és defektjeitől.

Én nem pártolom a 10 évnél nagyobb korkülönbséget párkapcsolatokban se minusz, se plusz.

152. reni79
2008. nov. 27. 18:22
17 éves voltam mikor az első barátom 28.10 évig voltunk együtt.
151. Baster (válaszként erre: 147. - Fiatal nő)
2008. nov. 27. 17:55
Szerintem az hogy nàla nagyobb fiuval jàr,az semmi!Ha csk ennyi a bune èn nem tiltanàm......Sajnos viszont vannak ennèl nagyobb bajok a tizenèvesekkel:A kàbitoszerek kiprobàlàsa!Na làtod?Ez màr biztos,hogy problèmàt ès veszèjt jelenten!!!!
150. teva007
2008. nov. 27. 17:49
Sztem 5 év nem sok csak még most annak tűnik de pár év mulva nem is lesz furcsa! Szeressék egymást az a lényeg!
149. McKenzi (válaszként erre: 145. - Fiatal nő)
2008. nov. 27. 17:49

Így már érthetőbb :)

A plüssállatos dolgot nem tartom cikinek, majd kinövik, nem is azért írtam. Arra céloztam, hogy ahogy egy 20 évesnek vannak kamaszos dolgai, úgy egy 15 évesnek vannak gyerekes dolgai.

Csak számomra nehezen elképzelhető, hogy egy 30 éves felnőtt egy szellemi (érzelmi) érettségi szinten legyen egy 15 évessel, és inkább úgy tudom elképzelni, hogy a felnőtt maradt gyerek:)

2008. nov. 27. 17:47
Némely 15 éves lány nagyon fejlett,és felsem tünik,hogy hogy 5 év korkülönbség van köztük./ha a barát 20 éves/de hiába fejlettek testileg,ha közben szeleburdiak,és felelőtlenek,tisztelet a kivételnek.
147. Fiatal nő (válaszként erre: 146. - Baster)
2008. nov. 27. 17:37

Érettebbek, de nem érettebbek. Valóban sokkal többet tudnak, mint egy "előző generáció", DE ettől függetlenül nagyon szelesek és felelőtlenek!!!

Örülök, hogy nem most vagyok 15...

146. Baster
2008. nov. 27. 17:27
A mai 15 èvesek màr sokkal èretebbek, mint a règi generacio...csak remènykedni lehet hogy elèg felvilàgositottak ès nem csinàlnak "maradando"kàrokat maguknak!A szuloknek pedig nem szabad tiltaniuk semmit,mert akkor csak azèrt is megteszik....Tùl onàlloak ,,,,ez van!
145. Fiatal nő (válaszként erre: 144. - McKenzi)
2008. nov. 27. 17:17

Én is azt írtam, hogy az "élet elején" nem biztos, hogy működik. Ezt arra értettem.

Csatlakozom, én sem igazán tekintem a mai 20 éves fiúkat felnőttnek. 95% nem is az. Szerencsére ismerek 1-2 kivételt. De belőlük nagyon kevés van.

"ha őt nem zavarja, hogy a másik szobában ott van anyu, valamint, ha elfér ő is a leányzó ágyában lévő plüssmaciktól :)" Ejj. Ezen besértődtem. Nekem 15 évesen sem voltak már játékaim, bocs. :-P

Illetve sok 20-on éves csaj van, akinek tele van plüssel a szobája, meg Hello Kitty, meg t*k*m tudja mi... Az nem gáz?! Szerintem igen. Inkább az.

Továbbra is fenttartom azt a véleményemet, hogyha mindkét fél kb. azonos szellemi érettségi szinten van, nincs akadálya. Más kérdés, hogy sokan ferde szemmel nézik.

Akkor gáz, ha az illető pasi túl komolytalan, és tényleg kihasználja a lányt, vagy ha fordítva, a lány használja ki az idősebb pasit, mert milyen "menő" már, hogy idősebb a pasim...

:-)

144. McKenzi (válaszként erre: 143. - Fiatal nő)
2008. nov. 27. 16:49

Nem mindegy melyik életkorban van ez a különbség.


Felnőtteknél lehet normális kapcsolat nagyobb korkülönbség esetén is, de az már egy kicsit fura, mikor egy felnőtt jár egy tinivel. Ebben az esetben nem számít, én 20 éves fiút még nem tekintek felnőttnek mert (általánosságban) még vannak kamaszos dolgaik.

Ám ha egy 30 éves jár egy 15 évessel, az már nekem fura, de mindegy, ha őt nem zavarja, hogy a másik szobában ott van anyu, valamint, ha elfér ő is a leányzó ágyában lévő plüssmaciktól :)

143. Fiatal nő (válaszként erre: 140. - 8ee31e318f)
2008. nov. 27. 15:57

Hmm. Én a páromnál 14 évvel vagyok fiatalabb. Nekem Ő az első. És mégis a menyasszonya lettem. Szerintem simán lehet tartós és komoly kapcsolat. A felek érettségétől és hozzáállásától függ.

Mondjuk tény, hogy 2 féle lánytípus van azok között, akik idősebb fiút/férfit választanak. Egyik az, amelyik dicsekvésből, meg minden, a másik meg az, aki azért, mert csak velük ért szót, velük érzi jól magát, mert komolyabb a kortársainál.

2008. nov. 27. 15:54
Semmi. Nincs vele semmi baj.
141. böbe83 (válaszként erre: 140. - 8ee31e318f)
2008. nov. 27. 15:44

na, én nem akarnám , hogy a lányom olyan idősebb pasival járjon, aki még csak komolyan sem gondolja.

bár még nem aktuális a kérdés.

2008. nov. 27. 14:32
amikor en voltam egy 17 eves lannyal, a szulei szinte uldoztek. nem is foglalkoztam a dologgal, nem akartam liliomtipras miatt birosag ele allni. viszont en ugy latom a dolgot, hogy a lanyok ha pasizni kezdenek, jpban jarnak eloszor egy tapasztaltabb idosebb pasival. ezt nok szerintem megjobban tudjak. de egy szuz fiu, aki egy szuz lannyal lefekszik, abbol a lany reszerol nagyon valoszinu hogy csalodas lesz. de egy tapasztaltabb fiu, oromet szerezhet neki. es egy no szamara nagyon fontos az elso. es a folytatast tekintve. nagyon ritka az, a mai vilagban, hogy az elso fiu, egyben az utolso is. fuggetlenul ki a pasi. szerintem hagyni kellene hogy a fiatal lanyok, idosebb pasival jarjanak. es nem gondolni hogy abbol komoly tartos kapcsolat lenne.
139. Zor@ (válaszként erre: 136. - 1e8f358d6a)
2008. nov. 27. 14:21
De! Most komolyan! Cherry baby nyilván több száz ilyen párt vizsgál tudományos alapokon, nem csak szimplán azt gondolja, hogy ha valamit ő nem tud elképzelni, az nem is létezik.
138. Zor@ (válaszként erre: 128. - 8da8a563b7)
2008. nov. 27. 14:14
Na persze, ennyi, csak azt felejted el, hogy mindenki más. 20 éves fiúk illetve 15 éves lányok között is nagy különbségek vannak, amit te írsz, az csak egy dolog, nem biztos, hogy mindenkire érvényes.
137. 8da8a563b7 (válaszként erre: 136. - 1e8f358d6a)
2008. szept. 25. 08:28

abban a korban igen. ha a lány már 17-18, már nem.



Ez nagyon érdekes egyébként. Annak idején, 17 éves voltam, a többiek is kb annyi. lejártunk egy helyre, és a legidősebb párok 22 évesek voltak. 2ilyen pár volt. A mi társaságunk volt kb 15fős. Öregnek éreztük őket, Ők minket taknyosoknak. Így nem barátkoztunk. Aztán, amikor mi lettünk 20-22 évesek, mi is taknyosoknak láttuk a 17 éveseket. Ma már ez egész más.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook