Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Szentesi kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról? fórum

Mi a véleményetek a Szentesi kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
48. djeanett (válaszként erre: 47. - Santandi)
2010. márc. 28. 20:02
Szia!Én úgy tudom ott van még Loboda,barátnőm kb 3 hónapja volt nála ellenőrzésen.Én Rácznál szültem,nem vagyok tőle elájulva,viszont Aprót tudnám esetleg ajánlani,mostmár hozzá járok szűrésre stb nagyon aranyos és nagyon sokan dícsérik.
2010. márc. 16. 19:30
Sziasztok én 2002- ben és 2004- ben szültem Vásárhelyinél de ő már nincs és most megint babát várok most Lobodára gondoltam de nem tudom hogy ott dolgozik e még.Ha valaki mostanában szült és tud róla valamit légyszíves írjon.Ha nem dolgozik akkor kit ajánlanátok mert én csak Vásárhelyit ismertem. Köszönöm segítségeteket
46. ági82 (válaszként erre: 45. - 4a44daf233)
2009. márc. 15. 15:53
Nagyon köszi!
2009. márc. 12. 17:04

Na csajok akit érdekel!

Loboda száma: 06 30 355-3372

Magánrendelés:06 63 314-192

44. Norci3 (válaszként erre: 41. - Ági82)
2009. márc. 12. 09:03

Helló!

A doki dolgozik.Én hétfőn voltam nála.

2009. márc. 11. 14:05
Szia!Megkérdezem barátnőmet,ő is nála szült októberben,aztán megírom neked a számát:)
42. ági82
2009. márc. 10. 19:25
Csakhát egy ideje nem igen akartam hívogatni. El is hagytam a számot.
41. ági82
2009. márc. 10. 19:24
Szóval Loboda dolgozik? Jól értem? Tudtok egy telefonszámot? Én 2002-ben szültem nála, és azóta sem találkoztam olyan orvossal mint ő.
2009. márc. 6. 16:08
AMIKOR ÉN BENT VOLTAM,MÉG BIZTOSAN VOLT,SŐT ELÉG SOKAKNAK Ő VOLT AZ ORVOSA,ÉN ADDIG NEM ISMERTEM,DE POZITÍV CSALÓDÁS VOLT!éS MONDOM:6 SZÜLÉST LEVEZETETT ZOKSZÓ NÉLKÜL HIGGADTAN.jA,ÉS A SAJÁT "BETEGEITŐL"SEM FOGADOTT EL HÁLAPÉNZT...kICSIT SAJNÁLTAM IS,MERT A VIZITEKKOR MINDÍG LEGHÁTUL KULLOGOTT LEHAJTOTT FEJJEL:(
39. Norci3 (válaszként erre: 38. - Djeanett)
2009. márc. 6. 09:51

Köszi,hogy írtál.

Újból műthet.Ennek nagyon örülök.Jövőhéten akarok menni hozzá. :)

2009. márc. 5. 15:54
Én októberben szültem,akkor még volt a szülészeten,volt hogy egy vasárnapi nap 6 szülést vezetett le.Azóta nem tudom,lehet te már jobban tudod:)
37. Norci3
2009. febr. 16. 12:55

Sziasztok!

Én Dr Loboda Fábiánnál szültem 2006-ban.Most is nála szeretnék.Mostmár nincs a szentesi kórházban???Nem is lehet nála szülni?

Ha valaki tud róla valamit írjon!!!Köszönöm!

36. 4a44daf233 (válaszként erre: 35. - ...-----)
2009. febr. 2. 07:57

Sziasztok!

A doki nem rendel csak maszekon.

2008. okt. 16. 14:42
Mit tudtok most Róla?
34. 4a44daf233 (válaszként erre: 33. - 480cafea21)
2008. aug. 16. 08:46

Szia!

Ennek ÉN örülök hogy dolgozik akkor majd a jövő héten felkeresem. Megmondom neked őszintén hogy egyáltalán nem pénzéhes mert én is nála szültem és én pl nem adtam neki pénzt. Nem azért mert nem voltam vele megelégedve( bár könnyű szülésem volt) hanem azért mert sajnos nem tellet rá. :(

Viszont még így is hogy nem kapott pénzt így is többször bejött megnézni bennünket az alatt a pár nap alatt míg még bent maradtunk. Nagyon rendes doki és velem mindíg körültekintően bánt.

2008. aug. 15. 23:04
na csjok, loboda melozik, csak szülni meg müteni nem teheti egyedül, szerintem nagyon franko orvos.iszonyatosan rendes volt, s kedves. mennyire pénzéhes szülésnél, elöre kéri?egyetemista vagyok, ugyhogy nem épp telik rá h sok pénzt agyak dokinak.
2008. aug. 7. 15:18
Sziasztok ma voltam 12 hetes ultrahangon,Ugocsai dokinál mitmondjak eddig nem ismertem,de kellemeset csalódtam benne most azt mondom jó doki de hozzáteszem ennyi az össz ismeretem tünetesen megnézte az összes porcikáját a babámnak,és meg is mutogatta,elmagyarázta nem ugy mint az első babámmal mikor voltam 12 hetesen azt annó Vásárheji csinálta az hipp hopp kész volt ez a doki meg elősször rendesen ultrahanggal nézte,azután meg megnézte még hüveji ultrahanggal is de hál istennek minden oké,Lobodáról annyit,hogy még biztos ott van mert rendellt sokan vártak rá,és a folyosón is összefutottam vele,ugyhogy biztos rendel még,csak ugy tudom műtéteket szüléseket nem vezethet le egymaga csak ha van eggy másik doki aki felügyeli a munkáját hát ennyit tudtam meg a mai nap folyamán további szép napot
31. 4a44daf233 (válaszként erre: 30. - 480cafea21)
2008. aug. 6. 09:40

A telefonszám nekem is megvan csak nem akartam volna zavarni de azért köszi hogy utánna jársz.

:)

2008. aug. 6. 09:34

na meg van józsa és loboda telszám. KIPROBÁLOM ÖKET :)

majd szolok ha lobodárol tudok valamit

29. csibebaba07 (válaszként erre: 24. - 480cafea21)
2008. aug. 6. 08:51
Meglett a telefonszám, vagy elküldjem?
28. 4a44daf233 (válaszként erre: 27. - 480cafea21)
2008. aug. 5. 19:49
Nem tudom még nem tudtam vele beszélni bár nem is kerestem mert azt vártam hogy a férjem itthon legyen meg hogy elmúljon a... és utánna akartam menni rákszűrésre meg gyógyszert felíratni. Írj légyszi ha tudsz róla valamit esetleg.Köszi
2008. aug. 5. 18:52
Én ugy tudom (olvastam) hogy loboda julius 28tol nincs már szentesen, ez igaz?ki mit tud?
2008. aug. 5. 17:14

Sziasztok!

Én is Szentesen szültem 2006 decemberében. Loboda az orvosom és kitartok mellette mert nálam minden rendben volt pedig már volt abortuszom is amit ő csinált. A vélemények erről nem érdekelnek. A többi orvost is megjártam már. Vásárhelyi nem praktizál mint tudjuk agyvérzést kapott és most rehabilitációs kezelésekre jár. Józs jó orvos de amikor megkértem hogy vizsgáljon meg akkor inkább a folyosó végén elrohant. B Nagynak akkora keze van hogy szétmegy az ember feneke tőle. Aprót már nem nagyon szoktam látni de azért még ő is ott van. Ugocsay főorvos is rendes a nő aki velem volt egy szobába ő nála császározták meg mert nem tudta megszülni a babáját. Három napot voltunk bent Mariettával ( a szobatársammal igaz ő egy hetet volt bent) ebből rengetegszer bejött hozzánk az orvosunk. Én személy szerint adni akartam pénzt a dokinak de nem fogadta el. Tavaly volt októberben egy abortuszom amikor ugyancsak ő műtött és minden rendben volt sőt én még haza is kéreckedtem este a saját felelőségemre. Szerintem mindegyik orvos követett el hibát Rácz,Apró,Csabai,Ugocsay,B. Nagy és Vásárhelyi is. Amennyire ismerem őket a 14 év alatt mindenkinek megvan a saját bevált dokija. Voltam mindegyiknél és elég rossz véleményem van róluk. Én azért választottam anno Gyovai Gabit mikor ő elment szülni akkor pedig Loboda Fábiánt. Ha Gabi visszajönne akkor talán visszamennék hozzá de megmondom őszintén hogy Lobodában megbízok. Remélem hogy a történtek nem fogják megváltoztatni a viselkedését ugyanis én pont azért jártam hozzá mert nem hentes és mészáros módjára viselkedett.

25. mtt80 (válaszként erre: 24. - 480cafea21)
2008. aug. 5. 16:43

Dr. Józsa Géza

A tel. számát megpróbálom megkeresni. Ha megtalálom, elküldöm priviben.

2008. aug. 5. 16:23
Józsát hogy hivják teljes névvel, esetleg telszám van?
23. mtt80
2008. aug. 5. 14:39
Józsa szerintem is rendes. Nekem sem volt vele semmi bajom.
2008. aug. 5. 11:45
Józsáról én is csak jókat tudok mondani...nem úgy vettem észre, hogy csak a pénz érdekelné. A magánrendelésére jártam, nála szültem. Szerintem nagyon rendes!
21. mtt80 (válaszként erre: 20. - 480cafea21)
2008. aug. 4. 21:40

Azt hiszem oda kell menned, ahová tartozol körzetileg. Persze, ha már előre van egy választott orvosod, akihez jársz, akkor mehetsz oda szülni, ahol ő dolgozik.


Úgy tudom lehet kérni, hogy a baba éjjel-nappal veled legyen. Ha nem szeretnéd ezt, akkor is napközben kint lehet veled elég sokat, csak vizitkor viszik be. Annak idején, fél6-kor kihozták, délelőtt 10 körül bevitték (akkor ment a gyerekorvos hozzájuk), utána megint ki lehetett hozni és csak mérésre (pelenkázásra) kellett visszavinni, hogy tudják, hogy evett-e és mennyit. Utána ki lehetett hozni, és csak este kellett visszavinni. Közben persze a látogatók is megnézhetik.

2008. aug. 4. 20:55
pont én is igy vagyok vele, tudnátok másik dokit ajánlani. ha ide járok félegyházára, s csak szülni megyek szentesre ugyanugy ellátnak, vagy fogadnak ha már vannak fájásaim? a baba mennyit lehet majd nálam?esetleg más is látogathatja a picit?
2008. aug. 4. 15:22
Igen igen én is azért irtam ide mert én is lobodánál akartam szülni mert mindenki őt ajánlotta,csak amit mostanában megtudtam róla,hogy felmentették,mert ő volt aki "miatt"meghallt a 31 éves nő pár hete eggy kicsit padlót fogtam!!!És most tanácstalan vagyok.Állítólag ő volt a legjobb doki Szentesen,neki volt a legtöbb kismamája most nem tudom hogyan tovább ha a legjobb is ekkorát bakizik akkor mi van a többivel?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook