Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a természetgyógyászokról? fórum

Mi a véleményetek a természetgyógyászokról? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 23. 08:19
szerintem nekik egyutt kellene dolgozni a rendes dokikkal.mindkettore szukseg van,de sok esetet hallottam amikor a rendes orvos mar lemondott a betegrol es a beteg ketsegbe eseseben az utolso szalmaszalban,a termeszetgyogyaszhoz fordul es meggyogyult vagy hosszabb ideig elt kevesebb szenvedessel.
2011. nov. 29. 11:39
te s*gg fej utolsó
10. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. nov. 8. 22:07
Valami ritkítja a hajad/részvétem:(/,erre te ritkítod a pénztárcád...Elfuserált ötlet.:/
2011. nov. 8. 20:50
Van orvos is aki természet gyógyászattal foglalkozik.Alapvető anatómiai és élettani ismeretek nélkül is vannak akik "természetgyógyász"-kodnak.Ezekben nem hiszek.De az olyan orvosban aki ilyen szereket is használ,igen.A fejen minden szervünknek meg van a maga helye/skalpdiagnosztika/,ugyan úgy mint a talpon.Én voltam ilyen hajgyógyász orvosnál.Ha érdekel,írj priviben.
2011. nov. 8. 17:19

A haj állapota a kínai gyógymód szerint a vese állapotával van kapcsolatban, a vese tárolja az életerőt energiát és ha baj van vele párkapcsolati problémára is utalhat.

Egy jó természetgyógyász megkeresi az okokat, megkeresi hol van energiahiány és góckutatást csinál és egyéni terápiát javasol. Egy egyénre szabott méregtelenítő kúra mindenképp segíthet.

7. 6187eb1c9a (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2011. nov. 8. 13:54
Igazad van,olyan nagyon sok mindent nem tud javasolni,esetleg csalán sampon,cickafark tea,és megszabadít egy fél vagyontól...Tapasztalat,ezt az utat végigjártam,és fél év után széttárta a karját...,ja kaptam tőle valami csodaszert,ha jól emlékszem mumio volt a neve,amit naponta kellett kortyolgatnom,iszonyat volt,mintha kátrányt ittam volna...,de ezt kapta a májbajos Juliska néni is....:)))
2011. nov. 8. 13:14
Nagyon szűk körben tudom elfogadni a természetes gyógyászatot. A többit nem írom le...:))
5. 6187eb1c9a (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. nov. 8. 13:10
Minden vizsgálatot csináltass meg vannak az ember életében periódusok,mikor azt hiszed,hogy vészes a hajhullásod,ám ez csak egy hajváltás,lehet 4-5 évente is,lehet hormonális dolog is Nekem egy alkalommal akkor jött helyre mikor terhes lettem.Ilyenkor ősszel egyébként is jobban hullik.Ne parázz,azt mondta a dokim,hogy nehogy számoljam a lefolyóban összeszedett szálakat,mert az már egy másik doktor hatáskörébe tartozik.
4. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. nov. 8. 13:07
Ha az orvosok széttárták a kezüket, akkor érdemes megpróbálni.
3. Kék
2011. nov. 8. 12:56

A hajhullást rengeteg dolog kiválthatja,csak akkor hat bármi,ha tudják az alap okot!

A természet gyógyász is csak akkor tud segíteni ha tudja az okát.

2. Kék
2011. nov. 8. 12:51

Minden vizsgálaton túl vagy?

Labor,belgyógyászat,stb

2011. nov. 8. 12:47
El szeretnék menni a hajhullásom miatt,mert már nem látok semmi más megoldást.Kíváncsi lennék a véleményekre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook