Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Szentesi kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról? fórum

Mi a véleményetek a Szentesi kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. bneandi (válaszként erre: 77. - Szikora Betti)
2011. okt. 18. 11:31

Gratulálok:)))))

Akkor ezek szerint megvannak a babáid?Mekkorák lettek?

Hogyhogy ennyi orvosnál?

Bocsi kicsit sok kérdést tettem fel.

2011. okt. 17. 07:18
Én most szültem Szendreinél,Aprónál,Csabainál,Jakovnál.:)Háát,mit mondjak,egy élmény volt!:D
2011. szept. 16. 09:12
Én Józsánál szültem 2010-ben, minden rendben volt, kedves, aranyos, segít amikor kell. Úgy hallottam, hogy jó Rácz is, meg Ugocsai is. Hörömpölit nem szeretik sokan, én nem ismerem. Aprót is jónak mondják.
75. Szikora Betti (válaszként erre: 74. - Bneandi)
2011. aug. 27. 07:07
Én már nem is fogadtam.Egyrészt egy nem vezetheti le az ikerszülést,másrészt szinte mindenkivel meg vagyok elégedve.:)
2011. aug. 26. 14:07

Én Rácz-nál szültem mindkét gyerköcömet,2009. ápr. és 2011.aug.császárral,én nem kérdeztem meg mennyiért vállalja,mert úgy gondolom mindenki annyit ad amennyit bír vagy szán neki.Mindig magánrendelésre jártam hozzá(kivéve az utolsó hónapban),4000ft volt havonta,ha uh is csinált akkor 6000ft.Én meg voltam vele elégedve,de a többi dokival se volt bajom.

Úgy tudom Loboda már nem dolgozik,Ugocsai viszont beteg,ezt hallottam.


Írta még valaki,hogy császár után 6órával már felkeltettek,nekem mindkét alkalommal majdnem 24 órát kellett feküdnöm és a babát se hozták ki mert tudták úgyse bírom ellátni.Anyukámék tolták ki mikor meglátogattak és utána vissza is tolták.

73. Szikora Betti (válaszként erre: 72. - 4561)
2011. aug. 23. 07:48
Ezért írtam én is,hogy konkrétat nem tudok,mert én ezt hallottam.
72. 4561 (válaszként erre: 68. - Szikora Betti)
2011. aug. 22. 14:36
Bár én Ráczhoz novemberig jártam, de akkor egy ultrahangos terhestanácsadás 7eFt volt és januárban a kontroll vizsgálaton sem kért többet, mi nem anyasági összegét adtuk a szülésért, sőt nem is jelentette ki, hogy mennyit kér, de mások sem mondták mindenki annyit adott, amennyit gondolt.
71. 4561 (válaszként erre: 67. - Eme766)
2011. aug. 22. 14:28
privát üzenetben válaszoltam Neked.
70. Szikora Betti (válaszként erre: 69. - Eme766)
2011. aug. 22. 12:08
Igazán nincs mit,ha tudok,segítek.:)
69. eme766 (válaszként erre: 68. - Szikora Betti)
2011. aug. 22. 12:05
Nagyon köszi az infót:)
68. Szikora Betti (válaszként erre: 67. - Eme766)
2011. aug. 22. 12:03
Szia,konkrétan nem tudom,mert mindenkinél változó,volt,aki azt mondta,magánrandelésen 10 000-et kért egy vizsgálatért,a másik azt mondta,8000 volt rákszűréssel.Szerintem ezt személyre szabottan állapítja meg.Nem akarlak ijesztgetni,de azt hallottam,a szülés az anyasági összege nála...B.Nagy 10-ért vállalja,ezt tudom,mert a szobatársam nála szült.Sokat nem tudtam segíteni...:)
67. eme766 (válaszként erre: 60. - 4561)
2011. aug. 22. 11:54
Szia!Mennyibe kerül a rendelés Rácznál?Mennyit kér a szülésért?Köszi a választ
66. Szikora Betti (válaszként erre: 65. - Horibol)
2011. aug. 21. 08:14
Én is találkoztam már vele legalább 4x,de hál'Istennek csak 1x vizsgált.Elméletileg nálam már hetente kellene méhszájat nézni,de valahogy mindíg elfelejti.Sőt,a kiskönyvemre nagybetűkkel rá van írva,hogy GEMINI!De mindíg csak egy babával számol,úgy kell szólnom,hogy kettő van.Az a vicc,hogy pont ő írta rá a könyv elejére.:)
65. horibol (válaszként erre: 64. - Szikora Betti)
2011. aug. 19. 14:45
hát ezek tényleg nem pozitív tapasztalatok. Ő félidőben fogadta fel 31-ére van kiírva és eddig összesen csak kétszer vizsgálta. Amugy a hozzá állása elég furi nekem is de tapasztalatom nincs.
2011. aug. 19. 14:41
Háát,nem tudom,én csak saját tapasztalatból beszélek,de nem sok jót hallottam róla...3 hete a védőnő fokozott UBG-t mutatott ki a vizeletemben.Le mentem az osztályra,megmutattam neki,erre jól letolt,(engem)hogy a védőnő miért néz UBG-t.A vastablettáért 2 hónapot könyörögtem.
2011. aug. 19. 14:18
Szendrei sógornőm dokija a napokban fog szülni nála elvileg. Ő azt mondja rendes de amúgy nem ismerem.
62. 4561 (válaszként erre: 61. - Szikora Betti)
2011. aug. 19. 13:21

Csak szó szerint csak találkoztam, akkor amikor én voltam(tavaly december)egy héten talán két napot volt bent és akkor is a járóbeteg szakrendelőben, ügyelni nem ügyelt.

Akkor Ugocsainak hosszú szabadsága van, mert szeptember óta nincsen. Ő volt a fogadott orvosom, csak elment és akkor kerültem át Ráczhoz, aki nagyon-nagyon kis rendes volt, de persze tényleg azt láttam, hogy mindenki az osztályon.

61. Szikora Betti (válaszként erre: 60. - 4561)
2011. aug. 19. 11:51
Én tegnap voltam lenn,de Ugocsait nem láttam.Sőt,májustól Józsa lett az osztályvezető is,fel sem tűnt,csak amikor mondták és visszanéztem a papírjaimat.Én azt hittem,Ugocsai szabadságon van,azért nem lehet látni.Ezzel a Szendreivel találkoztatok már?Úgy meg vizsgált,hogy azt hittem ott szülök meg.
60. 4561
2011. aug. 19. 11:38
Én tavaly decemberben Rácznál szültem, ő volt a fogadott orvosom, nagyon kedves volt előtte bent voltam 2 hétig, de ő szabadságon volt a szülésem idején is, de behívták. De úgy láttam, hogy mindenki nagyon rendes a többi orvos is, nővérek és a szülésznők is. Ugocsai dolgozik már?? Tudja valaki?
2011. aug. 19. 11:29
Igen.:)Szokott is rajta viccelődni,hogy már milyen öreg...:D
58. horibol (válaszként erre: 57. - Szikora Betti)
2011. aug. 19. 11:15
Hát igen az ikresekre muszály is figyelni jobban! Józsa akkor nálatok már igazi család orvos:)
57. Szikora Betti (válaszként erre: 56. - Horibol)
2011. aug. 19. 10:38
Én is gondolkodtam rajta,hogy fogadok,de mivel nálam egy orvos nem vezetheti le a szülést,így lemondtam róla.Én is és az öcsém is Józsánál születtünk annakidején.:)
56. horibol (válaszként erre: 55. - Szikora Betti)
2011. aug. 19. 10:19
hát akkor ti hamarosan túl lesztek rajta! Egyelőre én elégedett vagyok Józsával csak mindig siet mert elfoglalt. Sajnos muszály volt dokit fogadnom mert egy kicsit komplikált eset vagyok és mivel ő műtött novemberben így kézen fekvő volt hogy ő lesz. Igazándiból majdnem mind tök kedves meg rendes csak ha gáz van nehéz lenne összefoglalni két évnyi kortörténetet így jobb ha tudja előre mi a helyzet:)
55. Szikora Betti (válaszként erre: 54. - Horibol)
2011. aug. 19. 07:41
Elméletileg okt.17,de mivel ikrek,így szeptember.:)Az első babámmal én is Józsához jártam,viszont akkor még nem volt osztályvezető,végül Aprónál szültem,mert Józsa akkor rakta le a 24 órás szolgálatot...
2011. aug. 18. 19:03
Sziasztok! Én is októberben fogom megszülni az első babánk. Nekem Józsa a dokim akihez járok de szülést konkrétan még nem beszéltük meg. Betti te mikorra vagy kiírva??
2011. aug. 3. 10:44
Sziasztok!Én 2009-ben Aprónál szültem,megvoltam vele elégedve,ennek ellenére nem fogadtam fel sem őt,sem mást a mostani terhességemnél,októberre vagyok kiírva,ikreket várok!:)Azt mondják,már nem is hívják be a fogadott orvost,az szüleszt,aki éppen benn van.
2011. júl. 25. 19:09

Sziasztok!


Én most vagyok a 37. hétben.Ez az első terhességem.Augusztus 18-ra vagyunk kiírva, de még mindég azon tépelődünk, hogy válasszunk e orvost, vagy ne. Igazából a terhesség alatti vizsgálatok és az ultrahangok alatt mindég más orvos vizsgált meg és így sok orvosról van pozitív véleményem

(Józsa,Csabai,Hörömpöli,Rácz,B.Nagy). Mindenki nagyon kedves volt velem és segítőkész. A szülésünk várható ideje egybe esik a szabadságolásokkal, ezért vagyunk gondban. Egyre jobban hajlok arra, hogy az ügyeletes orvosnál fogunk szülni.

51. 60395069c5 (válaszként erre: 50. - Jagbea)
2010. ápr. 12. 13:21

Sziasztok!


Tudomásom szerint Loboda jól van, de csak magánrendelésben dolgozik, a kórházba nem mehet, amíg le nem zárják az ügyét.

És tudomásom szerint elég lassan halad minden.

Sajálom őt, nagyon kedvelem :)

50. jagbea (válaszként erre: 49. - Santandi)
2010. ápr. 10. 11:39
Mit tudtál meg Lobodáról?
49. santandi (válaszként erre: 48. - Djeanett)
2010. márc. 29. 12:52
Nagyon szépem köszönöm mert jövőhéten szerdán akarom felkeresni remélem ott lesz egy kicsit megkönnyebbültem.Barátnőd megvan vele elégedve ugye?ha esetleg nem lenne akkor megpróbálnám én is Aprót.köszi segítségedet
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook